Dodaj do ulubionych

Mięsna paczka - kupowałyście?

28.07.22, 18:52
Szukam miejsca, gdzie można kupić dobrej jakości mięso. Trafiłam na "Mięsną paczkę" - firmę prowadzącą sprzedaż wysyłkową. Niby komentarze ok, wszystko ok, ale jednak mam obawy. Kupowałyście mięso z tego sklepu? Jak Wam smakowało?
Obserwuj wątek
    • mika_p Re: Mięsna paczka - kupowałyście? 28.07.22, 20:16
      Mrożone mięso firmą kurierską na prywatny adres? I jeszcze latem? Co mogłoby pójść nie tak?
      • szara.myszka.555 Re: Mięsna paczka - kupowałyście? 28.07.22, 20:27
        Mrożone mięso firmą kurierską na prywatny adres? I jeszcze latem? Co mogłoby pójść nie tak?

Akurat takie firmy korzystają z usług specjalnych kurierów z pojazdami chłodniczymi. Wiem, bo zamawiam sporo eko żarcia i widzę, jakie auto przywozi paczkę.
    • ichi51e Re: Mięsna paczka - kupowałyście? 28.07.22, 20:23
      ja kupowałam było ok.
      Ale ja ryby tez kurierem kupuje big_grin
      • marta.graca Re: Mięsna paczka - kupowałyście? 28.07.22, 20:28
        A jaki to problem? Przecież wszystkie zakupy z dostawą do domu muszą mieć odpowiednie warunki chłodnicze.
        • black_magic_women Re: Mięsna paczka - kupowałyście? 28.07.22, 20:43
          Różnie bywa. Jako zaprawiona w bojach matka lodożercow mam mieszane uczucia. Czasem jest wszystko ok, czasem produkty są częściowo rozmrożone. To tak a propos obowiązkowych auto-chlodni.
    • malenka9 Re: Mięsna paczka - kupowałyście? 28.07.22, 20:51
      W suchym lodzie ok.
      • tenjedennick Re: Mięsna paczka - kupowałyście? 28.07.22, 21:21
        Dla mnie kupowanie świeżej żywności jak mięso, nabiał, owoce i warzywa przez internet, to jakiś kosmos. Ale co kto lubi.
    • nudnezyciezzz Re: Mięsna paczka - kupowałyście? 28.07.22, 21:22
      Nie opłaca się. Wystarczy policzyć osobno każde z mięs i wychodzi ok 80-90 zł drożej. Także przynajmniej mnie to zniechęciło.
      • panna.nasturcja Re: Mięsna paczka - kupowałyście? 28.07.22, 23:27
        Drożej niż gdzie?
    • saraklaudyna Re: Mięsna paczka - kupowałyście? 29.07.22, 10:34
      hej, ja kupowałam i byłam zszokowana, że mięso może tak dobrze smakować. Trochę kopałam u różnych źródeł i sprawdzałam ich certyfikaty i nie znalazłam drugiej tak dobrej opcji, dodatkowym plusem jest to, że nawet jak zamawiałam paczkę w te największe upały to wszystko dotarło pięknie zmrożone. Jest niestety trochę drogo, ale całą rodzinką stwierdziliśmy, że lepiej ograniczyć ilość mięsnych posiłków na rzecz lepszych jakościowo, więc naprawdę polecam smile
    • mar.sok Re: Mięsna paczka - kupowałyście? 29.07.22, 10:42
      Mięsna Paczka to idealne rozwiązanie !
      Mięso pochodzące z ekologicznych upraw z dostawą do domu. Na straży świeżości - suchy lód i wkłady z bawełny. A układanie mięsa w zamrażalniku to czysta przyjemność.
      Rodzinny obiad, czy grill ze znajomymi tylko z Mięsną Paczką !
    • mar.sok Re: Mięsna paczka - kupowałyście? 29.07.22, 10:44
      Mięsna Paczka to idealne rozwiązanie!
      Ekologiczne mięso z dostawą do domu. Na straży świeżości - suchy lód i wkłady z bawełny.
      Układnie mięsa w zamrażalniku to czysta przyjemnośćsmile
      Rodzinny obiad, czy grill ze znajomymi tylko z Mięsną Paczką!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka