Dodaj do ulubionych

Rodzice nie zapraszają mnie na weekend

29.07.22, 20:32
Mam prawo czuć się urażona? Ostatni raz widzieliśmy się na początku czerwca, ale u mnie. Przed początkiem czerwca nawet nie wiem kiedy u nich byłam, bo Wielkanoc spędziliśmy w hotelu. 3 tygodnie temu wrócili z Włoch, myślałam że przywiozą mi melony, zaproszą, a moja mama jedynie pyta czy wróciłam z pracy. W żaden weekend nie zapyta czy planuję przyjechać. Przed chwilą nie wytrzymałam i napisałam wprost dlaczego nie jestem zaproszona na weekend. Aktualnie czekam na odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • mashcaron Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 20:36
      Melony?🤣
      • alicia033 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 20:41
        mashcaron napisała:

> Melony?🤣

ale co Cię dziwi?
        Bakłażany też w Polsce rosną. I arbuzy. Są odmiany przystosowane do polskich warunków. Jasne, że nie na przemysłową skalę ale naprawdę, nawet nie trzeba mieć szklarni, żeby sobie wyhodować tu melona.
        • mashcaron Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:33
          Ale ci rodzice to jej chyba mieli te melony z Włoch przywieźć...
          • daniela34 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:36
            Może poturlać
          • alicia033 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:38
            mashcaron napisała:

> Ale ci rodzice to jej chyba mieli te melony z Włoch przywieźć...

a to przepraszam, najwyraźniej na ten wątek nie trafiłam.
            • memphis90 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:52
              W sensie nie czytałaś wątku startowego...?
              " 3 tygodnie temu wrócili z Włoch, myślałam że przywiozą mi melony"
              • black.emma Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:09
                A kiedykolwiek czyta post, na który odpisuje? Ona jak Kaczyński, pieprzy swoje.
                • alicia033 [...] 29.07.22, 22:16
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • black.emma Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:52
                    Czytasz, czytasz i nic nie rozumiesz. 🤷‍♀️
                    • alicia033 [...] 29.07.22, 23:04
                      • black.emma Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 23:10
                        Oj zabłysnęłaś jak zawsze! Bądź milsza bo jak wszyscy cię wygaszą to nie będziesz miała z kim pogadać. Ostatecznie nie znasz języka kraju, do którego cię wyemigrował mąż.
              • alicia033 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:16
                gdybym liczyła na melona dostarczanego transportem prywatnym z Włoch to taki post popełniłabym najpóźniej na trzeci dzień czekania na zaproszenie od rodziców z owym melonem a nie po trzech tygodniach.
                Ale co ty właściwie wiesz o melonach, memphis?
                • memphis90 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 30.07.22, 09:08
                  Wiem tyle, że mam dwa.
        • black.emma Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:08
          alicia033 napisała:

> mashcaron napisała:
          >
          > > Melony?🤣
          >
          >
          > ale co Cię dziwi?
          > Bakłażany też w Polsce rosną. I arbuzy. Są odmiany przystosowane do polskich wa
          > runków. Jasne, że nie na przemysłową skalę ale naprawdę, nawet nie trzeba mieć
          > szklarni, żeby sobie wyhodować tu melona.
          >
          Jak zawsze filip z konopii. Weź kobieto odetchnij od forum.
          • alicia033 [...] 29.07.22, 22:17
            • black.emma Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:51
              Wiem, wiem. Prawda boli.
              • alicia033 [...] 29.07.22, 23:06
                • black.emma Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 23:10
                  Już pisałaś o oślicy. Wymyśl coś nowego.
      • bistian Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:03
        mashcaron napisała:

> Melony?🤣

Mielony? wink
    • alicia033 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 20:37
      yyyyy
      Dlaczego zwyczajnie nie spytałaś, czy możesz wpaść do nich na weekend, bo chciałabyś się z nimi zobaczyć?
      • kot_filemon88 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 20:52
        Ponieważ uważam, że powinno się kogoś najpierw zaprosić, zwłaszcza do czyjegoś domu. Nie chcę się wpraszać, źle bym się z tym czuła.
        • alicia033 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:00
          cóż, to zamiast zapytać, jak to normalnie w rodzinie wygląda czekaj dalej formalne na zaproszenie i tkwij w urazie.
        • saszanasza Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:08
          kot_filemon88 napisał(a):

> Ponieważ uważam, że powinno się kogoś najpierw zaprosić, zwłaszcza do czyjegoś
          > domu. Nie chcę się wpraszać, źle bym się z tym czuła.

koniecznie zrób badania genetyczne, może to w ale nie są twoi rodzice i swoim postępowaniem chcą cię o tym poinformować. melon daje porządnie do myślenia.
          • kot_filemon88 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:30
            😂
        • mamtrzykotyidwato5 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:09

> Ponieważ uważam, że powinno się kogoś najpierw zaprosić, zwłaszcza do czyjegoś
          > domu. Nie chcę się wpraszać, źle bym się z tym czuła.

A ty byłaś adoptowana jako nastolatka?
          Dom rodziców, to czyjś dom??
          Do rodziców nie można pojechać, bo to wpraszanie??
          Dlaczego traktujesz rodziców, jak obcych?
          • mgla_jedwabna Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:12
            Jeśli rodzice robili jej całe życie klimaty "to mój dom i moje zasady" albo "póki mieszkasz u mnie, to..." nic dziwnego, że nie czuje się tam, jak u siebie, i nie może nic postanowić w związku że swoją obecnością w tym domu, natomiast potrzebuje wyraźnego sygnału, że jest mile widziana.
            • mamtrzykotyidwato5 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:21
              Jeśli ma takich fatalnych rodziców, to po kiego licha chce do nich iść?? Żeby się biczować?
            • kot_filemon88 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:32
              Nie, to nie ten przypadek.
              • kropkacom Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:39
                A jaki?
          • kot_filemon88 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:31
            Absolutnie nie traktuję ich jak obcych, jednak to ich dom, z którego wyprowadziłam się dawno i uważam, że należy zapytać córkę za którą się tęskni, kiedy w końcu przyjadę.
            • alicia033 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:36
              to nie wymyślaj, tylko otwórz paszczę i spytaj, czy nie możesz wpaść z wizytą.
              Bo przy poziomie komunikacji, jaki tu prezentujesz podejrzewam, że twoim rodzicom z kolei nie przyszło do głowy, że oczekujesz formalnego zaproszenia z ich strony.
            • mamtrzykotyidwato5 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:37
              No, widocznie się nie tęskni, albo też się ma takie głupie zasady, że się tylko czeka, aż ten drugi coś zaproponuje.
        • angazetka Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:32
          A to nie jest aby twój dom rodzinny?
        • kaki11 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:30
          Gorzej byś się czuła z pytaniem "hej, a może wpadnę do was na weekend" niż napisaniem do nich "dlaczego mnie nie zapraszacie w weekend do siebie?" ?
        • tokyocat Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 23:31
          Olala. , co za Wersal.
        • little_fish Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 23:58
          Nie chcesz się wpraszać? A pytanie, dlaczego nie jesteś zaproszona to czym niby jest?
        • nanuk24.0 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 30.07.22, 01:13
          To są Twoi rodzice i powinnas się nimi zainteresować i sama chcieć się z nimi spotkać.
          W normalnych rodzinach, czyli u większości, wyglada to tak: „cześć mamo/matulcio/mamusiu/mamuśko(wpisz dowolnie ) będziecie w domu w ten weekend, bo chce się z wami zobaczyć/planuje przyjechać?”
          Druga wersja: „Hej mamo, kupiłam pycha chleb dla was, wpadnę jutro wam podrzucić”
          Wersja trzecia dla zaawansowanych: „cześć rodzice, gdzie jesteście, bo przyjechałam a was nie ma. Czekam”
    • gaskama Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 20:37
      Moge zaadoptować twoich rodziców?
      • kot_filemon88 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 20:51
        A bierz ich. Rozumiem, że twoi zapraszają cie regularnie.
        • mamtrzykotyidwato5 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:18
          W życiu by mi nie przyszło do głowy, że rodzice mają zapraszać.
          Do rodziców idzie się, kiedy się chce i na jak długo się chce. W domu rodziców jest się, jak u siebie.
          • alicia033 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:24
            mamtrzykotyidwato5 napisała:

> Do rodziców idzie się, kiedy się chce i na jak długo się chce. W domu rodziców jest się, jak u siebie.

Nie.
            Rodzice jak najbardziej mają prawo mieć własne plany swój czas. I w związku z tym należy jednak przed wizytą wykonać ten telefon z pytaniem, czy można do nich wpaść o tej i o tej.
        • gaskama Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:24
          Wolę nie pisać. Ale jak się zamienimy, to wyjdę na tym lepiej.
        • 7katipo Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:25
          Moi nie zapraszają.
          Ja pytam, czy mogę przyjechać. W sensie, czy w domu będą.
    • nocnamagia Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:03
      Masz z rodzicami takie oficjalne relacje czy o teściach piszesz nazywając ich rodzicami?
    • ga-ti Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:06
      Mnie też nie, zwykle mój mąż się wprasza, wtedy głupio im odmówić wink

Nie wiem, jakie macie zwyczaje. Normalnie to dzwonisz: hej mama, co tam u was, jak urlop, wpadłabym w sobotę to pogadamy, pooglądamy zdjęcia, co wy na to, pasuje wam? I wsłuchujesz się w odpowiedź.
      Ale jeśli wcześniej były jakieś kwasy z przyjazdami, komentarze, wypominanie, miny, czy co tam jeszcze to nie wiem, czekaj, zaproś do siebie albo machnij ręką i pogódź się z sytuacją.
    • 71tosia Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:19
      Dla mnie to dziwne relacja, ja wpadam do rodziców gdy mam ochotę, córka wpada do mnie jak ma ochotę, ja do niej tez czasami. Po prostu dzwoni sie i pyta „jesteś w domu, mogę wpasc?” Nie „zapraszamy się”. Jak ktoś nie ma czasu lub ochoty na wizytę to to komunikuje smile
    • dekrabifikacja Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:22
      Odpisała coś?
      U nas się mówi: mogę wpaść? Gdyby mnie tak brat i matka nie pytali, to też by mnie nie widywali, bo mi się nie chce nikogo zapraszać, sprzątać, przygotowywać przekąski. A jak już idą, to robię to z marszu i jest ok.
      • kot_filemon88 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:30
        Tak, odpisała. Czuję teraz że wymusilam zaproszenie, sama by pierwsza nie napisała, czy w końcu przyjadę. Jakby za mną nie tęsknili. Dziwne.
        • amast Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:38
          Serio coś takiego napisałaś??
        • zerlinda Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:39
          Może nie tęsknią? Może ciągle mają cię na karku i chcą trochę odetchnąć?
        • alicia033 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:41
          Noi wszystko jasne. Jesteś piczka-zasadniczka z nadęciem godnościowym.
          • nicknachwile79 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:46
            Niekoniecznie. Ja do swojego rodzinnego domu nie mogę ot tak przyjść, bo to,, mój dom i zawsze mam w nim miejsce". Jak chce się spotkać z mamą, to muszę ją zapraszać do siebie lub na mieście, jak akurat w domu rodzinnym ojciec mój jest. Tam mogę przyjść tak jak napisałam niżej - jak matka jest sama.
            Ludzie są różni.
            • alicia033 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:02
              nicknachwile79 napisała:

> Niekoniecznie. Ja do swojego rodzinnego domu nie mogę ot tak przyjść, bo to,, mój dom i zawsze mam w nim miejsce".

Ale to jest całkowicie normalne. Jak wyżej napisałam - rodzice mają prawo do spędzania swojego czasu wg własnego widzimisię i zdecydowanie należy uzgadniać z nimi termin wizyty a nie po prostu wpadać do nich, jak nas akurat ochota najdzie.
              Ja (i na pewno mnóstwo innych osób) mimo wyprowadzki na swoje ponad dwadzieścia lat temu, zawsze miałam z rodzicami takie stosunki, że ich dom był dalej moim domem, miałam klucze i mogłam tam wpaść o każdej porze dnia i nocy co jednak nie oznaczało, że jak tylko zajrzę to oni, czekając na mnie, zawsze tam będą.
        • szmytka1 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:44
          Co za bezczelna gówniarze z ciebie, no jaśnie pani hrabina, zapraszać ja trzeba. Może jeszcze pisemne, umyślnym.😆
        • lily_evans011 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:47
          Dziwaczna komunikacja jest jak widać u was rodzinna.
        • mamtrzykotyidwato5 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:48

Twoja mama jak widać z tego, co napisała nie uważa, że musi cię zapraszać i że masz prawo przyjechać kiedy chcesz.
          Może twoja mama nie zaprasza cię, bo nie chce cię zmuszać do przyjeżdżania?
          Pewnie uważa, że nie przyjeżdżasz, bo nie chcesz, nie masz czasu...
          I tak obie sobie czekacie, aż ta druga zrobi pierwszy krok.
          Obie jesteście tak samo porąbane. Niedaleko pada jabłko od jabłoni.
          Porozmawiaj z nią o tym zapraszaniu, bo to chore, co robicie.
        • edycja_kopiuj_wklej Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:03
          Ty chyba jestes porypana... Tekst "Wtedy kiedy otrzymam zaproszenie" jest mocno pasywno-agresywny. Na pytanie kiedy przyjdziesz odpowiada sie, "z checia w weekend, chyba ze macie inne plany"
          • kot_filemon88 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:06
            Nie czuję się zaproszona, więc nie jadę. Może za tydzień. Poczekam aż tato do mnie zadzwoni.
            • alicia033 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:18

> Nie czuję się zaproszona, więc nie jadę.

Dostałaś sms-a treści "zapraszam" i nie czujesz się zaproszona.
              Aha.
              • kot_filemon88 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:55
                To było na odwal się, nie widzisz tego?
                • sweterwkrate Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:58

> To było na odwal się, nie widzisz tego?

A wg ciebie, jak rodzona matka powinna córkę zaprosić żeby było kulturalnej?
                  • alicia033 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 23:11
                    sweterwkrate napisała:

> A wg ciebie, jak rodzona matka powinna córkę zaprosić żeby było kulturalnej?

Zapewne wysłać zaproszenie starannie wykaligrafowane gęsim piórem na jedwabnym papierze ze złoconymi brzegami. Oczywiście zalakowane herbową pieczecią. I oczywiście przez umyślego, żadna tam Poczta Polska czy tam inny Inpost.
                    Inaczej to głęboki despekt i zupełnie się nie liczy.
                • po_godzinach_1 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:59

> To było na odwal się, nie widzisz tego?

Bo źle napisałaś.

Trzeba było zamiast dlaczego nie jestem zaproszona na weekend
                  , co brzmi jak pretensja spytać kiedy mogę was odwiedzić
            • mashcaron Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:20
              Dżizas, ale z ciebie princessa..
            • fragile_f Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:24
              Pasywno-agresywna komunikacja.

Po takiej akcji tez nie chciałoby mi sie z Tobą widzieć, takie kontakty sa cholernie męczące, bo nigdy nie wiadomo o co druga strona sie obrazi i trzeba ciagle byc na bacznosc.
            • nangaparbat3 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:24
              Straszny macie jakiś problem między sobą, Ty i mama. To poważna sprawa, wpływa też na inne Twoje relacje, zwłaszcza te najważniejsze. Może byś spróbowała skorzystać z pomocy terapeuty? Mama też powinna, byłoby ideałem, gdybyscie obie chodziły, każda sobie, a potem razem. Ale zacząć najłatwiej od siebie.
              • jednoraz0w0 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 30.07.22, 01:44
                Skąd wiesz ze mama powinna?
                • nangaparbat3 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 30.07.22, 05:47
                  Jeśli dwie bardzo bliskie osoby tak bardzo nie są w stanie komunikować się z sobą, najlepiej bedzie, jeśli obie trochę się sobą zaopiekują, z pomocą terapeuty właśnie.
                  • jednoraz0w0 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 30.07.22, 06:36
                    Ale ty to ze obie nie są w stanie oceniasz po jednej NORMALNEJ odpowiedzi na pasywno-agresywną wiadomość?
            • sweterwkrate Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:50
              Przecież cię mama pytała kiedy przyjedziesz, nie umiesz normalnie odpowiedzieć? Żeby tylko tato się do rozmowy przygotował, bo znów nie pojedziesz.
            • szmytka1 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 30.07.22, 00:09
              Troll alert
            • borsuczyca.klusek Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 30.07.22, 09:43
              Wyczuwam vibe laski od chomików 🙄
          • mamkotanagoracymdachu Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:15
            edycja_kopiuj_wklej napisała:

> Ty chyba jestes porypana... Tekst "Wtedy kiedy otrzymam zaproszenie" jest mocno
            > pasywno-agresywny.

Totalnie. Tez mam takiego ojca, passive-agressive, i mało co mnie tak wkurza. Mocno z tego powodu ograniczyłam kontakty, bo nie znoszę szantażu emocjonalnego. Może Twoi rodzice tez maja Cię dość.
          • ga-ti Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:49
            A mnie się wydaje, że musiało coś wcześniej się wydarzyć, że teraz tak się komunikują, tak reagują. Nie wiem, może rodzice powiedzieli kiedyś, że to nie jest dom Kota_filemona, że nie może tak sobie wpadać, kiedy chce, że oni mają swoje życie, swoje plany, że im miesza i przeszkadza...?
            • sweterwkrate Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:53
              Autorka napisała przecież, że to nie ten typ i że uważa że córkę trzeba zapraszać jeśli się za nią tęskni.
          • kandyzowana3x Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 30.07.22, 07:09
            Jaki pasywno. Jawna bezpośrednia agresja.
        • nanuk24.0 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 30.07.22, 01:22
          Ale jesteś powalona 🤣
          Ja nawet z teściowa tak się nie komunikouje, tylko mówię, ze wpadniemy o wtedy i o tej godzinie oficjalne zaproszenie od matki 🤣🤣
    • nicknachwile79 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:36
      Różnie w domach ludzie funkcjonują. Ja do rodziców, a właściwie rodzica, jeżdżę i jestem zapraszana wtedy, jak ojca nie ma.
      • nutella_fan Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:27
        Dlaczego?
        • nicknachwile79 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:43
          Bo mnie nie chce znać i widzieć na oczy. Sprawa z przeszłości.
          Jedyna osoba, która na związek ze mną i którą akceptuje, jest mój nastolatek.
          • nicknachwile79 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:44
            Dlatego ja wiem, że ludzie mają bardzo różne relacje, nie zawsze jest różowo i nie zawsze ten dom stoi otwarty.
    • kadfael Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:37
      Bardzo dziwny układ
    • homohominilupus Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:39
      ...melony?...
        Tak, we Włoszech są fantastyczne melony.
    • rycerzowa Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:39
      Może twoja mama czyta e-matkę, gdzie się psioczy na obowiązek niedzielnych obiadków u rodziców?
      Możesz jej odciąć internet?
        Moja mama nie czyta głupot, tylko książki.
    • fragile_f Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 21:46
      8/10

Dodaje dodatkowy punkt za zrzut ekranu, bo wymagalo to odrobiny wysilku.
      • kot_filemon88 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:07
        Serio mam taką matkę
        • fragile_f Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:17
          Nie no, nie mowie ze jestes zlym trollem, przeciez dałam 8/10.

A jesli jestes prawdziwa - masz problemy z komunikacją swoich zyczen i tendencje do rozkminiania i mielenia kazdego slowa. Znam kilka takich męczybuł, musialam odstawic towarzystwo na bok, bo nie mam czasu ani chęci na zastanawianie sie, czy czasem w odpowiedni sposob ulozylam zaproszenie na kawę, czy kawiarnia pasuje, czy widok z okna nie krzywdzi, czy dojazd aby pasuje itp.

Chcesz sie zobaczyc z mama - zapytaj kiedy ma czas i umow sie na godzinę.

Chcesz poczuc sie chciana, zapraszana, traktowana jak specjalny gość - albo idz na terapie, albo zamow w knajpie stolik z informacja ze świętujesz okragle urodziny.
          • kot_filemon88 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:57
            Wezmę sobie do serca, to co napisałaś
            • fragile_f Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 30.07.22, 00:45
              Troll na 100%
    • po_godzinach_1 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:11
      Zaproś rodziców do siebie jeśli stęskniłaś się za nimi
      • kot_filemon88 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:58
        Ale ja chcę jechać do rodzinnego domu
        • po_godzinach_1 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 23:00

> Ale ja chcę jechać do rodzinnego domu

No to spytaj rodziców kiedy możesz ich odwiedzić
        • mamtrzykotyidwato5 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 23:05
          No przecież wcale nie chcesz jechać, tylko chcesz fochy robić.
          Jak byś chciała, to byś pojechała, a ty wymyślasz preteksty, żeby nie pojechać.
          • kot_filemon88 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 23:15
            Jutro jednak sama zadzwonię do taty i spytam jak on to widzi.
    • marianna211272 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:35
      ja tam syna nie zapraszam chyba,ze na urodziny czy swieta .Przychodzi kiedy chce nawet sobie drzwi sam otwiera ( tzn furtke) bo boczne do domu sa otwarte.Wchodzi i tyle
      • kot_filemon88 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 22:58
        Czyli blisko siebie mieszkacie, nas dzieli ponad 100 km.
        • marianna211272 Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 23:08
          nas 30 km czyli nie znowu tak blisko ale w domu zawsze kogos znajdzie mam jeszcze 2 synow w domu.Jak mnie nie ma sa bracia. A do Mamy ktora mam w Polsce tez raczej ja mowie kiedy planuje ,kilka razy zrobilam niespodzianke ale to bardziej dlatego ze do ostatniej chwili nie wiedzialam czy bede mogla i nie chcialam jej rozczarowac
        • bominka Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 29.07.22, 23:12
          Kot_Filemon ja Cie zapraszam do siebie🙂

Czy względem innych,rodziny znajomych Twoja matka tez jest tak mało wylewna? Bo jeśli nie, to znaczy,że nie przepada za Twoim towarzystwem.
    • black_magic_women Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 30.07.22, 08:44
      Moja teściowa tak ma falami. Mówi jak bardzo tęskni, ale nie zaprasza, choć ma dom z ogródkiem co w lockdownie było marzesniem. Ma pytanie czy możemy przyjechać kluczy i mnoży przeszkody. A potem znowu tęskni za wnukami, choć żeby do nas przyjechać, to też nie. Powoli się przyzwyczajamy, tzn ja, bo męża wciąż to boli.
    • kropkacom Re: Rodzice nie zapraszają mnie na weekend 30.07.22, 09:40
      Troll czy nawrót choroby?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka