Dodaj do ulubionych

Jaka fryzura dla 14-latki?

30.07.22, 18:24
Są jakieś wzorniki fryzur albo coś podobnego dla młodzieży przedlicealnej? Ja nie mam o tym bladego pojęcia a córka chce fryzurę do nowej szkoły wink
Obserwuj wątek
    • angazetka Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 30.07.22, 18:47
      I córka nie wie, czego chce? To niech fryzjerka doradzi.
    • ga-ti Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 30.07.22, 18:47
      Jak tak patrzę po koleżankach mojego dziecka to zwykle długie, półdługie włosy po prostu rozpuszczone, związane w kucyk, czasem zaplątane w "koczek" na czubku głowy. Niektóre kombinują z kolorem. Czasem ktoś pokusi się o warkoczyki (kilka cienkich, bokserskie).
    • bene_gesserit Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 30.07.22, 18:51
      Dziecko cierpi na dysgooglię?
      • ga-ti Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 30.07.22, 18:55
        wink
    • abecadlowa1 Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 30.07.22, 18:56
      Wszystko wolno. Nie ma listy dozwolonych fryzur.
    • akn82 Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 30.07.22, 18:59
      Nie ma chyba wzorników. Ja poszłam i poprosiłam o odważne ścieniowanie włosów . Co tez pani fryzjerka z zadowoleniemuczynila. Mówiła ze dzieci na ogół tnie się tak zachowawczo i byle jak. Poprostu poproś o ścięcie kobiece i od razu będzie ładny efekt.
      • jasnozielona_roslinka Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 31.07.22, 11:44
        zaraz napisze, że dlaczego zakładasz, że ona z Polski pisze, to przecież ematka z Korei Północnej...
    • gaskama Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 30.07.22, 19:05
      Ale ty będziesz ciął? Poszukaj na YouTube.
    • aagnes Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 30.07.22, 19:16
      Moja ma woolf cut czy jakos tak w kolorze buraczanym, jest zachwycona. Niech się obcina jak chce, w tym wieku wygląd to mega ważny wyraz siebie.
      • lisciasty_pl Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 30.07.22, 20:35
        aagnes napisał:

> Moja ma woolf cut czy jakos tak w kolorze buraczanym, jest zachwycona. Niech si
        > ę obcina jak chce, w tym wieku wygląd to mega ważny wyraz siebie.

Pokazałem młodej jakieś wyguglowane przykłady tego wolfa i chyba się spodobało. Super, jakiś początek jest, dzięki :]
      • memphis90 Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 30.07.22, 22:15
        Hmm, zrobiłam to sobie przypadkiem kilka miesięcy temu, ścinając włosy met "na kucyk"... Pierwsze 3 dni po chodziłam z poszewka od poduszki na głowie- w ogromie swej rozpaczy nie byłam nawet świadoma, że to szczyt mody...
    • lisciasty_pl Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 30.07.22, 20:15
      No właśnie nie wie jak i co chce stąd pytanie o jakieś przykłady. A fryzjerki dzisiaj ani jutro nie mam gdzie dorwać.
    • m_incubo Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 30.07.22, 21:08
      lisciasty_pl napisał:

> Są jakieś wzorniki fryzur

Są, w Korei.
      Córka nie wie, jaką chce mieć fryzurę?
      • kotejka Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 31.07.22, 00:42
        m_incubo napisała:

> lisciasty_pl napisał:
        >
        > > Są jakieś wzorniki fryzur
        >
        > Są, w Korei.
        > Córka nie wie, jaką chce mieć fryzurę?
        >
        >
        >
        14-letnis Córka pyta Tate, co chce mieć na.glowie?
    • blaszany_dzwoneczek Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 30.07.22, 21:37
      Moja 14-latka niedawno zażyczyła sobie, żeby jej obciąć włosy na króciutkiego jeżyka za pomocą maszynki do strzyżenia męża. Co też uczyniłam, upewniwszy się trzy razy, czy aby jest pewna. I powiem szczerze, wbrew moim obawom, fajnie wygląda, delikatnie, dziewczęco. A jaka wygoda smile
      • 7katipo Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 31.07.22, 00:27
        Też miałąm taką fazę. Tylko później, między III a IV klasą LO.
        Pojechałam na jeża, bardzo krótkiego.
        Przedtem miałam zawsze długie. Związane w ogon zazwyczaj.
        Jak wracałam od fryzjera i matka mnie widziała przez okno, to była pewna, że stchórzyłam, bo z daleka wyglądałam tak samo big_grin
      • potworia116 Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 31.07.22, 09:21
        Mój pierwszy jeżyk też zaszedł w wieku czternastu lat. Wracam do tej fryzury całe życie i mam wrażenie, że z nią się ostatecznie zestarzeję 🙂
    • berdebul Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 30.07.22, 21:48
      To nie Korea Północna, ze jest X dopuszczalnych fryzur.
    • potworia116 Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 31.07.22, 09:20
      Dlaczego trzydziesto- czterdziestoletnie ematki roztrząsające w zbiorowych debatach na kilkaset postów swoje fryzjerskie wybory nikogo nie dziwią, za to tyle osób wyraża zaskoczenie wahającą się czternastolatką?
      • lisciasty_pl Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 31.07.22, 09:30
        potworia116 napisała:

> Dlaczego trzydziesto- czterdziestoletnie ematki roztrząsające w zbiorowych deba
        > tach na kilkaset postów swoje fryzjerskie wybory nikogo nie dziwią, za to tyle
        > osób wyraża zaskoczenie wahającą się czternastolatką?

Dzięki za ten głos bo już się zastanawiałem czy ze mną jest coś nie tak :]
        • aqua48 Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 31.07.22, 12:10
          U każdego fryzjera powinny być czasopisma fryzjerskie z mnóstwem fryzur do wybrania, dla nastolatek również. Idźcie z córką niech sobie spokojnie usiądzie i powybiera co jej się podoba, a potem niech dziewczynka sama ustali z fryzjerką co da się wykonać na jej włosach i co pasuje do jej urody i kształtu twarzy.
      • ga-ti Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 31.07.22, 11:20
        Ale rozkminiają z paniami 70+? Albo lepiej panie 70+ rozkminiją jak ma się obciąć jedna z ich córek?
        Jeśli ta nastolatka toczyłaby dyskusje z równolatkami albo nawet konsultowała się z rodzicami to ok. A tu nie mamy żadnych info i dziewczynce, o jej włosach, o jej upodobaniach, trybie życia, stylu itp. a mamy doradzić fryzurę. Trochę dziwne.
        • potworia116 Re: Jaka fryzura dla 14-latki? 31.07.22, 12:38
          Rozumiem, że urodzenie się w tej samej dekadzie automatycznie uwspolnia gusta i osobowości.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka