Dodaj do ulubionych

Są tu fanki Wolskiego?

30.07.22, 23:03
A zwłaszcza duetu Wolski - Zychowicz?

A jeśli są takie w temacie bardzo proszę o oświecenie o co chodzi z tym psychofanem Napierałą? Co próbuje wyszukać zegar Wolskiego, wyskakuje mi jakiś idiota w hełmie. Dziś wrzucił placzliwo - agresywny filmik o tym że Wolski go oszukał 😶. Wie ktoś o co tam chodzi i może streścić?
Obserwuj wątek
    • taki-sobie-nick Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:05
      Jaki zegar?
      • sueellen Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:26
        Teraz to już jest właściwie tylko ćwiartka Wolskiego. I całe szczęście 😊. Miejmy nadzieję że zniknie niedługo całkowicie.

A o co chodzi? O podsumowanie co się dzieje na froncie. Idzie wskazówkami zegara i bywało że zaczynal od 9 (Lwów), 12:00 Kijów itd
    • krwawy.lolo Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:12
      Chodzi o Marcina Wolskiego, tego ze starej "Trójki"? Na którego słuchowiskach się wychowałem? Który był dla mnie rodzajem idola? A na starość oxujał?
      • angazetka Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:14
        Nie, o Jarosława, politologa.
        • krwawy.lolo Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:15
          A, to nie znam. Dzięki.
    • sueellen Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:19
      Bardziej mi chodzi o to kto to do jasnej Anielki jest i czy faktycznie wykłada na uniwersytecie ?? To coś uczy studentów?

youtu.be/e6hyN-X0f8s

Nadziewam sie na niego za każdym razem gdy wpisuje w wyszukiwarkę Wolskiego 🙄 ktoś w komentarzu wpisał by przewinąć do 43 minuty. Przewinelam. On serio uczy studentów?? Jeszcze go nie zwolniono?
      • angazetka Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:23
        A za co by miano?
      • taki-sobie-nick Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:23
        A co się dzieje w 43 minucie?
        • aandzia43 Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:28
          Oj, chyba nie wytrzeźwiał.
    • aandzia43 Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:19
      Ale że kogo Wolski oszukał, Napierałę czy Zychowicza? Wolskiego cenię za analitykę wojskową, Napierałę za historię i filozofię (poza tym jest cudny z tymi kapeluszami i gadką), Zychowicza że zaprasza do swojego programu Wolskiego.
      • aandzia43 Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:24
        Ale od miesiąca ich nie słuchałam, coś się porobiło?
        • sueellen Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:30
          Napierała się porobił. Nie wiem co to za świr. Podobno wykładowca uniwersytecki. Ogladalam jedna rozmowę napierały z wolskim już kilka miesięcy temu i była ok. Rzeczowa i na temat. A tu taki kwiatek.. sama bym chciała wiedziec co tu się wyprawia.
          • taki-sobie-nick Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:37
            Ale jaki kwiatek?!
            • sueellen Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:42
              U kożucha
              • taki-sobie-nick Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:46
                Słuchaj, bądź do cholery tak uprzejma i powiedz mi, co się dzieje w tej 43. minucie, już trzeci raz pytam. Mam kłopoty z techniczną stroną kompa.
                • sueellen Re: Są tu fanki Wolskiego? 31.07.22, 08:44
                  Wyzywa Cristiano Ronaldo od ci**ek i po**ek. Wykładowca uniwersytecki. Szanowny doktor
    • agusia.gerek Re: Są tu fanki Wolskiego? 30.07.22, 23:28
      Nie. Bo jeden i drugo to taka pseudowiedza i pseudanalityka dla grażyn i januszy z pretensjami do jednej szarej komórki.
    • buka-123 Re: Są tu fanki Wolskiego? 31.07.22, 09:41
      Już nie, bo jak ętelektualista z uporem maniaka mówi bedzie zamiast będzie to to mnie się uszy kurczą. A Zychowicz to ma sporo za uszami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka