Dodaj do ulubionych

Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul?

31.07.22, 13:55
Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? Jak myślicie co nas jeszcze czeka? Ja ma wrażenie, że teraz już tylko teraźniejszość głównego bohatera. Co oznacza, że bohaterów BB zobaczymy w BCS tylko w retrospekcjach.
Obserwuj wątek
    • dyzurny_troll_forum Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 14:34
      kropkacom napisała:

> Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? Jak myślicie co nas jeszcze czeka? Ja
      > ma wrażenie, że teraz już tylko teraźniejszość głównego bohatera. Co oznacza,
      > że bohaterów BB zobaczymy w BCS tylko w retrospekcjach.

Tak mi się skojarzyło... przepraszam..

• dramatika Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 14:49
      Super!
      Bohaterowie BB mnie nie interesują. Better Call Saul to doskonały produkt sam w sobie, co jest ogromnym osiągnięciem, bo teoretycznie opierał się na sukcesie Breaking Bad.
      • furiatka_wariatka Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 18:45
        Też uważam, że Better Call Saul jest lepsze niż Breaking Bad. Też jestem ciekawa jak będą wyglądały ostatnie odcinki.
    • incel-core Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 14:56
      kropkacom napisała:
      > Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul?

Nie.
      Nawet nie wiem co to jest.
    • nowaczek12345 Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 15:51
      Jeden z najlepszych seriali, jakie powstały. Wszystko w nim jest perfekcyjne. Perfekcyjne.
    • magda.z.bagien Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 15:55
      Zaczęłam to oglądać po BB, ale nie zażarło. Ogólnie warto ? Ile trzeba czekać, żeby się rozkręciło?
      • marianna1960 Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 15:58
        Jak się rozkręciło? Dla mnie Better Call Saul jest o wiele lepszym serialem niż Breaking Bad, oglądać bo bardzo warto.
        • login.na.raz Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 16:05
          Dla mnike też BCS jest duuuzo lepszy.
          • bywalec.hoteli Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 16:13
            to jest serial prawniczy? tj ten cały Saul rozwiązuje najdziwniejsze problemy z prawem swoich klientów?
            • dr.amy.farrah.fowler Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 16:24
              Niezupełnie. Tzn. klienci i sprawy Jimmy'ego się pojawiają, ale w sumie nie o to tam chodzi.
              • bywalec.hoteli Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 16:27
                a o co dokładnie chodzi? zaczalem to oglądać (BB obejrzałem wszystkie serie, podobało się - klasyczna tragedia antyczna BTW), widziałem jakieś początkowe akcje jak bronił jakis tam chlopakow którzy cos złego zrobili ale jakoś nie wciągnęło mnie.

Napiszesz cos na zachętę?
                • dr.amy.farrah.fowler Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 19:17
                  Historia życia faceta, który ciągle ma pod górkę i zmaga się z rzeczywistością, mimo że teoretycznie powinien być człowiekiem sukcesu: jest prawnikiem, a jego brat jest współwłaścicielem jednej z największych firm prawniczych w mieście. Tymczasem Jimmy mieszka w kanciapie na zapleczu salonu manikiuru, jeździ rozlotem, użera się w sądzie o kasę za pracę obrońcy z urzędu.

Do tego dochodzi wątek Mike'a - wiadomo, że to koleś z mroczną przeszłością, ale też na początku nie wiadomo, o co chodzi.
            • kropkacom Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 19:40
              Nie, to nie jest serial proceduralny. Zresztą nigdy nim nie miał być big_grin
      • dr.amy.farrah.fowler Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 16:24
        Warto. Nam też na początku nie podeszło, ale spróbowaliśmy jeszcze raz i tak, rozkręca się i jest genialne, tylko to faktyczne jest serial z dużą ilością sytuacji "nie wiemy, dlaczego tak jest i o co chodzi", ale wszystko się wyjaśnia.
      • szybki-lisek Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 17:39
        magda.z.bagien napisała:

> Zaczęłam to oglądać po BB, ale nie zażarło. Ogólnie warto ? Ile trzeba czekać,
        > żeby się rozkręciło?

Mam to samo wrazenie. Skończyłam oglądać po 3. odcinku. Może trzeba było dłużej?
        • manon.lescaut4 Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 18:28
          I ja się podpisze. Nie zazarlo a BB kocham szczerze. Mój partner to ogląda wiec siła rzeczy „conieco” śledzę i kojarzę o co chodzi i wciąż jestem na nie. Jeden z sezonów to nawet obejrzałam prawie w całości - ten gdzie Jimmy pracował czyli nudził się w sklepie z komórkami a jacys Niemcy budowali Gusowi laboratorium, i… no nuda, panie, nuda.
          Choć podejrzewam, ze obejrzę finałowy odcinek, jestem tez ciekawa, co stanie się z Kim.
          • kropkacom Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 19:38
            Nie musisz czekać do finałowego odcinka. Chyba, że postać wróci, ale jak na razie jej historia jest zamknięta. I to jest pułapka takiego oglądania seriali: obejrzę finałowy odcinek...
            • manon.lescaut4 Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 21:36
              Dzięki, to obejrzę ostatni dostępny odcinek.
          • mama-ola Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 01.08.22, 07:20
            manon.lescaut4 napisał(a):

> I ja się podpisze. Nie zazarlo a BB kocham szczerze. Mój partner to ogląda wiec
            > siła rzeczy „conieco” śledzę i kojarzę o co chodzi i wciąż jestem na nie. Jede
            > n z sezonów to nawet obejrzałam prawie w całości - ten gdzie Jimmy pracował czy
            > li nudził się w sklepie z komórkami a jacys Niemcy budowali Gusowi laboratorium
            > , i… no nuda, panie, nuda.
            > Choć podejrzewam, ze obejrzę finałowy odcinek, jestem tez ciekawa, co stanie si
            > ę z Kim.

Ja tak mam ze stranger things. Usiłowałam się zmusić, 2 sezony wytrzymałam, 3 nie dałam rady, przeskoczyłam na 4, ale odpuściłam po 10 minutach.
            • marianna1960 Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 01.08.22, 08:33
              Trzy sezony obejrzałam nawet mi się podobał, czwarty zaczęłam i po jednym odcinku dałam sobie spokój
            • manon.lescaut4 Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 01.08.22, 11:49
              Ze Stranger Things tez smile Pierwszy sezon obejrzałam z zadowoleniem, ale potem było tylko gorzej. Odpuściłam finał 3-go sezonu, 4-ty tym bardziej. Ale może jeszcze dam szanse jak nie będzie nic ciekawszego do oglądania.
        • 1012ja Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 01.08.22, 22:30
          Też obejrzałam 3 odcinki. Nic się nie kleiło. Dużo absurdu. Odpuściłam i drugiej szansy nie będzie.
      • silenta Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 19:09
        Zaczynam już 6. sezon ale to tak siłą rozpędu. Nie rozkręca się wcale. BB było cudowne a BCS to takie ni to ni sio. Jest potwornie powolny, dłuuuuugie powolne sceny, nie lubię tego, ale już dokończę żeby zamknąć temat.
        A ktoś oglądał ten film po BB - El camino? Warto obejrzeć czy lepiej zostać z miłymi wspomnieniami z BB?
        • magda.z.bagien Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 19:12
          Dobrze wiedzieć, jeśli to całe jest takie jak parę pierwszych odcinków, to wiem, że to nie dla mnie.
          • kropkacom Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 19:36
            Nie, ten serial potem jest trochę inny, bo oglądamy jak główny bohater (już bez brata) radzi sobie w swoim "biznesie". Kwestia jest taka, ze jak nie obejrzysz to się nie przekonasz. Co nie jest obowiązkowe big_grin
        • marianna1960 Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 20:50
          BB w porównaniu z BCS jest nudne i powtarzalne. BB daję 6/10 a BCS 10/10.
        • mysiulek08 Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 22:21
          El camino sobie odpusc, zeby wspomniec nie psuc

w skrocie : Jesse 'wykupuje' przerzut na lewych papierach na Alaske. Koniec filmu
          • silenta Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 01.08.22, 05:25
            Dzięki 😀
    • barattolina Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 16:01
      A może mi ktoś powiedzieć co ona (Kim, taka zdolna prawniczka) widzi w tym nieudaczniku?
      • dramatika Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 18:11
        barattolina napisała:

> A może mi ktoś powiedzieć co ona (Kim, taka zdolna prawniczka) widzi w tym nieu
        > daczniku?

Dobro.
      • furiatka_wariatka Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 18:42
        Wg mnie kręcą ją jego przekręty, tzn dobrze się z nim bawi. Odczuwa przy nim dreszczyk emocji. Z resztą tłumaczy to w scenie rozstania.
      • extereso Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 19:16
        Ona to trochę taka nudziara, według mnie brakuje jej luzu, sex appeal ma ujemny. On z tą zaczeską i ściemnieniem też nie powala, ale przynajmniej fantazję chłop ma. A serial bardzo dobry.
    • lucky80 Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 31.07.22, 22:38
      Tak! Kocham Saula!
    • kotejka Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 01.08.22, 08:31
      A to fajne? Mówicie, że warto?
      Nie mam nic oglądać. Kończę Gilmorki, to już chyba bardzo nie jest dobrze wink
      • kropkacom Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 01.08.22, 08:40
        Jeśli przeczytałaś dyskusję to jak łatwo wywnioskować, że dla jednych fajne a dla drugich nie big_grin Gilmorki to nie są.
    • cosinuss Re: Śledzicie ostatni sezon Better Call Saul? 01.08.22, 12:12
      śledzę i czekam na ostatnie 2 odcinki. BB mi się podobało, ale BCS jest jeszcze lepsze. Pełne smaczków, specyficznego kadrowania itp.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka