Dodaj do ulubionych

Curtain bangs

31.07.22, 19:00
Mam aktualnie prosta, taka dość ciężka grzywkę do brwi, a chciałabym powoli przejść do curtain bangs, ktoś ma doświadczenie, jak to w miarę bezbolesnie przeprowadzić? Jak układać, może jakoś podciąć po skosie, żeby lepiej się układała?

Tu mniej więcej jak jest i jak ma być:
Obserwuj wątek
    • mamkotanagoracymdachu Re: Curtain bangs 31.07.22, 20:23
      Nikt nic?
      • moze_sprobowac_inaczej Re: Curtain bangs 31.07.22, 20:44
        Do fryzjera co dwa tygodnie z tą grzywką i niech Ci podcina gdzie trzeba i zgodnie z aktualna potrzebą. Masz trudna grzywkę, a ta docelowa jeszcze trudniejsza.
        • mamkotanagoracymdachu Re: Curtain bangs 31.07.22, 20:47
          Aktualna nie jest ani trochę trudna, zajmuje mi minute dziennie.
          Mówisz, ze ta docelowa gorsza?
          • moze_sprobowac_inaczej Re: Curtain bangs 31.07.22, 21:20
            Nie wiem, czy dla Ciebie będzie gorsza, u mnie wymaga codziennego mycia i układania smile
            • taki-sobie-nick Re: Curtain bangs 31.07.22, 22:35
              Nie spada ci to na oczy?
          • snakelilith Re: Curtain bangs 31.07.22, 21:29
            Najpierw musisz zapuścić, by całość była wystarczająco długa. Potem bierzesz (za) długą grzywkę, dzielisz na dwa równe pasma, krzyżujesz i ścinasz każde pasmo lekko skośnie na odpowiedniej długości. Te włosy, które będą otaczać twarz są wtedy ciut dłuższe. Potem drugie pasmo. Tylko nie za krótko, bo twoja docelowa grzywka jest długa. Skrócić i wyrównać, zawsze można.
            • mamkotanagoracymdachu Re: Curtain bangs 31.07.22, 22:44
              Właśnie pytam, jak zapuścić, żeby w międzyczasie jakoś to wyglądało.
              • snakelilith Re: Curtain bangs 01.08.22, 00:43
                Ekhm, nigdy nie zapuszczałaś grzywki? Najpierw nie robi się nic i nosi coraz dłuższą, jak długo się da i coś się tam widzi, a potem zaczesuje na boki, spina spinką i używa opasek. Teoretycznie jak odrośnie do połowy nosa, to już można właśnie podcinać skośnie tak, jak pokazałam na zdjęciu, Wtedy grzywka od razu nabiera odpowiedniego kształtu. Masz wtedy curtain bangs tylko krótsze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka