Dodaj do ulubionych

Dodatek węglowy. Ilu faktycznie przeznaczy na

01.08.22, 17:16
Zakup węgla? Wszak można wydać jak się chce.
Ile rodzin będzie marznąć lub spalać śmieci?
Ceny w składach szaleją co mnie wcale nie dziwi jeśli jest dotacja. W pgg nie ma szans detalista kupić. Jak obstawiacie po ile w sezonie będzie tona 4 tys?
Obserwuj wątek
    • pasquda77 Re: Dodatek węglowy. Ilu faktycznie przeznaczy na 01.08.22, 17:20
      Ja tam sobie w końcu kupię porządny ekspres do kawy 😅
      • la_bonne_cusine Re: Dodatek węglowy. Ilu faktycznie przeznaczy na 01.08.22, 17:31
        Kopciuchem się dogrzewasz? Trujesz ludzi .A fe, ja mam ciepło z kalaryfera.
    • snajper55 Re: Dodatek węglowy. Ilu faktycznie przeznaczy na 01.08.22, 17:21
      la_bonne_cusine napisał(a):

> Zakup węgla? Wszak można wydać jak się chce.
      > Ile rodzin będzie marznąć lub spalać śmieci?
      > Ceny w składach szaleją co mnie wcale nie dziwi jeśli jest dotacja. W pgg nie m
      > a szans detalista kupić. Jak obstawiacie po ile w sezonie będzie tona 4 tys?

Morawiecki obiecuje, że węgla będzie w bród, a aby taki stan osiągnąc, tona musi kosztowac około 7 tys.

S.
      • la_bonne_cusine Re: Dodatek węglowy. Ilu faktycznie przeznaczy na 01.08.22, 17:32
        Przy założeniu 200 lat? Mało.
        W marcu tona w.moim okręgu kosztowała max 1700 i to był nasz, polski. Kazachski za 800 zł.
      • incel-core Re: Dodatek węglowy. Ilu faktycznie przeznaczy na 01.08.22, 17:34
        snajper55 napisał:
        > Morawiecki obiecuje, że węgla będzie w bród, a aby taki stan osiągnąc, tona mus
        > i kosztowac około 7 tys.

A prezydent obiecuje że będzie go na 200 lat.
        .
        • la_bonne_cusine Re: Dodatek węglowy. Ilu faktycznie przeznaczy na 01.08.22, 17:42
          Która bystrzejsze w wekselu nie zarzuci makra i inne = przy założeniu celem policzenia realnej ceny tony.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka