Dodaj do ulubionych

Czy warto być chudym?

01.08.22, 20:20
Jak sądzicie? Ja mogę tylko opisać własne doświadczenia. Odkąd jestem chuda, to sąsiedzi wykrzywiają za mną głowy. Tyle że mi to przeszkadza. Nie chcę, żeby ktoś się na mnie chamsko gapił.
To samo ja ulicy. Kobiety wlepiają we mnie oczy. Jutro muszę iść do warzywniaka i naprawdę te all eyes on me powodują, że mam ochote zaszyć się w domu, albo jeździć tylko samochodem. A ja tak kocham chodzić 😭
Obserwuj wątek
    • thea19 Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 20:34
      Może zacznij wychodzić z domu ubrana?
    • wolny.dzien Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 20:47
      Chudym nie wiem ale szczupłym już tak. Nie, nie jestem ani chuda ani szczupła. Serio, jeszcze się słyszy komentarze na temat wyglądu...? W epoce modelek xxl, ciałopozytywności, większej świadomości na temat przeróżnych chorób mających wpływ na chudość/otyłość? Jeszcze ktoś na nas patrzy?? Kiedy idąc ulicą, nawet niezbyt dużego miasta, widujemy ludzi tak przeróżnych i kolorowych, że już chyba nic nas nie zadziwi...?
      • wolny.dzien Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 20:48
        Ps A Ty schudłaś z dużej nadwagi?
    • nena20 Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 20:52
      Jak przytyłam 17 kg to olaboga, najwięcej nasłuchałam się od rodziny. Teściowa z nadwagą i to znaczną też mi dowalila. Przytyłam po ciąży..teraz też gadają ale raczej w stylu "o wróciłaś do dawnej wagi". Nie wiem czy jestem chuda, ważę 52 kg i doby mi z tym. Jeszcze zrobię sobie brzuch i będzie super.
    • majenkir Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 20:53
      Nie warto, bo jak moja babcia mówiła „zanim gruby schudnie, to chudy umrze” .
      • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 20:55
        O to, to! To samo napisalam smile
    • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 20:55
      Nie warto, kryzys idzie w chuj. Trzeba magazynowac, odkladac, kazda faldka moze zadecydowac o uniknieciu smierci glodowej. TEMU ten cukier wykupuja ludzie smile
      • borsuczyca.klusek Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 22:45
        Stary Borsuk powtarza mi to codziennie 🙄
        • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 22:53
          Od powtarzania nie utyjesz, zle sie zabiera do rzeczy tongue_out
          • borsuczyca.klusek Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 11:57
            Wczoraj mi kupił jagodziankę 🙄
            • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 18:14
              Znaczy wiesz. Ja nic nie mowie, ale on cie niekoniecznie tak kocha, ze pragnie, zebys koniecznie przezyla kryzys. Moze po prostu planuje cie zjesc... Ja bym tych jagodzianek odmawiala tongue_out
    • g.r.uu Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 20:58
      Warto czy nie, ale kogo przy tych cenach stać na bycie grubym?
      • marta.graca Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 21:45
        Niektórzy zrobili zapasy w czasach prosperity wink
      • alicia033 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 10:42
        g.r.uu napisała:

> Warto czy nie, ale kogo przy tych cenach stać na bycie grubym?

tego czerniaka polskiej edukacji.
        I jego piss-kolegów.
    • suki-z-godzin Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 21:04
      Ależ oczywiście że warto. Odpada zadyszka przede wszystkim. Nie traci się również czasu na angażowanie w absurdalne ruchy ciałopozytywne firmowane przez sfrustrowane wieloryby.
      • marta.graca Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 21:46
        A kto powiedział, że chudy nie ma zadyszki? Można być chudym tak z natury, nie ruszając się zbytnio.
      • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 08:02
        Jestes pewna, ze firmowane wylacznie przez sfrustrowane grubaski? Bo wg mnie czesc z nich to cfane fatcelebrytki, ktore ze swojej otylosci zyja.
        • suki-z-godzin Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 11:56
          fornita111 napisała:

> Jestes pewna, ze firmowane wylacznie przez sfrustrowane grubaski? Bo wg mnie cz
          > esc z nich to cfane fatcelebrytki, ktore ze swojej otylosci zyja.

nie, nie wyłącznie. część z nich bardzo lubię, uważam że dobrze odnajdują się w świecie mediów, mam natomiast alergię na te nieustannie mielące swoją traumę oraz dorabiające filozoficzny kontent do swojej nadwagi.
          • zuleyka.z.talgaru Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 13:09
            Jezuu jest taka jedna na insta. Zwierz popkulturalny - polubilam jej insta zeby poczytać kulturze- tymczasem co drugi post to jęczenie na temat swojej otyłości - oczywiście w tonie pseudociałopozytywności a jednak wylewa się w tym totalna frustracja własnym ciałem.
            • angazetka Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 13:11
              Można nie czytać.
              • zuleyka.z.talgaru Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 13:15
                Można, ale czytanie tych wywodów przynajmniej powoduje, ze czlowiekowi się odechciewa jeść - więc w sumie zpop robi dobrą robotę big_grin chroni innych przed otyłością.
            • marta.graca Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 13:17
              To nie jest czasem córka verdany z forum?
              • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 13:19
                A jest
            • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 13:18
              Zwierz zostal skrzywdzony przez swoja matke, ktora ma fiksacje, ze nie jedzenie czego sie chce, w dowolnych ilosciach to ortoreksja. W efekcie mloda kobieta jest chorobliwie otyla.
              • swinki_trzy Re: Czy warto być chudym? 03.08.22, 11:20
                Jednocześnie Verdana miała fisia na punkcie własnego odchudzania, sama pisywała o swojej diecie 500 kcal, że jej to w zupełności wystarcza.
            • suki-z-godzin Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 13:40
              > Jezuu jest taka jedna na insta. Zwierz popkulturalny

podglądam. faktycznie ostatnio dziewczyna jakby się uparła być żywą demonstracją że wszystko można, niezależnie od warunków wyjściowych (w sumie można, tylko robi sobie kuku)
              • angazetka Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 14:32
                Bo można. Można też się czuć dobrze ze sobą i swoim ciałem, nawet dużym. Wtedy się przyjemniej żyje.
                • swinki_trzy Re: Czy warto być chudym? 03.08.22, 11:22
                  No można, tylko ciągłe pisanie o tym temu przeczy.
            • lauren6 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 18:22
              Zwierz porusza na swoim blogu i insta różne tematy. Od typowo popkulturalnych po społeczne, zdrowotne itd. Trzeba mieć w sobie dużo złej woli by widzieć w tej dziewczynie promocję otyłości.

Ja ze swojej strony mogę jedynie pogratulować Verdanie jaką fajną ma córkę: w szczęśliwym małżeństwie, inteligentną, wykształconą, wrażliwą społecznie, która lubi siebie taką jaka jest.

Ciekawe jak ty wychowasz swoje dzieci?
              • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 18:26
                Porusza rozne tematy, ale w temacie "body positive" dziamgoli niemilosiernie. Te zdjecia dp lustra w gaciach i wywody, jak to nic nie zlosci ludzi tak bardzo, jak grubas, ktory je co chce big_grin no plazo, prosze... Odklepane ma na tym punkcie zdrowo. A raczej: niezdrowo tongue_out
                • lauren6 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 18:58
                  Ten wątek udowadnia, że trafiła w samo sedno big_grin

Dodam, że są inne wpisy zwierza, których mogłabym się "czepnąć". To, że ematki dopierdoliły się do wpisów w tonie bodypositive (I to jeszcze w tonie jak ta verdana ją wychowała) dużo mówi o was.

Ciekawe, która z was będzie mogła pochwalić się dzieckiem, które w wieku +-30 lat jest zapraszane do telewizji (tvn24) w roli eksperta?

Ale co tam. Grubaska, matka powinna się wstydzić jak ja wychowała.
                  • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 19:04
                    No juz tego chochola z takim zapalem nie stawiaj tongue_out Uwazam Zwierza za inteligentna bestie. Wiec tym bardziej czuje krindz, czytajac jej dziwaczno-zalosne wpisy o otylosci. Dziewcze jest chore, ma zaburzenia odzywiania a problemu sie dopatruje w innych, ktorzy niby sie zloszcza tym co ona je/nosi na tylku. Bardzo to madre, bardzo wink
                    • lauren6 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 20:25
                      Żałosne to jest jedynie diagnozowanie cudzych zaburzeń przez internet.

Gdyby pójść w tę stronę to podejrzewam, że zwierz jest nadal mniej zaburzona od pańć krytykujących ją w tym wątku 😋
                      • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 20:29
                        Jest chora na otylosc. Kazdy otyly ma zaburzenia odzywiania. A "pancie" czyli my, na co cierpimy twoim zdaniem? Bo na cokolwiek bysmy nie cierpialy, to Zwierza nie uzdrowi tongue_out
                        • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 20:31
                          I zdjecie wywalonego brzucha w gaciach tez jej nie uzdrowi, chociaz ona tak chyba mysli tongue_out
                        • suki-z-godzin Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 20:46
                          > Kazdy otyly ma zaburzenia odzywiania.

Nie każdy, czasem ma to np. podłoże hormonalne.
                          Zdjęcia brzucha akurat spoko, grube w bikini może wyglądać dobrze, pod warunkiem że dobrany jest odpowiedni rozmiar a nie wpijające się za małe szorty z odstającymi kieszeniami czy podobne wynalazki. laska poniżej jest ogromna i może się to podobać albo nie, ale nie wygląda, jakby zakładała szorty na leżąco i na wdechu.
                          https://i.pinimg.com/originals/b1/35/90/b135907995968ae8d104095a8ec84775.jpg
                          • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 20:53
                            Co mi tu wklejasz za pierdolety tongue_out ja nie o modzie dla otylych, bo mnie to guzik obchodzi. Ja o tym, ze rzewne teksty o akceptowaniu swojego otylego ciala ilustrowane zdjeciem faldu brzusznego sa zenujace. Tak samo jak wywody Kaczorowskiej o pieknie i te wszystkie inne narcystyczne fiksacje.
                            • suki-z-godzin Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 20:55
                              > Ja o tym, ze rzewne teksty o akceptowaniu swojego otylego ciala ilustrowane zdjeciem faldu brzusznego sa zenujace.

o tym jest akurat mój drugi post, co bym ewentualnie wolała dla mojego dziecka 30+ wink
                              • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 20:57
                                Ja nie wiem, czy twoj. Bo nie wiem ile was pisze teraz...
                                • suki-z-godzin Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 20:59
                                  w tej odnóżce tylko ja, liberia to inne ip big_grin
                                  • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 21:03
                                    Jak tak, to tak wink
                      • zuleyka.z.talgaru Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 21:25
                        U zpopka nie trzeba nic diagnozować. Otyłość jest widoczna gołym okiem.
                        Osobiście jako matka - będę szczęśliwa jak moje dziecko 30letnie będzie miało zadbane cialo, zęby (zgryz) i logopeda będzie jego przyjacielem (wady wymowy). Nie musi być ekspertem w tvn czy tvp.
                    • suki-z-godzin Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 20:36
                      Nie zaglądam jej w talerz i nie mam pojęcia czy ma jakieś zaburzenia czy nie. Tak czy inaczej wolałabym jednak, żeby moje dziecko zamiast być telewizyjnym ekspertem (?) w połowie drogi do czterdziestki było kobietą którą zajmują inne sprawy niż cudzy ogląd jej figury oraz snucie na ten temat długich wywodów.
                      • angazetka Re: Czy warto być chudym? 03.08.22, 10:47
                        No jakby akurat Zwierz ma na koncie znacznie więcej niż zajmowanie się cudzym oglądem własnej figury... Ileś wydanych książek, współpraca z wieloma mediami, ale nie: gruba jest i smie się pokazywać, najgorzej.
                        • leosia-wspaniala Re: Czy warto być chudym? 03.08.22, 11:51
                          >No jakby akurat Zwierz ma na koncie znacznie więcej niż zajmowanie się cudzym oglądem własnej figury...

No tak, doszedł ostatnio bałagan w mieszkaniu big_grin

>Ileś wydanych książek, współpraca z wieloma mediami, ale nie: gruba jest i smie się pokazywać, najgorzej.

I nikt jej inteligencji tu nie odmawia, zauważ, chociaż akurat wydawanie książek przez influencerów nie zawsze jest dowodem na inteligencję, jako redaktorka powinnaś znać ten rynek.
                  • suki-z-godzin Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 20:42
                    Sorry ale bycie "zapraszanym do TVN w roli eksperta" to prestiż tylko odrobinę wyższy od zdjęcia z karłem w liberii.
                    • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 20:54
                      big_grin no, wreszcie przyszla jakas suka z werwa
                • angazetka Re: Czy warto być chudym? 03.08.22, 10:52
                  No jak widać to działa: gruba, a ma czelność robić sobie zdjęcie w gaciach i chodzić, w czym chce, zgroza! Potwierdzacie tu jej tezę.
                  BTW teraz kupiła kostium wyszczuplający, możecie mieć radochę.
                  • suki-z-godzin Re: Czy warto być chudym? 03.08.22, 11:03
                    angazetka napisała:

> No jak widać to działa: gruba, a ma czelność robić sobie zdjęcie w gaciach i ch
                    > odzić, w czym chce, zgroza! Potwierdzacie tu jej tezę.
                    > BTW teraz kupiła kostium wyszczuplający, możecie mieć radochę.
                    >
                    jeżu kolczasty, co za dramatyzm. kostium wyszczuplający? na zdrowie, jeśli dobrała właściwy rozmiar, zapewne będzie lepiej wyglądała niż w ciuchach o rozmiarze niedobranym.
                  • fornita111 Re: Czy warto być chudym? 03.08.22, 11:23
                    Ale co mnie jej kostium, o ludzie big_grin Foty w gaciach, mania przesladowcza, oraz mundrosci socjologiczne zalatujace Coelho, sa obciachowe niezaleznie od tuszy. (A kostium pewnie po prostu reklamuje, nie smuc sie wink )
    • klaviatoorka1 Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 21:14
      W jakiej rzeczywistości czy człowieku żyjesz i skąd to poczucie, że możesz swoją osobą zaintereować kogokolwiek na ulicy?
      Sąsiedzi, kobiety na ulicy i ludzie w kolejce w warzywniaku- wszyscy wgapiają się w telefony przecież, hello, mamy 2022 rok.

• szara.myszka.555 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 12:18
        W jakiej rzeczywistości czy człowieku żyjesz i skąd to poczucie, że możesz swoją osobą zaintereować kogokolwiek na ulicy?

Stąd, że na przykład ludzie głośno komentują? Albo lustrują "góra-dół-góra", wcale nie dyskretnie? Niestety to się zdarza.
    • iwoniaw Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 21:17
      Nie wiem, czy warto byc chudym, ale z całą pewnością warto przebadać glowę, gdy się nam zaczyna wydawać, że wszędzie wszyscy tylko na nas patrzą.
      • my_fair_lady Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 21:44
        iwoniaw napisała:

> Nie wiem, czy warto byc chudym, ale z całą pewnością warto przebadać glowę, gdy
        > się nam zaczyna wydawać, że wszędzie wszyscy tylko na nas patrzą.

👍😁😂👏👏
      • milva24 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 08:23
        Popieram!
      • potworia116 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 09:46
        Dorzućmy do tego tych sąsiadów o "wykrzywionych" (jak u Muncha) głowach i robi się naprawdę niepokojąco.
    • kk345 Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 21:40
      >all eyes on me
      Z przekonania, że wszyscy na człowieka patrzą i się nim interesują wyrasta się z reguły najpóźniej około 20-ski (sprawdzić, czy nie Angelina Jolie).
    • livia.kalina Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 21:51
      Jak napiszesz jeszcze, że każdy mężczyzna, z którym pójdziesz do kina ma w nim erekcję z twojego powodu, to będę miała pewność, że pisze to Ela Gawin.
      • primula.alpicola Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 22:53
        Przejrzałam jej IG, "I love PiS", wtf!?
      • triismegistos Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 10:38
        .
        • primula.alpicola Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 20:35
          big_grin
    • 123zielona123 Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 22:36
      Nie warto być chudym, kiedyś byłam. Przy dłuższym leżeniu na wznak bolą pięty. Po seansie w kinie nie dość, że bolą kości kulszowe, to zawsze było mi bardzo zimno. Zrobienie tzw. kołyski na WF to tortura. Mało kobiece kształty. Cieszę się, że urodziłam się dawno, bo dziś to pewnie by mnie w psychiatryku zamkneli.
      Ale poczucie, że wszyscy się na Ciebie gapią (jeśli to nie skrajna anoreksja) zdecydowanie wymaga wizyty u psychiatry
    • taje Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 22:43
      www.youtube.com/watch?v=_HNpT4sUW0w&ab_channel=GuruMorfi
    • jackowo.thinktank Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 22:53
      Czy warto być chudym?
      No ale jakich odpowiedzi oczekujesz?
      To tak jakbym ja zadała pytanie: czy warto mieszkać w Chicago?smile
      • taje Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 22:57
        Czyli nie?
    • primula.alpicola Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 22:54
      Warto być zdrową, silną, sprawną i z energią do życia.
      Wydaje Ci się, że "all eyes on you".
    • arthwen Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 22:56
      Zawsze możesz kupić sobie taki kostium jak Lewandowska i w nim wychodzić na zakupy...
    • li_lah Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 22:57
      Jesteś zdrowo szczupła czy niezdrowo chuda? Bo to wgapianie się ludzi to może zdziwienie i szok, ze jestes az tak chuda, ze same kosci sterczą. Oczywiscie ze warto być szczupłą, wygląda się młodziej, atrakcyjnie, seksownie. Nadwaga deformuje ciało. Tyle w temacie.
      • mieszkanienaturalnie Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 23:18
        Sąsiadka mi powiedziała, że mam najlepsze nogi na osiedlu, czyli jestem zdrowo chuda.
        • eriu Re: Czy warto być chudym? 03.08.22, 02:22
          Chude nie znaczy najlepsze nogi. Chude to ma anorektyczka a najlepszych nie ma.
    • triismegistos Re: Czy warto być chudym? 01.08.22, 22:59
      Skopiuj outfit Lewandowskiej, ten z poduszkami. Problem solved.
    • snakelilith Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 09:35
      Okeeeey, ale jak do świadomości, że ludzie się na ciebie stale gapią, dojdzie jeszcze to, że ktoś szepcze ci do ucha i wydaje rozkazy, to idź lepiej do lekarza.
    • motyllica Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 09:42
      podobno w pewnym wieku to albo ma się ładną twarz albo d.upę
      wybieraj!
      • stokrotka1207 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 11:08
        No dobra, niektórzy na tą chudość ciężko pracują. Ale są i tacy, którzy bez względu na to co i ile jedzą nie przytyją ani grama. Ani ciąże, ani codzienne dźwiganie ciężarów wynikających z pracy codziennej, ani słodycze, ni fast foody nie mają żadnego odzwierciedlenia w zmianie wagi. I nie mówię tylko o kobietach, bo i całkiem sporo facetów widuję " z niedowagą" wg opinii społeczeństwa. Komentarze są zawsze, przyznaję, że niezbyt miłe. Najczęściej od osób, które mają generalnie sporą nadwagę, ale czuja się najwyraźniej dowartościowane jak komuś przypomną, że "nie ma co jeść". Wyniki w normie, żadnych ekscesów z anemią, zadyszkami itd.
        Niezaprzeczalnie jednak owa" chudość" zwraca uwagę. Dla mnie to normalność, osobiście nie czuję się w obowiązku wytykać każdej osobie z nadwagą, że powinna coś z tym zrobić. W podziękowaniu przy każdej okazji słyszę: weź się lepiej za jedzenie; nie masz co jeść? ect... a już porównania do osób z Oświęcimia, są wyjątkowo przykre...
        • marta.graca Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 11:12
          Stosuj ciętą ripostę wujka Staszka.
        • magata.d Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 18:08
          stokrotka1207 napisał(a):

W podziękowaniu przy każdej okazji słyszę: weź się lepiej za je
          > dzenie; nie masz co jeść? ect... a już porównania do osób z Oświęcimia, są wyją
          > tkowo przykre...

Kiedyś tak sobie dzieciaki dokuczały, ale że teraz dorośli ludzi tak mówią? To naprawdę muszą być bardzo biedni intelektualnie i zakompleksieni. Nie wyobrażam sobie tak powiedzieć do kogokolwiek. Nigdy nie słyszałam, żeby normalny człowiek tak do kogoś powiedział.
    • woman_in_love Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 11:17
      Odkąd jestem chuda, to sąsiedzi wykrzywiają za mną głowy. Tyle że mi to przeszkadza.

Zmień podejście:
      www.instagram.com/p/Cfohw9yoej4/
    • aguar Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 11:35
      Nie wiem, czy warto, ale nie tak źle, IMO. Lepszy odchył w tę stronę niż w drugą. W zasadzie wszystko poza twarzą (no może nie w upały) można zakryć ubraniem i nie odróżniasz się od szczupłych. Zawsze byłam chuda, mąż zakochał się w chudej i ma chudą, więc najważniejszej osobie odpowiadam smile
    • aandzia43 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 14:08
      Martwią się czy nie masz raka albo innej odchudzającej choroby. Poza tym gapienie się na anorektyczki, jak i na każdego zresztą, jest nieeleganckie. Ubierz się grubo to unikniesz zawieszania spojrzeń poza dopuszczalny przez savoire vivre ułamek sekundy.
    • mieszkanienaturalnie Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 16:54
      Idę właśnie do krawcowej i facet mijany po drodze powiedział do mnie, że ale pani jest sexi. Czyli to nie jest raczej tak, że mi się wydaje że ktoś się na mnie gapi. Tak samo popisują się faceci w samochodach wyjeżdżający ze skrzyżowań. Widząc mnie przyspieszają i słyszę pisk opon. Niech już przyjdzie zima, bo jeszcze ktoś przeze mnie spowoduje wypadek, lub mnie rozjedzie.
      • potworia116 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 17:18
        A dał radę powiedzieć to wyraźnie, mając wykrzywioną głowę?
      • magata.d Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 18:12
        Nie, zdecydowanie nie warto być chudym, bo przyciąga się takich specyficznych facetów, o których napisałaś. Delikatnie mówiąc mało inteligentnych wink Który mądry facet będzie się tak zachowywał na ulicy.
        • potworia116 Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 18:17
          Moja chudość przyciąga najwyższej staruszki, gruchające: "dziecinko ale pani chudziutka". Autorka oprócz tego musi mieć jeszcze to drugie coś, to samo, co ma gruba z księgowości.
      • my_fair_lady Re: Czy warto być chudym? 02.08.22, 18:46
        Noi wszystko jasne: jesteś po prostu “sexi”, a nie żadna “chuda” 🤷‍♀️.
        Ubierz się w burkę - i problem solved 👍.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka