Dodaj do ulubionych

Jak naprawić polską edukację - fajny live

01.08.22, 22:11
Na FB znowu Paweł Lęckim.
Facet jasno mówi jakie są problemy ale też jak można je rozwiązać.
"Jak naprawić polską edukację - live z Pawłem Lęckim"
Obserwuj wątek
    • mhanutka Re: Jak naprawić polską edukację - fajny live 01.08.22, 22:22
      Świetny jest. Uwielbiam go czytać. I zgadzam się z każdym słowem.
      • hanusinamama Re: Jak naprawić polską edukację - fajny live 01.08.22, 22:29
        Tak on ma konkretne pomysły. I fajnie pisze o rezygnacji z ocen na rzecz procentów. Jak dzieciak pisał na 20% a teraz pisze na 45% to jest duzy postęp, a w ocenach tego nie bedzie widać.
    • woman_in_love Re: Jak naprawić polską edukację - fajny live 01.08.22, 22:31
      ale po co?
      • hanusinamama Re: Jak naprawić polską edukację - fajny live 01.08.22, 22:32
        Ależ dziękuję za "up"
        • woman_in_love Re: Jak naprawić polską edukację - fajny live 01.08.22, 23:06
          no mogę upować, ale i tak #nikogo
          • ajaksiowa Re: Jak naprawić polską edukację - fajny live 02.08.22, 08:15
            Ciekawy pomysł ma W C:bony edukacyjne dla Rodziców i to o i wybierają szkołę
            • woman_in_love Re: Jak naprawić polską edukację - fajny live 02.08.22, 09:26
              kto to WC?

tak:
              1) rozwalenie edukacji publicznej
              2) bony edukacyjne
              3) przeniesienie edukacji do strefy prywatnej

to celowe działanie, zaprezentowane przez Dworczyka (siedzi w radzie prywatnych szkół katolickich) i jego kolegów, także z PO, już jakieś 15 lat temu. Cel jest jeden: położenie łapy na edukacji przez KK i stworzenie ogromnej sieci szkół katolickich, finansowanych oczywiście z budżetu, które będą znacznie lepsze jakościowo od publicznych.
              • ajaksiowa Re: Jak naprawić polską edukację - fajny live 02.08.22, 10:29
                Jeżeli szkoły mogłyby zdobywać.dodatkowe fundusze to ze znaleziem sponsorów, przeciwna opcja ideologiczna nie miałaby problemówwink
                • woman_in_love Re: Jak naprawić polską edukację - fajny live 02.08.22, 10:53
                  ale dlaczego ma szukac sponsorow: edukacja ma byc publiczna
                  a jak ktoś chce kościelna to i tak niech placi na publiczna - zadne bony
    • lati7 Re: Jak naprawić polską edukację - fajny live 02.08.22, 11:31
      Mam nadzieję, że "Babka od histy" także da radę zdziałać wiele dobrego dla naszego szkolnictwa (wiem że pobożne życzenie) Ale fajnie się słucha smile : www.youtube.com/watch?v=nwPQL4wG4hU

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka