Dodaj do ulubionych

Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km mułu

02.08.22, 14:18

Ja wiem, ze nie powinno mnie to juz dziwić ani szokować...ale zaliczyłam opad szczęki.
Pudelek opublikował zdjecia z pogrzebu dziecka Rzeźniczaka, zdjęcia płaczących rodziców.
Za to powinna być jakaś gruba kara finansowa.
Obserwuj wątek
    • angazetka Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:22
      A kliknęłaś w te zdjęcia?
      • agaagaaga123 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:28
        nie trzeba było klikać, były jako zajawka tekstu pokazująca się przy scrollowaniu pudla
        • karmello29 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:31
          agaagaaga123 napisała:

> nie trzeba było klikać, były jako zajawka tekstu pokazująca się przy scrollowan
          > iu pudla

nieprawda.zeby zobaczyc zaplakane twarze trzeba bylo wejsc w artykul-wiem bo kliknelam,z ciekawosci do czego posunie sie pudel.
          ale ja nie udaje swietej jak hanusina.
          • agaagaaga123 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:33
            karmello29 napisała:

> agaagaaga123 napisała:
            >
            > > nie trzeba było klikać, były jako zajawka tekstu pokazująca się przy scro
            > llowan
            > > iu pudla
            >
            > nieprawda.zeby zobaczyc zaplakane twarze trzeba bylo wejsc w artykul-wiem bo kl
            > iknelam,z ciekawosci do czego posunie sie pudel.
            > ale ja nie udaje swietej jak hanusina.

Rano bylo widac, moze zmienili od tamtej pory
          • heca7 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 15:54
            Sama wczoraj bodajże scrollujac pudla widziałam w nagłówku tematu zdjęcie płaczącego Rzeźniczaka. Nie trzeba było wchodzić w artykuł. Też byłam zaskoczona. Bo jeszcze ogólną informację rozumiem ale zbliżenia twarzy rodziców!? Powinien za to pudel przeprosić.
      • aniani7 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:32
        A po co? To faktycznie obrzydliwe. Nawet nie zamierzam tam wchodzić. Też widziałam, ale nie otworzyłam, żeby nie mieli klikalności, podobnie z wyznaniami jakieś cioci? Patrzeć na to nie chcę
        • angazetka Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:37
          Bo żeby wiedzieć, co jest na zdjęciach, trzeba wejść w artykuł. A przecież o to Pudlowi chodzi.
          • aniani7 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:51
            Wiem, dlatego nie zrobiłam im tej przyjemności. Ostatnio umarła nasza ukochana ciocia i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś robił nam zdjęcia, a tym bardziej umieszczał w internetach. Podejrzewam, że skończyłoby się to w sądzie.
          • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 20:26
            Nie nie trzeba. Mi wysoczylo an FB, hasło i jedno zdjęcie. Co było na innych nie wiem
      • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 20:25
        Nie wyswietliło mi sie na FB. Było podklejone jedno zdjęcie z płaczącym Rzeźniczakiem. Nie wchodziłam I nie widzę wytłumaczenia, ze dali godzine i miejsce publicznie to mają. Dali aby osoby im bliskie mogły sie zjawić.
        • arthwen Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 22:52
          Serio? Z bliskimi się kontaktują za pomocą oficjalnych profili na insta?
          • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 22:59
            Nie wiem nie mam insta. Nie wiem kto ogłosił. Oni czy znajomi. Mam tylko FB i tam to zdjęcie było. Dla mnie dno dna.
            • 3-mamuska Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 23:35
              hanusinamama napisała:

> Nie wiem nie mam insta. Nie wiem kto ogłosił. Oni czy znajomi. Mam tylko FB i t
              > am to zdjęcie było. Dla mnie dno dna.
              >

Oni sami podali ,dzień ,godzinę nawet dokładny adres cmentarza. Oraz prośbę żeby zamiast kwiatów wpłacić pieniądze na inne chore dziecko.
              Sama Magda podała na sowim profilu.
              Zdjęcia mnie totalnie nie dziwią ,nie pierwsze zdjęcia z pogrzebów.
            • arthwen Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 23:37
              Jedni i drudzy (i tego rodzaju media i tego rodzaju celebryci) siebie warci. Zdjęcia nie widziałam i nie zamierzam oglądać.
        • 3-mamuska Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 23:33
          hanusinamama napisała:

> Nie wyswietliło mi sie na FB. Było podklejone jedno zdjęcie z płaczącym Rzeźnic
          > zakiem. Nie wchodziłam I nie widzę wytłumaczenia, ze dali godzine i miejsce pub
          > licznie to mają. Dali aby osoby im bliskie mogły sie zjawić.
          >

Weź ,sami podali się na tacy. A zdjęcie ich płaczących to chyba nie z pogrzebu.
          Bo już ich płaczących zdjęcia były kilka dni temu.
          Z pogrzebu widziałam tylko nagłówki.
          • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 23:35
            weź pomysl zanim napiszesz...
            • 3-mamuska Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 23:36
              Ty tez… niektórzy nawet chcą, aby być na świeczniku.
        • 71tosia Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 23:43
          Sama „wypromowałas” temat i jeszcze się idiotycznie tłumaczysz.
    • gama2003 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:26
      To wszystko są pieniądze. Nie ma takiej rzeczy, której ludzie nie zrobią by zarobić. Media to kopalnia przecież.

A tej konkretnej sytuacji nawet nie da się skomentować. No bo jak ?
    • malgosiagosia Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:26
      No i co? Teraz ematki poleca ogladac te zdjecia. Takie rzeczy sie przemilcza, a nie publicznie oburza.
      • majenkir Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 15:31
        Polecisz? Bo ja nie…
        • malgosiagosia Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 17:02
          A w zyciu...
        • milva24 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 22:46
          Ja też nie...
    • primula.alpicola Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:29
      I weszłaś w ten "artykuł"?
      • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 20:27
        Nie. Sugerujesz ze tekst by sie obronił? Widziałam na FB, ktoś ze znajomych skomentował
    • karmello29 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:29
      ale te zdjecia usuneli juz rano to po pierwsze wiec po co sie podniecasz.po drugie skoro wiesz co bylo to znaczy ze kliknelas.Po co?morbid curiosity czy sama jestes podworkowa plotkara?
    • swinki_trzy Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:34
      Mnie zdziwiło i zszokowało publiczne podanie przez rodziców miejsca i godziny pogrzebu. Jak wrzucają takie oficjalne info to muszą się liczyć z konsekwencjami, w tym ze zdjęciami.
      • angazetka Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:36
        Przecież często się podaje publicznie miejsce i godzinę pogrzebu, zwłaszcza przy osobach publicznych (przy niepublicznych wisi klepsydra i też "publicznie" jest to wiadome, tylko dla okolicy).
        • swinki_trzy Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:43
          angazetka napisała:

> Przecież często się podaje publicznie miejsce i godzinę pogrzebu, zwłaszcza prz
          > y osobach publicznych (przy niepublicznych wisi klepsydra i też "publicznie" je
          > st to wiadome, tylko dla okolicy).
          >

A to dziecko było osobą publiczną? Raczej spotykam się z ochroną wizerunku dziecka, ale skoro rodzice tacy a nie inni...
          A klepsydra też nie jest obowiązkowa, pogrzeb może odbyć się tylko dla najbliższej rodziny, bez ogłaszania wszem i wobec. Co kto woli.
          • angazetka Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:46
            Rodzice są. I dziecko poniekąd też, skoro stanem jego zdrowia żyło ćwierć kraju i pół ematki.
        • 3-mamuska Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 23:38
          angazetka napisała:

> Przecież często się podaje publicznie miejsce i godzinę pogrzebu, zwłaszcza prz
          > y osobach publicznych (przy niepublicznych wisi klepsydra i też "publicznie" je
          > st to wiadome, tylko dla okolicy).
          >

Ich syn nie był osoba publiczną.
          Klepsydry widza przy kościele na budynku mieszkalnym w kilku miejscach.
          • iwles Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 03.08.22, 00:43
            3-mamuska napisała:

> Klepsydry widza przy kościele na budynku mieszkalnym w kilku miejscach.

No właśnie, te kilka miejsc, to miejsca publiczne, ogolniedostępne.

> Ich syn nie był osoba publiczną.

A to nie ty niedawno, w innym wątku, upierałaś się, że na pogrzeby przychodzi się dla żywych, aby ich wesprzeć, a nie dla zmarłych?

• iwles Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:41

Jprdlę, serio, jak podasz miejsce i godzinę pogrzebu, to każdy może upublicznic twoje zdjęcia?
        Przeciez taką publiczną informacją jest np. klepsydra pogrzebowa, powszechnie stosowana.
        • swinki_trzy Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:44
          Klepsydra jest powszechnie stosowana, ale za zgodą rodziny. Jeśli sobie nie życzę rozwieszania to jej nie będzie, zakład pogrzebowy o to pyta.
          • angazetka Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:46
            No to skoro rodzice podali info, to chyba rzecz się działa na zgodą rodziny?
            • swinki_trzy Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:49
              Balladyna bardzo ładnie to opisała:

balladyna napisała:

> rodzice sami podali dokładną datę i miejsce pogrzebu. Kogo oczekiwali na pogrzebie? Kowalsk
              > iej z Radomia i i Nowaka z Krakowa? Czy paparazzi? I nikt mi nie wmówi, że jak
              > się chce, to nie można zachować prywatności, bo są znane osoby, które potrafią
              > ją zachować dla siebie.
              • iwles Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:54

Uczestniczyć w potrzebie, a robić zdjęcia najbliższych zmarłego i upubliczniać ich rozpacz - to zupełnie różne sprawy.
                • iwles Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:55

*uczestniczyć w pogrzebie
        • balladyna Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:57
          I rozwiesza się ją właśnie po to, żeby każdy mógł na pogrzeb przyjść. Ale jak się jest osobą publiczną, to trzeba się liczyć z tym, że paparazzi też przyjdą. Po prostu, to można było przewidzieć, jeśli się oczywiście chciało.
          • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 20:29
            Tak mozna było przewidziec ze ktoś bedzie hieną cmentarną...a mnie ta hiena jednak zniesmacza.
            • balladyna Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 03.08.22, 00:33
              A samych zainteresowanych najwyraźniej nie.
              • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 03.08.22, 10:34
                Wiesz watpie aby ich to teraz obchodziło....
      • iwoniaw Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:46
        swinki_trzy napisała:

> Mnie zdziwiło i zszokowało publiczne podanie przez rodziców miejsca i godziny p
        > ogrzebu. Jak wrzucają takie oficjalne info to muszą się liczyć z konsekwencjami
        > , w tym ze zdjęciami.

Jasne, gdy ktoś wywiesza klepsydry też "musi się liczyć" z każdym możliwym zachowaniem przybyłych osob postronnych? Niby tak, co nie zmienia faktu, że inni to zachowanie postronnych też będą oceniać, a może i inaczej na nie reagować, więc milośnicy nekrozdjęć i innych niekonwencjonalnych pomysłów okołopogrzebowych też "muszą sie z tym liczyć", prawda?
      • manon.lescaut4 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 19:06
        Weź pod uwagę, ze ten pogrzeb odbył się w Oleśnicy, rodzinnym mieście matki dziecka. Sama pochodzę z podobnego (bez obrazy bo nie pisze tego złośliwie) zadupia i wiem, ze w obliczu takiej tragedii sporo mieszkańców miasta przychodzi na pogrzeb. Rodzice celebryci nie maja tu znaczenia. Wiec po to podaje się informacje o pogrzebie do publicznej wiadomości, by przyszedł każdy, kto czuje taka potrzebę.
        • lauren6 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 20:30
          Informacje o pogrzebie opublikowała na IG, o ile dobrze pamiętam, jakaś koleżanka MS. Laska mogła nie skojarzyć, że z IG zaraz to przekleją na psie portale. Tam pewnie ludzie są w takim stanie, że nie myślą logicznie.
          • manon.lescaut4 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 20:41
            Tez prawda, w takim stanie pewno nawet nie zauważyli reporterów przyczajonych w krzakach, i dobrze.
          • 3-mamuska Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 23:41
            lauren6 napisała:

> Informacje o pogrzebie opublikowała na IG, o ile dobrze pamiętam, jakaś koleżan
            > ka MS. Laska mogła nie skojarzyć, że z IG zaraz to przekleją na psie portale. T
            > am pewnie ludzie są w takim stanie, że nie myślą logicznie.

Informacja o pogrzebie upubliczniła sama Magda na swoim istagramie ,nawet w opcji „story”
            Sama tez podawała link do zbitki innego dziecka zamiast kwiatów.

Co do zadupia przyszli by ludzie z miasteczka poruszeni losem dziecka, a nie dziennikarze z pudełka.
            • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 03.08.22, 10:35
              No to moze podała bo ma takie zasiegi ze chciała innemu dziecku pomóc..a nie pudelkowych fotografów zapraszać.
      • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 20:27
        Chyba żartujesz sobie?
    • balladyna Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:38
      Nie byłam na pogrzebie, zdjęć nie widziałam, ale zastanawiam się: rodzice sami podali dokładną datę i miejsce pogrzebu. Kogo oczekiwali na pogrzebie? Kowalskiej z Radomia i i Nowaka z Krakowa? Czy paparazzi? I nikt mi nie wmówi, że jak się chce, to nie można zachować prywatności, bo są znane osoby, które potrafią ją zachować dla siebie.
      • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 20:30
        Ok. Ale zeby się ukrywać z pogrzebem bo jakaś hiena z portalu plotkarkiego przylezie i będzie robić zdjęcia?Dla mnie zaden pogrzeb nie jest odpowiednim miejscem do cykania fotek...ale juz pogrzeb dziecka i zdjęcia zrozpaczonego taty??
    • marta.graca Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 14:43
      Dla mnie hitem był plotek, opisujący pudelka i jego hienowatość ze zdjęciami z pogrzebu wink
    • kaki11 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 15:01
      Dlatego omijałam te artykuły. To nie jest moim zdaniem ok. I nie zmieni tego ani to, że rodzice są publicznymi osobami ani, że podali info o pogrzebie. Serio powinni się pozwolić te dni przeżyć w spokoju.
    • skumbrie Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 15:01
      Nie czytaj pudla, nie beda pisać. Tak, wiadomo, pewnie znajoma ci opowiedziała tongue_out
    • krwawy.lolo Pambuk, nie wiem nawet, kim jest Rzeźniczak. 02.08.22, 15:12
      I nie chcę wiedzieć.
    • panna.nasturcja Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 15:24
      Zrobili to, bo osoby takie jak Ty wchodzą na pudelka. Gdyby nie wchodziły to by nie publikowali.
      Poza tym podanie w social mediach daty pogrzebu mogło skutkowac dokładnie tym. I podający o tym wiedzieli.
      • iwles Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 15:31

To jest informacja dla osób, które chcą UCZESTNICZYĆ w pogrzebie, a nie po to, żeby robili i upubliczniali zdjęcia.
      • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 20:32
        Zejdź ze mnie łaskawie, nie wiem czym ci aż tak na forum nadepnełam na odcisk ze boli tak długo.
        Wyświetliło mi się na FB, link był do pudelka, zdjęcie jedno z tytułem. Nie wchodziłam.
        Nie wiem moze idź pobiegaj, to dobrze robi na frustracje.
        • panna.nasturcja Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 03.08.22, 00:41
          Ale wyświetla Ci się to, co oglądasz. U mnie jakoś pudelek nigdzie nie wyskakuje.
          • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 03.08.22, 10:35
            Na FB wyświetla się też to co ktoś ze znajomych skomentuje...taki drobny szczegół.
    • woman_in_love Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 15:31
      oooo!!

dawaj linki!
      • woman_in_love Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 15:33
        oooo!! mam

a to to w tej sexi czarnej mini?
        • memphis90 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 16:31
          Nie chce mi się w to wchodzić- czy uczestnicy mają tradycyjne podarte jeansy i bluzki plażowe odsłaniające pępek, czy ktoś się wyłamał i przybrał zupełnie niestosowną czerń?
    • kaktusowepole Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 15:51
      Rodzice podali termin pogrzebu i miejsce być może dlatego że w pomoc ich synowi było zaangażowane tysiące osób dla których to mogła być istotna informacja.
      Pokazanie płaczu rodziców karygodne nikt nie chciałby w tym momencie zdjęć.

• memphis90 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 16:32
        >tysiące osób dla których to mogła być istotna informacja.
        Ale że serio...? Dla randomów ze zrzutki istotna była informacja o miejscu i dacie pogrzebu?
    • ichi51e Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 16:26
      ja się zniesmaczyła zobaczywszy wczoraj na gazecie zajawkę "dlaczego nie będziemy pisać o pogrzebie" nie klikałem ale niesmak pozostał.
      • ichi51e Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 16:26
        am*
      • daniela34 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 16:30
        O to, to, to. A nie można było po prostu nie pisać? Trzeba było napisać, że się nie będzie pisać? Też nie klikałam rzecz jasna, ale mnie to jakoś oburzylo: a teraz się poupajamy swoją szlachetnością i wszystkim o niej powiemy na wszelki wypadek.
        • lauren6 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 17:39
          > było napisać, że się nie będzie pisać?

Kliki i odsłony muszą się zgadzać, a przy okazji można wyrazić święte oburzenie nad konkurencją.

Plotek = pudelek
    • cegehana Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 17:19
      Pogrzeby tego typu to były i są wydarzenia publiczne. Kiedyś cała wieś chodziła pooglądać, dzisiaj też rozsyła się newsy po dawno nie widzianych krewnych, którzy za życia nie mieli potrzeby zmarłego widywać. Nie wszystkie pogrzeby muszą takie być, czasem rodzina zmarłego woli kameralna uroczystość, ale ci zakonnicy zdecydowali inaczej i nie ma powodu tego negować.
      • cegehana Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 17:20
        Żałobnicy 😉
    • zrozpaczona38 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 17:24
      Pudelek publikuje bo takie jak Ty wchodzą i oglądają, nie ma chętnych nie ma publikacji, sama nakręcasz ten biznes więc sobie schowaj to swoje oburzenie głęboko
    • mondaymorning1987 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 17:33
      Jak mi szkoda tego chłopca, miałam nadzieję, że mu sie uda wyzdrowieć.
    • lauren6 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 17:37
      > zdjęcia płaczących rodziców.

Zaraz berdebul Ci wytłumaczy, że ojciec płakał dla dobrego PR.
      • berdebul Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 23:11
        Tłumaczyć można komuś, kto ma zdolności poznawcze wystarczające do ogarnięcia tematu.
        • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 23:36
          Ale ze ja nie mam? No w sumie nie wyobrażam sobie dziecka chować. Latać i z ukrycia zza jakiegoś krzyża czy pomnika strzelac fotki ojcu który płacze i chowa syna też nie....masz racje
          • berdebul Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 03.08.22, 10:58
            Lauren nie ma, łazi za mną po wątkach i się przy*pierdala.

Foty na pogrzebie wyłącznie na życzenie. Z pogrzebu Pana Torpedy były - nagrobka, baloników i samej torpedy zrobionej na szydełku. Tak życzyła sobie rodzina.
      • agaagaaga123 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 03.08.22, 11:52
        Wiesz co, akurat zdjęcie płaczącego Rzeźniczaka było tak mocne i tak jednoznaczne, tak autentyczne, że każdy zdrowy człowiek rozważający ile w tym do tej pory było PR z jego strony i czy był ojcem roku, zamknie się na zawsze w tym temacie i przeprosi. Więc może z tego syfu przynajmniej to wyniknie.
    • ixiq111 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 17:44
      Dno.
      Z drugiej strony mogli poinformować media o śmierci i miejscu pochówku ...po pogrzebie.
      Może uniknęliby pudla itp sępów?
    • wapaha Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 19:44
      cena sławy
      • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 20:35
        Kurcze ale nadal uważam, że granice są. Pogrzeb dzieciaka jest taką granicą. Dla mnie robienie zdjęć na pogrzebie, wrzucanie do sieci płaczących czy smutnych osób z rodziny, najbliższych. Moze powinno się zabronić prawnie.
        • wapaha Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 20:40

od kiedy jest internet, nie ma już granic

w ścieku jest miejsce na wszystko :poród, gwałt, pedofilia, kazirodztwo
          Mniej oburzają jeżdzące po ulicach i fotografowane i wrzucane do sieci busy ze zdjęciami zdeformowanych płodów ?
          mniej intymną jest chwilą narodzin dziecka- i twarz i zakrwawione krocze matki ?
          mniej intymne są opisywane gwałty i gwałty na dzieciach ?
          tortury ?
          zabójstwa ?
          znęcanie się nad zwierzętami i zakopywanie ich żywcem ?

• hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 20:59
            Wiekszośc z tego co opisałas jest ścigane z urzedu.
            • memphis90 Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 21:07
              Działań, nie opisów tych działań w internetach.
              • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 23:00
                OK fakt. NO ale to ze opis gwałtu jest dnem nie znaczy ze fotki zza pominka na cmentarzu z płaczącym ojcem chowającym dziecko nie są dnem
            • arthwen Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 22:57
              Furgonetki anty-choice'ów jeżdżą i parkują swobodnie po mieście, nic nie jest ścigane.
              Niedaleko, na moim osiedlu stoi jedna. Zgłaszała masa ludzi, policja nic nie może zrobić. Więc ciągle jest zamazana farbą, co wyczyszczą, to następnego dnia znowu. I trzeba przyznać policji, że z tym też nic nie może zrobić.
        • panipoczterdziestce Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 22:32
          Ta matka przed pogrzebem sama wstawiała swoje zapłakane zdjęcia na insta.
          • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 23:01
            Możliwe. Nie mam insta. Przy czym ona ma prawo wstawić swoje zapłakane zdjęcie. Ale nikt inny nie ma prawa zza pomnika na cmenatrzu cykać fotki w trakcie pogrzebu.
            • wapaha Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 03.08.22, 10:27
              hanusinamama napisała:

> Możliwe. Nie mam insta. Przy czym ona ma prawo wstawić swoje zapłakane zdjęcie.
              > Ale nikt inny nie ma prawa zza pomnika na cmenatrzu cykać fotki w trakcie pogr
              > zebu.
              >
              oczywiście że ma prawo
              to miejsce publiczne
    • stephanie.plum Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 21:08
      podjara dla tych, którzy mają czas i ochotę, by "scrollować pudla".

głęboko żenujące, ale gdyby moje dziecko zmarło, nie miałabym głowy żeby bronić się przed tym, że robi się kasę na mojej żałobie.
    • barattolina Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 22:24
      Dramatyzujesz.
      Pudel mógł darować sobie zbliżenia twarzy, ale jednak rodzice podając informacje o pogrzebie do opinii publicznej zdawali sobie sprawę, ze tak będzie. Nie żyją bowiem w celebryckim świecie od wczoraj.
    • panipoczterdziestce Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 22:30
      No a czy ta matka sama przypadkiem nie wstawiała swojego zapłakanego zdjęcia na insta? Jeszcze przed pogrzebem. Jeśli tak, to jest to równie chore jak ten cały pudel.
      • hanusinamama Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 02.08.22, 23:03
        No widzisz tu sie róznimy. Ja uwazam, ze ona miała prawo wstawić swoje zdjęcie. Za to pudel czy inne portale nie miały prawa robić zdjecia z ukrycia i wrzucac foty jego czy jej na pogrzebie ( nie wiem ona tez była na tych zdjęciach, widziałam jedno)
        • cegehana Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 03.08.22, 06:54
          Nie bądźmy hipokrytami. Pudel wie dobrze że tacy jak my jaraja sie tematem, chocby stąd że tu o tym gadamy. Mi nie wyświetlily się zdjęcia z tego pogrzebu - dowiedziałam się o nich od Ciebie hanusina mamo. Natomiast z własnej woli oglądałem nagrania z pogrzebów: Michaela Jackosna, Jana Pawła II, księżnej Diany i pewnie paru innych, gdzie również byli płaczący ludzie.
        • wapaha Re: Zdjęcia z pogrzebu dziecka...dno dna i km muł 03.08.22, 10:48
          hanusinamama napisała:

> No widzisz tu sie róznimy. Ja uwazam, ze ona miała prawo wstawić swoje zdjęcie.
          > Za to pudel czy inne portale nie miały prawa robić zdjecia z ukrycia i wrzucac
          > foty jego czy jej na pogrzebie ( nie wiem ona tez była na tych zdjęciach, widz
          > iałam jedno)
          >

jesli uważasz że zostało złamane prawo masz obwiązek powiadomić odpowiednie służby

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka