Dodaj do ulubionych

Dermatolog czy podolog w Szczecinie?

03.08.22, 11:29
Mam problem.
Mam zmieniony paznokiec na duzym palcu u stopy, zgrubial i kolor zmieniony. Jakis czas temu bolal przy dotyku nawet najmniejszym cholernie. Bylam oczywiscie u lekarza, pare razy, zrobil posiew (chyba tak sie to nazywa) na grzybice - negatywny. Dla pewnosci byl ten posiew robiony TRZY razy, za kazdym razem wynik negatywny. I na tym sie inwencja lekarza (prof w przychodni przy szpitalu uniwersyteckim) skonczyla. Na koniec bylo cos w rodzaju konsylium, przyszli lekarze roznych specjalizacji, ale niewiele pomoglo. Dostalam rade, zeby nosic wygodne buty. No zez ty. Wedlug mnie nalezaloby sprawdzic czy to nie zakazenie bakteryjne np.

Do kogo z tym pojsc, podolog da rade, czy trzeba dermatologa? Jakis namiar na dobrego w Szczecinie bo jestem teraz? Ratujcie ematki.
Obserwuj wątek
    • philippa_p Re: Dermatolog czy podolog w Szczecinie? 04.08.22, 00:09
      Podbijam. Ktos, cos?
    • ewcia.1980 Re: Dermatolog czy podolog w Szczecinie? 04.08.22, 00:36
      Ja bym poszła do podolog.
      W przypadku mojej córki to właśnie podolog a nie żaden dermatolog postawił trafną diagnozę i powiedział co należy dalej robić.

Dwóch dermatologów, u których byłyśmy, nie miało bladego pojęcia co to jest, chirurg też mam wrażenie, że zdziwił się nie wiedząc co to i wysłał nas do...... chirurga dziecięcego.
      Łaziłyśmy tak po lekarzach ponad pół roku.

U córki była to egzostoza podpaznokciowa, tak jak powiedział podolog, i niestety konieczna była operacja.
      • ajaksiowa Re: Dermatolog czy podolog w Szczecinie? 04.08.22, 09:06
        Nie uderzyłaś siè w ten paznokieç?nie ,, wepchnęłaś,, go do środka przez ciasny but?
    • lilia.z.doliny Re: Dermatolog czy podolog w Szczecinie? 04.08.22, 09:23
      Piotr Bojko, poszukaj namiarów (różne gabinety).
      Nie tryska życzliwością, ale To najlepszy diagnosta, jakiego w życiu spotkałam. Bardzo, bardzo kompleksowy. Nie zdziw się, jak długo będzie Ci oglądał.jezyk, kiedy ty przyszłaś z wysypka na lewym.biodrze
    • philippa_p Re: Dermatolog czy podolog w Szczecinie? 15.08.22, 11:51
      Dziewczyny, dzieki za odpowiedzi, nie moglam wczesniej sie odezwac.

Poszlam do podologa, tez sugerowala, ze musial byc uraz. Ponoc uraz nie musi byc jakis strasznie bolesny zeby cos sie dzialo z paznokciem. Zajela sie nim (i stopami w ogole), ale wyglada na to, ze do stanu pierwotnego rozowego paznokcia nie da sie powrocic, bo macierz uszkodzona. Cienko sad
      • ajaksiowa Re: Dermatolog czy podolog w Szczecinie? 15.08.22, 12:42
        Taki paznokieć wolniej rośnie ?
        • bominka Re: Dermatolog czy podolog w Szczecinie? 15.08.22, 12:47
          A tu nie chodzi o wrastajacy paznokiec? Wtedy to bardzo boli.
          Temat akurat przerabiam z corki paluchem. Bylam u pediatry,skierowała do chirurga dziecięcego..
          • philippa_p Re: Dermatolog czy podolog w Szczecinie? 15.08.22, 14:25
            A nie nie, nie wrastajacy. Bolalo na srodku plytki, nie brzegi
        • philippa_p Re: Dermatolog czy podolog w Szczecinie? 15.08.22, 14:24
          Bo ja wiem? jesli juz, to nieduzo wolniej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka