Dodaj do ulubionych

Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi

03.08.22, 14:29
Od wczorajszego wieczoru (doskonale pamiętam moment, kiedy się zaczęło) drży mi dolna warga.
Bardzo wkurzające uczucie. Miała któraś z Was kiedyś coś takiego? Czy to może być po covidzie, czy raczej nie ma związku?
Obserwuj wątek
    • aandzia43 Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 03.08.22, 14:33
      Magnez zażyj, dużą dawkę.
    • pasquda77 Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 03.08.22, 14:36
      Miewam tak samo, bez związku z covidem.Zapodaj sobie porządną dawkę magnezu.
    • kura17 Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 03.08.22, 14:36
      mnie po covidzie drzala powieka przez kilka dni. nie wiem, czy to bylo za soba zwiazane. normalnie nic mi nie drzy wink
    • aadrianka Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 03.08.22, 14:41
      Brak magnezu. Mnie pomaga tylko regularna suplementacja, bez tego ciągle drży mi dolna powieka, co doprowadza mnie do szału.
      • grey_delphinum Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 03.08.22, 14:43
        Dzięki, zażyję magnez.
    • dociekliwa00 Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 03.08.22, 17:08
      Tezyczka
    • gaskama Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 03.08.22, 17:14
      Magnez w dużych dawkach. I nie poprawi się od razu. Ja kiedyś miałam poprawę dopiero po 4 tygodniach suplementacji. Są upały, tracimy mikroelementy. Picie bardzo dużo wody (bez elektrolitow) dodatkowo wypłukuje mikroelementy.
    • rozaliaolaboga Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 03.08.22, 22:04
      Miewam tak, pomaga mi magnez, z tym, że ja to zalatwiam przy pomocy dużej ilości Muszynianki wink
      • grey_delphinum Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 03.08.22, 22:08
        Zaczęłam brać magneB6. Mam nadzieję, że szybko pomoże, bo jobla dostanę z tym drżeniem.
        • lesna.baba Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 03.08.22, 22:37
          Dużo szybciej mogą pomóc kąpiele magnezowe. Sól Epsom do wody w wannie i jakiś kwadrans moczenia się.
          • pasquda77 Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 04.08.22, 05:50
            😂😂😂
            Magnez nie wchłania się przez skórę, równie dobrze można wykąpać się w wodzie mineralnej 🤦
            • jasnoklarowna Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 04.08.22, 14:17
              Tzw. oliwka magnezowa, hydrolat magnezowy jak najbardziej wchłania się przez skórę,
              z solą nie mam doświadczeń, ale też coś może być na rzeczy. Skóra to nie folia.
              • lesna.baba Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 04.08.22, 14:33
                Oliwkę magnezową właśnie można otrzymać rozpuszczając tę sól w małej ilości wody. Skóra to organ człowieka o największej powierzchni z tego co pamiętam, być może stąd wynikła odczuwana przeze mnie efektywność suplementacji w ten sposób.
          • szare_kolory Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 04.08.22, 09:26
            A jaki jest mechanizm tej pomocy? Jak niby magnez ma wniknąć do organizmu przez skórę?
            • lesna.baba Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 04.08.22, 09:36
              Mnie pomagało wyraźnie, więc poradziłam. Z tą wodą mineralną to też mogłoby nie być takie głupie, jak się zdaje. Lekarzem medycznym nie jestem, nie będę wyjaśniać mechanizmu, ale jeżeli składniki kremów, maści przeciwbólowych i innych tam borowin się wchłaniają, to chyba też mogło. No ale jest też możliwość, że wyłącznie na głowę zadziałało, nie będę się spierać.
        • rozaliaolaboga Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 04.08.22, 16:22
          Kup jeszcze Muszyniankę, co ci szkodzi wink działa naprawdę szybko!
    • bene_gesserit Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 03.08.22, 22:39
      Stres był ostatnio - długotrwały albo gwałtowny?
      Możesz jeść magnez, możesz bez wyrzutów sumienia zjadać ćwierć tabliczki ultragorzkiej czekolady, co tam sobie wolisz smile
      • grey_delphinum Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 04.08.22, 09:39
        Uwielbiam ultragorzką czekoladę 😊
    • kropka_kom Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 04.08.22, 00:19
      brak magnezu lub potasu lub wapnia
    • szare_kolory Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 04.08.22, 09:25
      Uzupełnij sobie magnez i witaminę B6. Może być po covidzie, bo on, jak to przeważnie tego rodzaju choróbska "drenuje" nasze zapasy. Czyli zasoby witamin, jakie miałaś poszły na walkę z tym draństwem.
      • grey_delphinum Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 04.08.22, 09:38
        Ostatnio nie miałam stresu, poza tym byłam na półrocznym urlopie, więc maksymalnie odpoczęłam. Tak się cieszyłam, że wracam do pracy pełna energii, a tu doopa 🙁 czuję się słaba i nawet psycha mi siadła. Ech ☹️

Na razie będę brać magnez, ale jeśli to nie pomoże, to zrobię komplet badań, bo może znów przyplątała mi się anemia i stąd to kijowe samopoczucie.

• gajmal Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 04.08.22, 09:42
          Kup sobie na początek takiego shota z magnezem, a potem w następnych dniach normalne tabletki. Psycha też może szwankować od braku magnezu.
        • ju_mi Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 04.08.22, 14:51
          Pij Muszyniankę! U mnie działa szybciej niż wszelakie tabletki.
          • grey_delphinum Re: Czy to może być pocovidowe? Drżenie wargi 04.08.22, 19:35
            Dziś nabędę drogą kupna!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka