Dodaj do ulubionych

Kobiety przodem czy tyłem ? :)

04.08.22, 20:53
Tymczasem w 11 dniu :

aszdziennik.pl/140722,ksiadz-tlumaczy-toaleta-jest-dla-duchownych-staruszki-musza-isc-w-krzaki
smile smile smile
Obserwuj wątek
    • nangaparbat3 Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 04.08.22, 21:33
      Przypomniało mi się, co pisał Grzesiuk o księżach w lagrze - domagali się od współwięźniów szczególnych przywilejów. Smutne, ale też, to co wielebny mówi, bardzo śmieszne.
    • pkt4a Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 07:35
      Jak komornik kolesia wyciepie z mieszkania zakonnego a Watykan wyrzuci z roboty to może dostanie posadę szaletowego w miejskim czy dworcowym WC i bedzie miał cały szalet męski , damski i dla obojnaków dla siebiesmile
    • suki-z-godzin Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 08:06
      Nie ma ofiar, sa barany.
    • incel-core Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 08:10
      pkt4a napisała:
      > Tymczasem w 11 dniu :

To jest ASZdziennik. Najlepsze zmyślone newsy w kraju.
      aszdziennik.pl/info/projekt
      • woman_in_love Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 08:54
        nie, te nie są wymyślone, a świr na tym filmie to ksiądz Woźnicki
      • suki-z-godzin Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 09:41
        A przeczytaj notke pod tekstem, cymbalisto.
      • snajper55 Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 06.08.22, 15:02
        incel-core napisał:

> To jest ASZdziennik. Najlepsze zmyślone newsy w kraju.
        > aszdziennik.pl/info/projekt

Część jest zmyślonych, część jest prawdziwych. Ten jest akurat prawdziwy.

S.
    • pkt4a Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 08:34
      Jeszcze dwa słowa o kawie :
      aszdziennik.pl/140737,milo-ksiadz-tlumaczy-seniorce-instrukcje-podawania-kawy-ksiedzu

smile smile smile
    • audiatur.et.altera.pars Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 08:53
      Przecież z punktu widzenia doktryny katolickiej ten ksiądz ma rację. Kapłan jest pośrednikiem, pomocą w osiągnięciu życia wiecznego. Jako taki zawsze był otaczany szczególnym szacunkiem. Co w tym widzisz złego?

Inna sprawa, że księdzu Michałowi Woźnickiemu ogólnie rzecz ujmując, brakuje pokory, choć ma wiele innych zalet, na czele z dogłębną wiedzą teologiczną.

Osobiście nie mam żadnego problemu z tym, aby dostosować się do osobowości księdza, nawet gdy brak mu pokory. Skupiam się na tym, by się od mądrzejszego uczyć.
      • woman_in_love Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 08:55
        Skupiam się na tym, by się od mądrzejszego uczyć.

big_grinbig_grinbig_grin
      • bib24 Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 09:40
        musisz być wyjątkowym debilem jeżeli uczysz się od mądrzejszych księży.
        • audiatur.et.altera.pars Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 09:48
          Widzę, że słowo "ksiądz" jest dla ciebie triggerem.
          • ariathedevil Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 10:16
            Może odpowiem za koleżankę dla mnie jak najbardziej ponieważ tego księdza sponsoruje ze swoich podatków, ksiądz ustanawia prawo w Polsce, która o ile mi widomo jest państwem świeckim, grzebie mi w majtkach, kieszeni i głowie, większość pedofilów to księża, kradnie Polakom ziemie, dopuszcza się strasznych zbrodni vide: Irlandia, Kanada, Rwanda....nie ponosi kary za tak obrzydliwe zbrodnie jak gwałty na dzieciach, a to wszystko z bogiem na fałszywym, chciwym ryju.
            • ariathedevil Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 10:21
              tongue_out
          • angazetka Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 10:22
            Ksiądz, który twierdzi, że trzeba mu ustępować w kolejce do toalety - tak, jest triggerem. Oraz bucem.
            • ariathedevil Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 10:30
              A to wszystko jeszcze podlane gadką o pokorze: " na kolanach mama powinna iść w czasie tej pielgrzymki' jest taki sam jak cała reszta tej rozmodlonej "tłuszczy" chociaż może szczerszy w swoich poglądach i dlatego go wywalili.
              • angazetka Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 10:34
                Raczej dlatego, że nie uznawał przepisów własnego miejsca pracy i uważa papieża za heretyka.
                • audiatur.et.altera.pars Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 11:19
                  Papież jest heretykiem, to nie jest opinia, lecz stwierdzenie faktu.
                  • angazetka Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 14:02
                    big_grin big_grin big_grin
                  • nangaparbat3 Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 14:29
                    audiatur.et.altera.pars napisał:

> Papież jest heretykiem, to nie jest opinia, lecz stwierdzenie faktu.
                    >

To interesujące. Podaj, proszę, argumenty.
                    • audiatur.et.altera.pars Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 06.08.22, 15:30
                      nangaparbat3 napisała:

> > Papież jest heretykiem, to nie jest opinia, lecz stwierdzenie faktu.
                      > To interesujące. Podaj, proszę, argumenty.

Może i bym się zmobilizował, ale muszę mieć poczucie, że mój czas nie pójdzie na marne. Najpierw mam kilka pytań:

Do czego chcesz te argumenty wykorzystać? Ile w skali 1-10 wiesz o historii i doktrynie Kościoła? Jesteś wierząca? Niewierząca życzliwie zainteresowana? Niewierząca nieżyczliwie zainteresowana? Inny wariant?

Mamy szansę na interesującą wymianę myśli, czy ja się napocę, a Ty przeczytasz i wzruszysz ramionami?
                  • pkt4a Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 18:48
                    "papież jest heretykiem" , nawalanka słowna w sekcie , tej sekcie , milusie to nawet smile

.
                    natemat.pl/429511,bunt-przeciwko-proboszczowi-w-pacanowie-wierny-o-zarzutach-wobec-ksiedza
          • bib24 Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 10:42
            zakładanie że każdy ksiądz jest mądry i lepszy od przeciętnego człowieka to kompletna głupota.
            większa szansa że to zboczeniec i pedofil a do tego głupek i hipokryta.
      • angazetka Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 10:24
        Tak, ten ksiądz ma wiele zalet, na przykład został wywalony z zakonu, nie uznaje II Soboru Watykańskiego i nie ma prawa odprawiać mszy i udzielać sakramentów.
        • incel-core Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 10:34
          angazetka napisała:
          > Tak, ten ksiądz ma wiele zalet, na przykład został wywalony z zakonu, nie uznaj
          > e II Soboru Watykańskiego i nie ma prawa odprawiać mszy i udzielać sakramentów.
          >
          >

Wywalony a zdaje się nadal u nich mieszka.
          I odprawia msze.
          • angazetka Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 10:37
            Msze odprawia nielegalnie i ma nakaz eksmisji.
          • snajper55 Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 06.08.22, 15:06
            incel-core napisał:

> Wywalony a zdaje się nadal u nich mieszka.
            > I odprawia msze.

Każdy może odprawiać msze. Ty też możesz. I ja. Kto nam zabroni?

S.
            • incel-core Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 06.08.22, 15:12
              snajper55 napisał:
              > Każdy może odprawiać msze. Ty też możesz. I ja. Kto nam zabroni?

Nie każdy. Trzeba mieć uprawnienia.
            • audiatur.et.altera.pars Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 06.08.22, 15:31
              snajper55 napisał:

> Każdy może odprawiać msze. Ty też możesz. I ja. Kto nam zabroni?

Nie chodziło o msze, ale o Mszę Świętą.
      • pkt4a Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 13:59
        ło , tu następny z zaletami , choć ma wiele zalet jak piszesz :

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28760120,pacanow-proboszcz-mial-zyczyc-chorzyscie-zeby-morde-skur.html#do_w=57&do_v=391&do_st=RS&do_sid=750&do_a=750&s=BoxOpLink

smile
        • snajper55 Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 06.08.22, 15:09
          pkt4a napisała:

> ło , tu następny z zaletami , choć ma wiele zalet jak piszesz :
          >
          > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28760120,pacanow-proboszcz-mial-zyczyc-chorzyscie-zeby-morde-skur.html#do_w=57&do_v=391&do_st=RS&do_sid=750&do_a=750&s=BoxOpLink
          >
          > smile

Ten Pacanów to chyba Szatan opętał. Żadnego szacunku dla Władzy. Najpierw kierowniczka poczty, teraz ci... Może trzeba egzorcystę zamówić?

S.
      • livia.kalina Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 14:35
        "Dogłebna wiedza teologiczna" jako zaleta? A widzisz do jakiego punktu, konkretnie do jakiego sukcesu w życiu, go ta zaleta doprowadziła?
        • lella_two Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 19:19
          Hej, ale on wie, ile diabłów mieści się na łebku od szpilki- taka wiedza wynosi ponad hołotę!
          • livia.kalina Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 22:32
            No fakt. Uważa, ze ma pierwszeństwo w kiblu, przed hołotą.
      • kira02 Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 06.08.22, 11:52
        Chyba średnio u niego z tą wiedzą teologiczną, skoro przespał wszystkie wykłady o obmywaniu nóg uczniom, służeniu bliźniemu etc 😁
        • audiatur.et.altera.pars Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 06.08.22, 15:22
          kira02 napisał(a):

> Chyba średnio u niego z tą wiedzą teologiczną, skoro przespał wszystkie wykłady
          > o obmywaniu nóg uczniom, służeniu bliźniemu etc 😁

Masz bardzo fragmentaryczną wiedzę o doktrynie katolickiej. Eksponujesz tylko te wątki, które stereotypowo podsuwa ci popkultura.

Mówili, że w dobie Internetu wiedza będzie na wyciągnięcie ręki. No i jaka jest prawda? Ludzie w większości ślizgają się po tematach, jadą stereotypami, są powierzchowni w argumentacji. I wcale się tego nie wstydzą, brak chęci do pogłębiania wiedzy nie jest dzisiaj niczym nagannym.

Dlatego cywilizacja łacińska upada.
          • kira02 Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 06.08.22, 18:50
            A cos na temat? Czy zabrakło Ci merytorycznych argumentów? 😁
    • pkt4a Re: Kobiety przodem czy tyłem ? :) 05.08.22, 09:32

www.se.pl/poznan/ksiadz-z-poznania-znowu-szokuje-mowi-o-toalecie-w-trakcie-pielgrzymki-ide-z-holota-aa-bU8q-Utz5-QVeP.html

smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka