Dodaj do ulubionych

Poszukuję wygodnych, sportowych butów.

04.08.22, 23:36
Chodzi o to aby po 7 - 8 godz chodzenia, moje nogi były w stanie jeszcze gdzieś pójść, np. wrócić do domu z pracy smile
Nie muszą to być markowe.
Ps Kupiłam ostatnio adidasy Lacoste - koszmarnie twarde podeszwy.
Obserwuj wątek
    • sol_13 Re: Poszukuję wygodnych, sportowych butów. 04.08.22, 23:40
      Air Maxy
    • mashcaron Re: Poszukuję wygodnych, sportowych butów. 04.08.22, 23:41
      Puma z soft foam.
    • eliszka25 Re: Poszukuję wygodnych, sportowych butów. 05.08.22, 00:51
      Jestem team skechers. Mam taką pracę, że przez 5-6 godz. jestem non stop na nogach. W skechersach nie bolą mnie stopy. W ogóle dla mnie te buty, to zupełnie inny wymiar chodzenia.
      • berdebul Re: Poszukuję wygodnych, sportowych butów. 05.08.22, 00:54
        Popieram. Tylko pozostałe buty jakieś takie twarde się robią i niewygodne suspicious
        • eliszka25 Re: Poszukuję wygodnych, sportowych butów. 05.08.22, 00:56
          Cóż, od jakiegoś czasu niemal wszystkie moje buty to skechersy 😄
          • mysiulek08 Re: Poszukuję wygodnych, sportowych butów. 05.08.22, 01:51
            moge sie tylko podpisac ale...
            kupilam cudne pudroworozowe skeczery, wyzsze do kostki, z bardziej 'plastikowa' podeszwa, niestety madeinchina (moze to ma znaczenie) i kichaaa, 🤨 nie dosc, ze mnie cos gnie cie w prawa stope ( stopa po operacji haluksa), nie ma pojecia co, nit od sznurowki wyjety, sznurowek w tym miejscu tez nie mam, but rozepchany a gniecie i do tego sa wyjatkowo ale to wyjatkowo niewygodne w trakcie chodzenia, tzn chodzi sie dobrze ale w domu, po zdjeciu butow, bol stop i kolan przez nastepny dzien, jestem cholernie rozczarowana tym modelem, bo inne sa jak zawsze, super wygodne
      • jest.sobota Re: Poszukuję wygodnych, sportowych butów. 05.08.22, 08:52
        Eliszka25, a który model Skechers polecasz? Dzięki!
    • bi_scotti Re: Poszukuję wygodnych, sportowych butów. 05.08.22, 01:38
      Team Merrell - do chodzenia ot tak sobie, do hiking, na kazda pore roku - jak dla mnie, Merrell rulez smile Ale ... buty to jest chyba sprawa bardziej private niz szczoteczka do zebow czy bra - trial & error - tylko Ty i tylko Ty sama mozesz dojsc do tej marki/model, ktory jest just for you ... Good luck! Cheers.
      • jednoraz0w0 Re: Poszukuję wygodnych, sportowych butów. 05.08.22, 04:16
        Ja też team Merrell. Tylko oni w Polsce mają jakąś okrojoną ofertę.
    • engine8t Re: Poszukuję wygodnych, sportowych butów. 05.08.22, 03:52
      Czyz nie kazdy tego poszukuje?
      I kazdy ma inne nogi i kazdy znajduje swoje wygody gdzies indziej... to co 100% ematek polecie wcale ni emusi byc wygodne dla ciebie.
      U mnie w domu kazdy nosi inna marke.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka