Dodaj do ulubionych

Śniło mi się dzisiaj, że...

05.08.22, 08:24
....umarła królowa Elżbieta , spędziłem pierwszą noc w moim nowym domu, wiecie co mowi się o snach z nowych miejsc... obudziłam się i szybko sprawdziłam wiadomości. Brrr, ciary mam ciagle.
Obserwuj wątek
    • daniela34 Re: Śniło mi się dzisiaj, że... 05.08.22, 08:42
      Mnie się dzisiaj śniła wojna, co nie zaskakuje specjalnie, bo się naczytakam Swietłany Aleksijewicz przed snem. Zły pomysł, baaardzo zły pomysł.
    • kicifura Re: Śniło mi się dzisiaj, że... 05.08.22, 08:43
      Ten sen sprawdzi się na 100%
    • m_incubo Re: Śniło mi się dzisiaj, że... 05.08.22, 09:22
      Mnie się śniło, że mój brat bezprawnie użył mojej karty kredytowej z banku BNP PARIBAS (nie mam tam karty ani konta) i zrobił nią 5 transakcji.
    • mashcaron Re: Śniło mi się dzisiaj, że... 05.08.22, 09:41
      No cóż, biorąc pod uwagę wiek królowej, to Twój sen ma dużą szansę na spełnienie w niedalekiej przyszłości:p
      • turbinkamalinka Re: Śniło mi się dzisiaj, że... 05.08.22, 10:16
        No ale teraz jak królowa kipnie, to forumka będzie mogła powiedzieć, że miała proroczy sen smile. Nie ważne czy to nastąpi za tydzień, miesiąc, czy rok tongue_out
    • bywalec.hoteli Re: Śniło mi się dzisiaj, że... 05.08.22, 09:55
      I tak już długo żyje - 96 lat. Pożyje ile tam geny i opieka zdrowotna jej dadzą. Jej mąż dożył prawie setki, więc długowieczna rodzinka.
      • semoa Re: Śniło mi się dzisiaj, że... 05.08.22, 10:10
        Mąż to nie rodzina 😜
        • bywalec.hoteli Re: Śniło mi się dzisiaj, że... 05.08.22, 10:14
          semoa napisała:

> Mąż to nie rodzina 😜

A tam w tych rodzinach królewskich nie jest tak że się oni między sobą żenią i dzieci mają i te geny się powtarzają?
          Ten Filip był chyba jakimś księciem zanim pobrał się z przyszłą królową?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka