Dodaj do ulubionych

Co twórca ma na myśli?

05.08.22, 19:50
Stałem w korku w Chwaszczynie i się zastanawiałem.
Obserwuj wątek
    • ichi51e Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 19:52
      tez nie wiem. jeden z tych plakatów kiedy obraz i tekst nie maja za dużo związku
      cholewianagora.pl/?page_id=600
      • boogiecat Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 23:15
        W twoim tekscie jest o chrzescijanskim swiadectwie prawdy, dalej cytuje Męczeństwo jest najwyższym świadectwem złożonym prawdzie wiary;

Mnie wychodzi na to, ze malzenstwo jest meczenska misja mezczyzny.🤷🏻‍♀️
        • milva24 Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 10:36
          big_grin
    • nangaparbat3 Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 19:53
      Ha ha, też to ostatnio widziałam. Twórca pewnie od tych dzieci, co ich nie ma.
    • daniela34 Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 19:55
      Skoro to misja mężczyzny czyli jednej płci to to jest seksmisja.
    • woman_in_love Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 20:00
      ...
      • cichadziewuszka Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 21:11
        😆
    • woman_in_love Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 20:04
      ..
      • woman_in_love Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 20:05
        ......
        • dramatika Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 20:46
          Łomasiek, wahadło odbija w drugą stronę. Przegięliście smile
          • borsuczyca.klusek Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 21:03
            O nie to wy rzucacie desperacko resztkę sił i środków na końcową linię frontu 🙂
          • cosmetic.wipes Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 21:12
            To są płatne reklamy, młotku. Tu się liczy piniądz, nie ideolo.
            • dramatika Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 00:09
              cosmetic.wipes napisała:

> To są płatne reklamy, młotku. Tu się liczy piniądz, nie ideolo.

Jakby zależałoby im na kasie, to reklamowaliby telefony z wymienną baterią. Każdy konsument by na to poszedł smile
          • iwles Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 21:13

Kto przegiął dramatis? Lewacy, którzy domagają się legalnej aborcji i usunięcia religii że szkół? 😁
            • dramatika Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 00:10
              iwles napisała:

> Kto przegiął dramatis? Lewacy, którzy domagają się legalnej aborcji i usunięcia
              > religii że szkół? 😁

Tak smile
          • woman_in_love Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 22:42

Juz wam odbilo.
            Ale za bardzo.
        • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 23:01
          Bardziej podobają mi się te z Jezusem niż atakująca zewsząd golizna i wyuzdanie. 😀 Te z Jezusem są śliczne i minimalistyczne, te z golizną nachalne i ociekające seksem ( pani w czerwonym) . Wolę żeby moje dzieci patrzyły na Jezusa niż na gołe baby.
          • iwles Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 23:11

No ale wyjaśnij nam przekaz tego banera, co?
            • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 23:36
              Prostych rzeczy nie rozumiesz? Co?
              • iwles Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 23:42
                panipoczterdziestce napisała:

> Prostych rzeczy nie rozumiesz? Co?

Wyjaśnij.
                • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 23:44
                  Bo co?😂
                  • iwles Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 23:45

Dobra, już wiem, sama nie rozumiesz.
                    • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 23:56
                      Oj, nie udało ci się wciągnąć mnie w bagienko😀
                      • iwles Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 01:26

Czyli Jezus to bagienko?
                        • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 09:26
                          Czyli właśnie bagienko to to, co piszesz. Miłego taplania.
                          • iwles Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 10:32

Czyli nie umiesz wytłumaczyć. Słaba chrześcijanka z ciebie. Nie tak nauczać kazał Jezus.
                            • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 11:19
                              Dlaczego chrześcijanka? Gdzie to napisałam?
                              A druga sprawa - jak wyjaśnić czepiającej się, nieprzychylnej mi na forum babie, która udaje głupio mądrą moje stanowisko? I po co? Po co tłumaczyć się przed obcym, agresywnym babonem?😀 Po to żeby stracić kilka godzin na nic nie wnoszące obrzucanie się błotem. Dzięki, ale nie skorzystam z twojej propozycji.
                              • iwles Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 11:31

Pozostańmy więc przy wersji, że udajesz, iż rozumiesz przekaz. Ok. Jestem usatysfakcjonowana.
                                • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 11:43
                                  Doskonale cię rozumiem, że chcesz wyjść z twarzą z tej sytuacji. Wybaczam ci 😘😀
                                  • iwles Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 11:48

Musisz być głęboko wierzącą, choć nieświadoma, skoro na tym bilbordzie widzisz Jezusa i wolisz, by dzieci twoje tego Jezusa oglądały 😆
                                    • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 12:01
                                      Wolę.
                              • cegehana Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 12:51
                                Możesz wyjaśnić mi - bo też nie rozumiem, a taki jest temat wątku. Określenie dać świadectwo bez doprecyzowania czego to ma być świadectwo jest na tyle ogolne, że można to zinterpretować na wiele sposobów. Więc np. ja nie wiem o co autorowi chodziło, trudno mówić że jestem przychylna czy nieprzychylna jeśli nie wiem do czego.
                                • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 12:58
                                  A czy potrafisz zinterpretować przesłanie z bilbordów nr 2 i 3 z paniami?
                                  • cegehana Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 13:18
                                    Interpretuję je tak, że producent chce mi sprzedać swoje rajstopy czy gacie.
                                    • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 14:17
                                      Za jaką cenę? I nie pytam o cenę rajstop.
                                      • jednoraz0w0 Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 14:25

> Za jaką cenę? I nie pytam o cenę rajstop.

Przecież to pytanie jest równie głupio sformulowane co slogany na billboarach z Kornic.
                                        • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 14:55
                                          Nieważne jak sformułowane. Ważne że nie chcesz na nie odpowiedzieć, chociaż odpowiedź znasz.
                                          • jednoraz0w0 Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 15:08

> Nieważne jak sformułowane. Ważne że nie chcesz na nie odpowiedzieć, chociaż odp
                                            > owiedź znasz.

No właśnie ważne. Przez porównanie z billboardami chciałam powiedzieć, ze to jakiś bełkot.
                                            • krwawy.lolo Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 17:06
                                              Cała kościelna frazeologia to bełkot. Nie chodzi mi o mitologiczną beletrystykę biblijną a o specyficzny język liturgii i farmazony klepane przez wielebnego, niezależnie od pozycji w kościelnej hierarchii. Tę samą wartość merytoryczną mają wysięki wokalne prowincjonalnego proboszcza, co wyimaginowane "nauki" Jana Pawła Ogromnego.
                                      • cegehana Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 14:51
                                        A o co?
                                  • arthwen Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 14:22

> A czy potrafisz zinterpretować przesłanie z bilbordów nr 2 i 3 z paniami?

To akurat łatwizna, bo to wszystko (1 i 4 również) są reklamy bielizny - czyli "kup pan/pani gacie" tongue_out
                                    • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 14:53
                                      Nie.
                                      To jest reklama
                                      Jak kupisz gacie to będziesz seksi jak ta seksi pani
                                      I w ogóle wiesz
                                      Jesteś tego warta😀
                                      • cegehana Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 15:03
                                        No to jasne czego chce producent rajstop a czego chce Fundacja Kornice?
                                      • arthwen Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 15:06
                                        Jestem seksi i bez bielizny tej firmy. I raczej kupuję droższe rzeczy, więc tym bardziej "jesteś tego warta" w ogóle nie ma siły przebicia.
            • taje Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 14:26
              Wygląda jak reklama handlu narządami. Zadzwoń do Jezusa po więcej szczegółów.
          • hanusinamama Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 23:19
            A zrozumiałaś cokolwiek z nich czy tylko są sliczniutkie???
            • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 23:35
              Ty mnie tu nie testuj religijnie, tylko lepiej powiedz co zrozumiałaś ze zdjęć na pudelku z pogrzebu dziecka rzezniczak.
          • woman_in_love Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 23:37
            Jak beda gapic na jezusa to zostana gejami i nie bedzie wiecej dzieci 😂
            • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 23:43
              A jak będą się gapić na półgołe baby, to sobie prostytutkę wezmą na konkubentkę.
              • potworia116 Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 09:16

> A jak będą się gapić na półgołe baby, to sobie prostytutkę wezmą na konkubentkę
                > .
                Ciekawy tok rozumowania. Twoim zdaniem bieliznę noszą tylko pracownice seksualne?
                • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 09:24
                  Ciekawe rozumowanie. Twoim zdaniem bilbordy nr 2 i 3 są przeznaczone do oglądania przez dzieci? Nie rozróżniasz kobiety w bieliźnie od kobiety w bieliźnie w seksownej pozie?
                  I co na to feministki - czy to zgodne z ich ideolo żeby z kobiety robić obiekt seksualny?
                  • potworia116 Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 09:28
                    A może byś tak odpowiedziala na pytanie, jeśli oczywiście nie przerasta cię to intelektualnie?
                    • panipoczterdziestce Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 11:13
                      Nie jestem od spełniania twoich żądań.
                      • potworia116 Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 12:15

> Nie jestem od spełniania twoich żądań.
                        Jasne😁
              • woman_in_love Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 10:36
                A jak będą się gapić na półgołe baby

to je pukną i będą dzieci: te dzieci, które nie wiadomo gdzie sa
    • jednoraz0w0 Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 20:04
      Nie wiem ale ostatnio rozważałam zatrudnienie się w tej fundacji po to tylko żeby rozgryźć zagadkę tych billboardów od środka.
      • dramatika Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 20:47
        jednoraz0w0 napisał(a):

> Nie wiem ale ostatnio rozważałam zatrudnienie się w tej fundacji po to tylko że
        > by rozgryźć zagadkę tych billboardów od środka.

Nie wysilaj się. Już za tydzień ci na onecie napiszą, że ruskie onuce za tym stoją big_grin
        • jednoraz0w0 Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 22:56
          Mnie nie obchodzi co mi napiszą.
    • loganberry Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 20:07
      Może chodzić o nauczycieli.
    • krwawy.lolo Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 20:07
      Dodam, jeśli eMatka nie widzi, że pod obrączkami jest cudnie wykaligrafowany Jezus.
      • borsuczyca.klusek Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 21:12
        Jezus Jezus Jezus Alleluja 🙄
        • jowita771 Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 13:30
          borsuczyca.klusek napisała:

> Jezus Jezus Jezus Alleluja 🙄
          >

Od razu mi stanęła przed oczami scena z "Testosteronu".
          • borsuczyca.klusek Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 17:08
            Ojciec ojciec ojciec alleluja 🙄
      • ichi51e Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 10:00
        no wiadomo ze między małżonkami jest Duch Sw. Jezus/Duch sw? close enough jakby narysowali golebice to już w ogóle nikt by nie zrozumiał.
    • potworia116 Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 20:50
      Też dzisiaj przejeżdżałam obok tego misia i pomyślałam, że musi stać za tym bardzo kreatywna księgowość.
      • jednoraz0w0 Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 20:53
        Albo pranie bardzo brudnych pieniedzy. Nie, żeby to się wykluczało z twoją wersją.
        • dramatika Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 20:59
          jednoraz0w0 napisał(a):

> Albo pranie bardzo brudnych pieniedzy. Nie, żeby to się wykluczało z twoją wers
          > ją.

Błąd logiczny. Pieniądze, także brudne, lubią ciszę. Publiczne wzywanie Jezuska raczej ciszy nie służy.
          Sorry. Zostają ci ruskie onuce smile
          • cosmetic.wipes Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 21:15
            Ty się tak nie udzielaj. Twój dawca spermy nie dał ani świadectwa, ani obrączek 😁
          • iwles Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 21:17
            dramatika napisał(a):

>
            > Błąd logiczny. Pieniądze, także brudne, lubią ciszę.

Wy konfiarze, coś o tym wiecie, co nie?

• woman_in_love Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 22:46
            To mozliwy. Konfiarze i prolajfy to onuce
          • jednoraz0w0 Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 22:57
            Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
        • hanusinamama Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 23:20
          Przeciez tych bilbordów jest w cholere...tam gruba kasa na to idzie. Potem się okaze ze to jakaś fundacja pomagająca rodzinom....
      • rb_111222333 Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 09:39
        W jaki sposób można by wykorzystać kreatywną księgowość albo pranie brak pieniędzy? Nie znam się na tym, zaciekawiłyście mnie
        • potworia116 Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 09:46
          Też się nie znam, choć przypuszczam, że ciężkie miliony wydane na tę prokreacyjno-dewocyjną krucjatę można odpisać sobie od podatku.
        • jednoraz0w0 Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 14:43
          Ceny billboardów są bardzo różne, zależy od tego jak dobre miejsce, jaka ilość (tu to wiadomka ze była baaaardzo duża zniżka ze względu na ilość) czy czas zlecenia (jak firmie się na drugi dzień kończy umowa z jakimś klientem a nie mają następnego to sprzedadzą te powierzchnie za grosze żeby nie ziać pustką). No i można zapłacić jakieś miliony podstawionej osobie czy spółce za samą „kreację”, a widać, ze kosztowna to ona nie była, ale jak udowodnisz, źe ktoś nie siedział nad nią po nocach przez rok? Jak się to umiejętnie przepuści przez jakieś różne spółki-córki i „działania statutowe” i odpowiednio zaksięguje to można trochę wyprać.
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 21:06
      Na youtube są filmy z swiadectwem wiary czy coś takiego.
      Mam koleżankę ze studiuów która jest w jakiejs grupie katolickiej i publikują filmy gdzie się wyflaczają na temat dziecinstwa, yrudnych sytuacji, relacji i że pomogla im wiara.
      Ciężkie to często.
      Kolezanki świadectwo wiary ogladalam, nie wiem kto wpadl na pomysł zeby to na youtube umieszczać, własciwie opowiedziala jak u psychologa na kozetce o swoich problemach i to sobie ogladają ci co chcą - ja w sumie nieswiadoma byłam co ogladam ale mnie zaciekawiło.
      Odważne i cięzkie.
      • kryzys_wieku_sredniego Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 21:08
        Przepraszam u psychiatry na kozetce.
        • pade Re: Co twórca ma na myśli? 05.08.22, 23:15
          U psychiatry to chyba nie bardzo. Ledwo się ułożysz, już musisz wyjść (wizyty trwają ok. 15 minut)
    • sueellen Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 00:12
      Mają w Imię Boże dać się zakuć w kajdany i przekazać klucz do wolności swojej żonie. To nowe powołanie mężczyzny. Świat idzie do przodu! Kobiety przejmują władzę!
    • memphis90 Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 09:11
      A, to o dyrektorze naszej lokalnej podstawówki. Ma dać świadectwo i nie smęcić przez godzinę, że dzieci mają ubytki w ząbach, a rzeczy znalezione zajmują już cały kontener i nikt tych szmat nie chce zabrać z powrotem do domu.
      • ichi51e Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 10:02
        i to są realne problemy.
        swoją droga z tymi rzeczami znalezionymi to jest fakt - wszyscy przysięgają ze nigdy tych rzeczy nie widzieli.
      • potworia116 Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 10:33
        Trop dobry, ale mam lepszy. Chodzi o świadectwo misia. Czyjego misia? Misia mężczyzny, odczarujmy wreszcie to tabu, mężczyźnie też się należy miś. Ze świadectwem. A te kółka? Wiadomo misiu z kółek to jest to, misiu misiu, że ho ho
      • arthwen Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 14:27
        Z rzeczami znalezionymi problem rozwiązuje się bajecznie prosto - dwa razy w roku (przed feriami i wakacjami) idzie mail do rodziców, że wszystkie rzeczy zostawione w szkole są do przejrzenia w dniach takich i takich, znajdują się tu i tu. Po tej dacie będą wywiezione do domu dziecka.
    • krwawy.lolo Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 10:05
      Taka zakonnica bierze ślub z Panjezusę. Ona nasza bodaj nawet obrączkę. A mężczyzna? Ma poślubić drugiego faceta? Skandal! Aczkolwiek Pambuk w Trójcy Jedyny sam nie potrafi się dżęderowo określić.
      • krwawy.lolo Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 10:09
        Ba, nawet gatunkowo, skoro jest również gołębiem.
    • taje Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 14:13
      Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć, Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać.
    • arthwen Re: Co twórca ma na myśli? 06.08.22, 14:24
      Coraz lepiej, teraz katolickie środowiska optują za związkami jednopłciowymi? Tylko czemu wyłącznie męskimi? Zazwyczaj to lesbijki lubili bardziej...
    • taje Re: Co twórca ma na myśli? 07.08.22, 11:10
      O, już się zaczęły twórcze interpretacje
      • dramatika Re: Co twórca ma na myśli? 07.08.22, 11:24
        taje napisała:

> O, już się zaczęły twórcze interpretacje

Antyklerykalna twórcza satyra - polewka z piardów i brzydkich wyrazów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka