Dodaj do ulubionych

Utrzymanie figury cały rok

05.08.22, 19:45
Czy wasza waga waha się w zależności od pory roku? Czy są tu takie osoby, które pozostają fit 12 miesięcy? Czyli że macie taką samą wysportowaną sylwetkę od stycznia do grudnia.
Obserwuj wątek
    • hexella Re: Utrzymanie figury cały rok 05.08.22, 19:54
      nie wiem, bo nie mam wagi, ale sądząc po ciuchach nic się nie zmienia.
      Z tym, że ja jestem bardzo aktywna każdego dnia i wg niektórych, żyję w rygorze żywieniowymsmile
      Lekkie drgania wagi na plus odczuwam tylko w okresie późnego lata, kiedy jest dużo owoców, które wpierniczam bez opanowania.
      • mandre_polo Re: Utrzymanie figury cały rok 05.08.22, 20:27
        Wperniczac bez opamiętania można co najwyżej warzywa. Cukier nie krzepi
    • m_incubo Re: Utrzymanie figury cały rok 05.08.22, 19:57
      Moja waga się nie waha, ale ja nie mam wysportowanej sylwetki.
      • black_magic_women Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 08:19
        I ja podobnie. +- 2 kg, za to po 3 ciążach i problemach z kręgosłupem zmieniła mi się trochę figura. Muszę zacząć ćwiczyć i raczej nie chudnąć.
        • m_incubo Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 10:31
          Mnie się nie zmieniła, mam dobrą figurę, ale nigdy nie byłam wysportowana i raczej nigdy nie będę.
    • angazetka Re: Utrzymanie figury cały rok 05.08.22, 20:10
      Raczej się nie zmienia (sądzę po ciuchach, od lat się nie ważę). A raczej nie zmieniała, teraz zimą to się na pewno zmieni (termin porodu na koniec stycznia).
      PS Fitsylwetki nie mam i nie potrzebuję.
      • pade Re: Utrzymanie figury cały rok 05.08.22, 20:32
        wow! gratulacje!smile
      • lilia-anna Re: Utrzymanie figury cały rok 05.08.22, 20:39
        Gratulacje! smile Spokojnej ciąży smile
      • simply_z Re: Utrzymanie figury cały rok 05.08.22, 22:40
        gratulacje
        • karme-lowa Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 11:56
          Gratuluję!
    • g.r.uu Re: Utrzymanie figury cały rok 05.08.22, 20:18
      Moja sylwetka zmienia się tylko w zależności od punktu w procesie prokreacji smile Prokreację już zakończyłam, więc teraz zamierzam być fit bez zmian niezależnie od pory roku
    • berber_rock Re: Utrzymanie figury cały rok 05.08.22, 21:20
      Jak rodice naszapraszaja do siebie na wekend to potem sie zmienia.
      Ale spoko - Tobe to nie grozi, bo Ciebie nie zapraszaja ...
      • black_magic_women Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 08:21
        A jak kilogramy przychodzą same/odchodzą bez zapraszania na weekend? Żartuję, wiem, że to przypadkowo ci się wpisało 😉
        • berber_rock Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 08:25
          Nie. Zupelnie nieprzypadkowo. Filemon dobrze wie, ze nie, prawda? smile
          • kot_filemon88 Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 09:09
            Byś się zdziwiła. Zostałam zaproszona.
            • berber_rock Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 11:38
              Chyba jednak żadnych wniosków z tamtego wątku nie wyciągnęłaś 😊

A kij wyjęłaś?
    • bistian Re: Utrzymanie figury cały rok 05.08.22, 21:28
      Ja jestem gruby cały rok. smile
      Żartuję, ale miałem wypadek, więc przytyłem, powrót trwa długo, zdecydowanie za długo smile
      Tyję również na świętach i podczas urlopu, to też jest problem do rozwiązania wink
    • taki-sobie-nick Re: Utrzymanie figury cały rok 05.08.22, 22:44
      Mamy taką samą rozlazłą sylwetkę od stycznia do grudnia.
    • sueellen Re: Utrzymanie figury cały rok 05.08.22, 22:46
      Tak. Zazwyczaj tracę na wadze jesienią i zimą. Przybieram latem. Mam wrażenie, ze ma to związek z lodami które okupują mój zamrażalnik w miesiącach letnich oraz posiadowkami przy ognisku i grillu ze znajomymi podczas których coś się zjada. Zazwyczaj nie jadam kolacji i bardzo rzadko słodkie. Wyjątek stanowią lody latem no i bbq w letnie wieczory do tego winko i inne drinki z palemką. Efekt natychmiastowy.
    • kaki11 Re: Utrzymanie figury cały rok 05.08.22, 22:58
      Moja figura wacha sie o jakieś +/- 3-4 kg w różnym czasie, ale to nie działa tak, że tyję w listopadzie a chudnę w lipcu, bardziej bywa, że mam akurat trochę więcej albo trochę mniej bo dzień cyklu, bo w ostatnim tygodniu-dwóch jadłam niestandardowo dużo i kalorycznie, a nie mam zwyczaju, że sobie odmawiam. Nie mniej podobną wagę utrzymuję cały rok. I rozmiar ubrań też ten sam.
      Tylko ja nie jestem fit i mojej sylwetki też bym raczej nie nazywała wysportowaną.
    • fogito Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 02:55
      Caky rok ta sama waga.
    • piataziuta Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 07:40
      Ja sport uprawiam cały rok.
      Latem jednak dużo więcej chodzę. A od marca do października więcej jeżdżę na rowerze.

W październiku, jak robi się chłodniej, zaczynam mieć sporo potknięć żywieniowych, ale do grudnia się jeszcze jako tako trzymam. W styczniu i lutym rozkładam się na łopatki i już wszystko mi jest obojętne.
      W marcu już jest niby lepiej, ale żywieniowo jadę jeszcze złym torem (czasem przeciągam to do kwietnia).
      W kwietniu i maju wpadam w panikę i próbuję się doprowadzić do początku przed wakacjami w czerwcu (czasem się udaje, czasem nie).
      A potem już jest spokój...do następnego października.
      I tak co roku.
      • piataziuta Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 07:42
        do porządku*
        • kot_filemon88 Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 09:11
          Czyli o ile waha się twoja waga między tymi miesiącami? Musisz wymieniać wtedy garderobę?
          • piataziuta Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 09:27
            Dwa-trzy kilo.
            Garderoby nie wymieniam, ale spodnie robią się ciaśniejsze w udach i tyłku (jestem niska).
    • milva24 Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 07:46
      Wysportowana nie jestem ale ważę z grubsza tyle samo przez cały rok (z grubsza bo się nie ważę, póki ciuchy na mnie pasują jest ok).
    • kotejka Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 08:24
      Ćwiczę regularnie, cały rok
      Z utrzymaniem reżimu żywieniowego miewam problemy
    • swiecaca Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 08:33
      Moja waga samoczynnie waha się tylko w górę sad urlopy, jesień, zima... A w dół tylko jak biorę się za siebie, ostatnio grudzień- kwiecień udało mi się schudnąć a potem zaczęły się wyjazdy i klapa
    • em_em71 Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 10:05
      Od września do stycznia odchudzam/pilnuję się, żeby pasowały na mnie ciuchy narciarskie z poprzedniego sezonu np. żeby nie kupować nowych, rozmiar większych, od marca do czerwca robię ciało przed wakacjami 😉 Grunt, to motywacja 😜
    • leosia-wspaniala Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 10:14
      Tak, a dlaczego by nie?
    • ivaz Re: Utrzymanie figury cały rok 06.08.22, 12:22
      Nie, odkąd skończyłam 15 lat moja waga wha się pomiędzy 45 a 47 kg, tak przez całe moje 47 letnie życie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka