Dodaj do ulubionych

Gdzie na kolacje we Wroclawiu?

06.08.22, 12:29
Polecicie jakas fajna knajpe we Wroclawiu? Bez zadecia, z dobrym jedzeniem I kuchnia inna niz wloska.
Obserwuj wątek
    • dr.amy.farrah.fowler Re: Gdzie na kolacje we Wroclawiu? 06.08.22, 12:35
      Bernard, Greco.
      • ania357 Re: Gdzie na kolacje we Wroclawiu? 06.08.22, 21:53
        Dzieki za polecenie. Trafilismy do Bernarda I bardzo nam smakowalo.
    • jasnoklarowna Re: Gdzie na kolacje we Wroclawiu? 06.08.22, 18:35
      Podpinam się z pytaniem, o obiad. Będziemy przez Wrocław jutro przejeżdżać i chcemy się zatrzymać na kilka godzin, może coś na rynku lub w okolicach? Na obiad dorośli plus młodzież polećcie miejscówkę.
      • joasia33 Re: Gdzie na kolacje we Wroclawiu? 06.08.22, 18:45
        Bernard jak najbardziej. Greco nie, moim zdaniem.
    • zona_mi Re: Gdzie na kolacje we Wroclawiu? 06.08.22, 18:51
      Seat Food przy ul. Mikołaja - fantastyczne krewetki w tempurze i zupa rybna.
      Czerwona Cebula - w okolicach Placu Kromera.
      Vincent przy ul. Oławskiej.
    • nangaparbat3 Re: Gdzie na kolacje we Wroclawiu? 06.08.22, 19:40
      Ostatnio podobało mi się (na zewnątrz, uliczka koło rynku) w Baku Lounge, kuchnia azerska. Jadłam sałatkę z grillowanych warzyw i wciąż o niej marzę. Do tego placek z serem, przypominał gruzińskie chaczapuri. Na deser baklawa z orzechów włoskich, genialna. Kawa taka sobie.
      Ale atmosfera jest bardzo wschodnia, nie wiem, czy lubisz. Igielna róg Więziennej, przechodzisz bramą niedaleko kawiarni Wedla, nad bramą napis WIĘZIENNA.
      • ania357 Re: Gdzie na kolacje we Wroclawiu? 07.08.22, 23:36
        Dzieki Nanga. Bylismy dzisiaj. Lubie takie smaki smile.
    • katarrynka Re: Gdzie na kolacje we Wroclawiu? 06.08.22, 20:09
      Bułka z masłem na Włodkowica, Culto na pl. Kościuszki i Czerwona Cebula przy pl. Kromera, Wrocławska na Szewskiej.
    • kira02 Re: Gdzie na kolacje we Wroclawiu? 07.08.22, 14:09
      Forum Europejskie- miedzy Narodowy Forum Muzyki a Operą.
    • zona_mi Re: Gdzie na kolacje we Wroclawiu? 08.08.22, 00:06
      Byłam dziś w Królestwie ziemniaka - Kiełbaśnicza 6 - pyszne placki ze śmietaną i z sosem grzybowym.
    • konsta-is-me Re: Gdzie na kolacje we Wroclawiu? 08.08.22, 00:26
      Czeska na Świdnickiej ( obok przejścia podziemnego), ma swój klimat a nie jest "uroczysta".Pierogarnia Stary Młyn naRynku.
      Chinkalnia w Sukiennicach
      Misa Hindusa na pl.Skargi (koło galerii Dominikańskiej, 5 min spacerkiem od Rynku) i to jest kompletnie "bez zadęcia" ,wręcz b.skromnie ale kuchnia super 😁
      Bez zadęcia tez masz Vege w Rynku np.ale nie, jeśli ma być bardziej odświętna ta kolacja to jednak nie...
      Zdecyduj w końcu czy ma być niezobowiązująco czy jednak trochę elegancko.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka