Dodaj do ulubionych

Koncerty w Ergo Arenie Gdańsk

06.08.22, 20:52
Ktos był? Polecacie/nie polecacie? Przez nagłośnienie na nieszczęsnym narodowym w Warszawie mam uraz do koncertów na stadionach. W poniedziałek koncert mojego ukochanego Cave'a i muszę w końcu podjąć decyzję czy jechać. Nagłośnienie nie popsuje mi odbioru? Dla mnie ta kwestia jest naprawdę ważna, nic mnie tak nie wpienia jak zwalony dźwięk na występie ulubionego artysty. Byłyście na koncertach w Ergo? Jest ok?
Obserwuj wątek
    • bradko Re: Koncerty w Ergo Arenie Gdańsk 06.08.22, 21:01
      Słabo widać, słabo słychać, ogólnie do bani.
      • wredna_dziewucha_ze_wsi Re: Koncerty w Ergo Arenie Gdańsk 06.08.22, 22:12
        bradko napisał:

> Słabo widać, słabo słychać, ogólnie do bani.

Na czym byłaś/eś?
        • bradko Re: Koncerty w Ergo Arenie Gdańsk 06.08.22, 22:52
          Jose Carreras & Edyta Górniak w kwietniu 2012. I na czymś innym, czego nie pamiętam.
          • wredna_dziewucha_ze_wsi Re: Koncerty w Ergo Arenie Gdańsk 06.08.22, 23:06
            Czyli 10 lat temu 😂 no lekko stare informacje.
    • ida_listopadowa Re: Koncerty w Ergo Arenie Gdańsk 06.08.22, 23:13
      Jedź spokojnie, wszystko git. Bylam w Ergo conajmniej kilkanascie razy (jestem z 3miasta), na koncertach, wydarzeniach i meczach. Bylam na Roxette, Il Divo, Enriqe Iglesiasie, koncercie filharmonicznym z muzyka z Harry Pottera, koncercie Gwiezdnych Wojen, na Cirque de Solei on Ice itp. Nie liczę, tylko pokazuje rozrzut. Zawsze bylo super, bez problemow. Jedyna impreza, ktora byla taka se, to motoshow - wentylacja siadla, ale naglosnienie bylo dobresmile)

Na wszelki wypadek dodam, ze nie bylam na Narodowym, ale na stadionie w Gdansku na kilku duzych koncertach, gdzie tez bylo ok. Nie wiem wiec dokladnie o co chodzi. Ja i moi towarzysze bylismy zadowoleni.
      • profes79 Re: Koncerty w Ergo Arenie Gdańsk 07.08.22, 08:50
        Narodowy ma fatalną kaustykę; znajomi żartowali, że czasami koncert lepiej (wyraźniej) słychać przed stadionem niż na nim.
    • panna.w.paski Re: Koncerty w Ergo Arenie Gdańsk 08.08.22, 00:42
      No i przede wszystkim jedź na samego Cave'a, właśnie wróciłam z jego koncertu w Gliwicach, było fantastycznie smile
      • wredna_dziewucha_ze_wsi Re: Koncerty w Ergo Arenie Gdańsk 08.08.22, 00:55
        panna.w.paski napisała:

> No i przede wszystkim jedź na samego Cave'a, właśnie wróciłam z jego koncertu w
        > Gliwicach, było fantastycznie smile
        >

Domyślam się smile bilet kupiony, jadę!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka