Dodaj do ulubionych

czterodniowe wczasy za granicą:(

06.08.22, 22:23
szukam oferty last minut gdzieś za granicą, patrzę jest Kreta - OK, cena - może być, mało nie jest, ale ciężko pracowałam, należy mi sięsmile, patrzę na terminy i to zonk - to wyjazd na cztery dniasad Jak odpocząć w ciągu czterech dni?, pomijam, ze cena robi się już zupelnie małoatrakcyjnasad
Gdzie szukać jakiś przyjemnych lastów?
Obserwuj wątek
    • koronka2012 Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 06.08.22, 22:27
      Nie gdzie a kiedy. We wrześniu już powinno być ok, ceny niższe i większy wybór. Sierpień jest najdroższym miesiącem turystycznym więc nie spodziewaj się cudów
    • krwawy.lolo Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 06.08.22, 22:37
      Cztery dni?! Ludziom się we łbach przewraca z dobrobytu. A wsiąść w samochód w piątek po południu, pojechać do Portugalii, Malagi jakiej, i w niedzielę rano powrót?
    • nutella_fan Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 09:26
      Ja byłam rok temu na takim i w tym roku jadę po raz drugi, oczywiście nie jako glowne wakacje. A raczej jako taka wisienka na koniec wakacji.
    • volta2 Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 09:49
      Ja się zestarzałam, na mniej niż na miesiąc to nie chce mi się pakować. Dla nart robię wyjątek tylko i na 10 dni się mogę ruszyć. 4 dni to nawet nie rozważam. Stosunek ceny do czasu wyjazdu jest zbyt mało atrakcyjny. Chętnie uprawiam wycieczki jednodniowe, bez pakowania, blisko i sen we własnym łóżku.
      • dominika9933 Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 11:10
        Czas lastów się skończył, niestetysad. Tak mówią wszyscy eksperci i tak chyba jest. Pierwszy raz w życiu kupiłam wakacje cztery miesiące przed wyjazdem i z gwarancją ceny, dobrze zrobiłam, bo już podrożał o czterysta złotych i albo będzie drożał albo się wyprzeda.
      • stara-a-naiwna Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 21:06
        ja mam 150km do czech
        idealne na wyjazd weekendowy - czterodniowy wink

ale faktycznie leciec samolotem na 4 dni to bez sensu (musiał by byc idealnie spasowany wylot rano, powrót wieczorem i nie traktowała bym tego jako głowne wakacje tylko jako bonus... ale pewnei cena byłą by nie zupełnie bonusowa)
    • alfa36 Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 13:53
      Zdecydowanie nie ma lastów. Wrzesień też drogi. Co więcej, ceny na przyszłe lato (pojawiła się oferta już) również wysokie. Jakby miały wzrosnąć (a pewnie tak będzie)... 🤔
    • kaki11 Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 14:18
      O ile masz taką możliwość to poszukałabym urlopu we wrześniu czy październiku. Jeszcze w wielu miejscach powinno być ciepło, a ucieczka od naszej jesieni też bardzo przyjemna. Ja korzystając z faktu, że nie mam dziecka w wieku szkolnym prawie zawsze wyjeżdżam poza sezonem smile
      A co do wyjazdów 4 dniowych -. Ceny w BP które na takie widziałam są niezachęcające, a z drugiej strony, dla mnie to opcja typu - jadę poświęcić te kilka dni na intensywne zwiedzanie jakiejś okolicy (miasta, regionu?) dzięki temu trochę zmienić otoczenie, trochę przeżyć i zobaczyć coś fajnego, ale nie traktowałabym tego jako główny urlop służący do wypoczynku - dodając czas lotu itd. to człowiek na miejscu jest 3 dni, z czego 2 pełne i tak naprawdę kiedy miałby zdążyć się zrelaksować? wyczyścić głowę i zrobić wszystko co na urlopach lubi? Ja tego nie widzę.
    • esperantza Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 14:22
      Zorganizować dobie samej, jeśli nie potrzebujesz wynajmować samochodu bo strasznie podrożały.
    • chococaffe Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 14:27
      Nie wnikam jak bardzo ta oferta odpowiada Tobie, zwłaszcza w kontekście kosztów, ale tak, można odpocząć w 4 dnismile
    • bergamotka77 Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 19:00
      I jaka cena za 4 dni?
      • panna_lila Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 22:38
        4 dni= 4 tysiące
        • bergamotka77 Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 08.08.22, 17:07
          No to drogo jak za taki dluzszy weekend od łebka.
    • alessa28 Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 19:08
      panna_lila napisała:

> szukam oferty last minut gdzieś za granicą, patrzę jest Kreta - OK, cena - może
      > być, mało nie jest, ale ciężko pracowałam, należy mi sięsmile, patrzę na terminy
      > i to zonk - to wyjazd na cztery dniasad Jak odpocząć w ciągu czterech dni?, pom
      > ijam, ze cena robi się już zupelnie małoatrakcyjnasad
      > Gdzie szukać jakiś przyjemnych lastów?

Ja miałam lecieć do Chorwacji ale zmieniłam na Sardynię .
      Lecę na początku września ,na 5 dni -udalo mi się zarezerwować fajny apartament przy samym morzu ale generalnie było bardzo ciężko znaleźć coś w rozsądnej cenie przez booking.
      Niestety nie mogłam rezerwować wcześniej .
      Odpocząć przez 4,5 dni mozna-trzeba sobie dobrze zaplanować czas 😁

• palacinka2020 Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 19:51
      Na 4 dni to organizowalabym sama, tak by kupic wylot rano I powrot wieczorem. Z BP z 4 dni robia sie 2.
      • panna_lila Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 21:01
        tylko problem z takimi biletami, bo kosztują hohoho...no i pozostaje kwestia jakiegoś transportu na miejscu, żeby w jakimś atrakcyjnym wakacyjnie miejscu się znaleźć, w przypadku BP ten element jest zapewniony.
        • nicknanowyrok Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 21:06
          Hahahaha

podroze.gazeta.pl/podroze/7,114157,28759800,pojechalam-na-last-minute-do-bulgarii-bylam-w-hotelu-o-7-ale.html#do_w=57&do_v=391&do_st=RS&do_sid=750&do_a=750&s=BoxOpLink
          • koronka2012 Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 22:24
            No cóż ludzie raczej nie powinni byc zdziwieni, że doba hotelowa zaczyna się od określonej godziny. I niestety jeśli lot jest o np o dwudziestej trzeciej i lądujesz o 2 w nocy, to pokój na ciebie czeka, i kanapki na powitanie tez.

Natomiast jeśli wylatujesz o 3 w nocy to już często czekasz, bo doba zaczyna się w tym dniu od 14.

Wtopa polega jedynie na tym że biuro podróży powinno o tym uprzedzać
            • palacinka2020 Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 08.08.22, 11:56
              Nie ma problemu z zameldowaniem w hotelu o 4 rano o ile zaplaci sie za te noc. Naprawde hotele gosci przyjezdzajacych o 2 czy o 4 traktuja tak samo.
          • panna_lila Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 22:34
            no to akurat nic nowego, że doba zaczyna się o 14tej czy 15tej, w Polsce też tak jest i czasami dzięki uprzejmości recepcji można z tego pokoju skorzystać wcześniej, jeśli jest juz gotowy po poprzednich gościach.
            Ja rekomenduję wyjeżdżającym czytanie opinii o hotelach, naprawdę można w nich dużo wyczytać i nie być zdziwionym i rozczarowanym na maksa po przyjeździe.
            • nicknanowyrok Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 07.08.22, 22:44
              Rzniesz głupa? Lądujesz nad ranem, a twoja doba hotelowa zaczęła się 12 godzin wcześniej.
              • panna_lila Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 08.08.22, 10:29
                "Rzniesz głupa?" - upewniam się, czy cały czas rozmawiamy merytorycznie?
                To o której zaczęła się wg Twoich obliczeń ta wspomniana wyżej doba hotelowa?
        • palacinka2020 Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 08.08.22, 11:54
          Absolutnie nigdy nie mam problemu z transportem z lotniska. Istnieja shuttle busy, taksowki I wypozyczalnie samochodow. Jesli jedziemy na 3 noce to tez nie bralabym hotelu w odleglosci kilku godzin od lotniska. Nie ma atrakcyjnego miejsca godzine od lotniska? To tam nie lece, wybieram inne, swiag jest wielki.

Akurat na Krecie polecialabym do Chani, i tam sie zatrzymala. Miejscowosc jest cudowna, lotnisko blisko.
        • bergamotka77 Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 08.08.22, 17:08
          Zależy gdzie i kiedy. Zdziwiłabyś się.
    • bergamotka77 Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 08.08.22, 17:09
      Urlop zaczyna się od tygodnia, dla mnie 4 dni to weekend wink
    • kicifura Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 08.08.22, 17:15
      Da się odpocząć w 4 dni, ale wylot na 4 dni oznacza że połowę tego czasu spędzisz w podróży, i to czarterem, z dość prawdopodobną obsuwą i czekaniem na zatłoczonym lotnisku. Bez sensu, ja bym na te 4 dni pojechała do jakiegoś spa w kraju.
    • 3-mamuska Re: czterodniowe wczasy za granicą:( 08.08.22, 17:58
      A gdzie byś pojechała?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka