Dodaj do ulubionych

Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę

07.08.22, 10:21
Nosz w mordę, śmierdzi mi w lodowce, ze szok. Wyjęłam wszystko wczoraj, umylam całą lodówkę, uszczelki też. Wywaliłam wątpliwe produkty. Minęło 16 godzin i nadal śmierdzi. Co za cholera...może któraś z emam tak miała? Doradźcie coś proszę. Są jakieś skuteczne odświeżacze powietrza do lodówki?
Obserwuj wątek
    • iwoniaw Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 10:25
      Wysyp sodę na talerzyk. Produkty niezapakowane hermetycznie przez producenta włóż do zamykanych pojemników na żywność.
      • sundace46 Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 10:27
        Wszystko jest w woreczkach i pudełkach. Z soda spróbuję
    • memphis90 Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 10:29
      Spróbuj przeczyścić tę dziurkę, która odprowadza skroploną wodę.
      • sundace46 Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 10:33
        Spróbuję. Grrr...
        • qwirkle Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 15:33
          sundace46 napisał(a):

> Spróbuję. Grrr...

Możesz też odsunąć ją i umyć naczynko na skropliny.
          • 1012ja Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 18:29
            Tak. Kiedyś mleko mi się wylało. Lodówkę od razu umyłam. Ale w kuchni coś śmierdziało. Właśnie ten pojemnik był źródłem smrodu.
    • krwawy.lolo Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 10:30
      Tak, to na pewno why. One, te obrzydliwe why, często zagnieżdżają się w lodówkach. I potem masz refrigerator zamiast lodówki.
    • aurinko Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 10:37
      1. Wyczyścić odpływ wody w tylnej ścianie lodówki, umyć całą lodówkę wodą z octem.
      2. Soda lub proszek do pieczenia na talerzyk, pochłania zapachy.
      3. Można też kawę mieloną dodatkowo oprócz sody.
      • banicazarbuzem Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 13:47
        A nawet kawa w ziarnach m
        moze być
    • chatgris01 Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 14:45
      Pochłaniacz zapachów do lodówki z aktywnym weglem (soda i kawa tez moga byc, dodatkowo, bo wegiel najbardziej skuteczny).
      A wczesniej udroznic te dziurke w tylnej sciance do odplywu wody, jak dziewczyny radza (i po wyczyszczeniu nalac do niej octu).
      • majenkir Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 15:26
        O jakiej dziurce mówicie? Gdzie to jest?
        • chatgris01 Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 15:37
          W tylnej sciance na dole:
          https://i2.wp.com/mschistota.ru/wp-content/uploads/2016/02/chto-delat-esli-techet-xolodilnik_3.jpg
          • majenkir Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 15:46
            I dokàd woda odpływa ta dziurkà?
            • krwawy.lolo Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 15:53
              Do why.
            • chatgris01 Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 16:04
              Do takiej otwartej jakby miski w tylnej sciance na zewnatrz.
              • chatgris01 Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 16:05
                I stamtad odparowuje.
                • qwirkle Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 16:11
                  chatgris01 napisała:

> I stamtad odparowuje.
                  >
                  Ale jeżeli z wodą dostaną się tam zanieczyszczenia może śmierdzieć trupem. Zdarzyło mi się to kiedyś. Odsuwałam lodówkę i szorowałam cały tył.
                  • chatgris01 Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 16:17
                    Mnie kiedys tam wyrosly jakies algi i zapchaly odplyw, tak ze zalewalo dol lodowki. Tez odsuwalam, szorowalam i dezynfekowalam.
    • bene_gesserit Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 16:12
      Dobrze dziewczyny radzą z sodą - to skuteczny i tani odświeżacz powietrza. Talerzyk, słoiczek bez pokrywki - cokolwiek.
      Smród, jeśli się zalągł, moze być też na opakowaniach, które włożyłaś do umytej lodówki. Obwąchaj słoiki - etykiety (wilgotnawy papier) chłonie zapaszki i smrodek może być właśnie w nich. Itd. Obwąchaj produkty po prostu.
      • krwawy.lolo Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 16:29
        No, nie wiem. Na why w lodówce jednak najlepsza modlitwa do composteli.
        • bene_gesserit Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 16:50
          Przeżywasz ten angielski bardzo.
          A w polszczyźnie bardzo, bardzo duża część słów jest zapożyczona. Lufcik, konfuzja, szynka. Komputer, klawiatura. Myszka to kalka. Kalka.
          • krwawy.lolo Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 17:08
            Przeżywam bardzo niepotrzebne zaśmiecanie języka wyrazami, które mają w aureoli światowości zastąpić najpospolitsze słowa polskie. Takie why jest dość niewinne. Problem powstaje, kiedy pacjent używa słów niewymawialnych bez nadwiślańskiego akcentu.
          • nicknanowyrok Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 17:55
            No zgadza się, że zapożyczń jest mnóstwo. Ale to chyba nie zapożyczenie tylko jakiś wtręt angielski nie wiadomo po co.
        • iwoniaw Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 16:57
          krwawy.lolo napisał:

> No, nie wiem. Na why w lodówce jednak najlepsza modlitwa do composteli.

Wydaje ci się, że jesteś zabawny i twoje pseudohumorystyczne posty wzbogacają ten wątek? Otóż jest wprost przeciwnie.
    • 3-mamuska Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 16:28
      Możesz wstawić kawę mielona prawdziwa na talerzyku.
      Trzeba umyć ten system co się woda skrapla na tylnej ścianie lodówki jest ta dziurka taka masz taka?
    • eliszka25 Re: Śmierdzi w lodówce. Why? Poradźcie proszę 07.08.22, 16:46
      Przeczytałam „śmierć w lodówce”. W sumie tematycznie nawet pasuje 😄

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka