Dodaj do ulubionych

zmiana pH organizmu

08.08.22, 17:07
Co jakiś czas natykam się na taka teorie jak zmiana pH w organizmie, zakwaszenie, itp. Ze niby zakwaszenie jest źródłem wszelkiego zła, a zasady są cacy.

Zastanawiam się, gdzie ci eksperci z dupy mierzą to pH i jakaż to zmiana ma miejsce? PH czego konkretnie się zmienia? Krwi? Kwasów żołądkowych? Śliny? Czegoś jeszcze innego? big_grin

Kto ma teorie, na czym polega „zmiana pH”??
Obserwuj wątek
    • asia.sthm Re: zmiana pH organizmu 08.08.22, 17:16
      Może jakby tak zmienić kwas żołàdkowy na zasadę żołàdkowà to dałoby się zaoszczędzić na jedzeniu albo i odzwyczaić się zupełnie od jedzenia. Jaka oszczędność 😆
      • mamkotanagoracymdachu Re: zmiana pH organizmu 08.08.22, 17:24
        Myśle, ze to byłaby ogromna oszczednosc na jedzeniu, na wszystkich innych procesach życiowych tez! 😂
    • silenta Re: zmiana pH organizmu 08.08.22, 17:22
      Niech sobie pochodzą z moczem zasadowym big_grin
      Przerażające jest, że jest dopuszczona do obrotu woda, która ma w teorii zalkalizować człowieka. Tzn. nie chodzi mi o samą wodę bo to zapewne zwykła woda mineralna ale, że można ją sprzedawać z taką reklamą i robieniem ludziom wody z mózgu.
      • daniela34 Re: zmiana pH organizmu 08.08.22, 17:31
        Alkalia? O tę ci chodzi?
      • asia.sthm Re: zmiana pH organizmu 08.08.22, 17:32
        Można też unikać chodzenia z głowà w chmurach, tych kwaśnych tylko, tych od kwaśnego deszczu. Hodowla zasadowych chmur więc wskazana żeby się uzasadnić oblucjami w naturze.
    • bib24 Re: zmiana pH organizmu 08.08.22, 17:43
      zmiana ph polega na sprzedaży suplementów mających na celu zmianę ph.
      czyli kasa.
    • motyllica Re: zmiana pH organizmu 08.08.22, 17:46
      eksperci z dupy
      Sama sobie odpowiedziałaś 😃
    • szare_kolory Re: zmiana pH organizmu 08.08.22, 21:03
      To są ci sami co się uzdrawiają dźwiękiem, kupują strukturyzatory wody u Zięby, wierzą w żywe krople krwi i zatykają przeciekające jelita.
      Jaka teoria to wyjaśnia? Ludzie w masie mają IQ pantofelka, wolą wierzyć niż wiedzieć. Moja obserwacja jest taka, że żyjemy w mroku wieków średnich.
      • asia.sthm Re: zmiana pH organizmu 08.08.22, 22:37
        > że żyjemy w mroku wieków średnich.

wtedy lepiej nie wiedzieli, teraz te wszystkie wiarki (od wierza w gusla) plawia sie w ciemnocie jakby to byl ostatni podryg ginacego gatunku
    • kryzys_wieku_sredniego Re: zmiana pH organizmu 09.08.22, 22:25
      Odnosnie wody zgłębiłam temat, bo mi do akwarium "kwaśna" potrzebna.
      I się zdziwiłam.
    • mia_mia Re: zmiana pH organizmu 10.08.22, 06:21
      Tężyczka, zaburzenia rytmu serca, hipotensja to przejawy zdrowia każdego szurawink
      Zasadowica rules

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka