Dodaj do ulubionych

Zabieg medyczny, wspomóżcie

08.08.22, 19:42
Na środę zapisałam się na botoks. Wybrałam świadomie lekarza dermatologa, nie stomatologa, proktologa, geriatrę, czy okulistę który zrobił sobie parę kursów i ostrzykuje żeby więcej zarobić. Będę chciała usunąć jedną małą zmarszczkę, czyli idę zrobić jedną okolicę. Czy któraś z was miała jakieś efekty niepożądane ogólnoustrojowe po zabiegu? Choruję na serce, nie jest to przeciwwskazaniem, ale oczywiście powiem lekarzowi. Niemniej jednak boję się zawału, bo jest on wpisany na ulotce.
Jutro mogę jeszcze odwołać, ale najpierw postanowiłam spytać tutaj.
Obserwuj wątek
    • woman_in_love Re: Zabieg medyczny, wspomóżcie 08.08.22, 19:56
      należy starzeć się z zgodnością
      a pieniądze trzymaj dla proboszcza - zamów mszę świętą w intencji wyzdrowienia
      • raphidophora_tetrasperma Re: Zabieg medyczny, wspomóżcie 08.08.22, 23:48
        woman_in_love napisała:

> należy starzeć się z zgodnością

Co Ty doradzasz?!? Starzenie się - tylko BEZ godności.
        Do autorki: rób ten botoks, nie padniesz na zawał od tego.
    • primula.alpicola Re: Zabieg medyczny, wspomóżcie 08.08.22, 20:05
      Akurat stomatolog po szkoleniach bardzo się nadaje, bo doskonale zna twarz.
      Nigdy nic mi nie dolegało po botoksie.
      • damartyn Re: Zabieg medyczny, wspomóżcie 08.08.22, 20:13
        Mialam to samo napisać. Akurat stomatolodzy są tu fachowcami .
    • mebloscianka_dziadka_franka Re: Zabieg medyczny, wspomóżcie 08.08.22, 20:07
      Nie, żadnych.
    • mid.week Re: Zabieg medyczny, wspomóżcie 08.08.22, 20:08
      Najlepszy botoks robi Dr Vega
      • grey_delphinum Re: Zabieg medyczny, wspomóżcie 08.08.22, 21:44
        Ja po botoksie miałam takie bulwy na czole, że strach, a lekarz był polecsny i ze świetnymi opiniami. Nigdy więcej botoksu.
    • elieka Re: Zabieg medyczny, wspomóżcie 08.08.22, 22:56
      Idź spokojnie i nie panikuj. Zobaczysz, że będziesz zachwycona rezultatem. Tylko pamiętaj, że nie jest to widoczne od razu, a po jakimś tygodniu.
      Uwielbiam botoks i jego wpływ na wygładzenie zmarszczek, zwłaszcza czoło pięknie prostuje 😆
      Wśród moich znajomych żadna jeszcze nie miała efektu ubocznego. A robią od lat
    • taje Re: Zabieg medyczny, wspomóżcie 08.08.22, 23:02
      Podejrzewam, że osoby, które przeszły zawał po botoksie mogą nie być w stanie się wpisać w tym wątku...
      • asia.sthm Re: Zabieg medyczny, wspomóżcie 08.08.22, 23:14
        ale po wygladzeniu jednej zmarszczki moze sie jednak uda, po dwoch to co innego big_grin
        • taje Re: Zabieg medyczny, wspomóżcie 08.08.22, 23:24
          Więc jak ktoś twierdzi, że kompleksowo odmłodził facjatę to ani chyba zombie!
          • taje Re: Zabieg medyczny, wspomóżcie 08.08.22, 23:25
            *ani chybi

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka