Dodaj do ulubionych

Hamburg, 2 dni, co zobaczyć, gdzie

09.08.22, 15:05
Dobrze zjeść. Dwoje dorosłych.
Obserwuj wątek
    • agatazieba Re: Hamburg, 2 dni, co zobaczyć, gdzie 09.08.22, 15:10
      Miniatur Wunderland - byłam jako dorosła i najchętniej bym nie wychodziła.
      Alter Elbtunnel
      targ w porcie (tylko to jakoś o świcie)
    • snakelilith Re: Hamburg, 2 dni, co zobaczyć, gdzie 09.08.22, 15:22
      O Bosze, na 2 dni to musisz sam wybrać co chcesz zobaczyć, bo wszystkiego nie zdążysz - Hamburger Hafen, Speicherstadt, Fischmarkt, Hamburger Michel, St. Pauli /Reeperbahn, Rathaus, Alter Elbtunnel, Wunderland, Elbphilharmonie.
      Co do jedzenia, to przecież nie wiemy co chcesz i za ile zjeść. To duże miasto z pierdylionem knajp. Znana ulica z multum restauracji to Eppendorfer Weg. Mnie by tam wystarczyła nawet bułka z Fischfrikadelle z budy.
      • 1matka-polka Re: Hamburg, 2 dni, co zobaczyć, gdzie 09.08.22, 15:27
        Mowisz, ze maja tam frische Fische?
        • snakelilith Re: Hamburg, 2 dni, co zobaczyć, gdzie 09.08.22, 15:41
          Na pewno gdzieś mają. Do najjbardziej znanych restuarcji miasta proponujących ryby i hanseatyckie nastroje należą naprzykład Bullerei, Strandperle i Ahoi Steffen Henssler. Ale pojęcia nie mam jakie tam mają ceny i czy to się naprawdę opłaca. Hamburg to miasto ekstrem - luksusu dla bogaczy, ale też półświatka i multikulturowych klimatów.
          • 1matka-polka Re: Hamburg, 2 dni, co zobaczyć, gdzie 09.08.22, 15:45
            Z kasa nie mam zamiaru szalec. W sumie, to teraz mam ochote na szpezle i piwo kraftowe...
            • snakelilith Re: Hamburg, 2 dni, co zobaczyć, gdzie 09.08.22, 15:59
              Szpecle? Buahahaha. Możliwe, gdzieś na rynku dostaniesz, bo tam pewnie są turyści z Azji i oni mają swoje kiczowate wyobrażenie o Niemczech, ale szpecle to specjalność z południa Niemiec. Hamburg to jakby trochę inny kraj. Idź lepiej do Turka, oni mają super resturacje i przystępne ceny.
              • 1matka-polka Re: Hamburg, 2 dni, co zobaczyć, gdzie 09.08.22, 16:43
                🙄
              • 1matka-polka Re: Hamburg, 2 dni, co zobaczyć, gdzie 09.08.22, 16:50
                O, węgorz, wlasnie czytam gdzie indziej porady, tez bym zjadła...
              • 1matka-polka Re: Hamburg, 2 dni, co zobaczyć, gdzie 09.08.22, 16:56
                A do Turka tez chetnie, baklaxan na 100 sposobow...
    • woman_in_love Re: Hamburg, 2 dni, co zobaczyć, gdzie 09.08.22, 15:51
      port i pluskwy w porcie, jako hodowcę może cię to zaciekawić
      • 1matka-polka Re: Hamburg, 2 dni, co zobaczyć, gdzie 09.08.22, 15:52
        Pluskwy w porcie? Co one tam jedzą?
    • kasandra33 Re: Hamburg, 2 dni, co zobaczyć, gdzie 09.08.22, 22:39
      Cieszę się że nikt mnie nie zmusza do zwiedzania jakiś takich dziwnych miast, i nie mam problemów co zwiedzać, zamiast tego mogłabym leżeć dniami na plaży.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka