Dodaj do ulubionych

Mieszkanie w pobliżu restauracji

09.08.22, 22:20
Czy gdybyście mieszkały w pobliżu Maca, tak do 1 kilometra, to chodziłybyście tam często, bardzo, często, czy rzadko, bardzo rzadko? Potrafiłybyście się w ogóle powstrzymać? Bo mam dylemat.
Obserwuj wątek
    • agusia.gerek Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:24
      Mieszkam 1,5 km od Maca.
      W środku bywam rzadko. Często kawa z Macdriva i czasem muffiny z twarożkiem na wynos.
    • kasandra33 Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:24
      A mieszkanie w pobliżu Żabki, aż kusi aby pójść po setkę.
      • sundace46 Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 06:02
        kasandra33 napisała:

> A mieszkanie w pobliżu Żabki, aż kusi aby pójść po setkę.

big_grin big_grin big_grin big_grin
      • kira02 Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 06:43
        100/100 😁
      • sweterwkrate Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 09:46
        I po hot-doga.
      • stare_haslo Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 10:41
        kasandra33 napisała:

> A mieszkanie w pobliżu Żabki, aż kusi aby pójść po setkę.

Chyba, że ma się pecha (szczęście?) i trafi się Żabka bez koncesji na alkohol. wink
    • milva24 Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:25
      Mieszkam kilkaset metrów od Maca. Po pierwsze to n9e restauracja, po drugie w tym akurat nie pamiętam kiedy coś ostatnio kupiłam, po trzecie, po wyjeździe wakacyjnym, gdzie w podróży dostępny od ręki był tylko Mac albo hot-dogi na Orlenie mam go dosyć na najbliższe pół roku.
    • angazetka Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:25
      To w pobliżu restauracji czy Maca?
      • geoardzica_z_mlodymi Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:26
        👍
      • ginger.ale Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 11.08.22, 12:14
        angazetka napisała:

> To w pobliżu restauracji czy Maca?
        >

W pobliżu amerykańskiej restauracji. 🤭
    • alpepe Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:25
      Mam Burgerkinga w lini prostej tak chyba 250 m, Maca jakieś 800 m, nie odczuwam potrzeby, z Burgerkinga miałam coś ze trzy lata temu. z tego Maca niedaleko mnie nic do dziś, czyli od 12 lat.
      • ilewazy.cie Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:29
        Zazdro, kocham Burger Kinga
        • alpepe Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:30
          Dziwne, przecież to nie jedzenie, to jakieś podróbki zapychające.
          • melikles Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 09:43
            To jest jedzenie.
    • eliszka25 Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:28
      Od półtora roku mieszkam stosunkowo blisko McDonalda. Dalej niż kilometr, ale bardzo często koło niego przejeżdżam np. w drodze na zakupy. Zajechałam tam po jedzenie raz. Nie mam dylematu.
    • bene_gesserit Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:28
      "Restauracji"? Restauracja jest z obsługą kelnerską, fuckdonald to jest bar szybkiej obsługi.

Gdybym mieszkała w pobliżu, to bym cierpiała - wyziewy są odstręczające. Zero problemu z pokusami. Ale wyziewy octu ryżowego, czosnku, sosu sojowego i oleju sezamowego to już inna sprawa. Wtedy wolałabym mieszkać dalej, fakt.
      • rb_111222333 Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 06:02
        bene_gesserit napisała:

> Gdybym mieszkała w pobliżu, to bym cierpiała - wyziewy są odstręczające

Zawsze jak przechodzę koło maca to się zaciągam, bo wtedy przypominają mi się wakacje z dzieciństwa nad morzem wink
      • kira02 Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 06:45
        Na szczęście to nie kuchnia orientalna, z Maca masz tylko wyziewy przepalonego tłuszczu 😊
      • bigimax4 Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 10:46
        Restauracja jest z obsługą kelnerską, fuckdonal

??

w MC jest obsluga kelnerska , przynosza do stolika
    • mae224 Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:29
      mieszkam 500 metrów, nie chodzę prawie nigdy, chyba że mamy w domu remont lub awarię prądu, to idę tam popracować na kompie smile))
    • daniela34 Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:32
      Mieszkam tuż koło pizzerii i pizzę jadam raz na kilka miesięcy. Gdybym miała maca to chodziłabym zapewne równie często jak teraz- czyli ze dwa razy do roku.
    • semihora Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:36
      Mam niedaleko, nie byłam ani razu.
    • ada16 Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:37
      W odległosci 700 m i 2 km mam 2 maki i 1 burger king
      nie bywam.
    • la_felicja Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:50
      Kiedyś miałam tak, że codziennie po drodze z pracy mijałam Maca, mniej więcej w połowie drogi, czyli po 10 minutach szybkiego marszu. Byłam zwykle głodna i zawsze w jakimś momencie musiał mnie owiać zapach frytek. Nie wstąpiłam ani razu.
      • la_felicja Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:51
        Ale za to jak jestem sama na wyjeździe, no na szkoleniu i mam hotel koło Maca, to idę.
    • marion.marion Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:51
      Maca właśnie widzę z okna, mam rzut beretem. Bywam 1-2 razy w roku, gdy mnie dzieci namówią.
    • areyoubetter Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 22:56
      Mam po drodze, ale McDonald mógłby dla mnie nie istnieć. Gorzej z KFC, szczęśliwie nie mam po drodze smile
    • larix_decidua77 Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 23:03
      To zależy jak bardzo ty lubisz jedzenie z mc donalda. Jeden lubi drugi nie lubi, nie ma co pytać. Poza tym, lubię słodycze ale ich nie jadam, mimo że mam blisko sklepy a nawet jak do nich chodzę, to słodyczy nie kupuję.
    • snakelilith Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 23:08
      To żart, prawda? W obrębie kilometra to ja mam pizzerię, dwa orientalne kebaby, jeden fast food tradycyjny (kurczaki/curry wurst), 5 sklepów spożywczych, trzy piekarnie, jedną cukiernię i jeden burgerhouse ala restauracja. Korzystam tylko z jednego spożywczaka.
    • zosia_1 Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 23:10
      Wcale
    • 3-mamuska Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 23:20
      Rzadko ,nie lubię maca właściwie jedynie co mi tam smakuje to wrapy takie małe już ich chyba nawet nie mają ofercie i jakaś kawę mrożona. Ostatni raz w Macu byłam właściwie ponad rok temu w czerwcu.
      Na mrożonej kawie. O i jeszcze milkshake waniliowy.
    • bi_scotti Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 09.08.22, 23:21
      Nawet gdy w czasie Covid wspieralismy wszystko "local" co sie dalo, jakos do MD jednak NIE ... Nie da sie jednak ukryc, ze kolejka do drive-through jest codziennie, najbardziej mnie zaskakuje w niedziele rano surprised Who? What? Why? Szczegolnie, ze tuz obok inna mila siec z sensible food tudziez normalny grocery store z wyborem wszystkiego na co mozna miec ochote ... No ale z czegos dochod MD musi byc i dobrze, ze jest, bo dzieki temu (miedzy innymi!) RMHC pieknie dziala! Chapeax bas. Cheers.
      • ichi51e Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 01:07
        Wracający z nocnej zmiany?
        • bi_scotti Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 01:15
          O 10:00 am na przyklad? No, nie sadze zeby to byla nocna zmiana big_grin Jest jakies procent obywateli, ktorzy lubia cos tam (whatever) w MD. No a w weekends to zawsze divorced daddies z przychowkami - normalka, eh. Life.
          • frozenwildberry Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 06:12
            No właśnie idealnie pasuje. Nocna zmiana 11PM-9AM na jakimś magazynie, przebierają się, wychodzą z pracy i jadą do Mc.
            • bi_scotti Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 13:40
              Hmmm ... gdzies na swiecie night shift konczy sie o 9:00 am??? Maybe ... Not in my 'hood wink Cheers.
    • eriu Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 00:16
      Mieszkanie blisko Maca nie sprawi, że zechcę mieć miażdżycę, cukrzycę i umrzeć na zawał serca. Więc nie żywiłabym się tam regularnie. Poza tym zapachy sprawiają, że się nie ma ochoty.
    • ichi51e Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 01:05
      Mieszkam 350m od BurgerKinga.
      Nic mnie to nie rusza
    • mikams75 Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 01:06
      Mieszkałam kiedyś, może z 1 km był do maca. Nie miało to dla mnie znaczenia, i tak nie chodziłam, żadna rewelacja.
    • tryggia Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 01:08
      Sprawdziłam, mieszkam 350 m od Maca. Ale nawet gdybym mieszkała w Marcu, to bym tam nie jadła. Dzieci lubią, ja nie.
      • bi_scotti Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 01:17
        tryggia napisała:

> nawet gdybym mieszkała w Marcu, to bym tam nie jadła.
        >

Kto by tam jadl w Marcu? Co innego w Kwietniu albo w Sierpniu tongue_out Bon Appétit! Cheers.
    • arthwen Re: Mieszkanie w pobliżu restauracji 10.08.22, 02:32
      A to jakiś problem, żeby się powstrzymać? A już zwłaszcza zależny od odległości?
      Mam z 200 metrów od domu fajną cukiernię i jakoś nie chodzę do niej codziennie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka