Dodaj do ulubionych

Zegarek biżuteryjny

10.08.22, 22:45
Nie noszę aktualnie biżuterii, a chciałabym zacząć.

Obecnie z różnych względów nie po drodze mi z kolczykami, pierścionkami i innymi. Padło na zegarek. Do tej pory nosiłam proste, klasyczne, podchodzące pod męskie, ale zamarzyło mi się coś biżuteryjnego. Jestem baba 175 i jeszcze 80 kg wagi. Nie może to być maleństwo zegarkowe. Czy emama widziała gdzieś coś ładnego? Coś co nie ociera się o kicz? Z bransoletą srebrną lub skórzanym białym paskiem. Max 500 zł, chętnie mniej, 300,350 byłoby idealnie. Patrzyłam na coś z cyrkoniami, ale boję się, że te zewnętrzne wypadną. Poproszę o jakieś pomysły.
Obserwuj wątek
    • cud_bogini_w_bikini Re: Zegarek biżuteryjny 10.08.22, 22:52
      Myślałam o czymś w tym stylu
      • asfiksja Re: Zegarek biżuteryjny 11.08.22, 10:01
        Koniecznie z bransoletką, nie z paskiem! Pasek od początku nie wygląda biżuteryjnie, a prędko zgoła paskudnie i trzeba go wymieniać. Bransoletkę wystarczy wyczyścić.
        Mój najelegantszy zegarek to Adriatica z drugiej ręki (prawie nowa) kupiona w twoim przedziale cenowym, z tym że już z dekadę temu, właśnie z efektowną bransoletką w kolorystyce srebrno-złotej (bez cyrkonii, bo to nie mój styl). Nadal działa i wygląda.
        • cud_bogini_w_bikini Re: Zegarek biżuteryjny 11.08.22, 17:08
          Dzięki; masz rację z tym paskiem
    • kawaa80 Re: Zegarek biżuteryjny 10.08.22, 23:01
      Ja mam biżuteryjny z bransoletą stylizowaną na secesję, przyjemny motyw roślinny. Bardzo dobrze się nosi, ponoć prawdziwe srebro, kupiłam w jakiejś promocji za niewiele ponad 200 zł. Marka Violett.
      • simply_z Re: Zegarek biżuteryjny 10.08.22, 23:32
        bardzo ładny!
      • paskudek1 Re: Zegarek biżuteryjny 11.08.22, 09:14
        Rany jaki śliczny. ❤️
      • aqua48 Re: Zegarek biżuteryjny 11.08.22, 14:27
        Ja mam podobnego Timemastera.
    • zamiokulka Re: Zegarek biżuteryjny 10.08.22, 23:02
      Ja mam elixa
      • cud_bogini_w_bikini Re: Zegarek biżuteryjny 11.08.22, 07:35
        Mam tam swój ulubiony model, ale kupię go późniejsmile

Napiszesz, który z modeli nosisz?
        • zamiokulka Re: Zegarek biżuteryjny 11.08.22, 15:11
          Taki
    • ida_listopadowa Re: Zegarek biżuteryjny 11.08.22, 07:46
      Zobacz zegarki Skagen, one sa bizuteryjne, ale proste, beda Ci pasowac. Koszt dokladnie w Twoim przedziale.
    • lilia.z.doliny Re: Zegarek biżuteryjny 11.08.22, 09:05
      Szukałam.czegos w tym stylu i w czasie poszukiwań zachwyciłam się tym citizenem. I mam. I świetnie nam razem
      • m_incubo Re: Zegarek biżuteryjny 12.08.22, 11:41
        Ej, fajny.
    • piataziuta Re: Zegarek biżuteryjny 11.08.22, 17:18
      Ja się kiedyś zakochałam w tym. Już byłby mój, gdyby zrobili wersję dla kobiet z drobnym nadgarstkiem. Niestety, zrobili tylko wersję męska - frajerzy.

https://www.zegarek.net/imageslib/produkty/karta/zegarek-zeppelin-7680m-1-1.jpg.webp
      • m_incubo Re: Zegarek biżuteryjny 12.08.22, 11:41
        Ja mam nadgarstki jak moja 8 letnia bratanica i noszę wielkie zegarki. Im większy tym lepiej wink
        • piataziuta Re: Zegarek biżuteryjny 12.08.22, 16:14
          Pokaż!

Ja mam w sportowym szerokość koperty 40 i wydaje mi się, że większa nie mogłaby być.
          A ten wyżej po prostu spadał mi z ręki.
    • mysiulek08 Re: Zegarek biżuteryjny 11.08.22, 17:19
      fota robiona dawno, na inne potrzeby, stad ten Elvis smile
      a nizej jest pantera z cyrkoni, zegarek smile trudno go w srodku sfocic jedna reka, na skorzanym pasku, nie lubie bransoletkowych

oba walthamy
    • damartyn Re: Zegarek biżuteryjny 11.08.22, 17:26
      Popatrz na duńską firmę Bering, produkują bardzo ładne klasyczne zegarki i cenowo powinnaś się zmieścić.
      • cud_bogini_w_bikini Re: Zegarek biżuteryjny 11.08.22, 17:34
        Beringa właśnie sprzedałam za bezcen, a założyłam z 5 razy. Takiego klasycznego, o średnicy 2,5 cmwink Kupiłam pod wpływem emamy kiedyś i niestety to zegarek na drobny nadgarstek. Dla mnie był zbyt delikatny. Niezależnie od rozmiarów tarczy ten zegarek jest dla mnie zbyt "plaski". Nowa wlaścicielka jest filigranowa i jej baaaardzo pasuje.
    • nothingelsemattersnow Re: Zegarek biżuteryjny 12.08.22, 11:37
      Torii, duży, ciężki, uwielbiam go smile
      • nothingelsemattersnow Re: Zegarek biżuteryjny 12.08.22, 11:40
        Na bransolecie
        • bominka Re: Zegarek biżuteryjny 12.08.22, 15:52
          Ostatni nabytek,na bronsolecie, no name. Zadowolona jestem. Jest też w kolorze srebrnym..
          Zaraz poszukam linku do strony.
          • bominka Re: Zegarek biżuteryjny 12.08.22, 15:55
            I wklejam link

fostertechnologies.pl/pl/p/Smartwatch-Rubicon-Srebrny-LW20-RNBE63/31552
    • extereso Re: Zegarek biżuteryjny 12.08.22, 15:57
      Ja mam takie śmieszne cacko fossila. Mąż mi kupił myślałam że nie będę go nosić, a zawsze poprawia mi humor.
    • mashcaron Re: Zegarek biżuteryjny 12.08.22, 16:03
      Ja mam Breila.
      • mashcaron Re: Zegarek biżuteryjny 12.08.22, 16:04
        Zapomniałam o fotce
    • pepsi.only Re: Zegarek biżuteryjny 12.08.22, 18:58
      W apart do końca sierpnia jest do -70% na niektóre zegarki, idź do sklepu, popatrz jak na ręku wyglądają, nie kupuj w ciemno

(tak, skorzystałam z tej promocji, kupiłam elixa wink ale nie biżuteryjny, tylko taki bardziej codzienny, więc zdjęcia nie będzie, bo nie w temacie tongue_out ale przymierzałam i przymierzyłam, i mam chrapkę na jeszcze jeden 🙈 )

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka