Dodaj do ulubionych

Zwrot przez allegro i balagan u sprzedajacego

11.08.22, 21:27
Kupilam 2 komplety scierek przez allegro. Jednakze te scierki,to szmaty,cienkie,nie chłonne,nie nadajace sie do niczego.Zwrocilam 2 komplety w kwocie 42 zł. Po czym dostalam fakturę od sprzedacy na kwote 42 zl a przelał tylko za 1 komplet scierek 21 zl. Podjelam dyskusje o godzinie 18. Sprzedajacy logowal sie o godzinie 20ej i nie wypowiedzial się nic , za to allegro odpowiedzialo,by dyskusje zakonczyc bo sprzedajacy dokonal przelewu na kwotę 21 zl i pieniadze beda wkrotce na koncie. No i mam problem bo kupilam 2 komplety a nie 1. napisalam maila do sprzedajacego,gdzie odeslalam fakture jaka mi wyslal,ze kwota ma byc 42 a nie 21zł.Nie odpisal,
Co robic?
Obserwuj wątek
    • tygryskowata Re: Zwrot przez allegro i balagan u sprzedajace 11.08.22, 21:36
      Czekać cierpliwie, jutro jest dzień i na pewno się wyjaśni smile
      • siedemkropek82 Re: Zwrot przez allegro i balagan u sprzedajace 11.08.22, 21:49
        ok,dzieki. Ja z tych niecierpliwych i martwiących sie
        • slatynka85 Re: Zwrot przez allegro i balagan u sprzedajace 12.08.22, 05:13
          Następnym razem kup ściereczki zwoltex, nie pożałujesz, a na pewno ich nie odeślesz 😉
    • triismegistos Re: Zwrot przez allegro i balagan u sprzedajace 12.08.22, 08:37
      Oba komplety odesłałaś nieużywane, prawda?
    • bib24 Re: Zwrot przez allegro i balagan u sprzedajace 12.08.22, 08:49
      w dyskusji powinna być opcja popros o pomoc allegro
      opisz wszystko KROTKO i z sensem i użyj tej opcji
      nie zakańczaj w żadnym przypadku dyskujsji dopóki nie rozwiążesz sprawy

to powinno pomóc
    • pyza-wedrowniczka Re: Zwrot przez allegro i balagan u sprzedajace 12.08.22, 08:53
      Jak podjęła dyskusję o 18.00 to bym mu dała czas do końca kolejnego dnia. To, że ktoś się logował, to nie znaczy, że odpisywał na wiadomości. Ludzie pracujący w sklepach allegro też mają normalne godziny pracy. Może np. logował się człowiek od dodawania produktów, a ktoś od obsługi klienta pracuje 10.00-18.00.
    • 1matka-polka Re: Zwrot przez allegro i balagan u sprzedajace 12.08.22, 09:13
      "Jednakze te scierki,to szmaty,cienkie,nie chłonne,nie nadajace sie do niczego.“

Ojojojoj...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka