Dodaj do ulubionych

Silownia. Co jeszcze nabyc?

13.08.22, 10:12
Dziewczyny to moj pierwszy raz z silownia. Nie zamierzam teraz obkupywac sie w niewiadomo co, ale chce sie przygotowac jakos. No wiec buty mam, stanik sportowy, koszulki na stanik i dwie pary szortow oraz kilka par sportowych leginsow. Dzis dokupie torbe na ciuchy, sluchawki do tel. i czapke z daszkiem (silke mam pod domem i wlosy bede wolala umyc u siebie. Zapomnialam o czyms?
Obserwuj wątek
    • aqua48 Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 10:20
      Ja częściej ćwiczę w skarpetkach antypoślizgowych niż w butach. Dokup sobie własną matę i dobry, chłonny ręcznik oraz niegazowaną wodę w max półlitrowych butelkach.
      • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 10:24
        Tu w regulaminie jest, ze maja byc kryte buty. Mate mam. Recznik zakupie, dziekuje. 🌺 Mam bidon pollitrowy i pije tu kranowke, bo jest bardzo dobra. A powiedz mi jeszcze, ile czasu przed silownia nie jesc? I wogole, co najlepiej zjesc przed?
        • aqua48 Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 11:50
          annanichtvergessen napisał(a):

> A powiedz mi jeszcze, ile czasu przed silownia nie jesc? I wogole, co najlepiej zjesc p
          > rzed?

A dlaczego masz nie jeść na miłość wszystkich świętych? Jedz normalne, zbilansowane posiłki. Ważne byś na ćwiczenia nie szła obżarta po uszy.
    • rb_111222333 Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 10:35
      Bidon na picie
      • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 10:39
        Mam. Nosze go zawsze przy sobie, ale dzieki. 🌺
    • ida_listopadowa Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 10:53
      nie wiem, czy ci sie to przyda, ale powiem co ja mamsmile
      - podkladki pod kolana na matę - jest mi na nich wygodniej, kazdemu polecam
      - rekawiczki - do maszyn i ciezarow, nie robia sie odciski
      - recznik do podlozenia pod siebie na maszynach, u nas obowiazkowy
      - worko-plecak, zeby to wszystko nosic
      no i dla mnie rzecz bardzo wazna - opaska fintess, glownie dlatego ze mierzy puls, ma alarmy itp

cwicze zawsze rano, o 6-7, wiecnic nie jem wczesniej, ale kiedy cwiczylam wieczorem nie jadlam 3h.

Na razie, kiedy zaczynasz, nic z tego nie jest wazne. Przemysl te opaske fitness bo ona motywujesmile mam Mi band, jest w cenie dwoch bidonow
      • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 11:11
        O dziekuje Ci dobra kobieto! 🌺
    • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 11:15
      A troche do smiechu to przy podpisywaniu umowy na abo siedzialam z managerem przy sali do cwiczen. Co mnie ucieszylo? Mega sportowe, piekne, mlode dziewczyny. Znaczy, ze nikt nie zwroci na mnie uwagi, jak bede sie blaznic. 😅🤪
      • ponis1990 Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 11:26
        Zareczam, ze jak ktoś cwiczy to serio nie zwraca uwagi na innych smile Nie doradze juz nic bo wszystkie odpowiedzi padly, ale zycze powodzenia ♥️
        • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 11:27
          Dziekuje! 😘
        • princesswhitewolf Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 11:55
          >Zareczam, ze jak ktoś cwiczy to serio nie zwraca uwagi na innych smile

Chyba w Polsce tak. Obok jest watek w ktorym jedna opisuje jak sie wpatrywala w kobiete co miala szminke na ustach na silowni. Opis szczegolowy makijazu, a druga tez dodala ze raz jak sie tak wpatrywala to prawie spadla.z biezni tak ze wiec tego...
      • aqua48 Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 11:54
        Daję słowo, że nikt nie zwraca uwagi na to jak wyglądasz ani ile masz lat. To siłownia, a nie wybieg dla modelek. Ja ćwiczę z paniami w różnym wieku i o różnych sylwetkach od wysportowanych łani po jesienne jabłuszka. Ważna jest regularność i wytrwałość, a przede wszystkim ZDROWIE.
        • princesswhitewolf Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 12:00
          To ze ty nie zwracasz uwagi to nie znaczy ze inne nie zwracaja ....
        • ponis1990 Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 17:44
          Ja też> Co prawda nie siłownia fitness, ale ostatnie o czym w trakcie myślę, to jaki kolor szminki ma laska na macie obok. To chyba jakaś mniejszosć, bo większośc wie po co tam przychodzi, po coś sie ten karnet kupuje.
    • primula.alpicola Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 11:34
      Rękawiczki.
      • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 11:38
        juz sa na liscie. Dzieki
    • princesswhitewolf Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 12:00
      Przede wszystkim zyczymy sukcesow smile
      • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:16
        Dziekuje! 🌺
    • woman_in_love Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 12:02
      Spodenki i leginsy kupilas na 100% zle. Musisz wymienic na push-up

• annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 12:26
        No takich nie mam 😅
        • woman_in_love Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 13:59
          Nie wyobrazam sobie pojsc z plaska doopa na silownie.
        • primula.alpicola Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 14:01

> No takich nie mam 😅

Pośladków czy spodenek? wink
        • g.r.uu Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 21:00
          Żałuj! Kupiłam sobie kiedyś przez internet. Sądziłam że pushup to po prostu takie wymodelowanie, że unosi pośladki. Okazało się, że to ma wszyty drugi tyłek z gąbki 😄
          • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:15
            Teraz to mowisz? Po cholere kupowalam karnet... 🙄😂
            • g.r.uu Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:32
              W dodatku robi to iście piorunujące wrażenie na facetach. Mój oniemiał, jak mnie w tym zobaczył.
              • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:38
                😂💪
    • leosia-wspaniala Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 12:13
      >Nie zamierzam teraz obkupywac sie w niewiadomo co, ale chce sie przygotowac jakos.

Czapka, słuchawki, rękawiczki (piszesz poniżej), to nie jest obkupywanie się w niewiadomo co big_grin ? Moja wyprawka na siłownię: buty (nie miałaś żadnych sportowych?), spodenki, koszulka, woda, kłódka do szafki i taśma, bo na siłowni mają tylko te okrągłe, a ja wolę wiązaną.
      • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 12:25
        Pisze, ze buty mam
      • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 12:30
        No sluchawek, rekawiczek i czapki z daszkiem nie mam. Torby/worka sportowego tez nie.
        • homohominilupus Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 14:02
          A po wuj ci czapka z daszkiem?
        • krolewska.asma Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 15:55
          Czapka na siłownie po co ?
          Czy siłownia jest na świeżym powietrzu ?
          • primula.alpicola Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:00
            Ta czapka to chyba po to żeby spocone głosy zanieść te dwa kroki do domu🤭
            • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:14
              Noooo, zebys zgadla. 🤪 I zeby nie widac bylo spoconej i czerwonej jak burak twarzy. 🤦‍♀️😂🤪
        • nothingelsemattersnow Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 17:50
          Czapka z daszkiem, worek sportowy.

No sorry, ale ja dawno się tak nie uśmiałam, jak przy tym wątku, dziękuję 😄
          • pyza-wedrowniczka Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 20:56
            Ja jak chodzę na ćwiczenia, to pakuje ciuchy i buty do zwykłej torby bawełnianej.
        • leosia-wspaniala Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 14.08.22, 10:04
          >No sluchawek, rekawiczek i czapki z daszkiem nie mam.

No o tym mówię - po co? Tzn. możesz, tylko rozumiem, że zbierasz wyprawkę podstawową.

>Torby/worka sportowego tez nie.

To weź coś niesportowego. Serio, totalnie nie rozumiem rozkmin. Najważniejsze wygodne ciuchy, nawet nie muszą być typowo sportowe czy fitnesowe przecież. Jak coś się okaże potrzebne z czasem to dokupisz - choćby takie rękawiczki, nie będziesz przecież na początek ich potrzebować, bo ile czasu spędzisz ze sztangą? A maszyny mają miękkie uchwyty.
      • nchyb Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 14.08.22, 06:27
        >>i taśma, bo na siłowni mają tylko te okrągłe, a ja wolę >>wiązaną.

A co to za taśma i do czego służy na tej siłowni? Bo tak nie wiem czy do ćwiczeń czy do tej kłodki do zamykania szafki czy sama nie wiem co jeszcze
        • leosia-wspaniala Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 14.08.22, 10:05
          No taśma do ćwiczeń, a do czego innego? Do warkoczyków?
          • nchyb Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 14.08.22, 14:40
            No właśnie nie wiem do jakich ćwiczeń potrzebna prywatna taśma. Są gumy płaskie, są ekspandery z gum plecionych, więc u nas nie potrzebowałabym jakiejś innej swojej idąc na siłownię i stąd zdziwienie.
    • nothingelsemattersnow Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 17:48
      Rany julek! Zmęczysz się samymi przygotowaniami i energii na ćwiczenia zabraknie😄

A ja całe życie myślałam, że wyciągasz z szafy tshirt, szorty, bierzesz wodę i idziesz na siłkę. Kurfa, jak ja żyłam!

• asfiksja Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 17:58
      Dla mnie kosmos, że ktoś nie ma absolutnie nic, nawet czapki z daszkiem czy żadnej torby i wszystko sobie musi kupić. Nigdy nie byłam na siłowni jako ćwicząca, ale bywałam odbierać syna, który miał tam treningi na ergometrach. Były tam głównie karki i panie w średnim wieku przy kości - te ostatnie podziwiałam, że postanowiły się za siebie wziąć. Absolutnie nie pamiętam jednak, co miały na sobie - chyba po prostu coś wygodnego i niekrępującego.
      • krolewska.asma Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 18:11
        No nie
        Te wypindrzone nie idą ćwiczyć ale polować na facetów
        Tak mi kolega wyjaśniał
      • woman_in_love Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 18:16
        panie w średnim wieku przy kości - te ostatnie podziwiałam, że postanowiły się za siebie wziąć

to te w trakcie albo po rozwodzie
    • mysiulek08 Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 21:07
      co rekawiczek, rada praktyczna, spraw sobie 'firmowki' adidas, nike, puma itp i takie do cwiczen (damskie) a nie rowerowe i nie chinskie noname, z wlasnego doswiadczenia, bolesnie sie przekonalam, ze rekawiczki musza byc dobre, wprawdzie potrzebowalam do kul (dziekuje jednej forumce, ze zwrocila na to uwage) ale teraz uzywam do rowerka, ciezarow itp
      • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 21:50
        Dzieki. No wlasnie na rekawiczkach poleglam. Bo znalazlam rowerowe, albo takie na fitness ale za to za ponad 50 eur i jakos sie nie przekonalam. Ale ok, przemysle.
        • primula.alpicola Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 21:58
          Wystarczą Ci Olimp Raptor za 40 zł, bez przesady, ileż tych kilogramów będziesz targać?
          • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:01
            Poszukam w necie. Pudzianem to ja nie zostane.
          • mysiulek08 Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:08
            nie chodzi o to ile bedzie tych kg targac a o to zeby tkanina nie podraznila, kupilam jakies zwykle, w sklepie sportowym, ot rekawiczki, wielkie mi mecyje, po jednym uzyciu (wczesniej wypralam) przez 2tyg skore na dloniach mialam jak poparzona, stad uczulam na 'pierwsze z brzegu'
            • primula.alpicola Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:28
              U mnie chodzi o zabezpieczenie przed odciskami. Czy u autorki wystąpi podrażnienie i/lub odciski, tego nie sposób przewidzieć, musi spróbować.
              • mysiulek08 Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:32
                po to sa rekawiczki, a ze mozna trafic roznie i roznie zareagowac
    • 3-mamuska Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 21:58
      Po cholera ci ta czapka 😁
      Za dużo ciuchów chyba ze będziesz biegać 3 razy dziennie. I tak po każdym powrocie trzeba wyprać.
    • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 21:59
      Schetalam sie jak glupia dzis na zakupach. Zapomnialam, ze dlugi weekend i centra handlowe oraz cala handlowa czesc Wiednia pekala w szwach. Ale udalo sie kupic torbe sportowa (mala, fajna), jedne spodenki w promocji, stanik w promocji oraz koszulke. Reszta poczeka chwilke. Jestem ciekawa jak wyjdzie mi wtorkowa analiza ciala (pewnie 80% tluszczu, 15% kosci i 5% miesni. 🤦‍♀️ Jestem niby szczupla, ale to kosci i tluszcz. Miesnie to moze w nogach jakos czuje. Brzuch, rece, plecy nalane. Tylek mi sie splaszczyl, wiec te spodenki z drugim tylkiem nie bylyby takie glupie. 🙄🤦‍♀️
      • primula.alpicola Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:01
        Nie. Nie masz 80% tłuszczu.
    • kotejka Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:05
      Torba - Twoja ulubiona. Ja mam różne, ale moja ukochana to lekka ortalionowa, firmy markowej, do wózka, ale świetnie się sprawdza, bo lekka i ma kieszonkę na kluczyk i portfel i duza komorę na buty.
      Lekki sportowy ręcznik - ja lubię te o strukturze wafelka, z mikrofibry
      Bidon - imho pół litra to za mało
      Długo szukałam idealnego, znalazłam za 6 zł w dealz - bardzo polecam
      Dobry sportowy stanik
      Leginsy z wysokim stanem
      Nie zsuwają się, jak siedzisz na maszynkach,
      Porządny smartwatch, ja polecam Garmina bardzo
      Woda termalna w spraju
      Rękawiczki i inne akcesoria bym sobie darowala na poczatek

Zobaczysz, jakie masz potrzeby podczas treningów i zdazysz dokupić
      Ja bez rękawiczek dźwigam
      • primula.alpicola Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:08
        Ja dostaję odcisków na sam widok sztangi🤷‍♀️
        Rękawiczki zatem są niezbędne.
      • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:10
        Dziekuje. Z torba mi sie udalo. Kupilam w promocji mala z ortalionu z kieszonkami na duperele. Worek ma buty mam. Do tej pory mialam maly kufer podrozny i duza materialowa torbe podrozna bez kieszeni. 🙄 Ta co kupilam jest w sam raz. O recznikach zapomnialam. 🙄 Mam lniane w domu. Kupie sportowe.
      • kotejka Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:22
        Firmy matkowej miało być
      • kanna Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 14.08.22, 00:01
        > Porządny smartwatch

Zbędny bajer.. od trzech lat ćwiczę, nie używam.
        Raz pożyczyłam opaskę sportowa od syna - dalej uważam, ze zbędny bajer :p
    • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:23
      Aaaa i jeszcze pochwale sie, chociaz moze w takich miejscach to standard. Jak juz opanuje maszyny i przestane na czworakach do domu wracac, to silownia ma tez sauny, basen i solarium. 😍 Ale na to bede musiala zasluzyc. 🙄😅
      • primula.alpicola Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:30
        Sauna pomaga w regeneracji mięśni, więc "zasłużysz" na nią już po pierwszym treningu.
    • kotejka Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:36
      Jeżeli Twój klub nie ma, to rozważ roller po solidnym treningu
      Mój ma i bardzo to jest fajne
      • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:39
        Co to roller?
        • kotejka Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 14.08.22, 05:46

> Co to roller?

www.bardomed.pl/blog/porady-eksperta/rolowanie-miesni-po-co-i-w-jaki-sposob-wykonywac/
      • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 13.08.22, 22:41
        Pytam, bo mi sie skutery i hulajnogi wyswietlaja.
        • kanna Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 14.08.22, 00:02
          Urządzenie do automasażu.
        • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 14.08.22, 08:56
          Ahhh ok. Widzialam to w jednym sportowym sklepie i nie kumalam o co chodzi z tym dziwnym walkiem. Dzieki!
      • leosia-wspaniala Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 14.08.22, 10:06
        A są w ogóle siłownie bez rollerów? Powiedziałabym, że to dość podstawowe wyposażenie, a Anna mieszka we Wiedniu, więc tam chyba tym bardziej mają.
    • extereso Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 14.08.22, 09:15
      Anna, Ty jesteś aparatka. Kiedy zaczynałam ćwiczyć wyjęłam spodenki i koszulkę z szafy, dokupiłam stanik bo akurat wyszedł stary sportowy, bidon z kuchni, słuchawki z szuflady i koniec. Ale rozumiem, że potrzebujesz się trochę nacieszyć tym początkiem to rób to. Ja rękawiczek nie używam ani innych gadżetów. Z sauny na siłowni korzystam b rzadko, bo ja lubię sobie odpłynąć w saunarium, a tu i tu to już nie chce mi się.
      • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 14.08.22, 09:58
        Wiesz, to ma drugie dno... Juz kiedys pisalam, ze jestem jak ta ruda z desperate hauswives. Poczucie posiadania kontroli nad sytuacja uspokaja mnie i daje poczucie bezpieczenstwa. Wtedy jestem wyluzowana. Ma to podloze w dziecinstwie, kiedy nie wiedzialam, czy ojciec wroci do domu pijany i rozwali pol mieszkania, bedzie latal z nozem, czy tez przyjdzie "normalny". Wtedy nie mialam kontroli nad niczym. Taki schemat mi zostal, ze do wszystkiego sie przygotowuje. Jak sie przygotuje, to jestem luzak totalny, gotowy na nieprzewidywalne okolicznosci. Pracujemy nad tym z terapeuta. Jakbys uslyszala nasz dialog w dzien przed rozprawa rozwodowa, to bylo jak check lista przed wakacjami: ubranie naszykowane? Tak. Pogoda sprawdzona? Tak. Taxi na dworzec zamowiona? Tak. Itp.itd. Na sale sadowa wchodzilam spokojna i usmiechnieta. Oczywiscie mam nadzieje, ze uda nam sie ten mechanizm jakos zlagodzic podczas terapii. I nie, to nie ma nic wspolnego z posiadaniem kija w tylku. 🌺
        • extereso Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 14.08.22, 10:08
          Pewnie, że nie. Bardzo dobrze, że jesteś świadoma problemu. Tych hausewives nie znam, ale reszta- łapie. W siłowni mojej są 2 kategorie klientek - jedna, większą, w extra sportowych modnych ciuchach i druga- jak ja, abnegatki, ale mała grupka. Ja też kupuję ciuchy na siłownię, ale lubię mieć do odjechanych legginsów rozwleczona stara koszulkę. Ostatnio trener mi powiedział: o, ja lubię, że ty tak wybierasz co najwygodniejsze, mnie się też zdarza w piżamie ćwiczyć.
          • annanichtvergessen Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 14.08.22, 10:16
            Dzieki za zrozumienie. Teraz kupilam rzeczy w promocjach, zadne tam ostatnie krzyki mody. 😅 chociaz tesknie patrzylam w co ladniejdze rzeczy. 🤪 Jak juz sie oswoje z tym miejscem i nowa sytuacja, to pewnie tez nie raz wciagne na grzbiet co mi akurat podpasuje. 😀☺️
            • extereso Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 14.08.22, 11:04
              👍
    • agniesia331 Re: Silownia. Co jeszcze nabyc? 16.08.22, 10:29
      Ja chodzę na siłownię od roku, 3,4 x w tyg , chodzę do Zdrofit i nie kupiłam NIC. wszystko jest na siłowni,maty ciężarki,gumy. Chodzę w 2 spodniach od dresu i koszulkach domowych. Ważne by mieć buty na zmianę sportowe. Żeby niw było że nakupisz rzeczy a pójdziesz tam 4 x w miesiącu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka