Dodaj do ulubionych

gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów

14.08.22, 14:51
uniwersalnych do życia codziennego (czyli nie biurowe nie pogrzebowe nie koniecznie wyjściowe) to byście kupiły?
szukam inspiracji.
Obserwuj wątek
    • ichi51e Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 14:51
      *niekoniecznie
    • pasquda77 Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 14:55
      Tylko ze względu na wygodę, bo urodą nie powalają (wiem, że znowu się narażam na focha ematki) - Skechers.
      • berdebul Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 16:02
        Podpisuję się.
      • princesswhitewolf Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 16:43
        Te skarpetkowe sa super...Nieliczne ktore nie obcieraja
      • edor67 Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 17.08.22, 17:48
        Ja też
    • brenda_bee Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 14:55
      Adidasy superstary czarne z białymi paskami. Marzę ale chwilowo mamy ważniejsze wydatki.
      • mid.week Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:03
        One mi się bardzo podobają, kupiłabym od razu ale mega mi przeszkadza ich wkładka z tym dziwnym wybrzuszeniem w miejscu podbicia
        • brenda_bee Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:09
          Ja ich nawet nie przymierzałam ale podobają mi się bardzo.
          • princesswhitewolf Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 16:44
            Poszlam sprawdzic co to za cudo a to po prostu klasyczne
        • nuclearwinter Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:31
          Moje superstary nie mają wybrzuszonej wkładki 🤔 Mam białe i czarne, jeśli to ma jakieś znaczeniebig_grin Za to adidas gazelle już tak, faktycznie mają taką falującą wkładkę i jak mam dzień nadwrażliwości na wszystko, to mnie ona wkurzawink
    • georgia.guidestones Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 14:56
      Na jaka pogode? Raczej lata tak jak teraz nie ma przez 365dni w roku.
    • szmytka1 Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 14:56
      Przede wszystkim wygodne. Skórzane, żeby oddychały, że specjalna wkladka miękka. Ostatnio jedne oglądałam i nienkupilam, bo wydawały mi się pół rozmiaru za duże. Zawsze noszę 6.5 a to było 7 i się nie zdecydowałam, ale może źle, bo miały dosyć wąski czubek i może 6.5 by było za ciasne w palcach 🤔

Nie mówię, że koniecznie te że zdjęcia (cena tu robi robote 😆), ale na przykład takie by mogły być, to medicus z deichmanna, ale lubię jeszcze ara, Jana itp emeryckie buty
      • trampki_w_kwiatki Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:34
        Mam tego typu buty jako taki but wygodny do pracy, gdy muszę jechać rowerem smile
        • szmytka1 Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:37
          Ja zawsze mam większość butow takich, bo muszę mieć wygodnie jak prowadze auto 😉
    • g.r.uu Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 14:56
      Białe sneakersy jak kazda Polka 😁
      • szmytka1 Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 14:59
        Te moje wyżej emeryckie są też w wersji białej 😆
      • mae224 Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 16:20
        każda? tja
    • bi_scotti Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 14:59
      I know, I know - not sexy, too practical, babciowo-turystyczne ... ALE they work smile I na dodatek sa nie do zdarcia a jak sie czlowiek mocno uprze to i po sniegu sie w nich da ... na krotki dystans big_grin Cheers.
      • princesswhitewolf Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 16:45
        Boj ty sie boga toz to loafer a ty mloda kobita!
        • bi_scotti Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 17:19
          Pozory myla tongue_out Cheers.
          • princesswhitewolf Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 17:23
            No to sa loafers...
    • leanne_paul_piper Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:00
      Ja chcę we wtorek podjechać po te, w sumie stwierdzam, że z wiekiem coraz bardziej odchodzę od szpilek, na rzecz czegoś wygodniejszego, więc może w balerinkach też dam radę pochodzić. Imho są cute

https://kazar.com/media/catalog/product/cache/4a56edbda6a052103b74809afd26b36f/7/0/70228-01-73_02.jpg?v=0
    • mid.week Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:01
      Jakieś klasycznie wyglądające skórzane snejkersy. Białe albo czarne.
      • extereso Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:45
        To samo tylko bordowe
    • simply_z Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:04
      białe snickersy, czaję się na takie z Ryłko big_grin. A oprócz tego uniwersalne, beżowe buty na obcasie
    • primula.alpicola Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:12
      Czarne sneakersy ze skóry licowej, z różowymi paskami.
    • jednoraz0w0 Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:23
      Ale wielosezonowe do tego? No to chyba takie w których chodziłam i po plażach Florydy i po śniegu w Seattle to najklasyczniejsze Arizony Birkenstocka. Mimo że tak normalnie to nie jest moja marka numer 1. Ale wytrzymują zarówno głębokie kałuże jak i gorący piasek, przez to, ze mają grubą podeszwę, a fason na tyle klasyczny że można zestawić z bardzo różnymi ciuchami.
    • mashcaron Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:25
      .
    • pomozeciepomozemy Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:27
      Też pomysł.
      Ale miałam skórzane conversy, a wcześniej skórzane workery a.s.98. Tego typu buty mogę nosić większość czasu.
    • aqua48 Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:32
      Ale że JEDNĄ parę butów? Musiałabym się już na cmentarz czołgać.
    • przepio Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:33
      Wygodne niestety.
    • afro.ninja Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:37
      Ugg
    • nuclearwinter Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:37
      Wybrać jedne jedyne buty do wszystkiego to dla mnie by było mega trudne, ale w tej chwili moje ulubione to chyba Puma Mayze classic, oczywiście białe, jak dla każdej szanującej się Polki. Mają platformę to od biedy można w nich chodzić i jesienią po deszczu, to można powiedzieć że uniwersalne wink
    • asia_i_p Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:40
      New Balance, któraś z tych bardziej tradycyjnych serii, w miarę neutralny kolor.
    • purchawka2020 Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:40
      Sztyblety Clarke Orinoco. Niestety chyba zak9ńczyli produkcję.
      • ladymercury Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 15.08.22, 00:51
        Chyba je dziś widziałam na eobuwiu. Albo bardzo podobne 😄
        Camelowe nawet chciałam zamówić, ale nie było rozmiaru 😟
        • georgia.guidestones Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 15.08.22, 01:05
          Na eobuwiu maja zwykle 35-36 z tych sztybletow albo botkow (sznurowki+suwak) Orinoco; wieksze rozmiary w lekko obniżonej cenie to praktycznie mission impossible.
          • purchawka2020 Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 17.08.22, 14:41
            Miałam dwie pary, w dodatku kupione w outlecie kilka lat temu. Niestety, zdziadziały sad
            • georgia.guidestones Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 17.08.22, 17:08
              purchawka2020 napisał(a):

> Miałam dwie pary, w dodatku kupione w outlecie kilka lat temu. Niestety, zdziad
              > ziały sad
              w 2018 kupilam trzy pary sznurowanych w roznych kolorach, jedna wyzionela ducha od częstego noszenia (szkoda, ten szary kolor był przepiękny). Serio mozna w tym chodzic caly chlodniejszy sezon, mega wygodne.
    • jkl13 Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:43
      Sportowe Ecco. Mam taką jedną parę, są mega wygodne, najlepsze buty jakie kiedykolwiek miałam. Mogłabym w nich chodzić cały rok.
    • koko8 Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 15:51
      Gdyby miały być to tylko jedne buty do kazdej stylizacji i na każdą okazję to chyba wysokie za kostkę czarne AF1 z białą podeszwą.
      Albo Martensy virginia.
    • chococaffe Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 16:02
      Magiczne - wygląd oxfordek wygoda sketchersów czy innych airmaxów
    • nastjaa Re: gdybyście miły sobie kupić jedna pare butów 14.08.22, 16:07
      Ecco biom, mam ich z 8 par, bo to jedyne buty, w których nie bolą mnie stopy (jestem po wielu skreceniach). Noszę i zimą i latem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka