Dodaj do ulubionych

Głupie pytanie: czy nie mając objawów

15.08.22, 12:40
covidowych, robiłybyście test?
PS tak, mąż ma covid, dzisiaj robiłam test.
I mam ochotę zrobić aby pokazać mu kto tu winny (za przyniesienie obwiniał mnie, że niby to na bucie przykleił mi się covid tongue_out
Wiem - bez sensu.
Obserwuj wątek
    • angazetka Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 12:43
      A wy się z mężem tak w ogóle to lubicie?
      • ani.2608 Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 12:45
        big_grin
        dobre pytanie...
        • angazetka Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 12:48
          Pytanie jest bardzo serio. Bo robić taką dramę z tego, kto kogo zaraził, to się w głowie nie mieści.
      • kaki11 Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 13:45
        Nad tym samym się zastanawiam już od tego pierwszego wątku...
        A bardziej w temacie, ja bym zrobiła, nie po to aby sobie z mężem udowodnić "winę" a z czystej ciekawości czy tego wirusa mam czy nie.
        • ani.2608 Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 14:00
          kaki11 napisał(a):
          > A bardziej w temacie, ja bym zrobiła, nie po to aby sobie z mężem udowodnić "wi
          > nę" a z czystej ciekawości czy tego wirusa mam czy nie.

Czuję się dobrze a więc chyba raczej nie mam.
    • primula.alpicola Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 12:58
      Ale zrobiłaś czy masz ochotę, i o co w ogóle chodzi z tym.udowadnianiem?
      • ani.2608 Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 13:04
        primula.alpicola napisała:

> Ale zrobiłaś czy masz ochotę, i o co w ogóle chodzi z tym.udowadnianiem?

Mąż od wczoraj choruje.
        Dzisiaj przetestowałam męża i ma dodatni test.
        Siebie nie testowałam.
        Pracuję w handlu a więc on obwinia mnie o to, że przywlokłam covida do domu - mimo tego, że sam biega po sklepach i spotyka się z ludźmi.
        A obwinia mnie po złości - bo to on wziął większą ilość zalecanych dawek big_grin ... i że niby on taki odpowiedzialny a ja taka nieodpowiedzialna...no brakuje słów tongue_out
        • primula.alpicola Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 13:09
          Aha, ok. Ładnie sie zabawiacie😁
    • bergamotka77 Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 12:59
      To juz drugi wątek związany ze śledztwem i obwinianiem się o zakażenie Covid. Serio tak to u was wygląda? A ten kto zakaził ma drugiej osobie wypłacić odszkodowanie? Mnie mąż zaraził dwa razy i nie przyszłoby mi do głowy go obwiniać.
      • engine8t Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 18:02
        Bo to pewnie jest Twoj maz?
    • login.na.raz Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 12:59
      Jak ja miałam covida, to mąż zrobił sobie test, by nie musieć być na kwarantannie (to było jakiś czas temu). Wyszedł mu pozytywny, tak więc różnie może byc 😀
      • ani.2608 Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 14:02
        login.na.raz napisała:

> Jak ja miałam covida, to mąż zrobił sobie test, by nie musieć być na kwarantann
        > ie (to było jakiś czas temu).

A w momencie robienia testu, czy mąż czuł się zdrowy czy jednak jakoś nie bardzo?
        • login.na.raz Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 18:18
          Czuł się całkiem zdrowy, dlatego właśnie zrobił test. był pewien, że jest zdrowy i że nie będzie musiał być na kwarantannie 😀 a okazało się, że dostał izolację i musiał siedzieć w domu jeszcze dłużej 😀
    • em_em71 Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 13:03
      Poczekaj na swoje objawy i wtedy zrób. Będziesz mogła mówić, że to wina męża 😀 U mnie w domu pozytywne testy wychodziły chorym a bezobjawowym negatywne.
    • aankaa Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 14:03
      poczekaj ze 2-3 dni i dopiero zrób
    • la_mujer75 Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 14:11
      Gdyby chodziło o kiłę, to bym rozumiała, że chcemy dociec, kto pierwszy złapał, ale covid???
      • kryzys_wieku_sredniego Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 18:12
        🤭😉
    • ida_listopadowa Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 14:12
      Mnie by bylo szkoda tych 25 zl na test, a maz niech sie uspokoi z tym obwinianiem. Mogl zlapac wszedzie
      • ani.2608 Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 14:15
        Jeśli poczuję się gorzej, to zrobię. A jeśli będę czuła się zdrowa, to nie będę robić testu.
    • malia Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 14:17
      Powiedz mu tak: drogi mężu, przemyślałam to co powiedziałeś, to moja wina, z pracy mogłam przynieść wirusa. I dlatego wysłałam właśnie wypowiedzenie, teraz będziemy żyli tylko z jednej pensji, ale za to będziemy bezpieczni.
      • ani.2608 Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 14:23
        Dokładnie smile
    • memphis90 Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 17:54
      Jesli to Ty przynioslas zarazę i posialas na meza, to możesz być już ujemna... Jedynym dowodem na niewinność będzie ciężkie zachorowanie już po ozdrowieniu męża.
    • mid.week Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 18:17
      melisy sobie lepiej zrob smile
    • panna.nasturcja Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 18:25
      A test na covid jakoś specjalnie pomaga jak się ma męża idiotę?
    • suki-z-godzin Re: Głupie pytanie: czy nie mając objawów 15.08.22, 23:08
      Byłam niedawno na festiwalu, wróciłam z covidem. Czy mogę zaskarżyć organizatora?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka