Dodaj do ulubionych

Zaraz mnie coś trafi!

16.08.22, 08:54

Po co ja to przeczytałam sad.
No ale przeczytałam.
Najgłupsza, najdebilniejsza śmierćsad
Moja mięta do Skandynawów właśnie zmieniła się w jakieś guano sad
next.gazeta.pl/next/7,172392,28791169,morsica-freya-z-oslo-przyciagala-tlumy-i-w-koncu-zostala-uspiona.html#do_w=56&do_v=438&do_st=RS&do_sid=782&do_a=782&s=BoxNPrzeImg47
Obserwuj wątek
    • mashcaron Re: Zaraz mnie coś trafi! 16.08.22, 08:58
      No kuwa,nie można było tego biednego morsa gdzieś wywieźć? Jedyna opcja to uśpienie?! Co za uje sad
      • lilia.z.doliny Re: Zaraz mnie coś trafi! 16.08.22, 09:31
        Można było, mashcaron. Ale operacja stanowiła "zagrożenie dla dobrostanu zwierzęcia i mogła zakończyć się niepowodzeniem". Równie debione tłumaczenie było walkowane w przypadku batalii o nieodlaczanie brytyjskich dzieciaków od aparatur podtrzymujących życie. Trzeba ich było de facto pozabijać, bo w razie przenosin do hospicjow "groziła im smierc" w czasie transportu.
        (Uprzedzajac- nie oceniam wyroku sądu, tylko uzasadnienia)
        • mashcaron Re: Zaraz mnie coś trafi! 16.08.22, 09:34
          Ja pierdole, ale tłumaczenie z dupy..
    • dvdva Re: Zaraz mnie coś trafi! 16.08.22, 09:38
      Na bbc parę dni temu było, zastanawiałam sie, czy watek założyć.
      Strasznie mi szkoda tego zwierzaka, wszystko przez ludzką głupotę. Nie mogli jej przetransportować w mniej uczęszczane tereny?
      Gdy w UK Wally podróżował w zeszlym roku to pontony mu dostarczali, zwierzak spokojnie dalej ruszył.
      • lilia.z.doliny Re: Zaraz mnie coś trafi! 16.08.22, 09:42
        Tak, tu się podejmuje próby ratowania. Bywa, że nie wychodzi ( ten utkniety w Tamizie np). Ale czasami z sukcesem.
        Kurwa mac! sad

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka