Dodaj do ulubionych

Jak to rozegrać?

16.08.22, 14:51
Wczasy kupione w biurze podróży, na umowie studio dla czterech osób (2+2), na miejscu dwie dwójki. Biuro nie poczuwa się do winy. Dla nas to duży minus. Co zrobiłaby ematka?
Obserwuj wątek
    • nicknanowyrok Re: Jak to rozegrać? 16.08.22, 14:57
      Dwie dwójki, każda ze swoją łazienką i aneksem? Dla mnie super rozwiązanie.
    • 35wcieniu Re: Jak to rozegrać? 16.08.22, 14:57
      Cieszylabym się.
      • thank_you Re: Jak to rozegrać? 16.08.22, 14:59
        Gdybys miała
        Dzieci 2 i 4 lata, to tez byś sie cieszyła?
        • ewcia.1980 Re: Jak to rozegrać? 16.08.22, 15:11
          thank_you napisała:
          > Gdybys miała
          > Dzieci 2 i 4 lata, to tez byś sie cieszyła?

No dokładnie......
          Ja mam na stanie 16latkę i 14latka i też nie byłabym zachwycona gdyby mieli być w osobnym pokoju.
          Bo osobne pokoje mogą być w dwóch różnych,
          odległych częściach hotelu.
          To też takie fajne?

A gdyby to były kraje typy Egipt czy Turcja to już w ogóle opcja PO MOIM TRUPIE.

Jeśli rezerwuję studio to na miejscu oczekuję, że otrzymam studio.
          Czasem rezerwuję 2 pokoje ale tylko gdy są ono połączone wewnętrznymi drzwiami.

Co bym zrobiła?
          Nie dałabym spokoju rezydentowi i w recepcji hotelu.

Kiedyś podałam BP do sądu ( i wygrałam sprawę) więc nie wykluczam i tego.
    • krypteia Re: Jak to rozegrać? 16.08.22, 15:01
      Zamiast pytac na forum jak to rozegrać to w najpierw przeczytac umowę z biurem.
      • hande Re: Jak to rozegrać? 16.08.22, 15:03
        Przeczytałam, na umowie jest studio 4 osobowe
        • iwles Re: Jak to rozegrać? 16.08.22, 15:04

To teraz spytaj w hotelu, jaką oni mają umowę i dlaczego nie dostałaś tego, co w umowie (jeśli u nich też jest studio).
    • iwles Re: Jak to rozegrać? 16.08.22, 15:01

A ośrodek na miejscu też się nie poczuwa?
      • hande Re: Jak to rozegrać? 16.08.22, 15:04
        Nie, nie mają nic wolnego, rozkładają ręce
        • iwles Re: Jak to rozegrać? 16.08.22, 15:07

Postraszylabym reklamacja, skargą i rzecznikiem praw konsumenta za niedotrzymanie warunków umowy.
          A na pewno zrobiłabym to wszystko po powrocie.

Zarówno na biuro, jak i hotel.
    • nevertheless123 Re: Jak to rozegrać? 16.08.22, 15:03
      Macie umowę, więc nie jest to kwestia poczuwania się lub nie. Biuro popełniło błąd na Waszą niekorzyść, wobec czego należy Wam się zadośćuczynienie.
      • nuta15 Re: Jak to rozegrać? 16.08.22, 15:11
        Pokoje, studia przydziela hotel, jeżeli sami nie możecie dogadać się z hotelem, biuro powinno pomóc w zrealizowaniu zakwaterowania zgodnie z umową.
    • bcde Re: Jak to rozegrać? 16.08.22, 17:00
      Normalka. Na co drugim wyjeździe hotel próbował orżnąć mnie, dając inny pokój niż zarezerwowany. Takie praktyki są stosowane często w przypadku polskich bieda-biur (w porównaniu z zagranicznymi).
      Zrób zadymę w hotelu i polskiemu rezydentowi, a niezależnie zagroź polskiemu biuru, że po powrocie pozwiesz ich o zapłatę połowy ceny pobytu za nienależyte wykonanie umowy. Może im rura zmięknie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka