Dodaj do ulubionych

Ogórek i afera oxfordzka

18.08.22, 11:53
Pani Ogórek pochwaliła się sukcesem córki, implikując, ze chodzi o Uniwersytet Oxfordzki, podczas gdy szybkie śledztwo dziennikarskie pokazało, ze to była letnia szkółka w mieście Oxford, z uniwersytetem niemająca nic wspólnego poza lokalizacja big_grin

Przy okazji pociągnęła za sobą Ziemkiewicza, co uważam, ze cudna wisienkę na torcie.

Pisiorom naprawę nie trzeba już nic więcej, samozaorania dokonują własnoręcznie i to tak, ze w człowiek by się nawet nie spodziewał, ze to możliwe.

aszdziennik.pl/141091,wszystko-co-powinniscie-wiedziec-o-oxfordzkiej-aferze-ogorek-w-9-twittach?fbclid=IwAR2a4jiE4ms8Q4ZiR8Yqet7b1X6DlxSipm3YDjQYHuqFO3PQ83BNRv0Z6IQ&fs=e&s=cl
Obserwuj wątek
    • mamkotanagoracymdachu Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 11:57
      *uważam za cudną wisienkę
    • krolewska.asma Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 11:59
      Hmmmm
      Na zdrowy rozum uniwersytety są teraz zamknięte
      Jest akurat środek wakacji
      wiec skąd pomysł ze ona udawała ze to działo
      Się na uniwersytecie ????
      • memphis90 Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 13:55
        Bo wkleiła dyplomik z zostawionym napisem Oxford i zamazaną resztą oraz chwaląc się mailami że skrzynki Oxford university.
    • dramatika Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 12:02
      Zamalowała "International Summer School"
      big_grin big_grin big_grin
      • krolewska.asma Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 12:03
        Ciekawe ile kasy kosztuje ten kurs czy ktoś wie?????
        • dyzurny_troll_forum Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 12:39
          krolewska.asma napisała:

> Ciekawe ile kasy kosztuje ten kurs czy ktoś wie?????

Jeżeli to jest to, wtedy od 830 GBP za tydzień:

smapse.com/oxford-international-summer-school/
    • princesswhitewolf Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 12:06
      W.Oxfordzie jest masa uczelni i szkol. Oxford Brookes podpina sie pod Oxford University od wielu lat.
      • krolewska.asma Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 12:11
        Princess a ile kosztuje ten kurs na którym była ta dziewczyna ????jakiego rzędu to może być kwota ????

bo myślę że chichranie by się skończyło jakby wszyscy usłyszeli ile ten kurs kosztował
        • mamkotanagoracymdachu Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 12:21
          krolewska.asma napisała:

> Princess a ile kosztuje ten kurs na którym była ta dziewczyna ????jakiego rzędu
          > to może być kwota ????
          >
          > bo myślę że chichranie by się skończyło jakby wszyscy usłyszeli ile ten kurs ko
          > sztował
          >

Ale jakie to ma znaczenie, ile kosztował?
          Im więcej tym gorzej świadczy o osiągnięciach panny Ogórkówny.
          • krolewska.asma Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 15:45
            Zaraz
            Pisała ze dziecko na 17 lat wiec nie może jeszcze studiować
            Ale wam będzie łyso jak za dwa lata będzie studiować na Oxfordzie naprawdę
            • mamkotanagoracymdachu Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 15:55
              A niech studiuje na zdrowie!

W końcu stać ja za nasze pieniądze, co miesiąc się zrzucamy na te dwa miliardy, za które pani Ogórek potem robi dobrą dziennikarską robotę. Warto, na pierwszy rzut oka widać.

youtu.be/gPvO0BAfDmI
            • princesswhitewolf Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 18:22
              oxfordsummercourses.com/
              • wapaha Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 19:55
                princesswhitewolf napisała:

> oxfordsummercourses.com/

princess- sory że w tym wątku ale liczę że zobaczysz
                kiedyś pisałaś pięknie o swoich pomidorach
                czy możesz mi doradzić jak zasadzić pomidory ?
                tyle co z internetu to wiem ale możesz masz jakies praktyczne rady ?
                zjadłam super pomidora - i chcę takie mieć u siebie
                wyłuskałam ziarenka, suszę
                i..
                co dalej ?
                jakieś tipy ?

zalezy mi na odpowiedzi bo pomidory są jak z dzieciństwa-aromatyczne, odpowiednio zwarte i "gęste" soczyste ale nie wodniste
                • memphis90 Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 21:47
                  Z ziarenek moze nie wyjść taki sam, bo kwiatek mógł zostać zapylony pyłkiem zupełnie innej odmiany.
                  • princesswhitewolf Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 23:06
                    Memphis prosze cie.... Pomidydki sa samopylne. ...🤦
                • princesswhitewolf Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 23:11
                  Pomidorki wazna rzecz. Od lipca mam tylko swoje.

No to teraz jak juz wyschly nasiona to potrzymaj je jeszcze gdzies w suchym miejscu by doschly w srodku. Tez tak robie ze jak dorwe smacznego pomidora to zbieram nasiona.

Potem w przyszlym roku w ziemie. Ja wsadzam pod lampy w koncu stycznja juz. Ale normalni ludzie to w koncu lutego najwczesniej i w marcu. Wsadzasz w ziemie do kielkowania w kubeczkach. Najpierw pod przykryciem ( ja na podgrzewana mate klade e tym styczniu ale to nie jest konieczne) potem pod swiatlem. Pod przykryciem ma byc cieplo, parno, zero netflixa i z nudow zaczna kielkowac. Jak juz wykielkuja to na swiatlo. W maju po zimnej zosce przesadzać ( do gruntu, skrzynek etc)
                  Powodzenia!
                  • krolewska.asma Re: Ogórek i afera oxfordzka 19.08.22, 05:33
                    O princess nie wiedziałam ze masz szklarnie
                    Jaka masz?
                    Masz system nawadniania ?
                    • princesswhitewolf Re: Ogórek i afera oxfordzka 19.08.22, 12:37
                      Szklarnie i poza szklarnia. Pomidory i rosliny tylko wiosna wczesna sa w szklarnii i conservatory. Potem im.jest za goraco.

Mam rozne systemy nawadniania lacznie z wkopanym w trawnik. Ten w szklarnii jest najlatwiejszy bo to rurki z woda i czasomierz Gardena
                  • wapaha Re: Ogórek i afera oxfordzka 19.08.22, 08:44
                    princesswhitewolf napisała:

> Pomidorki wazna rzecz. Od lipca mam tylko swoje.
                    >
                    > No to teraz jak juz wyschly nasiona to potrzymaj je jeszcze gdzies w suchym mie
                    > jscu by doschly w srodku. Tez tak robie ze jak dorwe smacznego pomidora to zbi
                    > eram nasiona.
                    >
                    > Potem w przyszlym roku w ziemie. Ja wsadzam pod lampy w koncu stycznja juz. Ale
                    > normalni ludzie to w koncu lutego najwczesniej i w marcu. Wsadzasz w ziemie d
                    > o kielkowania w kubeczkach. Najpierw pod przykryciem ( ja na podgrzewana mate k
                    > lade e tym styczniu ale to nie jest konieczne) potem pod swiatlem. Pod przykry
                    > ciem ma byc cieplo, parno, zero netflixa i z nudow zaczna kielkowac. Jak juz wy
                    > kielkuja to na swiatlo. W maju po zimnej zosce przesadzać ( do gruntu, skrzynek
                    > etc)
                    > Powodzenia!

dziękuję !!
                    a jeszcze takie pytanie - po ile nasionek wsadzać w jeden kubeczek ? i czy wystarczą mi nasionka z jednego pomidora czy muszę mieć więcej ?
                    i dobrze myślę, że potem jak dojrzeją to znowu ten sam proces ?
                    • princesswhitewolf Re: Ogórek i afera oxfordzka 19.08.22, 12:41
                      Ja wsadzam w kubek 2 ale potem przesadzam jeśli dwa wyrosna.

Mozesz zasadzic z jednego pomidora. Ale tez mozesz kupic rozmaite. W Polsce bardzo dobre sa wszelakie malinowe olbrzymy. Zolte i malinowe.
                      Z innych czerwonych to polecam Costoluto Florentino i Costoluto di Parma ( gwarantowany sukces i smak. Nasiona 10 letnie nawet wyrastaja)

Poza tym to tzw pomidory czarne; Brandy Wine, Dark Galaxy itd sa bardzo smaczne

Tak, ten sam process.ale nasiona spokojnie moga wytrzymac pare lat jesli sa dobrze przechowywane.
        • nicknanowyrok Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 12:32
          Ćwierkają że ok. 10 k.
          • riki_i Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 12:40
            Słyszałem, że 30k
            • borsuczyca.klusek Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 14:05
              No dobra ale czego? Funtów, Jurków czy polskich złociszy 🙄
              • riki_i Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 15:07
                Zł polskich
            • daszka_staszka Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 14:09
              5k funtów ponoc
              • biala_ladecka Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 16:10
                5k funtów za tydzień letniej szkoły?
                Nawet jak na plotkę, ta jest wybitnie absurdalna.
        • malia Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 13:24
          też myślę że nie ma co się "chichrać", niedawno pojawiło się info, że ogórkowa zarabia w tvpis 600 tys rocznie więc może posyłać bombelki na "oxford" . Ale to nie jest powód do śmiechu, tylko do oburzenia, że wszyscy utrzymują takie zero
          • dramatika Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 13:31
            malia napisała:

> ogórkowa
            > zarabia w tvpis 600 tys rocznie więc może posyłać bombelki na "oxford" . Ale to
            > nie jest powód do śmiechu, tylko do oburzenia, że wszyscy utrzymują takie zero

Ciekawe czy ci przeszkadzało, gdy podobne kwoty wyciągał Lis smile
            • nicknanowyrok Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 13:38
              A to Lis zarabiał tylko jak jeszcze pracował w TVP jako anchor?
            • dyzurny_troll_forum Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 13:44
              dramatika napisał(a):

> Ciekawe czy ci przeszkadzało, gdy podobne kwoty wyciągał Lis smile

Lis za 600 tys rocznie by robił!? żartujesz sobie?

To na tę skromną chałupkę musiałby pracować ze dwa, albo i trzy życia:

www.pudelek.pl/tomasz-lis-sprzedaje-dom-w-konstancinie-chce-ponad-24-miliony-zlotych-kupicie-zdjecia-6789567630961312a
            • malia Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 14:58
              A co ma Lis do Asmy i jej komentarza z tyłka wzietego? Tu piszemy o ogórkowej i jej bombelku, a raczej o tym jak łatwo się ośmieszyć, a ona udowadnia, że jak cena jest wysoka to smiać się nie ma z czego.
            • tanebo001 Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 15:10
              Lis nie był tak ostentacyjny. Wasze "elity" to buta i pogarda. I słoma w butach.
        • asiairma Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 13:48
          Około 30 tysięcy z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Chyba są dwutygodniowe,.
        • black_magic_women Re: Ogórek i afera oxfordzka 19.08.22, 10:34
          krolewska.asma napisała:

> Princess a ile kosztuje ten kurs na którym była ta dziewczyna ????jakiego rzędu
          > to może być kwota ????
          >
          >

Na pudlu ktoś podawał ok 60 tys.
          • black_magic_women Re: Ogórek i afera oxfordzka 19.08.22, 10:36
            W PLN.
    • dyzurny_troll_forum Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 12:34
      mamkotanagoracymdachu napisała:

> Pisiorom naprawę nie trzeba już nic więcej, samozaorania dokonują własnoręcznie
      > i to tak, ze w człowiek by się nawet nie spodziewał, ze to możliwe.

Ogórek dla mnie zawsze pozostanie kobietą Lewicy:

• mamkotanagoracymdachu Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 12:35
        Ona jest kobieta każdego, kto zapłaci więcej.
        Gdyby tylko było określenie na takie kobiety…
        • nicknanowyrok Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 12:40
          Ależ jest...
        • riki_i Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 12:41
          Szon.
        • yenna_m Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 17:11
          Piękny komentarz smile
        • kloi0505 Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 19:41
          Ale ty jesteś żenująca. Niech robi co uważa. Wiele by postępowało tak jak ona tylko brakuje im wyglądu. Może pozwólmy kobietom żyć tak jak chcą. A ty nie masz przypadkiem każdego dziecka z innym?
          • livia.kalina Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 20:38
            Niech robi co uważa ale może nie za nasze pieniądze. To my tego pustaka sponsorujemy w kurwizji.
          • nocnamagia Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 20:46
            Ona też nie miała wyglądu przed przeróbkami
    • sueellen Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 13:25
      Gdzie jest powiedziane że to uniwersytet?

College to nie uniwersytet a jest napisane jak wół..
      • riki_i Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 13:45
        Myślisz że w PiS ktoś to rozróżnia? Jezd napisane Oxford? Dyć Panie to Oxford!
      • chococaffe Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 13:59
        Off top. College może być częścią uniwersytetu np Magdalencollege jest częścią oxfordy
        • bi_scotti Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 14:16
          Dla przykladu - Boston College (www.bc.edu/) to jest BARDZO zacny ... uniwersytet itd. itd. itd. duzo takich przykladow ... Co kraj to obyczaj - college to jest w ogole bardzo interesujace slowo/termin na okreslenie post-secondary educational institution smile Cheers.
          • manon.lescaut4 Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 14:21
            Dokładnie tak. W UK najczęściej college to odpowiednik polskiego liceum, przyjemniej jeśli chodzi o wiek uczniów wiec jest naprawdę wesoło, jeśli chodzi o tłumaczenie/wytłumaczenie zjawiska smile
            • bi_scotti Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 14:31
              Well, dodaj do tego French Collège, ktory u nas funkcjonuje tak jak piszesz - jako secondary school a obok niego moze byc np. Trinity College, ktory jest uniwersytetem big_grin Life is complicated wink Cheers.
              • manon.lescaut4 Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 16:52
                Tak, a middle school, czy po naszemu gimnazjum, to high school czyli po Waszemu liceum smile
          • sueellen Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 17:11
            W stanach collage to uniwersytet. W UK uniwersytet to uniwersytet a collage to coś w rodzaju studium policealnego.
            • sueellen Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 17:14
              P.S. w rodzaju - nie czytać dosłownie bo są różnice ( i to spore) ale nie mam czasu wyjaśniac 😅 - dopiduje by się nie czepiano. W każdym razie college to nie uniwersytet. Po collegu dopiero można iść na uniwersytet.
              • krolewska.asma Re: Ogórek i afera oxfordzka 19.08.22, 05:40
                No to ona pójdzie na uniwersytet
                Matka w nią wali
                W ogole nie wiedziałam ze są takie poważne kursy dla licealistów
                Muszę zacząć ciułać dobrze ze dziecko jeszcze małe
            • bi_scotti Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 18:42
              Collage to akurat technika artystyczna ... chyba w kazdym miejscu swiata wink
              A college to i u sasiadow moze byc np. community college, ktory uniwersytetem nie bedzie. To tak dla porzadku smile Cheers.
            • kandyzowana3x Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 19:07
              "Oxford University is made up of more than 30 different colleges. Colleges are academic communities, where students usually have their tutorials. Each one has its own dining hall, bar, common room and library, and lots of college groups and societies."
              www.ox.ac.uk/admissions/undergraduate/colleges/a-z-of-colleges
        • taje Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 21:47
          Ale Oxford College to nie jest część University of Oxford. To jakaś prywatna firma organizująca w Oxfordzie kursy letnie. Tu jest lista wszystkich colleges wchodzących w skład University of Oxford. www.ox.ac.uk/admissions/graduate/colleges/choosing-college.
          • bi_scotti Re: Ogórek i afera oxfordzka 19.08.22, 02:31
            I don't care for Oxford wink
            Ani miasteczko, ani uni, ani ogolnie cokolwiek by to by mialo nie byc big_grin Wtracilam sie tylko w temacie slowa "college", ktore fajne jest wlasnie dlatego, ze dopoki nie ma context to nikt nic nie wie wink Strasznie mi sie spodobal tytul watku wiec odczulam potrzebe wtracenia sie in any possible way tongue_out
            MTW, moze np. Ogorek Junior moglaby teraz zrobic niezly business sprzedajac np. jakies super cool Oxford Pickles big_grin Ma nazwisko, ma podstawe naukowa - powinna skorzystac & wykorzystac wink Cheers.
      • katriel Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 14:48
        > Gdzie jest powiedziane że to uniwersytet?

Nigdzie nie jest. I prawdę mówiąc, gdyby pokazała po prostu ten dyplom, bez zamazania albo z zamazanym tylko nazwiskiem, i ktoś by się czepiał że podszywa się pod Oxford, to miałaby pełne prawo wyśmiać ignorancję czepiającego. Ale ona, uważasz, zamazała różową kreseczką napis "International Summer School" w logo. I to jest takie... pretensjonalne i jednocześnie nieporadne, że natychmiastowo przenosi panią Ogórek z kategorii wyśmiewających do wyśmiewanych.
        • black_magic_women Re: Ogórek i afera oxfordzka 19.08.22, 10:40
          Problem w tym, że Ogórek jakiś czas temu żaliła się, że na Oxford dla córki jej nie stać, po czym nagle wyskakuje z czymś takim. Poniekąd stąd się wzięła afera, tylko córki, która prosiła matkę o dyskrecje, żal.
          • princesswhitewolf Re: Ogórek i afera oxfordzka 19.08.22, 12:35
            Ale nie chodzi tylko o " stac". Na Oxford Uni jest sie niebywale trudno dostac tez.

A corka nie studiowała na Univ of Oxford ale letnie kursy jezykowe w organizacji znajdujacej sie w miescie Oxford
    • primula.alpicola Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 14:03
      Taka zakompleksiona nasza Magdalenka? Ojej, kto by pomyślał?
    • chococaffe Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 14:04
      A historia piękna big_grin Tylko córki zal
    • gama2003 Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 14:06
      To przecież był przekaz dla wiernych fanek.
      A te jakby prawdopopodobnie i pewnie co któraś z bystrzejszych, wiedzą, że Oxford to chyba uczelnia dla najmądrzejszych i wow.
      I że wychodzi na to, że Ogórkówna to geniuszka. Po mamie.
      • primula.alpicola Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 14:53
        A po tacie kim jest?
        • gama2003 Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 15:19
          A tam. Po co wnikać.
          Że o jakieś tam sztućce ktoś awantury mu robił. Nie sądzę, by te fakty fankom były znane.
        • memphis90 Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 21:55
          Po tacie to może chyba kreatywną księgową zostać...
    • evening.vibes Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 14:13
      Dzieciaka szkoda ale to zrobiło mi dzień:
      Klasyczny "risercz Ziemkiewiczowski" - napisać bzdurę i liczyć, że nikt się nie połapie big_grin
    • lauren6 Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 14:43
      ... i wtedy wkracza admin Tygodnika Nie, by nauczyć Madzię ortografii 😂

Samozaoranie Rafałka cudne ❤️

Ech, te elyty z TVP. Aż mi się łezka wzruszenia pojawiła w oku 😅
      • livia.kalina Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 20:41
        Ziemkiewicz jest upośledzony więc praktycznie nic, poza podkładaniem się nie robi. Ot świetny materiał na idola tego przygłupa dramatysi.
    • cosmetic.wipes Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 14:54
      Boziu, jakie to cudne 😁
    • conena Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 15:52
      czyli młoda może już zasiadać w którejś orlenowskiej radzie nadzorczej. fachowców tam trzeba, fachowców!
    • gaskama Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 16:00
      Po pierwsze, to żal córki ... no chyba że po mamie odziedziczyła duszę kobiety, która sprzedaje się każdemu, kto da więcej oraz inteligencję mamusi i smykałkę do oszust po tatusiu.
      Po drugie ... suweren nie wie, co to college, co to szkoła letnia i o co chodzi z tym Oxfordem. Więc z tym samozaoraniem PiS niestety nie trafiłaś.
    • spanish_fly Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 16:14
      Narobić dziecku takiego obciachu, jprdl.
    • aagnes Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 16:46
      Dzis to czytalam i pękałam że śmiechu w pociągu, a na marginesie, zauważcie gdzie uczą się dzieci tych co przy korycie, i jak to musi świadczyć o narodowym szkolnictwie.
      • ginger.ale Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 23:13
        Tak jak u kacapów, dzieci jakoś na zgniłym Zachodzie.
    • heca7 Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 18:47
      Jest się czym chwalić tongue_out I jeszcze wcześniej płakała, że jej nie stać na prawdziwy Oxford dla córki tongue_out Niech więc się były mąż dorzuci za te sztućce co kiedyś rąbnął tongue_out
      • kloi0505 Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 19:44
        Ty się chwalisz byle czym w każdy wątku. Niby tyle mieszkań masz na wynajem, a synowie w jednym pokoju mieszkają.
        • rosapulchra-0 Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 21:11
          A ty chwalisz się tylko swoją niezmierną głupotą i prostactwem, kloi0505
        • heca7 Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 21:58
          ???
          Każdy w swoim mieszka. Coś ci się pomyliło.
          A może mam ich przenieść każdego do innego mieszkania?!
          Moi też siedzą na dwutygodniowych kursach w Brighton teraz. Ale jeszcze mi nie odbiło żeby się tym chwalić po Instagramach. Nooo ale mój mąż nie kradł sztućców a ja nie k.urwiłam się w TVP tongue_out
          • panna.nasturcja Re: Ogórek i afera oxfordzka 19.08.22, 03:28
            Moja matka ukradła kiedyś niechcący łyżeczkę na wczasach FWP. Zamieniła z prywatną. Myślisz, że pora się tym chwalić na instagramie?
    • taki-sobie-nick Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 21:44
      Afera jest prawdziwa, ale podawanie aszdziennika jako źródła jest obciachowe. Co prawda aszdziennik zaznacza, że wiadomość jest prawdziwa, ale przed wejściem w obciachowy link tego nie widać.
      • memphis90 Re: Ogórek i afera oxfordzka 18.08.22, 21:57
        IMO ani trochę nie jest obciachowe... Wręcz przeciwnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka