Dodaj do ulubionych

Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza

19.08.22, 09:29
www.youtube.com/watch?v=Z-6uAS8RqQk podkusiło mnie, żeby obejrzeć to cudeńko wczoraj wieczorem. Poleciła znajoma, bo ona ogląda regularnie. I powiem Wam, że trochę się przestraszyłam. Tak, tak, ja wiem, że głupoty, że jestem durna, ale faktem jest, że w nocy kiepsko spałam, majaczyły mi się grzyby atomowe i pożary. Jak myślicie, czy możliwy jest konflikt nuklearny już wkrótce? Bo jak tak, to przestaję się odchudzać. A co myślicie o jasnowidztwie?
Obserwuj wątek
    • sonnija70 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 09:38
      Nie idz ta droga. Tez myslalam, ze ogladanie takich oszolomow to niewinna rozrywka, ale zauwazylam, ze zle to na mnie wplywa i nigdy wiecej. Wciaga jak hazard i nie wiesz nawetjakie to szkodliwe.
      • sonnija70 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 09:42
        Nawet tez watek pod wplywem tego pana popelnilam. Poczytalam o nim troche i prawda jest taka, ze on nie jest zadnym wizjonerem przyszlosci. A gadac i nagrywac na YouTube kazdy moze.
      • fibi00 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 09:56
        sonnija70 napisał(a):

> Nie idz ta droga. Tez myslalam, ze ogladanie takich oszolomow to niewinna rozry
        > wka, ale zauwazylam, ze zle to na mnie wplywa i nigdy wiecej. Wciaga jak hazard
        > i nie wiesz nawetjakie to szkodliwe.

Dokładnie! Ja już nie czytam o żadnych wizjach i proroctwach i zauważyłam że od razu lepiej się czuję. I tak nie mamy wpływu na to wpływu, co ma być to będzie.
        Ale jak kiedyś byłam nawet w stanie uwierzyć w wizje Jackowskiego tak od dwóch lat kompletnie nie wierzę w te jego wizje. Zaczęło się od wizji w których widział koniec pandemii w dniu 17 marca 2020 roku🤦. Potem czytałam jego "wizje" (ale tylko jego) po to żeby przekonać się że niemal żadna się nie sprawdziła. W marcu straszył że na przełomie kwietnia,maja ludzie będą uciekać z Polski, nawet wskazywał z którego regionu. Potem to samo mówił,z tym że termin przesunął się na koniec lipca. Tak więc ja wszystkie jego wizję traktuję z dużym przymrużeniem oka.
      • borsuczyca.klusek Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 10:01
        Najgorsze niebezpieczeństwo jest takie, że algorytm podpowiada ci kolejnych i kolejnych bardziej niszowych i odklejonych. To jak zwiedzanie coraz głębszych kręgów piekła.
        • sonnija70 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 10:04
          O tak! Musialam czyscic cala historie, zeby nie widziec wiecej takich guru. Bo nim sie zorientujesz, ze to jakis szur to obejrzysz pare zatruwajacych umysl tresci.
          • juzustempy Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 10:21
            sonnija70 napisał(a):

> O tak! Musialam czyscic cala historie, zeby nie widziec wiecej takich guru. Bo
            > nim sie zorientujesz, ze to jakis szur to obejrzysz pare zatruwajacych umysl tr
            > esci.
            Rzeczywiście, o tym nie pomyślałam. Macie rację.
    • memphis90 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 09:42
      Czy trafnie przepowiedział już gdzie jest Złoty pociąg, Burtysznowa komnata i Iwona W?
    • daniela34 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 09:42
      Myślę, że to bzdury.
      • snajper55 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 00:39
        daniela34 napisała:

> Myślę, że to bzdury.

Bzdury? Żadne bzdury. W naszym ciemnym jasnowidze, szeptuchy i uzdrawiacze zbijają majątki.

S.
    • damartyn Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 09:45
      Sytuacja geopolityczna na świecie jest bardzo poważna ale temu Panu już dziękujemy.
    • sonnija70 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 09:47
      Mnie bardziej przeraza jeszcze ilu on ma fanow i abonentow. Jesli Polacy opieraja swoja wizje swiata o wizje tego pana, to nie widze jasno przyszlosci tego kraju.
      • madami Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 11:16
        Polacy kochają katastroficzne wizje wink a pan pięknie wpisuje się w trend.
      • tojaba Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 22:25
        Kiedyś czytałam taką opowieść (no, mniej więcejwink:

Młodzi małżonkowie z Warszawy podróżując latem 2012 roku po Podlasiu dowiedzieli się, że w jednej z wsi mieszka "Babka", Pelagia Kołtun, która wieszczy. I ponoć 100% się sprawdza!
        Nie śpieszyło im się zbytnio, więc postanowili się zabawić. Gdy przyszła ich kolej, trochę się speszyli i zadali "babce" 3 niezbyt wymyślne pytania:
        Kiedy urodzi się ich pierwsze dziecko? (podała datę : 21 kwietnia 2014 roku)
        Jaka będzie płeć dziecka? (powiedziała, że dziewczynka)
        Kto będzie u władzy w Polsce w sierpniu 2016? a babka na to: Tego nie mogę powiedzieć, bo 14 marca 2016 będzie koniec świata.
        Zaśmiali się, położyli na stole ile tam było trzeba i pożegnali się.
        21 kwietnia 2014 roku urodziła im się córka. 14 marca 2016 udawali, że zupełnie nie wierzą w ten koniec świata, ale 15 marca odetchnęli z ulgą. Latem postanowili zgłosić Babce reklamację: nie wszystko się wszak sprawdziło! Pojechali do tej wsi na Podlasiu. Przed chałupą nie było żadnego auta, a chałupa była zamknięta.
        Sąsiad zgodził się za drobną opłatą zaprowadzić do Babki. Po krótkim marszu dotarli na pobliski cmentarz,
        gdzie na jednym z nagrobków widniał napis:
        ŚP Pelagia Kołtun ur. 27 lutego 1938 zm. 14 marca 2016.
        • majenkir Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 04:06
          Uwielbiam takie historie 😅
    • umi Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 09:47
      Nie obejrzę, ale żadnego odkrycia Ameryki w tym nie ma. Z każda minutą, godzina czy nawet sekundą skraca się czas naszego świata. I nie ma sensu nie być z tym pogodzonym. Tak Ziemi jak i życia każdego z nas.
      Najlepiej żyć tak, jakby jutra miało już nie byc i tak, by niczego nie żałować, kiedy nagle czasu nam braknie. Myślę, że tylko wtedy człowiek jest w pełni szczęśliwy i nie wp.przy się w nic czego potem nei da się odkręcić. Chociaż trudno tak życ.
      • emigrantkaaa Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 13:42
        Najlepiej żyć tak, jakby jutra miało już nie byc i tak, by niczego nie żałować, kiedy nagle czasu nam braknie.

Dobra, to kupuję te buty, które weszły mi w głowę i nie chcą z niej wyjść, chociaż nie potrzebuję kolejnej pary i obiecałam sobie więcej żadnych nie kupować 😉
        • umi Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 23:40
          Jesli Cie te buty uszczęsliwią i bedziesz w nich dobrze wygladac, to kupuj na zdrowie. Jesli rozwalisz ostatnia kasę na cos do d.py, co kupujesz kompulsywnie, to w momencie smierci raczej nie będziesz tego dobrze wspominać.
          • emigrantkaaa Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 01:51
            E, nie, żadne tam kupowanie kompulsywne. Butów i ciuchów mam najprawdopodobniej mniej niż jakakolwiek ematka. Mogę te buty kupić z (prawie) czystym sumieniem 😉
    • anilorak174 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 09:48
      Najbardziej przerażające jest ilu ludzi wierzy w takie coś...
    • mia_mia Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 09:48
      Ten facet ma gorszą sprawdzalność przepowiedni niż ja, ze też ktoś go słuchasmile
    • abecadlowa1 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 09:53
      Już tyle końców świata było ...
      • mia_mia Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 10:01
        Mnie przestały ruszać około 10-12 lat, a Skandale czytałam nałogowo, po setnym końcu świata robi się nudnosmile
        • m_incubo Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 23:30
          Przypomniałaś mi "Skandale"!
    • borsuczyca.klusek Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 09:59
      Tak jest możliwy.

A jasnowidztwo to bardzo dobra intuicja + równie dobre zdolności analityczne + znajomość technik manipulacji + odpowiedni marketing.
    • fibi00 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 10:01
      Już się wyżej wypowiedziałam a dopiero po przeczytaniu wszystkich postów zorientowałam się że chodzi o Jackowskiego 😂.
      Nie musisz się martwić. Ja jego wizję śledzę od początku pandemii i jak dotąd ani jedna się nie sprawdziła. Pod moją wypowiedzią wkleję link z filmikiem , po obejrzeniu uspokoisz się i tak jak ja zaczniesz traktować wizje Jackowskiego z przymrużeniem oka.
      • fibi00 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 10:05
        youtu.be/ZD2CuuuaT3w
    • marianna1960 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 10:03
      Przecież to już od dawna wiadomo, zaczęło sie od konsumpcjonizmu ludzie zrobili z Ziemi nieograniczone źródło zasobów i śmietnik, z tego wynika ocieplenie to już odczuwamy, potem nastąpiła zaraza Covid a teraz jeszcze wojna Rosji z Ukrainą cieszmy się dniami które nam zostały nasze dzieci już tego nie dożyją.
      • panna.nasturcja Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 23:34
        Oczywiście. Bo to jest pierwsza wojna i pierwsza zaraza w dziejach świata.
        Nota bene, z punktu widzenia historii, obie dość łagodne.
        • memphis90 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 00:22
          Na marginesie, to czytałam ostatnio o mrówkach. Konkluzja była taka, że gdyby mrówki miały dostęp do broni nuklearnej, to świat przestałby istniec po tygodniu...
          • majenkir Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 04:09
            A mówi się, że to ludzie najgorsi sa 😏
    • lilia.z.doliny Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 10:10
      Zanim znowu dasz się zastraszyć temu pajacow, pomysl, ze staruszek swiat kula sie juz tysiace lat, podczas ktorych tysiace czubow pr epowiadaky jego rychly kresi
      • sonnija70 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 10:59
        Dokladnie, swiat nigdy nie byl wspanialym miejscem do zycia. Byly wojny, choroby, kryzysy, bieda. Nie bylo jednak internetu, mediow tak dostepnych, ze mozna kazda wizje rozkrecic na wielka skale, a na zastraszaniu najlepiej media zarabiaja.
      • kochamruskieileniwe Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 11:27
        a tak na marginesie - Ziemia w swojej historii mała wiele epizodów "końca świata"*. Końca organizmów żywych...
        Sama Ziemia, jako planet przetrwała. Co więcej, zycie ma to do siebie - że się odradza smile

Ale fakt, przy tym co robi człowiek, wcale nie zdziwiłabym się gdyby gatunek ludzki wymarł na własne życzenie (przy okazji załatwiając wiele innych organizmów).

Nie oglądam jasnowidzów, nie daję sie zastraszyc. Ale "siedzę" w historii naszej planety i wnioski z jej znajomości, wcale mnie nie napawają optymizmem co do przyszłości ludzkości. Zwłaszcza, że niby rozumni, ale sami siebie niszczymy.

*wymieranie na granicy ordowiku/syluru - ok.85% ówczesnych gatunków organizmów - fakt, morskich, ale wówczas innych raczej nie było
        wymieranie pod koniec permu - ok.95% organizmów morskich, ok 60%organizmów lądowych (gadów i płazów); 30 % owadów, wiele gatunków roślin.
        • simply_z Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 12:47
          dokladnie..ziemia przechodzi przez cykle, rowniez geologiczne.
    • semihora Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 13:18
      Nawet i bez tego pana wiadomo, że nie jest dobrze... smile
    • motyllica Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 19:56
      Nie nazwałabym Jackowskiego oszołomem ani pajacem.

Ale prawdą jest, że lepiej wychodzi mu znajdywanie ciał czyli mówienie o tym, co już się wydarzyło. Tak, ma potwierdzającą dokumentację od policji (można zobaczyć w archiwum).

A poczucia co do przyszłości na szczęście dla wszystkich mu się aż tak nie sprawdzają. Czasami coś widzi i interpretuje to na dużą skalę a tak naprawdę dotyczy to jakiegoś malutkiego fragmentu Polski czy małej grupy ludzi.
      Jednak za często nie polecam oglądać bo można się zdołować.
      • pani_tau Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 21:13
        Zdaje się, że najczęściej wskazuje zbiorniki wodne jako miejsce, w którym znajdują się zwłoki, co jest niesamowite, bo nikt, ale to nikt nie pomyślałby, że morderca mógł zatopić ciało. Nawet sami mordercy niezmiernie rzadko wpadają na taki pomysł, bo przecież nie ma sensu obciążać zwłoki i je topić wink.
        Nie wiem doprawdy jak skomentować fakt, że policja płaci mu za te "usługi".
        Gdy słyszę "Jackowski" to od razu przypomina mi się dowcip o góralu, który siedzi na gałęzi metodycznie odpilowywujac ja od drzewa. Widzi to przechodzący turysta i ostrzega "Baco, spadniecie!" Baca dalej piłuje, aż w końcu spada i stwierdza, że turysta był prorokiem.
        • abecadlowa1 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 21:48
          pani_tau napisał(a):

> Nie wiem doprawdy jak skomentować fakt, że policja płaci mu za te "usługi".

No właśnie, a technicznie jak się to odbywa?
          Czyżby ogłaszali postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na usługi jasnowidzenia? Przecież nawet nie ma takich CPV. A nawet gdyby były, to jak określić kryteria oceny ofert?
      • 71tosia Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 22:40
        Zero trafień, policja już pare razy wyjaśniała ze z panem jasnowidzem nie współpracuje a jego „widzenia” to to co kazdy z nas by przewidział.

www.planeta.pl/amp/full/48912/Ciekawostki/jasnowidz-jackowski-to-oszust-policjanci-ujawniaja-jego-metody-pracy
    • pani_tau Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 21:15
      Mojej ciotce sprawdza się każdy gazetowy horoskop.
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 21:18
      Koniec świata i zaglada ludzkosci gdzies tak już od czasów egipskich byla przepowiadana.
      Kiedys ktoś trafi 😂
    • kaktusowepole Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 21:48
      Jackowski ma sukcesy w znajdowaniu zwłok. To potwierdzone. Jego wizje dotyczące przyszłości słabo się sprawdzają. Nie przejmuj się tym i tak wszyscy kiedyś umrzemy.
      • 71tosia Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 22:43
        Nie ma żadnych sukcesów, nie powtarzaj tych bzdur które o sobie ten pan wypisuje na stronach internetowych, co policja już nie raz wyjaśniała.
        • motyllica Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 23:16
          krzysztof-jackowski.info/dokumenty-policyjne/
          To są skany z policji potwierdzające jego współpracę
          • 71tosia Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 00:15
            Może jednak oświadczenia rzecznika komendy głównej jest jednak trochę więcej warte niż to co pan jackowski wypisuje o sobie? W której z głośnych spraw „pomogl” policji?
            Wiara w w telepatię? W to ze mleko kisnie bo sikają do niego krasnale ten wierzysz? Bo to ten sam poziom wiedzy i wiary. smile
          • bene_gesserit Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 00:24
            Przecież te skany świadczą raczej o braku kwalifikacji naszej policji, niż o kwalifikacjach tego gościa.
          • snajper55 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 00:48
            motyllica napisała:

> krzysztof-jackowski.info/dokumenty-policyjne/
            > To są skany z policji potwierdzające jego współpracę

Wiesz że niektórzy policjanci wierzą w reptilian? I w grafen w szczepionkach? Niektórzy wierzą w Jackowskiego.

"„Wyborcza” w 2013 roku zapytała byłego rzecznika policji ile wskazań Krzysztofa Jackowskiego było trafnych? Okazuje się, że… zero! Co więcej, rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji powiedział, że Jackowskiemu zdarza się wprowadzać funkcjonariuszy w błąd."

www.planeta.pl/Ciekawostki/jasnowidz-jackowski-to-oszust-policjanci-ujawniaja-jego-metody-pracy
            S.
      • kryzys_wieku_sredniego Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 07:48
        Kiedyś był tutaj watasek o jasnowidzach, w każdym razie to nie jestvtak że ten facet jest oszustem, my nazywamy takich ludzi jasnowidzami - nieslusznie, ludzie przypisuja mu tajemne moce, media podsycają.
        A prawda jest taka, że są osoby które mają umysły mega analityczne, wielką empatię, są świetnymi śledczymi, mają dar ale nie jasnowidzenia tylko dedukowania.
        I przy okazji odpowiedni charakter.
        Czy nasze babki które znały się na zielarstwie i często pierwszej pomocy były czarownicami?

• ewka.n Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 19.08.22, 22:08
      Grzyby atomowe będą, ale będzie OK - patrz przepowiednie siostry Łucji, tej od objawienia fatimskiego. Jest ono lepsze od jakiegoś tam youtubowego choćby dlatego, że Watykan je klepnął, że to sama prawda i tak właśnie będzie:

"Nadchodzące wydarzenia zmienią oblicze ziemi i zmuszą wszystkie narody świata do działania. Niektóre pod presją wojny, inne ze względu na klęski żywiołowe lub zniszczenia, które niesie broń jądrowa (...)

Polska w tym przypadku zostanie oszczędzona. Będzie jedynym krajem, który ze światowej katastrofy wyjdzie jako państwo mocniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata poprzez ustrój, który stworzy. Poprzez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym."

Hm,... chociaż biorąc pod uwagę ostatnie zdanie, to można mieć wątpliwości, czy będzie OK wink

kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-przepowiednia-siostry-lucji-dla-polski-co-czeka-nasz-kraj,nId,6223993

• memphis90 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 00:33
        Jest jeszcze Baba Wanga, tam jeszcze ciekawiej. Zmiana orbity Ziemi już w przyszłym roku, kolonizacja Wenus w 2028 i sztuczne słońce w 2100.
        • snajper55 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 00:41
          memphis90 napisała:

> Jest jeszcze Baba Wanga, tam jeszcze ciekawiej. Zmiana orbity Ziemi już w przys
          > złym roku, kolonizacja Wenus w 2028 i sztuczne słońce w 2100.

A po kiego uja nam sztuczne słońce, skoro to prawdziwe grzeje nas aż nadto? A, już wiem, po to, żeby w nocy było jasno i żebyśmy mogli w nocy zap... za drugą miskę ryżu.

S.
          • memphis90 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 07:56
            Zgadłeś. Żeby oswietlac ciemną stronę Ziemi...
    • snajper55 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 00:37
      juzustempy napisała:

> Bo jak tak, to przestaję się odchudzać.

Koniec świata się rzeczywiście zbliża, ale z powodu katastrofy klimatycznej. Niestety, wyliczenia naukowców okazały się chybione, to co miało być za kilkadziesiąt lat jest już dziś.

> A co myślicie o jasnowidztwie?

Takie samo oszustwo jak wróżenie z kart, homeopatia czy telekineza. Metoda zarabiania na... naiwnych.

S.
    • bene_gesserit Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 00:44
      Czy to nie jest czasem tak, że fenomen popularności tego typu biznesmenów tłumaczy się tym, że
      a) wierzą ci, którzy są religijni, bo są przyzwyczajeni do wierzenia
      b) wierzą ci, którzy nie są religijni, bo ich emocjonalność/umysł po porzuceniu wiary szuka czegoś równie irracjonalnego, co religia?

No, to są idealne czasy dla 'jasnowidza', który jak mi niedawno ktoś klarował, 'zapomniał' przewidzieć wojnę w Ukrainie.
    • vivi86 Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 07:38
      Nie.
    • mid.week Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 07:59
      Odchudzaj się. Jak będzie wojna to chudsza szybciej uciekniesz, wciśniesz się do odjeżdżającego autobusu albo ukryjesz pod podłoga.
      • sueellen Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 08:03
        Albo szybciej umrze z głodu 🤣
    • sueellen Re: Nadchodzi koniec świata - wizja jasnowidza 20.08.22, 08:02
      Nie oglądałam i oglądać nie zamierzam. Faktem jest że broń atomowa istnieje i żyjemy w czasach największego zagrożenia od zimnej wojny. Dlatego przede wszystkim politycy powinni mieć to z tyłu głowy. Rosja w doktrynie wojskowej ma napisane, że broń atomowa może zostać użyta jeśli zagrożona zostanie integralność terytorialna Rosji. Jedni straszą więc krymem, inni twierdzą że Krym rosyjski nie jest, bo nie został uznany za rosyjski na arenie międzynarodowej. Jasnowidzami niespecjalnie się przejmuję. Wolę patrzeć śledzić fakty.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka