Dodaj do ulubionych

Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom?

25.08.22, 22:19
I to bliźniak 😂 Padłam. Ale tak to jest kiedy chce się mieć dziecko na gwałt i nie sprawdza się życiorysu potencjalnego tatusia.

www.pudelek.pl/maffashion-sprzedaje-dom-ktory-zbudowala-z-sebastianem-fabijanskim-wiemy-ile-milionow-sobie-za-niego-zazyczyla-6805318994512640a/komentarze
Obserwuj wątek
    • angazetka Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 22:21
      Tak, wyczyny Fabijańskiego to jej wina.
      • beataj1 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 22:24
        No i oczywiście on wcale dziecka nie chciał. Jego wręcz przy poczęciu nie było.
        Wszystko ona sama.
        • znowu.to.samo Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 22:27
          zgwałciła go
    • g.r.uuu Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 22:24
      Aha, rzeczywiście, standardowo tak to jest, że jak masz dziecko z nieodpowiednim facetem to sprzedajesz dom za sześć milionów big_grin Typowa historia jakich wiele
    • sandy_cheeks Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 22:24
      Pewnie się zakredytowała, z miniratki zrobiła się maksiratka, a dodatkowo wspołpłaciciel się wymiksował. Za kilka miechow opchnie dom za jakies 2-3 mln., czy srak nie zazdroszczę…
      • panna_lila Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 22:32
        ale to nie jest ich wspólna własność?
        • sandy_cheeks Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 22:53
          Nie wiem jaka jest forma własności, ale Sebix raczej nie będzie się dokładał na dom w którym nie mieszka.
          Ratka za kredyt na 2mln na 25 lat wynosi aktualnie ~15,5 koła i nie ma, że biznes nie idzie jak kiedyś….
          • angazetka Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:20
            Jeśli kredyt wspólny, to nie ma, że się nie będzie dokładał.
            • bigimax4 [...] 26.08.22, 01:55
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • arthwen Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 13:29
                Sąd, komornik, zajęcie konta. To mu zrobi jak nie będzie się dokładał.
                • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 13:53
                  Mi się wydaje ze ona sprzedała swoje mieszkanie w wwie i za to kupili ten dom
                  • kloi0505 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 18:25
                    Nie wiem jak ona, ale on sprzedał. Było na portalach plotkarskich.
          • szmytka1 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 10:22
            2 miliony taki metraż kosztuje obecnie u mnie, w Pcimiu Dolnym.
            • bigimax4 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 11:33
              Kolejna , kosztowac moze 10 , wazne za ile sie sprzeda
              • szmytka1 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 28.08.22, 15:01
                Tak, za tyle się sprzedaja nieruchomości. Wciąż są ludzie, których stać. Ceny jeszxze nie spadają, dopiero stanęły w miejscu. Bardzo sledze lokalny rynek nieruchomości więc wiem w jakim tempie znikają oferty i widzę wzrost cen, tak tak wzrosty nadal do tej pory były. Mniej więcej 10% od początku roku do półrocza. Deweloper widzę po ile sprzedaje np naprzeciwko mojego przedszkola, a kolejny rządek wystawiony już o 10% drożej.
    • tanebo001 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 22:25
      To chyba coś dla Bywalca...
    • raphidophora_tetrasperma Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 22:30
      Ależ może sobie chcieć ile dusza zapragnie. Cena transakcyjna od oferowej baaaardzo się różni. Myślę, że bardziej chodzi o rozleklamowanue oferty. Chociaż, podobno zawsze przyjdzie gupi i kupi, kwestią czasu
      • homohominilupus Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 06:06
        raphidophora_tetrasperma napisał(a):

. Myślę, że bardziej chodzi o rozleklamowanue oferty.

O co chodzi?
    • bigimax4 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 22:34
      W konstancinie nie w pizdzichach gornych
      Chociaz z drugiej strony za 1,5 miliona euro mozna miec cos ciekawszego w duzo ciekawszym miejscu
      • alessa28 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 22:45
        bigimax4 napisał:

> W konstancinie nie w pizdzichach gornych
        > Chociaz z drugiej strony za 1,5 miliona euro mozna miec cos ciekawszego w duzo
        > ciekawszym miejscu

Oesuu a co to Konstancin znów ,jakiś Nowy Jork drugi czy coś?
        Uwielbiam to jaranie się warsiawskimi lokalizacjami ,oprócz paru autochtonów i gromady słojów -#nikogo

Zapraszam do Wrocławia,mamy lepsze ceny lokalizację i klimat,ten artystyczny też xD
        • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:03
          nie o to chodzi, prawdopodobnie sławni i bogaci warszawiacy się w tym konstancinie osiedlają.
          Cos jak w Poznaniu na Solaczu?
          • angazetka Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:08
            Tak świetnie znasz Warszawę, a nie wiesz, czym jest Konstancin?
            • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:09
              Konstancin o ile wiem mieści się juz poza Warszawa. Poza tym mowilem ze osiedlają się tam sławni i bogaci - np Lisior
              • angazetka Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:13
                Wchodzi w skład - twoje ulubione słowo - aglomeracji.
                "Prawdopodobnie sławni i bogaci się w tym X osiedlają" - czyt. "nie wiem, nie znam się, jestem ponad to".
                • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:16
                  o nie, twoja interpretacja jest niepoprawna
                  wiem ze tam się osiedlają tylko nie wiem kto aktualnie tam mieszka
                  nie jestem „ponad to” bo jestem skromnym ciezko pracującym na swój dom człowiekiem i żadnymi tam warszawskimi bogaczami nie wzgardzam - nie ma zwykle nic za nic.
            • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:12
              ale żebyś się angazetko na mnie tak nie boczyla to powiem Ci ze wiele razy przejeżdżałem przez Warszawę samochodem i świetnie się jechało 😀

bardzo miło wspominam no Wislostrade, Trakt Brzeski, Wal Miedzeszynski a S2 to w ogóle miodzio 😀
              • turbinkamalinka Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 27.08.22, 00:33
                To ty chyba tamtędy jechałeś o 4.00 rano. Wał wąski, Trakt brzeski w przebudowie, Wisłostrada zatkana wiecznie od 20 lat. Super
                • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 27.08.22, 00:40
                  jeździłem o różnych portach i przejeżdżało sie fajnie 😀

jeszcze przez jakis czas musiałem jezdzic słynną Puławską kiedy S2 nie była cała - trzeba było na kwadrans albo dwa zjechać z ekspresowki do Warszawy by potem z powrotem wjechac na ekspresówkę.

Arterie wielopasmowe w Warszawie zawsze mi się podobały 😀

Tylko jak jest dużo arterii się przecinających czy rozwidlajacych to łatwo się pogubić nawet jak się jedzie z nawigacją
                  • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 27.08.22, 00:41
                    w szczególności Wislostrada na 3 pasy - mi się jeździło spoko - tylko z uwagi na duży ruch trzeba tam było mocno uważać by w cos nie przyfasolic
          • tanebo001 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:08
            Ale jest tam coś poza nazwą? Bo jak się patrzy na mapę to tylko las i ceny...
            • angazetka Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:14
              Prestiż. I towarzystwo innych sławnych i bogatych.
              • tanebo001 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:17
                I? Spotykają się tam po domach czy co?
                • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:19
                  tak - spotykają się na seks, koks i inne rozrywki
                  • tanebo001 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:28
                    Koks? A kto dziś koksem pali? Seks na koksie? Brudno...
                • marta.graca Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 06:28
                  Wiesz, jak Ci czegoś w kuchni zabraknie, to możesz zamiast iść do sklepu pożyczyć od Maff, wtedy od razu masz lepszy dzień, no i na ciasto też możesz ją zaprosić smile
        • angazetka Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:04
          A ja uwielbiam to poczucie lepszości, że się nie jest z Warszawy (warsiawka, słoje, to takie żenujące).
          A Konstancin jest willowym miasteczkiem dla bogatych od ponad wieku.
          • kloi0505 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 08:18
            Ty angazetko nie pochodzisz z W-wy, dlatego nie udawaj takiej warszawskiej.
            • angazetka Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 11:40
              Ojej, nie zrozumiałaś przekazu.
            • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 11:44
              a mnie angazetka opierdzielała gotowa bronić wyższości i lepszości Warszawy jak Rejtan
              Myślałem, że ona z dziada pradziada warszawianka
              • kloi0505 [...] 26.08.22, 12:00
                • angazetka Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 12:12
                  Nie jestem słoikiem, jestem człowiekiem.
                  • nicknanowyrok Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 12:40
                    Szymek też gdzieś z terenu między Garwolinem a Rykami, a rżnie poznaniaka big_grin
              • angazetka Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 12:12
                Nigdy nie ukrywałam, skąd jestem. I nie bronię wyższości Warszawy, tylko prezentuję ci swoje zdanie na jej temat oraz prostuję błędy.
        • bigimax4 [...] 25.08.22, 23:08
        • kloi0505 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 08:14
          Warszawa a Wrocław to niebo a ziemia. Warszawa jest super, Wrocław taki sobie. A klimat to jest w Krakowie a nie we Wrocławiu.
          • czubakka Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 10:34
            Zwłaszcza zimą. Ten klimat.
            • kloi0505 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 11:59
              Większy smog niż w Krakowie masz na pierwszej lepszej wsi. I chodziło mi o klimat artystyczny.
          • babsee Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 12:55
            Hmm....pozwole się sobie nie zgodzić. Ze stwierdzeniem, Ze Warszawa jest super. Ja bym tam nie chciała mieszkać. Nawet w Konstancinie.
            • kloi0505 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 13:07
              Znam wiele osób, które nie mogą zrozumieć, dlaczego W-wa mi się podoba.
        • dyzurny_troll_forum Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 10:07
          alessa28 napisała:

> Oesuu a co to Konstancin znów ,jakiś Nowy Jork drugi czy coś?

Myślę, że wszyscy najbogatsi ludzi w Polsce mieszkają właśnie tam...
    • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:00
      Duży jak na blizniak bo 271 m, Konstancin-bogata Warszawka. Ale cenka chyba z dupy?
      • g.r.uuu Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:06
        Chyba nie wiesz, jakie są teraz ceny. 4 miliony to domy w mojej okolicy chodzą, a bynajmniej nie mieszkam w okolicy dla bogatych gwiazd. Cenka z dupy to jest ponad 10 tysięcy za metr stan deweloperski na dalekiej Białołęce, albo kawalerka z rynku wtórnego na Targówku za 400 tysięcy
        • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:08
          chodzą ale czy schodzą po 4 miliony?
          bo teraz to i madaszyn pewnie nie stać na kredyt na 4
          • g.r.uuu Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:14
            Schodzą. Stoi tylko wyjątkowe szkaradzienstwo pełne boazerii za szóstkę.
        • bigimax4 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:10
          Chyba nie wiesz, jakie są teraz ceny. 4 miliony to domy w mojej okolicy chodzą

Sprzedal sie chociaz jeden , czy tylko "chodza"
          • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:12
            w twojej okolicy - znaczy się w Suchym Lesie?
            • g.r.uuu Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:16
              Jakim Suchym Lesie??? Suchy Las to chyba Poznań, ja piszę o Warszawie
              • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:18
                ale Bolszoj Zaganiew ma tam gdzies latyfundia
                • bigimax4 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:36
                  No mam tyle ze odlotow o milionach nie mam
          • g.r.uuu Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:15
            Sprzedają się Januszku. Nie każdy potrzebuje kredyciku i ciuła grosiki. Firmy kupują, inwestorzy
            • bigimax4 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:35
              Spoko , tylko jakos ci nie wierze a bzdury kazdy opowiadac moze

• prawackie_trolliszcze Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:32
          Może nie dla gwiazd, ale chyba jednak dla ludzi więcej niż zamożnych. Swój dom, 10-letni, o podobnej powierzchni, na dwukrotnie większej działce, blisko Warszawy, kupiłem w zeszłym roku za okrągły milion.
          Znalazłem ogłoszenie, o którym mowa. Jak dla mnie, za dużo szarości.
          • g.r.uuu Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:36
            Słowo klucz - blisko Warszawy. Ja mieszkam w Warszawie, ale dzielnica nie jest prestiżowa, daleko jej do Konstancina czy Żoliborza Oficerskiego, obok domów są stare bloki itp. Ale dobrze skomunikowana, to tez się przekłada na ceny.
            • bigimax4 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:37
              czy Żoliborza Oficerskiego, obok domów są stare bloki itp.

I to chodzi po miliony?
              Wez te swoje brednie glupszym od siebie opowiadaj , chyba ze dzialka hektarowa przy tym domu no to moze i tak
              • angazetka Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:40
                Na pierwszej z brzegu stronie dwa domy na Żoliborzu Oficerskim: po 6 000 000 i po 9 800 000.
                • bigimax4 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:43
                  No i co z tego
                  Szkoda ze w polsce nie ma dostepnego rejestru cen sprzedazy, pokazalo by to rozdzwiek fantazji ogloszen i cen realnych
                • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 00:43
                  Gdzie Rzym gdzie Krym?
              • g.r.uuu Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:55
                Januszek, skup się, ceny się zmieniły. Za 1,2 miliona to szeregówka koło mnie poszła w 2017 roku.
                • bigimax4 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 00:22
                  Ty sie skup grazyna 1.2 a 4 to troche jest roznicy
                  • g.r.uuu Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 00:50
                    Sam się Janusz skup lepiej. Ceny w 2017 a ceny w 2022 to są dwie rzeczywistości.
                    • bigimax4 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 00:54
                      HAHAHAHA, no ok , 2023 to bedzie taka rzeczywistosc ze ci leb rozsadzi
                • hanusinamama Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 12:05
                  Matkobosko za wiecej ja bym swój dom sprzedała ( małe miasto) a co dopiero w Konstancinie...
                  • bigimax4 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 27.08.22, 00:20
                    Hanusia zapomnialas dodac ze ta sprzedaz twojej posiadlosci za 6 milionow to w rzeczywistosci wymianana dwie zapuszczone kawalerki w pultusku po 3 miliony jedna
            • prawackie_trolliszcze Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:45
              W samej Warszawie to zupełnie inna rozmowa, ale tu mowa o Konstancinie, czyli jednak pod Warszawą. Zresztą Warszawa jest coraz gorszym miejscem do mieszkania, więc się z przyjemnością wyniosłem. Nie wiem, za co płacić takie pieniądze. Za przywilej wspierania własnymi podatkami słupkozy, zwężania ulic, marnotrawstwa, goovna w Wiśle?
            • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 00:41
              Konstancin nie jest dobrze skomunikowany jak nie patrzeć
              • bigimax4 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 00:58
                Ktos kto kupuje dom za pare milionow zazwyczaj nie musi jak pies o 9 na mordorze
                • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 00:59
                  To prawda. I zbiorkom tez go nie interesuje
              • dyzurny_troll_forum Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 10:13
                ichi51e napisała:

> Konstancin nie jest dobrze skomunikowany jak nie patrzeć

Jak nie jest skomunikowany!? Dwa pasy w każdym kierunku do samego centrum. A teraz jeszcze jest w dużej bliskości Południowej Obwodnicy Wawy.
                A zapewniam cię, że tam nikogo dostępność bydłowozów nie interesuje zbytnio...
                • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 13:15
                  Ni właśnie - jest to miejsce specyficzne dla ludzi którzy nie musza dojeżdżać lubią siedzieć w domu i cenią sobie prywatność i spokój - nikt przypadkowy się tam nie zapłacze bo naprawdę nie ma po co.
    • lauren6 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:04
      Wielki dom na mikro działce. Za darmo nie chciałabym zamieszkać.
    • tanebo001 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:07
      Bo ja wiem... Chałupy na tym zadupiu o takiej powierzchni są po 3, 4 mln
      • angazetka Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:21
        Przyznam, że kwaśne winogrona w tym wątku są super.
        • dr.amy.farrah.fowler Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 10:00
          Ale ta cena jest naprawdę z doopy, jeśli uwzględnić, że to bliźniak na małej działce. Szybki gugiel pokazuje, że bliźniaka w Konstancinie można mieć za 1/3 tej kwoty, a za połowę - wolnostojący na całkiem sporej działce.

Po prostu człowiek mający luźne 6 dużych baniek w Polsce zbuduje sobie chałupę jaką chce i gdzie chce.
          • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 13:16
            Z opisu rozumiem ze jest to pol bliźniaka na strzeżonym osiedlu uncertain
            • heca7 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 29.08.22, 09:24
              ichi51e napisała:

> Z opisu rozumiem ze jest to pol bliźniaka na strzeżonym osiedlu uncertain
              >

No ale działka nadal mała. Trochę za mała jak na taki duży segment. I 6 milionów jakie się za to chce.
      • wbka1 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 08:10
        Zadupiu? Przegiąłeś tanebo.
        • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 08:20
          no jest zadupie dla bogatych nie ma się co oszukiwać.
          • wbka1 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 13:20
            OK, może inaczej rozumiemy slowo >zadupie<.
            • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 19:19
              zadupie
              1. pot. «mała miejscowość oddalona do ośrodków kulturalnych i przemysłowych, do której trudno dojechać»
              2. pot. «dzielnica lub miejsce położone daleko od centrum miasta»
              • wbka1 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 20:20
                Twoim zdaniem wszystkie gminy podmiejskie, nawet te, które należą do najbogatszych w Polsce to zadupie. Moim zdaniem zadupie to pejoratywne określenie i nie pasuje do Konstancina.
                • raphidophora_tetrasperma Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 20:24
                  A moim zdaniem pasuje. Bardzo przyjemne miejsce ale jednak zadupie. Piszę to z perspektywy osoby, która z Warszawą nie ma absolutnie nic wspólnego.
                  • wbka1 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 21:19
                    Ach jak to pięknie brzmi: ,, tak wiele zamożnych osób marzy o mieszkaniu na zadupiu".
                    • raphidophora_tetrasperma Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 21:27
                      Całkiem możliwe, że zamożne społeczeństwo ma takie marzenia. Osobiście, sama w sezonie letnim wybywam na zadupie ale nie jest to K-J
                      • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 21:40
                        a w tym Konstancinie-Jeziornej są swidermajery?
                        • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 21:46
                          Swidermajery to kompletnie inna cześć Warszawy. warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,34862,18051349,mala-szwajcaria-w-konstancinie-czyli-podwarszawskie-osiedle.html
                          • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 21:54
                            Swoją droga - jak szkoda ze tam zlikwidowali kolej wąskotorowa - dzisiaj byłaby jak znalazł.
                          • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 27.08.22, 00:24
                            inna cześć Warszawy? Myślałem ze Jozefow, Otwock i Konstancin są poza Warszawą?
                            • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 27.08.22, 01:03
                              No są. rozdziela je Wisła. Swidermajery to linia Jozefow-Otwock, prawy brzeg. Konstancin to lewobrzeżną Warszawa. Najbliższy most to siekierkowski z 2000 roku.
                              • riki_i Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 28.08.22, 02:01
                                ichi51e napisała:

> No są. rozdziela je Wisła. Swidermajery to linia Jozefow-Otwock, prawy brzeg. K
                                > onstancin to lewobrzeżną Warszawa. Najbliższy most to siekierkowski z 2000 roku

No nie. Najbliższy most to przeprawa na południowej obwodnicy Warszawy (Most Południowy im. Anny Jagiellonki). Most oddano w tym roku.
                                • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 28.08.22, 10:23
                                  a sidermajery budowano w poprzednim stuleciu - odległość z Konstancina do Otwocka to 30 km dzisiaj.
                                  • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 28.08.22, 10:24
                                    *swidermajery
                                  • riki_i Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 28.08.22, 14:41
                                    ichi51e napisała:

> a sidermajery budowano w poprzednim stuleciu - odległość z Konstancina do Otwoc
                                    > ka to 30 km dzisiaj.

Kiedyś było kilka km , tuż przed wojną wybudowano most w Ciszycy i przetrwał on do 1944 roku.

W samym Konstancinie nie było świdermajerów mniej więcej z takich powodów, jak dziś w Miasteczku Wilanów nie ma bloków w standardzie wczesnego JW Construction.
                                    • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 29.08.22, 08:55
                                      no to cieszę się ze się jednak zgadzasz z twierdzeniem ze architektura w stylu świdermajer nie zagościła w Konstancinie. 🤷🏻‍♀️
                                  • riki_i Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 28.08.22, 14:43
                                    ichi51e napisała:

> a sidermajery budowano w poprzednim stuleciu - odległość z Konstancina do Otwoc
                                    > ka to 30 km dzisiaj.

Nie. 23 km.

I 26 minut jazdy samochodem od centrum jednej miejscowości do centrum drugiej.

Wujek google raczej nie kłamie.
                              • sol_13 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 28.08.22, 23:14
                                Swidermajery nie były budowane tylko w Józefowie i Otwocku, ale na całej tzw. linii otwockiej, czyli również w dzisiejszej Warszawie (Wawer).
                                • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 28.08.22, 23:31
                                  i w Falenicy?
                                  • sol_13 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 28.08.22, 23:33
                                    Falenica jest częścią Wawra.
                                    • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 29.08.22, 00:49
                                      dzieki za info
                            • heca7 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 29.08.22, 09:32
                              bywalec.hoteli napisał:

> inna cześć Warszawy? Myślałem ze Jozefow, Otwock i Konstancin są poza Warszawą?

Śródborów też. Potem Otwock, Świder- tam proponuję skręcić w ul. A. Mickiewicza. Inny świat się zaczyna. Dalej stoją w Józefowie, Michalinie, Falenicy, Miedzeszynie(? nie pamiętam czy jeszcze jakiś stoi), Radości i Aninie. Czy dalej , nie wiem.
                • taki-sobie-nick Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 28.08.22, 23:20
                  Twoim zdaniem?!

Oczywiście, że jest to OBIEKTYWNIE pejoratywne określenie i nie pasuje do Konstancina.
      • raphidophora_tetrasperma Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 10:41
        Nie znam się ale napiszę 😏 Lata temu, w czasach przedkomórkowych, byłam tam na jakiejś konferencji czy szkoleniu. Z tego wyjazdu pamiętam dwie rzeczy: tężnie blisko hotelu i mój ogromy wkurw, że nie pojechałam tam samochodem. Po podróży pociągiem, tłukłam się autobusem.podmiejskim pół dnia. Pamiętam jak.ludzie się jarali, że to spotkanie służbowe w TAKIM Prestiżowym miejscu. Okolica była urocza ale w moim odczuciu to lokalizacyjne to takie warszawskie Wejherowo. Niby do miasta blisko, niby przyjemnie ale jednak na zadupiu.
        • riki_i Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 11:04
          Korki w samym Konstancinie powodowane przez ronda są tak samo jak byly 20 lat temu. Natomiast zlikwidowano wąskie gardło dwupasmówki kończącej się kiedyś na granicy Warszawy i można nią dziś dojechać do Klarysewa. Wybudowano również dwupasmowy skrót na Ursynów, przez co autobusy podmiejskie z Konstancina zawożą na pierwszą stację metra na Kabatach, a nie tak jak kiedyś dopiero na Wilanowską.

Ogólnie mozna powiedzieć, że lekko się poprawiło, aczkolwiek odległości są oczywiście taki same jak wcześniej. To nie jest Warszawa. No i dojazd do obwodnicy wiedzie czasem przez korek.
          • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 13:18
            Tyle ze w weekendy nie jeżdżą i częstotliwość to średnio jeden autobus na godzinę…
        • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 13:17
          O to! To!
    • tanebo001 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:34
      Myślicie że to są kłopoty? Ona ma dopiero kłopoty www.pudelek.pl/maryla-rodowicz-zali-sie-ze-nie-stac-jej-na-luksusowe-wakacje-dla-calej-rodziny-przeciez-nie-posadze-dzieci-w-ekonomiku-6805171625761536a
    • majenkir Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 25.08.22, 23:39
      Wydaje się dużo, ale ktoś jej ten dom chyba wycenił? 🤷🏼‍♀️
      • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 00:47
        Wykończenie podbija cena
        • bigimax4 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 00:56
          Wykonczenie podbija cene jedynie w glowie sprzedajacego
          • zwyczajnamatka Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 06:32
            Dokładnie! Wykończenie i urządzenie to kwestia gustu. Mnie się ten dom w ogóle nie podoba, zupełnie nie moje klimaty, jest nieprzytulny, zimny. Kolory fatalne, nie cierpię szarości i czerni. Musiałabym wszystko wywalić, skuć ściany. Mogłabym zapłacić jedynie za lokalizację i metraż, ale na pewno nie za wnętrze.
          • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 08:09
            Prawda ale ona właśnie skończyła płacić za to wykończenie i w pale jej się nie mieści ze ktoś kto będzie kupował dom w konstancinie za miliony może mieć własny gust.
            • la_mujer75 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 13:25
              Wychodzi, że oni byli tyle ze sobą, co trwało projektowanie i budowa tego domu.
              Przykre.
              Dom mi się nie podoba. Totalnie nie mój styl. A już zwłaszcza kolorystyka.
    • noname2021 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 06:33
      OMG!! jaki przygnebiajacy bunkier. Nic dziwnego, ze im odwalilo.

brr.... w zyciu.

to tak jak wilczy szaniec - te bunkry hitlera.
    • princy-mincy Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 09:17
      Mnie to inna ręcz zastanawia.
      W opisie informacja, że działka 670m2 a dom 270 m2.
      Ile kondygnacji ma ten dom?
      Sama mieszkam w bliźniaku na działce o takiej powierzchni, ale dom o wiele mniejszy. Albo nie mają wcale ogrodu albo mają 3 kondygnacje.
      • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 09:44
        wydaje się ze dwa piętra ale może i 3 jest...
        • ichi51e Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 09:50
          2 www.otodom.pl/pl/oferta/nowoczesny-dom-konstancin-jeziorna-ID4ia4r.html
          przy czym rzekomo liczba pokoi 6 a z opisu ten szósty to albo pralni albo garderoba uncertain
          wziawszy pod uwagę ze ogłoszenie podaje marki mebli/parkietów/marmurów itd cenę podbija wykończenie. No nie wiem czy znajda chętnego - chyba jakiś bogaty kawaler z niechęcią do remontów ale w sumie na grzyba takiemu willa na zadupiu? Na jego miejscu brałabym dom na Żoliborzu.
          • 35wcieniu Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 12:06
            dziendobry.tvn.pl/gwiazdy/maffashion-pokazala-wnetrza-swojego-domu-5591470
            Tu do obejrzenia z prezentacją wink
            • 35wcieniu Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 12:23
              Oglądałam to już kiedyś jak zgłębiałam kim jest Maffashion, obejrzałam teraz ponownie i pomijając styl i upodobania- to jest jakiś dramat jeśli chodzi o projekt. Ta góra z pierdyliardem dziwnie zabudowanych ścianek (które chyba wynikają z ukośnej ściany tarasowej i wymuszają całą resztę), ten przedziwny na każdej płaszczyźnie "pokój kinowy" na dole, o pokoju dziecka (który "będzie slużył wiele lat"-mhm) w ogóle nie warto wspominać, wygląda jakby ktoś wrzucił tam przypadkowe meble.
            • riki_i Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 21:40
              No to jednak znacznie lepiej to wygląda niż myślałem. Jedno piętro i nie jest to bliźniak. Wykończenie ok, choć oczywiście styl nie każdemu musi się podobać (ja na przykład nie trawię nawet jednego metra surowego betonu). Natomiast cena za to wszysyko nadal jest wzięta totalnie z dupy.
              • bigimax4 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 27.08.22, 00:22
                Ale dzialeczka nie cale 700 metrow , takze troche lipa zalatuje
              • sol_13 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 28.08.22, 23:31
                W ogłoszeniu piszą, że w zabudowie bliźniaczej. Może garażami połączone i na zdjęciach nie widać.
          • princy-mincy Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 12:17
            Strasznie tam ciemno i nieprzytulnie- okna nie uratuja wnetrza jelsi wszystko jest szare i czarne.
      • riki_i Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 11:18
        Polowanie z nagonką na kompletnego frajera. Działka wielkości znaczka pocztowego i segment gdzie metry wciśnięto w piętra (ciągłe latanie po schodach). Za 6 mln zł również i dzisiaj można kupić nieporównywalnie lepsze domy w nieporównywalnie lepszej lokalizacji. Bo to nie jest zabytkowa willa w historycznym Konstancinie.
        • angazetka Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 11:38
          > Polowanie z nagonką na kompletnego frajera

Ktoś kogoś zmusza do kupna?
      • asia.sthm Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 12:30
        Kawalek zielonego dookola starczy, a i tak plytkami wylozeno lub zuzlem.
        Cene podbija wykonczenie i wyposazenie to jest sprzedane ze wszystkim, szlauf w ogrodku tez.

https://ireland.apollo.olxcdn.com/v1/files/eyJmbiI6Ijl3ejFmaGd0NzdqaDEtQVBMIiwidyI6W3siZm4iOiJlbnZmcXFlMWF5NGsxLUFQTCIsInMiOiIxNCIsInAiOiIxMCwtMTAiLCJhIjoiMCJ9XX0.JS8bMGcIaXtKcPIFNSZl5GBLe13LA5WsfX3-t3w71h4/image;s=1280x1024;q=80
      • rb_111222333 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 19:15
        princy-mincy napisała:

> Ile kondygnacji ma ten dom?
        > Sama mieszkam w bliźniaku na działce o takiej powierzchni, ale dom o wiele mni
        > ejszy. Albo nie mają wcale ogrodu albo mają 3 kondygnacje.

W opisie jest, że 2 piętra, czyli 3 kondygnacje. Mój kolega kupował dom w zabudowie szeregowej i narzekał że będzie miał 2 piętra - deweloper chce upchnąć jak najwięcej metrów mieszkania na stosunkowo małej działce. Cena jest 23 tys za metr - w Warszawie są po 15-17, może w konstancinie-jeziornej są odpowiednio droższe?
        • rb_111222333 Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 19:18
          Swoją drogą, trochę jest mi jej szkoda. Stworzyła sobie swoje gniazdko, idealnie pod siebie, i tak szybko musi je sprzedawać
        • bywalec.hoteli Re: Widziałyście za ile Maff chce sprzedać dom? 26.08.22, 19:32
          pamietam ze jak szukałem domu to na strzeszynie czy wilczym młynie było dużo takich szeregowek z lat 90 czy 2000 ze na malutkiej działce nawet 180m2 zmieściło się 240m2 domu 😀 przyziemie, parter, piętro i poddasze - 4 poziomy po 60m2. Nawet za 600-700k szło cos takiego znaleźć

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka