Dodaj do ulubionych

Ciuchy dla dziecka od neksi

27.08.22, 11:17
Pan i pani po dość świeżym rozwodzie (jakoś 2-3 mce temu). Dwójka dzieci 5 i 7 lat. Pan jeszcze miesiąc temu obrączkę nosił i zapewniał panią, że rozwód nic nie znaczy i ona jest miłością jego życia. Od tygodnia wiadomo, ze pan ma nową panią z dzieckiem w podobnym wieku. Już przedstawił ją wlasnym dzieciom, wspólnie spędzili weekend. A teraz przynosi synowi torbę ciuchów po dziecku neksi.
Odmówiłybyscie? Dały do noszenia? Wywaliły? Jeszcze co innego? W ogóle uważacie to za normalne?
Obserwuj wątek
    • kicifura Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 11:20
      odnawialna napisała:

> Pan jeszcze miesiąc temu obrączkę nosił i zapewniał panią, że rozwód nic n
      > ie znaczy i ona jest miłością jego życia.

Weź mi to rozrysuj, byłej żonie mówił że rozwód nic nie znaczy?
      Ciuchy oczywiście wywalam, o ile mnie na to stać
      • odnawialna Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 11:23
        Tak smile On nie chciał rozwodu.
        • kicifura Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 11:29
          No to chyba dobrze że zmienił obiekt zainteresowania i przestał truć ex.
        • nangaparbat3 Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 21:36
          To trochę zmienia perspektywę. Przyjęłabym i wybrała, co by mi odpowiadało.
          Ale Neksia się pospieszyła, dziwnie.
      • beata985 Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 15:11

> Ciuchy oczywiście wywalam,
        Oczywiście pod drzwi eksa i neksi 😜
    • alpepe Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 11:20
      Biorę, co dają, jak mi się nie podoba, puszczam dalej. Żadnych gadek o honorze etc.
      • alpepe Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 11:21
        I na marginesie, to uważam, że neksia sama zaraz będzie eksią.
        • mondaymorning1987 Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 12:52
          alpepe napisała:

> I na marginesie, to uważam, że neksia sama zaraz będzie eksią.
          >

U mnie tak było, wzięłam ciuchy, bo sie młodemu podobały i chętnie nosił, a nexia niebawem została exią.
    • potworia116 Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 11:25
      Oświećcie mnie proszę, bom nigdy nie zaślubiona ani nie rozwiedziona, tych neksi, które się pojawiają już po rozwodzie, też trzeba nienawidzić?
      • gama2003 Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 11:33
        Mus jest ? Nie wiedziałaś ?
      • odnawialna Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 11:34
        Nie. Osobiście szkoda mi dziewczyny, bo nie wie, w co się ładuje. Ale koleżanka świeżo po rozwodzie, siłą rzeczy myślę, że jeszcze się z tym nie ułożyła. Duma, honor, pewnie zazdrość jakaś też tam wchodzi w grę, chociaż ona jest na etapie "żadnych nowych facetów".

Osobiście to przekazanie ciuchów wydaje mi się nie na miejscu. Sprawa jak dla mnie jest zbyt świeża dla wszystkich.
      • dreg13 Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 11:34
        Czasami raczej brać w ciemno i się cieszyć ogromnie, dbać i chuchać. Szczególnie w takim przypadku, kiedy pan obrączkę nosił i kochał mimo rozwodu. Mam dwie koleżanki po rozwodach, które najchętniej same by panu neksię sprawiły, żeby tylko im dał spokój, nie nachodził, nie kochał wirtualnie, nie truł dupy i nie robił na złość, bo zua eksia nie chce wrócić.
      • nangaparbat3 Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 21:37
        Nie trzeba.
    • login.na.raz Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 11:34
      Ja bym wzięła i cieszyła się, że może neksia normalna i uda się ułożyć jakieś normalne stosunki.
      Skoro byli po rozwodzie, to w czym problem? W ogóle nie rozumiem - byli po rozwodzie a były mąż zapewniał, że wciąż kocha? Czy ten rozwód był z winy eks żony?
      • odnawialna Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 11:52
        Nie. Pani już z panem nie wytrzymała. Pan jest zdrowo rąbnięty i były przesłanki do rozwodu z jego winy, ale koleżanka nie chciała się szarpać. Ta obrączka i zapewnienia miłosne, a tydzień później nowa pani to bardzo typowe dla pana.
        • elenelda Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 11:58
          O mamo! Niech się cieszy, że jest eksią i bierze te ciuchy. O co tu unosić się honorem? Należy współczuć neksi.
          • kicifura Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 12:05
            I trzymać kciuki za powodzenie ich związku
            • milva24 Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 15:15
              No dokładnie.
    • szare_kolory Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 11:42
      Leciałyby wysoko i daleko.
    • mdro Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 12:11
      Jak ładne, w dobrym stanie i pasują, to w opisywanej sytuacji bym wzięła - gdyby mnie dla owej neksi porzucił, to pewnie nie (no, może bym się zastanowiła nad nowymi i superwypasionymi wink). Ale ja jestem dość pragmatyczna.
    • samawsnach Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 12:52
      Ej, mimo tego, że niby rozwód z woli pani, to jednak ten wątek ma cechy rywalizacyjnych rozkmin. Po co? Pan rozwiedziony, w nowym związku (a co nas obchodzi, czy trwałym?), przynosi ciuchy, ja biorę, albo nie. To serio proste.
      • odnawialna Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 14:29
        To prawda, też mi się wydaje, że tam rywalizacja jakaś się snuje. Ale raczej nie o pana chodzi. Bardziej o dzieci. Gość wmówił dziewczynie, że jest matką do kitu, a teraz nowa ciocia się pojawiła i dziewczyna już ma rozkminy, czy dzieci nie będą bardziej lubiły cioci od matki🤦‍♀️
        Dobrze, że się od niego uwolniła i pod opieką psycho jest. Szczerze, jestem w szoku jak taki toksyk może zryć psychikę fajnej dziewczynie.
    • kameralnie Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 13:26
      Pozwoliłabym dziecku zostawić sobie jeśli coś mu się podoba.
      Resztę wystawiłabym przy śmietniku.
      Bez zbytniego analizowania sytuacji.
    • lilia.z.doliny Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 13:30
      Powiedziałabym, że fajnie, że możemy się powymieniać używkami, ale ja dziękuję i nie skorzystam
      • fornita111 Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 13:42
        big_grin dobre!
      • kicifura Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 13:52
        Jeśli to faktycznie wymiana to lepiej brać te ciuchy, bo jeszcze nexia honorowa i faceta też nie przyjmie
        • majenkir Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 15:15
          😂😂😂
    • mid.week Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 13:38
      odnawialna napisała:

> Odmówiłybyscie? Dały do noszenia? Wywaliły? Jeszcze co innego? W ogóle uważacie
      > to za normalne?

Dają to biorę, zostawiam co mi się podoba, resztę puszczam dalej, nie wnikam w intencje, dziękuję i polecam się na przyszłość
    • fornita111 Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 13:41
      Wzielabym te ciuchy, ktore sie przydadza faktycznie- a reszte oddala, zeby komus innemu dali wink
    • semihora Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 13:45
      Jak ciuchy dobre, to niech dzieciak nosi. Jak nie są dobre, to wystawiam nawet za darmo na jakiejś grupce tematycznej.

Mąż może być debilem, neksia krową, ale planety szkoda, żeby dobre ciuchy wywalić do śmieci w imię jakiegoś śmiesznego honoru.
    • majenkir Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 15:16
      Jeżeli to nie ona była przyczyna rozwodu, to bym przyjęła.
    • youngagain Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 21:19
      Jprdl faceci to jednak troglodyci. Zero sentymentów, świętości. Następna kobieta i już. Bosh
      Ja bym takich ubranek nie przyjęła
    • nangaparbat3 Re: Ciuchy dla dziecka od neksi 27.08.22, 21:34
      Nam Neksia dawała swoje ciuchy dla córki, Neksia bardzo szczupła, córka nastoletnia. Ale ex się z nią związał 4 lata po wyprowadzeniu się, więc w miarę spokojnie to przełknełam. Wszystko było o wiele bardziej rozciągnięte w czasie niż u Ciebie. Tak od razu - uznałabym to za grubą niezręczność. Chyba bym oddala biedniejszym ode mnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka