Dodaj do ulubionych

Rząd/ Borgen - kolejny sezon jest

27.08.22, 23:57
Szukałam dziś, czy jest kolejny sezon "Już nie żyjesz" (nie ma) i przy okazji okazało się, że jest nowy sezon duńskiego "Rządu/ Borgen". Nie jest podpięty pod poprzednie serie, dodano jako "Rząd. Królestwo, władza, chwała". Dużo czasu minęło i to widać po aktorach wink
Obserwuj wątek
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Rząd/ Borgen - kolejny sezon jest 28.08.22, 11:26
      Supcio, zaraz zasiadam.
    • swiecaca Re: Rząd/ Borgen - kolejny sezon jest 28.08.22, 11:54
      Jestem w trakcie 3 sezonu, pierwsze 2 były świetne a trzeci słabiutki, nie wiem czy dotrwam
      • grey_delphinum Re: Rząd/ Borgen - kolejny sezon jest 28.08.22, 14:24
        Już obejrzane, świetny serial, choć brak mi bardzo jednej postaci (nie chce spojlerowac) . I wg mnie pani premier/minister... wciąż wygląda rewelacyjnie.
        • kropkaa Re: Rząd/ Borgen - kolejny sezon jest 29.08.22, 14:10
          Cały czas miałam nadzieję, że się pojawi.
          Ambasador Arktyki trochę wypełnił lukę.
          Genaralnie podobało mi się, momentami ministra prawie jak Frank Underwood wink
        • kryzys_wieku_sredniego Re: Rząd/ Borgen - kolejny sezon jest 29.08.22, 15:43
          No co ty ... ja tez czekałam kiedy się pojawi.
          • kropkaa Re: Rząd/ Borgen - kolejny sezon jest 29.08.22, 17:45
            Spojer kogo nie ma
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            Mnie jeszcze brakuje tej dziennikarki, która miała problem z alkoholem. Choć ona już wtedy swoje lata miała, więc dziś już pewnie zaawansowana emerytka.
            W ogóle mam wrażenie, że nawet jeśli postaci z poprzednich sezonów się pojawiały (np. koledzy z partii/ ministrowie) to tylko po to, żeby nikt nie zarzucił, że to nie jest kontynuacja.
      • elenelda Re: Rząd/ Borgen - kolejny sezon jest 29.08.22, 18:13
        swiecaca napisała:

> Jestem w trakcie 3 sezonu, pierwsze 2 były świetne a trzeci słabiutki, nie wiem
        > czy dotrwam

Ja trzeciego nie dałam rady obejrzeć. Porzuciłam i przeszłam do ostatniego sezonu.
    • biala_ladecka Re: Rząd/ Borgen - kolejny sezon jest 29.08.22, 17:51
      Pgladalam jakis czas temu. Przyjemny serial, konwencja jednego watku dobrze robi akcji. Piekne widoki, bardzo wspolczesne realia. Niestety zakonczenie do bolu naiwne. Nie wiedzialam, ze to sequel i dopiero potem siegnelam do 1 serii, niestety troche mnie rozczarowala. Utknelam na drugim sezonie. Produkcja netflixa moim zdaniem zdecydowanie lepsza.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka