Dodaj do ulubionych

wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni

29.08.22, 15:29
Ale już wracają!!!
Nie moge się doczekać, dziś w końcu po 3 tygodniach będę mieć dziecko w domu big_grin

Robię knedle z truskawkami i ciasteczka z białą czekoladą, na zamówienie wink

A jak tam Wasze dzieci, już zjechały do domu po wakacjach?
Obserwuj wątek
    • heca7 Re: wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni 29.08.22, 15:35
      Córka wyjechała tydzień temu na studia. Synowie dziś w nocy przylecieli z WB z obozu językowego. Jeden wydał wszystko, drugi przywiózł 200 funtów wink Byli na tym samym wyjeździe wink Starszy chciał aby w domu były pizzerinki a młodszy żeby były gołąbki, frytki, paluszki rybne, keczup Kotlin i ser żółty tylżycki wink
      • banicazarbuzem Re: wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni 29.08.22, 15:39
        Syn wraca dzisiaj ok 22.00, córka wyjeżdża jeszcze jutro do końca tygodnia i nie wiemy czy syn nie pojedzie z nią.
        Ogólnie mało ich było w wakacje w domu.
    • leanne_paul_piper Re: wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni 29.08.22, 15:38
      A ja wczoraj wsadziłam dzieciątko do samolotu, upewniłam się, że samolot na pewno odleciał, coby mi dzieciątko nie pojawiło się na progu i mogłam wreszcie odetchnąć😉🙃. Aha, dziecko powiedziało, ze następnym razem przyleci na miesiąc, albo ja mam przylecieć z kotem🙄
      • mamkotanagoracymdachu Re: wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni 29.08.22, 15:46
        Ty masz dzieci?? Nie wiedziałam! big_grin
    • sueellen Re: wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni 29.08.22, 18:51
      Moje jeszcze nie. Dopiero we wrześniu wracają. Mam jeszcze kilka dni wolności 😅
    • anilorak174 Re: wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni 29.08.22, 19:02
      U mnie 2 z 3 jest w domu. Córka wraca pojutrze.
    • tokyocat Re: wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni 29.08.22, 19:44
      Jedno na trzy. Drugie wraca jutro, trzecie w week-end i bedzie komplet.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka