Dodaj do ulubionych

Nudy, nudziarze, nudne rozmowy

30.08.22, 13:58
Co Was nudzi w rozmowach z innymi? Jakie tematy? Mnie:
- podatki, systemy podatkowe innych krajów, porównania, szczególnie jak mam podejrzenia, że ktoś nie wie o czym mówi
- politykowanie w stylu "a kto za to wszystko płaci? my płacimy, pani płaci, ja płacę"
- przytaczanie cudzych przygód i opowieści, które najczęściej nie mają wiele wspólnego z prawdą (znajomy znajomego opowiadał...)
- szczegóły chorób, problemów z zębami, skórne i inne cudze

Z kolei dość lubię ciekawostki z dróg, przypadki drogowo-mandatowe i problemy samochodowe smile.
Obserwuj wątek
    • szara.myszka.555 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:06
      Nie lubię poniższych:
      - tematy około-dzieciowe, szczególnie jeśli jest to główny (nie daj boziu - jedyny) temat rozmowy. Niektórzy rozmawiają tak, jakby poza rodzicielstwem nie było życia,
      - pogoda, porównywanie prognozy ze stanem rzeczywistym i ekscytacja z tym związana
      - 100% marudzenie i biadolenie - a to że to kasy brakuje, w pracy mobbing, mąż nie pomaga, teściowa wredna, i tak dalej, i tak dalej. Wszystko w czarnych kolorach, z gradową chmurą nad głową - zero docenienia tego, co dobrego w życiu się ma. Krew mnie zalewa i wycofuję się z takich monologów.
      • kk345 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 15:42
        Wymieniłaś trzon tematów na forum big_grin
    • mae224 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:06
      Męskie (bo oni w tym przodują) opowieści, co to się nie stało, jak się schlali ze Zdzisiem, Staszkiem czy innym Karolem, ile to zero siedem nie poszło i ile łiskacza.
      • mikams75 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:09
        ten sam typ faceta uwielbia rowniez opowiesci o wojsku, rownie beznadziejne jak te o chlaniu.
      • marta.graca Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 16:34
        O tak! Od liceum, przez studia i dorośli faceci też uwielbiają się tym jarać 🤷
      • magda.z.bagien Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 19:55
        Mnie też takie alko-przechwałki irytują. Jest to jakiś etap rozwoju, ale w pewnym wieku robi się żenujące.
      • arthwen Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 22:34
        Ale, że tacy mocno dorośli?
        Bo w mojej bańce, to tak trochę obciach - przymyka oko się na młodych, wiadomo, na studiach różnie bywało, ale jeśli ojciec (albo matka, ale jednak częściej ojciec) dzieciom nie umie napić się kulturalnie i nie do zgonu, to wstyd i nikt się tym chwalić nie będzie.
        • mikams75 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 31.08.22, 12:16
          te opowiesci i przechwalki czesto dotycza mlodzienczej przeszlosci czyli pan w srednim wieku ma wspominki z chlania sprzed lat i uwaza, ze to jest dla innych szalenie interesujace i zabawne.
          • arthwen Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 31.08.22, 17:29
            No nie, różnych takich wpadek z młodości raczej sie nie przywołuje, a już na pewno nie w celu chwalenia się wink
            • mikams75 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 01.09.22, 08:46
              jak widac po tym watku tacy panowie istnieja.
    • nie_ma_niebieskich Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:07
      Cóż... Większość tematów, poruszanych w tzw. codziennych rozmowach mnie nudzi... i dziwi, że np. laik udaje eksperta.
      Mnie ciekawi tylko praktycznie jak ktoś ma pracę ( lubianą) lub pasję (tak właśnie) i o tym odpowiada z zaangażowaniem. Wtedy chłonę jak gąbka. I jeszcze super poczucie humoru - bardzo lubię się śmiać.
    • swiecaca Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:09
      bieganie, ogrodnictwo, budowa i remonty domów -tematy typu jakie pokrycie dachowe, pompy ciepła etc.
      choroby mogą być ciekawe ale tylko niektóre
      • jomarch Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:12
        O, pompy ciepła, pokrycia dachowe też mnie śmiertelnie nudzą. Jak i hodowanie kwiatków.
      • jomarch Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:12
        Które na przykład?
        • mae224 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:15
          Z forum wynika, że najwięcej wpisów mają wątki o chorobach psychicznych.
          • jomarch Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:17
            A to tak, choroby psychiczne mogą być ciekawe. Jednakże rozróżniłabym wątki forumowe od rozmów na żywo (praca, sąsiad, znajomi, spotkania rodzinne).
        • swiecaca Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:26
          jomarch napisała:

> Które na przykład?

te, na które sama choruję albo ktoś bliski - ciekawe, reszta - nuda smile
    • malia Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:25
      Sny, są osoby, które opowiadają co im się śniło
      Zdjęcia - pokazywanie miliona zdjęć w trakcie rozmowy, szczególnie teraz, po wakacjach( mogę obejrzeć ze dwa, trzy, a nie setkę z dokładnym opisem co robiła 5 letnia Basia i 7 letnia Kasia)
      Cudze imprezy, kto był, co mówił, ile wypił, co robił
      Opowiastki o osobach, których nie znam i nie chcę poznać
      Celebryci i ich otoczka
      • grey_delphinum Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:34
        Tematy związane z życiem w domach, typu budowa domu, remonty elewacji, dachu, ogrodzenua, koszenie, sadzenie, zresztą wszelkie tematy ogrodnicze.

Tematy związane z małymi dziećmi (kiedyś interesujące, teraz nuuuuda 😉).

Tematy "samochodowe" (większość).
      • jomarch Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:37
        malia napisała:

> Opowiastki o osobach, których nie znam i nie chcę poznać

I nigdy nie poznam. Dokładnie.
        • malia Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:43
          Lubię moją sąsiadkę, ale jak zaczyna historię c cyklu "a matka tej co pracowała w urzędzie, tej co to mąż miał wypadek i nieślubne dziecko", to się natychmiast zwijam
      • lilia.z.doliny Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 16:55
        Sny, są osoby, które opowiadają co im się śniło
        Mam.takie sny, że czasami.ludzie sami.mnie proszą o relacje big_grin
        • niemcyy Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 17:02
          Ja lubię, jak ktoś mi opowiada, co mu się śniło smile
          Ale nie jak próbuje coś z tego wywróżyć.
        • malia Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 17:07
          no nie, jednak nie, bez względu na to, co komu się śni smile
          • lilia.z.doliny Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 17:21
            Kochana: boli.mnoe gardło, idę do lekarza, a on ma gabinet w mieszkaniu z wielkiej płyty. Wchodzę i widzę skały. Laryngolog do mnie: proszę się nie dziwić, jestem hodowca kamieni. I zaraz pani zbadam.gardlo, tylko najpierw wyprowadzę płomień na spacer.
            Podchodzi do kominka że skórzana smyczą, bierze jeden jęzor ognia w obroze i idą do skrzypiącej windy.
            • magda.z.bagien Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 19:58
              Zazdroszczę, uwielbiam takie klimaty.
            • mallard Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 22:14
              lilia.z.doliny napisała:

> Podchodzi do kominka że skórzana smyczą, bierze jeden jęzor ognia w obroze i idą do skrzypiącej windy.

Pamiętam, że ten laryngolog rządził kiedyś w wątku o snach! 😉
              • lilia.z.doliny Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 22:22
                Pamiętam, że ten laryngolog rządził kiedyś w wątku o snach!
                O!
                big_grin
      • rzepicha-piastowa Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 19:09
        malia napisała:

> Sny, są osoby, które opowiadają co im się śniło
        Oj tak! Nigdy nie moglam zrozumiec co w cudzych snach moze byc ciekawego (chyba, ze jest sie psychoterapeuta szkoly freudowskiej). Moj maz niestety ma do tego tendencje. Od kilkunastu lat juz go oduczam. Sa postepy, ale niestety powolne.
        • magda.z.bagien Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 20:02
          Takie jak opisany wyżej przez lilię z doliny są genialne. Taki poziom absurdu, który się sam roi w głowie ot tak.
          • lilia.z.doliny Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 20:53
            smile
            To jeden z wielu odpalow sennych
    • zuzanna_a Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:38
      opowiadanie o dzieciach, szczególnie o niemowlętach. jessssu nie znoszę. i na swoją obronę dodam, ze nie prowadziłam niemowlęcych rozmów rowniez gdy sama miałam niemowlę ale to wtedy było znośne.
      odkąd mam nastolatka a ktoś się pyta - a kiedy twój bąbelek zaczął raczkować/ kiedy wyszedł mu ząbek - to naprawdę nie ma nic nudniejszego niż powracanie do tych wspomnień, szczegolnie ze masy rzeczy nie pamiętam i wychodzę na wyrodną matkę big_grin

- wspominki z imprez - że ktoś się schlał ( to było ekscytujące jak się miało 17 lat, nie teraz)

- dyskusje o pandemii, chorobach, szczepieniach ( nie znoszę pseudonaukowego pierd....enia osób które nie mają o tym pojęcia, ale to tutaj prezentuje 50% ematek więc nic dziwnego)

- i ostatnio hit - totalna biologia. poznałam dwie osoby które zaczęły zgłębiać temat i dosłownie przecieram oczy ze zdumienia że dorośli ludzie w to wierzą.
      • jomarch Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:40
        Och, aż wygooglałam totalną biologię. Hit, posłuchałabym, ale tak, żeby potem to sobie obgadać z mężem śmieszkując.
        • barbibarbi Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 16:32
          Jakby ktoś miał problem z hemoroidami, to totalna biologia zna przyczyny powstania "Hemoroidy czyli guzki krwawnicze
          Hemoroidy to są żyły, a żyły połączone są z matką. Dlatego w Totalnej Biologii mówimy, że hemoroidy to jest rozwiązanie konfliktu tożsamości w powiązaniu z matką. Najczęściej problem hemoroidów dotyczy praworęcznych kobiet. Bo świat kobiet, to świat emocji. Można z tego wnioskować, że problem hemoroidów można uznać jednoznacznie za konflikt kobiecy. Drugą grupą ludzi, która znacznie łatwiej ulega takiemu szczególnemu programowi biologicznemu, są dojrzali płciowo leworęczni mężczyźni. Zdarza się, że problem ten dotyka mężczyzn praworęcznych. Przyczyną jest zachwianie równowagi hormonalnej, czyli powstaje przewaga hormonów żeńskich i wówczas taki mężczyzna przestraja się na świat kobiecych emocji, reagując jak dojrzała płciowo praworęczna kobieta."

Trudno jest się nie uśmiechnąć z politowaniem. Kto to wymyśla, po co, na co i dlaczego? Czy są osoby, które to traktują poważnie?
          • malia Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 17:04
            jesu, co to jest?????
          • magda.z.bagien Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 20:03
            O co w tym chodzi?
            • daszka_staszka Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 21:29
              To chyba taka duchową cieciorka w nodze 🤣
      • klaramara33 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 16:48
        To ja o dzieciach lubię długo rozmawiać i pewnie dlatego tyle matek poznałam i nadal są moimi znajomymi, a niemowlaczki kocham.
    • lilia.z.doliny Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:49
      BIUROWE DRAMATY- nic nie przebije kartkagate, w której to uczestniczyła znajoma. Wlokaca się miesiącami pełzająca intryga jednej biurwy została zakończona twistem w postaci POLOZENIA KARTKI Z WYDRUKIEM CZEGOS NA KSEROKOPIARCE A NIE BIURKU SZEFA. Był to wstrząs, koniec relacji i kres pewnej epoki.
      • jomarch Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:52
        big_grin
      • swiecaca Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 15:43
        brzmi zabawnie, posłuchałabym big_grin
        • lilia.z.doliny Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 16:54
          Zapewniam cię, że porzygalabts się z nudów przy drugim zdaniu. Płakać mi się chciało.prxy tej story, bo była mi leniwie opowiadana przez 40 minut, bez polotu i swady. Walczyły we mnie dwie istoty: ta odpowiedzialna za savoir-vivre i ta, która odpowiada za rozwalanie glinianych mis na czyjejś głowieindifferent
      • marta.graca Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 16:37
        W mojej pracy sekretarki się lubują w dramach tego typu. Codziennie aferka. Jedna nawet sobie lubi popłakać wink
    • mikams75 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:52
      opowiadanie o filmie lub serialu - jakby mnie to interesowalo, to bym wolala sama obejrzec a taka opowiesc o wyimaginowanych sytuacjach i ludziach jest gorsza niz opowiesc o znajomych znajomych.
      • ponis1990 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 15:40
        O, podpisuje sie! A przoduje w tym jedna znajoma ktora potrafi mi pół godziny opowiadać o serialu ktorego nawet nie mam zamiaru oglądać. Teraz juz wprost jej ukrocam na wstępie że mnie to nie interesuje.
      • malia Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 17:08
        o tak, zapomniałam o serialach
      • magda.z.bagien Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 20:05
        Znam to. Opowiadanie trwa zwykle dłużej niż sam film.
    • alpepe Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 14:53
      Lubię wszystko może za wyjątkiem jakichś odrażających szokujących opowieści typu, pan zarąbał panią siekierą, po tym, jak ona się puściła z ich owczarkiem...
    • mava1 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 15:27
      nic mnie w zasadzie nie nudzi bo potrafię przekierowac rozmowe na inne tematy, w razie potrzeby.
      Natomiast niezmiernie nudne jest ogladanie cudzych zdjęć, np. z wakacji. No tu juz niczego zrobić sie nie da a nie wypada powiedzieć, że stutysieczna pozycja, z tej samej plaży, nic mnie nie obchodzi i nie zachwyca.
      • bene_gesserit Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 17:21
        mava1 napisał(a):
        > Natomiast niezmiernie nudne jest ogladanie cudzych zdjęć, np. z wakacji. No tu
        > juz niczego zrobić sie nie da a nie wypada powiedzieć, że stutysieczna pozycja,
        > z tej samej plaży, nic mnie nie obchodzi i nie zachwyca.

Przebijam filmami ze ślubu, najlepiej nie zmontowaną relacją 1:1, czyli sześcioma godzinami weselnego horroru, kręconego z coraz bardziej trzęsącej się ręki
    • arthwen Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 16:20
      Problemy samochodowe, przypadki drogowo-mandatowe to mnie nudzą nieziemsko.

Ale owszem, chorobowe również, chociaż nie tyle nudzą, co nużą i lekko obrzydzają.
    • niemcyy Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 16:40
      1. Co było/będzie do jedzenia, jeśli nie jest to coś egzotycznego.

2. Jaką to jestem bohaterką, bo robię tyle rzeczy dla mnie uciążliwych, za to nikomu niepotrzebnych oprócz mnie samej do zdobycia medalu z ziemniaka, którego dzielnie sama obiorę.

• barbibarbi Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 16:43
      Nudzi mnie narzekactwo, biadolenie, rozkminianie życia miłosnego dorosłych bombelków (trzydziestoletni syn, łolaboga żadna go nie chce - ciekawe czemu) omawianie ze szczegółami chorób wszelakich, łolaboga jaka to ja chora jestem, MOJE choroby są najbardziej dramatyczne, co tam jakiś rak czy cukrzyca kogośtam, MOJA wysypka na łydce najważniejsza! Widzę narcyzm wylewający się z rozmów, kiedyś jakoś to znosiłam, teraz już nie mogę.
      • mikams75 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 16:46
        o tak, zycie milosne i mi przypomnialas - opowiesci o zyciu milosnym sprzed 30 lat z eksami, ktorzy dawno juz o wszystkim zapomnieli.
        • barbibarbi Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 16:49
          Ciekawie czy eksiowie wspominają partnerki sprzed 30 lat? Coś mi się wydaje, że bardzo wątpię tongue_out
          • mikams75 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 17:54
            nie sadze, a przynajmniej nigdy nie slyszalam. Ale kobiety potrafia miec takie wspominki.
          • angazetka Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 18:54
            Riki wspomina, swoje i cudze wink
      • taki-sobie-nick Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 22:43
        Rozumiem, że teraz każdemu diagnozuje się narcyzm, ale na narcyzm cierpi tylko JEDEN procent populacji, nie wszyscy wasi znajomi.
        • taki-sobie-nick Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 22:44
          A to, o czym piszesz, to jest zwykły EGOCENTRYZM.
    • klaramara33 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 16:44
      Długie narzekanie mnie nudzi, długie plotki, gadanie aby gadać.
    • bene_gesserit Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 17:11
      Mnie to życie nauczyło, że nie ma nudnych tematów, tylko nudno rozmówcy. Czy to rozwój dorożkarstwa w Kongo, czy wpływ pozycji kucznej na proces defekacji, jeśli ktoś mówi z zaangażowaniem i rozmawia ze swadą, chętnie w tym uczestniczę.
      • rzepicha-piastowa Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 19:13
        O, tak, tak, dokladnie! Znam ludzi, ktorzy moga opowiadac o najnudniejszym temacie w taki sposob, ze slucha sie tego jak najlepszego thrillera albo komedii. Jesli czasem czegos innym zazdroszcze, to wlasnie ten talent.
      • gama2003 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 19:15
        Mam to samo.
        Plus dlugosc wywodów.
        Niekończące się historie mnie obezwladniają.

• shmu Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 17:11
      Narzekanie na swoją pracę. To jest akurat w większości przypadków rzecz, która da się zmienić. Z tym, że w większości te osoby nie chcą zmienić pracy, bo mają związane z nią przywileje, ale za to regularnie narzekają i porównują do mojej (o której nota bene mało wiedzą i która ma swoje wady i zalety, jak wszystko na ziemii).
    • konsta-is-me Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 17:32
      Polityczne ,w stylu "a to wina pisu/tuska/wszystkich świętych", w ogóle polityczne.

"Ekspertyzy"- szczególnie polityczno- godpodarcze- " trzeba zrobić tak a tak i wystarczy tylko..."wypowiadane z miną znawcy ,który rozwiazal właśnie problem głodu na świecie.

Maruderstwa pt." bo na Zachodzie to ...", , "bo tylko w Polsce/ tym kraju"- zawsze ale to zawsze po tych słowach wiem ,że ten ktoś nie ma pojęcia o czym mówi i najdalej podróżował do sąsiedniego miasta powiatowego.

Dziwowania sie "bo kiedyś to było inaczej", albo co gorsza zdziwienia że 30 lat temu było inaczej i niechęć przyjęcia do wiadomości ,że czas nie stoi w miejscu.

"Dzieciowych"-"mój Sebastianek zrobił kupkę 3 razy wczoraj..." - o jesssuuuu, nieeee!!!
      Najgorsze chyba.

Opowiadań o osobach których nie znam i pewnie nie poznam, bez nawet podania kontekstu "Grażyna powiedziała a na to Zoska mówi że..."- ja nie znam żadnej Grażyny i nic mnie to nie obchodzi !

Tzw."otwierania się" po alkoholu- nie cierpię tego...To są z reguły najnudniejsze rozmowy jakie mogą być.

• simply_z Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 17:50
      -o sprzataniu, typu jakich mopow uzywam, jak nam pierze pralka, czym czyscimy framugi itd.
      -wesela, czyli jaka muzyka, czy moze jednakzespol, a moze dj
      -choroby-obrzydliwe
      -bombelki ale to zalezy, niekiedy mozna posluchac
      -nudna praca
    • mala_truskawka Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 18:18
      Moje typy:
      - dzieci (od narodzin do końca przedszkola mniej więcej, perypetie szkolne bywają za to ciekawe),
      - ogrodnictwo / rolnictwo / sadownictwo,
      - gotowanie,
      - osiągi samochodów i inne ich parametry.
    • gryzelda71 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 18:20
      W.sumie nie ma tematów nudnych, są tylko takie które mnie w tej chwili nie interesują.
      Jak.to.spiewa Zawialow nie pchaj mi w głowę się, zabieraj slowa i cześć.
    • krwawy.lolo Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 18:25
      W tzw. "realu" opowieści rodzinne, o różnych ciotkach, kuzynach, ich dzieciach. To mi jednym uchem wpada, drugim wypada. Nigdy nie kojarzę i nie mam ochoty kojarzyć ludzi z tych opowiadań.
      A na forum to rozważania, co on chciał przez to powiedzieć i dlaczego milczy. Czyli rozkminianie "związków"
      • krwawy.lolo Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 19:14
        Nie wspomniałem bohaterach pudelków, pomponików, czy innych kompletnie niezrozumiałych mi zjawisk kultury maglowej.
    • m_incubo Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 18:34
      Na śmierć zanudzają mnie tematy szczepionkowe, pandemiczne i wszystkie w stylu "czy też podczas covid strzykało was w lewym kolanie podczas podnoszenia prawej ręki za głowę i KIEDY WAM TO MINĘŁO??", opisy matur, rekrutacji, wyników egzaminów, punktów i testów, wszystkie wątki kulinarne i w większości zdjęciowe wink
      Lubię wątki hrabiny, spadkowe, zdradowe, większość opisów mężów i małżeństw pod zmienionymi nickami, wątki obuwnicze i "taka sytuacja - co robi ematka", te ostatnie właściwie lubię najbardziej.
      Jednym słowem, na forum przychodzę typowo po niską rozrywkę.
      • m_incubo Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 18:37
        A poza forum to np. lubię o religii, podatkach, budowie domów, towarzyskie plotki i nowości, lubię gadać o filmach, książkach i serialach, czego forumowo z kolei nie znoszę i raczej w te wątki nie wchodzę.
    • potworia116 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 19:18
      "Męskie" tematy - motoryzacja, sport, budownictwo. Zziewam gdzie popadnie.
      • rzepicha-piastowa Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 19:22
        ZZiewanie to polaczenie ziewania i zwiewania
        • potworia116 Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 19:23
          rzepicha-piastowa napisała:

> ZZiewanie to polaczenie ziewania i zwiewania
      • krwawy.lolo Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 19:46
        O tym nawet nie wspominam. Dlatego w ogóle nie gadam na "męskich" forach. Kilka razy zajrzałem na automoto, bo ktoś tutaj zalinkował. Wolę damskie autokreacje, niechby najbardziej egzaltowane, niż żenujące wypinanie piersi cherlawej przez wirtualnych maczów.
      • magda.z.bagien Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 20:11
        Piłka nożna 🥱
    • mid.week Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 30.08.22, 19:50
      To nie tematy są nudne ale ludzie. Jeden o podatkach czy wrzodach będzie opowiadał tak, że pójdę doczytać o tym, bo mnie zaciekawi. Inny opowiadając o podróżach może sprawić że zasnę
      • m_incubo Re: Nudy, nudziarze, nudne rozmowy 31.08.22, 11:03
        Właśnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka