Dodaj do ulubionych

Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce??

30.08.22, 23:51
Jest cos takiego?? Szukam i szukam i nic.

Chodzi o to zeby dalo sie zalozyc na materac w chlopcowym pokoju i zeby bylo ladne i sie nie sciagalo. Materac jest oczywiscie bialy z bialym pokrowcem i bardzo bylabym naiwna gdybym wierzyla ze chlopcy beda ladnie przykrywac narzuta lozka jak posiel schowaja. Marze o lozkach zascielonych przez caly dzien a nie smialabym wymagac zarzucania co rano narzuty. Luzno polozona pod przescieradlo taka klasyczna narzuta bedzie sie scisgac.

Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi wink
Obserwuj wątek
    • ga-ti Re: Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce 31.08.22, 00:08
      A wierzysz, że będą co dziennie łóżka ścielić? Schowają pościel i założą narzutę na gumce (prawie taką jak prześcieradło z gumką)?
      Może kup jakieś ciemniejsze prześcieradła z gumką i odpuść narzuty, już samo schowanie pościeli będzie wyczynem wink
      • taki-sobie-nick Re: Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce 31.08.22, 00:10
        To ile lat mają synkowie?
      • snowdust Re: Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce 31.08.22, 00:31
        Narzuta na stale bylaby a zarzucaliby przescieradlo bez gumki na to
        • ga-ti Re: Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce 31.08.22, 00:36
          Aha, to Mysiulek fajną zalinkował.
    • mysiulek08 Re: Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce 31.08.22, 00:10
      to ma byc cos jak przescieradlo z gumka? i na to dopiero posciel (przescieradlo i reszta) ?

jak tak, to patrz wlasnie przescieradla z gumka, bywaja rozne, szczegolnie jesli nie musza byc z bawelny

albo kup zwykla narzute, idz do krawcowej i popros o wszycie gumki ( na rogach nie po calosci)
      • mysiulek08 Re: Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce 31.08.22, 00:14
        np

www.amazon.pl/BOLO-prze%C5%9Bcieradlo-pokrowiec-oddychaj%C4%85cego-pikowanego/dp/B09G124T3D?th=1&psc=1
        • snowdust Re: Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce 31.08.22, 00:35
          O no! Do blizszego przyjrzenia sie. Dzieki!
    • zona_mi Re: Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce 31.08.22, 00:14
      snowdust napisała:

> Marze o lozkach zascielonych przez caly dzien a nie smi
      > alabym wymagac zarzucania co rano narzuty. Luzno polozona pod przescieradlo tak
      > a klasyczna narzuta bedzie sie scisgac.
      >
      A niby dlaczego nie?
      Moi co dzień zarzucają narzutę, chyba jest to dla nich oczywistość, jak umycie zębów.
      Się ściąga, to się poprawia.
      Jeśli wisi równo z obu stron łóżka, to wytrzymuje przez dzień z grubsza.
      • snowdust Re: Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce 31.08.22, 00:37
        Problem z tym ze ona nie bedzie wisiala nawet ladnie. Te lozka to takie wcisniete w rog niestojace swobodnie na srodku. Ja bym miala problem zeby je za kazdym razem ladnie ulozyc to nie chce tego od nich wymagac
    • 3-mamuska Re: Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce 31.08.22, 00:15
      Wrzuć w google narzuta na łóżko z gumką.
      • majenkir Re: Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce 31.08.22, 00:21
        I to codziennie się zakłada, a wieczorem zdejmuje?
        • 3-mamuska Re: Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce 31.08.22, 00:24
          Jak kto chce mnie nie pytaj.
          Są też same gumki na klipy, właśnie aby się narzuty koce pościel się nie zasuwały.
    • kotejka Re: Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce 31.08.22, 00:16
      Pojęcia nie mam, o co chodzi
      Ale synkom możesz zapodac rozwój osobisty wink
      youtu.be/hsDMbNJb6hU
      Moi mają zwykle narzuty i ogarniaja, nawet najmłodszy
      Albo nie, ale wtedy wystarczy zwykls zyebka, dziala lepiej od gumki
      W ogóle zyebka na facetów dobrze dziala
      • zona_mi Re: Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce 31.08.22, 00:20
        kotejka napisała:

> Pojęcia nie mam, o co chodzi
        > Ale synkom możesz zapodac rozwój osobisty wink
        > youtu.be/hsDMbNJb6hU

19 minut? OMG. Jutro może...
        Co do reszty - tak, zgadzam się otóż:

> Moi mają zwykle narzuty i ogarniaja, nawet najmłodszy
        > Albo nie, ale wtedy wystarczy zwykls zyebka, dziala lepiej od gumki
        > W ogóle zyebka na facetów dobrze dziala
      • taki-sobie-nick Re: Ozdobny pokrowiec ma materac/narzuta na gumce 31.08.22, 00:21
        Zwracam się z uprzejmą prośbą o nieużywanie słów wulgarnych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka