Dodaj do ulubionych

Zmienić się nie do poznania

31.08.22, 13:20
Jak to zrobić? Schudnąć, usunąć cechy charakterystyczne typu znamiona, obciąć włosy? Mam cztery miesiące na metamorfozę.
Obserwuj wątek
    • iwoniaw Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:22
      Ale chcesz się ukrywać i zmienic tożsamość czy wygrać wybory Miss Mierzei przy niepopularnych instagramowo warunkach wyjściowych?
      • chebellacosa92 Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:39
        iwoniaw napisała:

> Ale chcesz się ukrywać i zmienic tożsamość czy wygrać wybory Miss Mierzei przy
        > niepopularnych instagramowo warunkach wyjściowych?
        W punkt.
        • stephanie.plum Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:55
          które?
          • daniela34 Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:59
            Jak Miss Mierzei to wystarczy stylizacja z łopatą przecież- powie, że idzie robić przekop i wygrana w kieszeni.
            • gama2003 Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 14:03
              Teraz to by mogła wygrać mając uprawnienia kapitańskie. I fuchę życia.

W 4 miesiace to raczej tylko patent sternika zdąży zrobić.
              • annaboleyn Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 14:33
                Ach, cholera, uprzedziłaś mnie big_grin
            • annaboleyn Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 14:33
              Albo z okładką patentu żeglarskiego w łapie, zainteresowanie murowane, z okazji braku chętnych na rejs inauguracyjny big_grin
              • daniela34 Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 14:37
                😃
            • efka_454 Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 15:14
              A jak ukryć, to można wmieszać się w jakiąś większą bójkę i narazić na ostre mordobicie. Wtedy jest szansa na zmianę kształtu nosa. Do tego proponuję, tak jak to pokazują różne filmy akcji, obciąć włosy tępym nożem i zafarbować w jakimś przydrożnym motelu farbą kupioną w jakimś markecie, aby zapewnić sobie anonimowość
    • mashcaron Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:23
      Operacja plastyczna twarzy- kompleksowa, typu nos, brwi, wypełniacze, wycięte torebki z policzków, wymodelowany podbródek i ostrzykniete usta- powinna pomóc.
    • ichi51e Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:24
      zapisz się na zumbe. Metamorfozy nie będzie ale o ile człowiek szczęśliwszy...
      • maslova Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:42
        Akurat po zumbie ja byłabym zdecydowanie mniej szczęśliwa wink
    • pampelune Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:26
      chebellacosa92 napisała:

> Jak to zrobić? Schudnąć, usunąć cechy charakterystyczne typu znamiona, obciąć
      >włosy? Mam cztery miesiące na metamorfozę.

Zmienić postawę, chód, gestykulację, melodię wypowiedzi. Zajęcia aktorskie może pomogą?
    • koralinaxxxx Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:27
      Jeśli masz opadające powieki - blefaroplastyka. Zmiana fryzury albo koloru, zgubienie kilku kg, a najlepiej do tego ćwiczenia, cztery miesiące, coś tam będzie widać. Jeśli nadgryzł Cię ząb czasu polecam botoks, może lekkie wypełnienie ust (nie chodzi o karpia, a o przywrócenie dawnej objętości), do tego fajny ubiór i jesteś nówka sztuka smile jeśli nie masz nic przeciwko, to możesz też sobie wypełnić policzki, wolumetrię full face odradzam.
    • malia Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:32
      Chcesz się zmienić tak, żeby cię nikt nie rozpoznał, czy wywołać efekt łaaaał? Bo to co innego jakby
    • jammer1974 Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:36
      Ale to musisz chyba ze 40kg schudnac zeby zmienic sie nie do poznania.
      • mashcaron Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:39
        Albo przytyć:p
        • ichi51e Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 14:39
          Dobre!
      • efka_454 Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 15:10
        jammer1974 napisała:

> Ale to musisz chyba ze 40kg schudnac zeby zmienic sie nie do poznania.

Ale do łodzi wystarczy tylko 20 ;P
    • chebellacosa92 Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:40
      Zapomniałam napisać - BEZ operacji plastycznej. Dopuszczalna medycyna - botoks itp.
      • aandzia43 Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:50
        Nie da się bez operacji jeśli masz charakterystyczny duży nos, biust czy krzywy zgryz.
    • eriu Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:44
      Dla mnie popracować nad sobą wewnętrznie żeby z człowieka biła taka fajna energia. Dla mnie o wiele lepszy cel niż zewnętrzne metamorfozy, które mogą nie dać szczęścia w ogóle a są tylko wpisywaniem się w kolejny kanon.
    • sumire Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 13:45
      Metoda Stanisławskiego?...
    • profes79 Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 14:06
      Generalnie w przypadku kobiet pomaga drastyczna zmiana koloru włosów - swego czasu w szkole dziewczyny która przez pięć lat nosiła jasne blond włosy a na studniówkę przefarbowała się na czarno w pierwszej chwili nie poznałem...
      W przypadku facetów jest prościej; wystarczy zapuścić/zgolić brodę smile
    • alexis1121 Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 14:30
      Zaczęłabym od zębów, jeżeli masz kiepskie. Z naturalnym efektem. Wyżej ktoś rzucił dobry pomysł z zajęciami aktorskimi, postawa i głos mają ogromny wpływ na to, jak postrzegają nas inni.
    • jdylag75 Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 15:24
      W zależności od sylwetki drastycznie schudnij albo drastycznie przytyj, efekt murowany.
    • alpepe Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 15:30
      Napiszże, czy wylaszczyć, czy na odwrót. Nietwarzowe okulary zerówki, grzywka lub jej brak, farbowanie, ścięcie lub zapuszczenie, trwała lub prostowanie, to już dużo zrobi. Do tego inny chód, np. do jednego buta włożyć wkładkę i już lekko się zmienia geometria. Inne zestawy kolorystyczne, inne torebki, inny sposób noszenia torebek.
    • eliszka25 Re: Zmienić się nie do poznania 31.08.22, 15:32
      Kiedyś poszłam do fryzjera i powiedziałam, że mam chęć na zmianę, ale nie wiem jaką. Włosy miałam prawie do pasa, bez grzywki. Po dwóch godzinach miałam wycieniowaną fryzurę prawie do ramion z asymetryczną grzywką. Własny mąż poznał mnie po kurtce i torebce 😄

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka