Dodaj do ulubionych

Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica

01.09.22, 13:50
Czym różnią się od siebie? Używałyście? Szukam podkładu idealnego.
Obserwuj wątek
    • sabek81 Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 14:29
      Tego pierwszego sprobowalam od siostry, z tym drugim nie mialam do czynienia, moze to inne opakowanie na inny rynek albo starsze? Ogolnie bardzo delikatny.
      • annaboleyn Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 15:28
        To nowy kosmetyk, bardziej kryjący, podobna formuła.
    • thank_you Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 14:33
      Używam pierwszego - jesli masz idealną cerę, to sprawi, ze bedzie wygladała, jak chwile po posmarowaniu dobrym kremem. Mega naturalne, świetliste „nic”. big_grin
      Jesli nie, to szukaj innego, bo niczego nie ukryje. smile

• annaboleyn Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 14:43
        Mojej cerze daleko do ideału, ale pierwszy robi istotną różnicę, rzeczywiście nie ukryje problemów, ale z fazy "cześć, zombie" przenosi mnie do "o, wyspałaś się?". Ten drugi to fotoszop big_grin
        • thank_you Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 14:48
          To moze nie masz tak złej jak uważasz? smile))

Mówisz, ze fotoszop? Kurde... zamęczę się kiedyś z tymi wszystkimi kosmetykami. 😳🤯
          • annaboleyn Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 14:50
            Szału nie ma, sinawy koloryt, sińce pod oczami jak u pandy, czerwony nosek big_grin A spróbuj sobie w salonie, mnie skusili big_grin
          • magdallenac Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 15:08
            Kocham obydwa. Ten nowy rzeczywiście robi na twarzy instagramowy filtr, a ten stary rozświetla. Jedyna uwaga- mam obydwa i obydwa w tym samym kolorze, mam wrażenie, że ten nowy jest o wiele ciemniejszy.
            • taje Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 02.09.22, 00:10
              Całkiem przypadkiem kupiłam ten drugi (Touche de Teint) i faktycznie w nim B20 to jak w innych Les Beiges B30. Przy czym Eau de Teint nie używałam, tylko wcześniejsze (Sheer Healthy Glow Tinted Moisturiser + poprzednicy).

A do czego służy ten pędzelek - oświećcie mnie pls!
              • magdallenac Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 02.09.22, 00:55
                No wyciskasz podkład na łapę, mieszasz te kulki pędzelkiem i pędzelkiem na twarz nakładasz. Ja zrezygnowałam z pędzelka, bo mi się go nie chciało ciągle myć. Nakładam palcami i rozcieram silikonową gąbką.
                • annaboleyn Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 02.09.22, 08:51
                  Ja nakładam łapą smile A ich pędzelków (już mam 4! wink używam do nakładania różu np. Albo pudru smile Kompletnie nie umiem nakładać "mokrych" kosmetyków pędzlami, już prędzej gąbką, ale też nie lubię.
                  • taje Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 02.09.22, 10:12
                    Ja też nie umiem pędzlami albo za leniwa jestem (mycie pędzli!). Ale tu prawdę mówiąc nawet nie widziałam użytku dla pędzla, bo podkład sam się miesza przy wyciskaniu na rękę a potem siup na twarz. No ale spróbuję, a nuż jeszcze piękniejsza będę smile
                    • andace Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 02.09.22, 10:39
                      Dla mnie ten pędzelek dołączony do produktu jest za mały do twarzy, idealny do korektora lub różu. Zazwyczaj nakładam palcami ale próbowałam też pędzlem do podkładu i efekt jest jeszcze lepszy (przy tym pierwszym produkcie).
                    • thank_you Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 02.09.22, 13:18
                      Też nie używam tych pędzelków, tylko rozprowadzam i wklepuję opuszkiem palca. smile
                      • annaboleyn Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 02.09.22, 14:54
                        No i jeszcze, przyznam się, co tam - zawsze mam wrażenie, że drugie tyle, co pójdzie na twarz - zostaje w przypadku takich mokrych kosmetyków w pędzlu. I mnie to boli, weźcie, taka kasa big_grin
          • andace Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 02.09.22, 10:38
            Miałam oszczędzać, bo opakowanie Chanela to opakowanie farby, a w sumie ściany bardziej teraz potrzebują wyrównania koloru, mi wystarczą na razie kropelki Clarins.
            Kupiłam opakowanie tego pierwszego bo forum tak zachwalało, tydzień później Chanel wprowadził nowy produkt. 🥹😭 oglądałam porównania na YouTube, ten nowy jest bardziej kryjący, ale oba dają bardzo naturalne wykończenie. Nowy przyda się na jesień/zimę.
    • panilola Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 14:40
      Używam pierwszego i dla mnie jest to podkład idealny. Bardzo lekki, nie tworzy maski, nie uwydatnia suchych skórek i po prostu lekko ujednolica/poprawia/rozświetla cerę. Niedoskonałości nie kryje.
      Jedyny produkt kosmetyczny polecany na ematce, który mnie faktycznie zachwycił i jestem wdzięczna bezgranicznie.
      • magdallenac Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 15:08
        Kup ten nowy, będziesz jeszcze bardziej zachwycona.😊
    • annaboleyn Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 14:41
      Mam oba. Ten pierwszy bardzo delikatny, taki na codzienne wyjście do ludzi, choć można stopniować krycie ilością nałożonego, stapia się ze skóra, daje bardzo naturalny efekt. Ten drugi - dla mnie na wieczór, sztuczne światło, mocniejsze krycie, mocniejsze ujednolicenie. Ew. do zadań specjalnych, typu "nie spałam dwie noce i to widać". Nie robi maski, absolutnie, po prostu jest to inny typ kosmetyku, niby tez wodny, ale dla mnie mocniejszy. Uwaga - tego drugiego jest znacznie mniej, choć cenka taka, jak w przypadku pierwszego smile Smutek, ale kosmetyk bardzo wydajny.
      • sabek81 Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 02.09.22, 11:10
        Kurde, kusicie tym drugim nowym a dopiero kupiłam giorgio armani 🙈
    • annaboleyn Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 14:45
      Aha, jeszcze - pierwszy dobrałam sobie kierując się odcieniami na stronie, tu odcień nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Drugi bardzo zdecydowanie polecam dobierać w salonie i robić to uważnie smile
      • magdallenac Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 16:12
        Tak!
    • barattolina Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 14:46
      Weszłam specjalnie dla Ciebie na stronę Chanel i tam jest to opisane. Czym one się różnią?

LES BEIGES TOUCHE DE TEINT - Trzykrotnie większa zawartość pigmentów*
      *W porównaniu z LES BEIGES EAU DE TEINT.

Po prostu jak sama nazwa wskazuje Eu de Tient jest bardziej wodnisty.
    • annaboleyn Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 15:28
      Aha, z tej serii jest jeszcze róż i w zasadzie też polecam. Naturalny, ładnie się nakłada, cieżko sobie nim zrobić krzywdę. Ale cena podobnie zbójecka i jeżeli ktoś może kupić tylko jeden z tych kosmetyków - to ja bym róż odpuściła. Mam jeszcze Hourglass i Diora, cena niższa, a o niebo bardziej wydajne.
    • extereso Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 15:47
      To kupuje ten drugi. ten pierwszy super, ale mało wydajny. Skończył się przez lato, a naprawdę rzadko używałam, bo latem najczęściej chodzę bez niczego.
    • elenelda Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 15:50
      Dzięki dziewczyny, wiedziałam, że można na Was liczyć. Kupiłam właśnie ten nowszysmile
      • pasquda77 Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 16:04
        Nada się do cery tłustej?
        • elenelda Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 16:36
          Kupiłam przed chwilą i jeszcze tego nie wiem. Ja co prawda tłustej nie mam, ale z tego co piszą dziewczyny, wynika, że się nada.
    • szafireczek Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 16:06
      Dla mnie LB Chanel takie sobie, ale kupiłam BB, ten który polecała Magdalenac - Cliv - wzięłam zielony, bo jest jaśniejszy i nawilża i jest idealny. Polecam spróbować, jak będzie w hebe promocjasmile
      • magdallenac Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 16:13
        Tym Clivem też jestem zachwycona. Podobno mają też świetne maski, niestety nie widziałam u siebie.
        • szafireczek Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 16:18
          Ja zamierzam upolować maskę - ampułki w kremie z wit. C - na razie nie ma, bo to jest jakiś hit sprzedażowy.
        • shellyanna Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 21:17
          A mnie krem Cliv uczulil strasznie, a mnie nic nie uczula. Zraziłam się do marki.
      • elenelda Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 16:36
        Jaki Cliv i dlaczego nic nie wiem?smile
        • elenelda Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 16:39
          Ech, znalazłam i ma tlenek cynku w składzie😭 A to cholerstwo bardzo mnie uczula, masakruje mi twarz.
        • szafireczek Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 16:40
          O ten tu i też bym się nie zainteresowała, gdyby nie polecenie Magsmile
          www.hebe.pl/cliv/
      • annaboleyn Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 16:45
        Ooo, miałam ten, z jakiejś dzikiej promocji i efekty mnie mile zaskoczyły: www.hebe.pl/cliv-ampulka-z-retinolem-do-twarzy-30-ml-000000000000379399.html
        • extereso Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 20:15
          A podkład kupiłaś w dauglasie ?
          • elenelda Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 01.09.22, 22:26
            Tak
            • extereso Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 02.09.22, 07:16
              Dzięki
            • annaboleyn Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 02.09.22, 08:50
              Ja też w douglasie.
      • arabelax Re: Podkłady z serii Les beiges Chanel - różnica 02.09.22, 07:53
        Czy to jest ten Cliv w zoltym opakowaniu? Taki tylko wodze na stronie Hebe.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka