Dodaj do ulubionych

Uber kto korzysta?

01.09.22, 19:09
Czy to skomplikowane?
Jak to działa?
Obserwuj wątek
    • gaskama Re: Uber kto korzysta? 01.09.22, 19:12
      Chyba bardzo proste. Syn korzysta namiętnie.
    • ichi51e Re: Uber kto korzysta? 01.09.22, 19:17
      Bardzo proste nieskomplikowane. Lepiej unikać nocą po pijaku wracając z imprezy - poza tymi okolicznościami śmiga jak zloto
    • ritual2019 Re: Uber kto korzysta? 01.09.22, 19:21
      Normalna app jak innych firm taxi. Uber jak amazon, szybki i niezawodny a dodatkowo tani.
    • extereso Re: Uber kto korzysta? 01.09.22, 19:25
      Mój syn stale, ja okazjonalnie. Bardzo proste i sprawne
      • nicknanowyrok Re: Uber kto korzysta? 01.09.22, 20:21
        Raz i wystarczy. Opalony kierowca, z Gocławia zamiast na Ochotę, wywiózł mnie na Żoliborz. Pomylił podobne nazwy ulic.

Teraz jest tyle aplikacyjnych sieci taksówkowych, że nie musze korzystac z tego barachła.
        • snajper55 Re: Uber kto korzysta? 01.09.22, 20:25
          nicknanowyrok napisała:

> Raz i wystarczy. Opalony kierowca, z Gocławia zamiast na Ochotę, wywiózł mnie n
          > a Żoliborz. Pomylił podobne nazwy ulic.
          >
          > Teraz jest tyle aplikacyjnych sieci taksówkowych, że nie musze korzystac z tego
          > barachła.

To akurat nic dziwnego, skoro w Warszawie są na przykład dwie ulice Jana Pawła II. big_grin Jest Aleja JP II w Centrum i ulica JP II w Wesołej.

S.
          • ichi51e Re: Uber kto korzysta? 01.09.22, 20:28
            Goscince są tez dwa. Jeden na Siekierkach drugi w wesołej.
        • ichi51e Re: Uber kto korzysta? 01.09.22, 20:28
          Nie on pomylił tylko ty złe wpisałaś. przecież w ubierze nie mówisz kierowcy gdzie cię ma wieźć tylko wpisujesz adres w apke. A jak cię wiezie na około to piszesz skargę i prosisz o korektę kursu.
          • igge Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 04:14
            Dokladnie
          • igge Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 04:20
            Albo po dowiezieniu na miejsce, też można dopiero reklamację napisać i chyba zawsze nam zwrócili za kurs np droższy, bo pań kierowca dziwną trasą i dłuższą niepotrzebnie jechał . Albo większą kasę aplikacja zabrała niż podana na początku.
            Generalnie są plusy i to dużo ale minusy też są. Ale nie chcę rozpisywać się.
            Jeżdżę ostatnio bardzo często , a młodzież okoliczna jeszcze częściej.
          • snajper55 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 04:40
            ichi51e napisała:

> Nie on pomylił tylko ty złe wpisałaś. przecież w ubierze nie mówisz kierowcy gd
            > zie cię ma wieźć tylko wpisujesz adres w apke. A jak cię wiezie na około to pis
            > zesz skargę i prosisz o korektę kursu.

A po co ma wieźć na około? Przeciez w Uberze z góry wiadomo ile się za kurs płaci. Jedzie na około, to więcej benzyny spali i mniej zarobi. To nie taksówka z licznikiem.

S.
        • angazetka Re: Uber kto korzysta? 01.09.22, 20:30
          Zdarza się i bladym kierowcom taksówek.
          • nicknanowyrok Re: Uber kto korzysta? 01.09.22, 20:35
            Wpisane było prawidłowo. A opaleniznę złapał chyba na Kaukazie, bo zwał się Georgi czy jakoś podobnie.
            • m_incubo Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 08:31
              Tak, tak, na pewno prawidłowo.
              To nie kierowca wpisuje, prawidłowo czy błędnie, i nie jedzie tam, gdzie mu się wydaje, tylko według tego, co ty wpisałaś.
            • ichi51e Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 10:06
              To jak to technicznie wyglądało? Aplikacja pokazuje ze w lewo a on w prawo? A ty nic?
        • kamin Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 04:22
          Hmm. W uberze nie wpisujesz samodzielnie miejsca docelowego do aplikacji, która później prowadzi kierowcę do celu? Myślałam, że wszystkie sieciowe taxi tak mają.
        • 71tosia Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 08:18
          Przecież miejsce docelowe sama wpisujesz i kierowca nie ma co pomylic
        • m_incubo Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 08:29
          Jak to możliwe, że kierowca "pomylił", przecież samemu się podaje ulicę w apce, masz trasę i koszt?
        • leosia-wspaniala Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 08:31
          I myślisz, że ten kierowca jeździ tylko uberem big_grin ?
          • m_incubo Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 08:34
            Ja myślę, że to nie w opalonym kierowcy problem.
            Nick też zobowiązuje.
        • agusia.gerek Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 10:10
          A co robiłeś w Warszawie Marek?
        • dyzurny_troll_forum Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 10:52
          nicknanowyrok napisała:

> Raz i wystarczy. Opalony kierowca, z Gocławia zamiast na Ochotę, wywiózł mnie n
          > a Żoliborz. Pomylił podobne nazwy ulic.

Tak, pomylił nazwy ulic!
          On jedzie dokładnie tam i tylko tam gdzie ty podałaś w swojej aplikacji.
      • agusia.gerek Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 10:09
        b
    • angazetka Re: Uber kto korzysta? 01.09.22, 20:31
      Ja nie, etycznie mi nie odpowiada. Znalazłam korpo taksówkarskie z wygodnym sposobem zamawiania, szacowania kosztów i w ogóle i tego się trzymam.
      • igge Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 04:22
        Ja też mam awaryjnie telefon do innej taksówki , żeby obejść jakoś minusy ubera.

Ale ta jest ok dwa razy droższa, a często korzystam .
      • sol_13 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 07:43
        U, etycznie. Co jest nieetycznego w Uberze, co jest etyczne u naszych złotów?
        • marta.graca Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 08:37
          Może tak niskie zarobki kierowców, że muszą jeździć po 16h dziennie, by na chleb zarobić? ( co oczywiście przekłada się na bezpieczeństwo pasażera, jadącego z takim kierowcą). To tak, jak by się pytać, co jest nieetycznego w kupowaniu ciuchów szytych w Bangladeszu.
          • ichi51e Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 10:03
            Cóż każdy woli żeby było tanio
            • ichi51e Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 10:04
              To mi przypomina ze Warszawa teraz próbowała przepchnąć 16 zeta za trzaśnięcie drzwiczkami w taksowce www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1407458%2C16-zl-za-trzasniecie-drzwiami-i-6-zl-za-kilometr-nowe-stawki-taksowkarzy
            • angazetka Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 12:24
              Taksówkami jeżdżę na tyle rzadko, że mogę wybrać opcję bardziej etyczną.
            • marta.graca Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 12:26
              Jak ktoś woli, żeby było tanio, to raczej nie wywala kasy na Ubera i taksówki, tylko jeździ zbiorkomem.
              • ritual2019 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 12:39
                Uber jest tani w porownaniu z innymi firmami taxi.
                Transport publiczny nie zawsze jest dostepny i nie dociera wszedzie, liczy sie takze czas.
          • sol_13 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 22:53
            A taksówkarze to ile jeżdżą, hobbystycznie po 4h?
            Mam naprzeciwko sąsiada taksówkarza w korporacji i dość często rozmawiamy. Śpi po 4h, resztę jeździ. W weekendy całe noce, bo klubowicze.
          • veryvery Re: Uber kto korzysta? 04.09.22, 22:02
            marta.graca napisała:

> Może tak niskie zarobki kierowców, że muszą jeździć po 16h dziennie, by na chle
            > b zarobić? ( co oczywiście przekłada się na bezpieczeństwo pasażera, jadącego z
            > takim kierowcą). To tak, jak by się pytać, co jest nieetycznego w kupowaniu ci
            > uchów szytych w Bangladeszu.
            >

Zawsze mi się wydawało że kierowcy ubera to ludzie, którzy mają swoje stałe prace a uberem sobie dorabiają, ale moze dla kogos to i jest full time job
    • ponis1990 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 06:24
      Mąż korzysta, znajomi korzystają, dużo ludzi korzysta. Nieskomplikowane, ale wciąż nie umiem dojść do etapu instalacji aplikacji i ogarnia to mąż za mnie ;p
    • lauren6 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 07:38
      Korzystałam, ale teraz bojkotuję. Panowie przewożący pasażerów z firm na U i B odpowiadają w Warszawie za 20% wszystkich gwałtów.

Wolę zamówić taksówkę aplikacją Freenow. Drożej wychodzi, ale samochody są lepszej klasy i kierowcy to w większości normalni taksówkarze, a nie Abdullach z Google Maps na smartfonie.
      • lauren6 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 08:01
        Dodam jeszcze może, że taksówki Ubera, które widuję na ulicach Warszawy w większości wyglądają na słaby stan techniczny. Szczerze wątpię czy kierowcy mają OC. W razie wypadku będzie: szukaj wiatru w polu.
        • dr.amy.farrah.fowler Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 14:05
          OC akurat mają, Uber natychmiast blokuje w systemie samochód bez OC.
      • 71tosia Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 08:16
        bzdura, masz badania na temat tych gwałtów?
        Ps zwykle taksówki tez jeżdżą z Google map i tez kierowcami bywają obcokrajowcy
        • marta.graca Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 08:43
          www.vogue.pl/a/molestowanie-i-gwalty-w-taksowkach-z-aplikacji-typu-uber-i-bolt
          • ichi51e Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 10:02
            Tych gwałtów wszystkich w wwie było 120 z tego 20 uber (czy coś podobnego liczby tego rzędu) co oznacza ze gwałcących taksiarzy może 5 a może 1
            • lauren6 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 10:23
              Bardzo łatwo ci przychodzi bagatelizowanie przemocy seksualnej wobec kobiet.

Problem jest dużo większy, bo do molestowania seksualnego w tych taksówkach (on nachalnych propozycji seksualnych do kontaktu cielesnego z klientką) dochodzi dużo częściej, a policja nie chce przyjmować takich zgłoszeń.
              • ichi51e Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 11:43
                Nie bagatelizuje przemocy tylko stwierdzam ze 20% z całej Warszawy to jest około 20. Czyli nie można powiedzieć ze jest to w ubierze zjawisko masowe
                • lauren6 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 12:15
                  Umiesz czytać? Gdzie niby napisałam o masowych gwałtach w Uber?

Przedstawiłam statystyki warszawskiej policji, które SĄ niepokojące. To są firmy, które kompletnie nie panują nad tym kogo zatrudniają, czy kierowcy mają odpowiednie papiery.

Najlepszy jest Bolt, który chce wprowadzić opcję zamawiania kursów taksówek, gdzie kierowca jest kobietą. Czyli bardzo dobrze sobie zdają sprawę z tego, że ich kierowcy molestują pasażerki, ale zamiast coś z tym zrobić chce u nas wprowadzać zasady rodem z dzikich krajów.
                  • ichi51e Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 12:54
                    No ja tez widziałam te statystyki i to jest właśnie 20 na 120.
                    • marta.graca Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 12:56
                      Kilkanaście procent to wcale nie jest mało.
                      • ichi51e Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 13:03
                        To jest bardzo dużo i tylko daje do myślenia ile gwałtów jest nie zgłaszanych. Ciężko uwierzyć ze w Mazowieckim (!) było 128 wykrytych gwałtów z czego 20 w Uberze.
                        • marta.graca Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 13:25
                          A skąd wzięłaś te 128 wykrytych gwałtów?
                          • ichi51e Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 13:31
                            Ze statystyki policyjnej - można wygooglować jest dostępna - nawet te 20 z takowej jest wyszczególnione
                            • ichi51e Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 13:31
                              Z taksowek
      • snajper55 Re: Uber kto korzysta? 03.09.22, 02:51
        lauren6 napisała:

> Korzystałam, ale teraz bojkotuję. Panowie przewożący pasażerów z firm na U i B
        > odpowiadają w Warszawie za 20% wszystkich gwałtów.

Podasz źródło tych danych?

S.
    • 71tosia Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 08:13
      Korzystam i z ubiera i bolta, łatwe. Doceniam zwłaszcza to ze mogę śledzić na mapce gdzie jest kierowca i ile będę jeszcze czekać.
      • m_incubo Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 08:38
        To akurat ma każda znana mi apka korporacji, nawet taksówki w Zabrzu z max 6 samochodami.
      • angazetka Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 12:26
        A to jest już chyba wszędzie.
    • kobietazpolnocy Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 11:02
      U siebie nie korzystam, bo Uber tu nie jest dostępny, a jak jestem w Polsce bezproblemowo korzystam z taksówek i ich apek.
      Ubera w Polsce nawet nie biorę pod uwagę: niższa cena nie jest moim zdaniem warta wspierania modelu biznesowego, w którym tak problematyczne na dłuższą metę są zarobki kierowców, jak i stan ich samochodów oraz (rozmyta) odpowiedzialność za ich czyny (patrz wspomniane już przypadki gwałtów i molestowania).

Korzystanie jest raczej proste, z tego co widziałam, ale równie proste jest korzystanie z apki firmy taksówkarskiej.
      • chicarica Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 12:53
        Dokładnie tak samo myślę.
    • chicarica Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 12:50
      Nie korzystam, dziadostwo. Są zarejestrowane taksówki, bezpieczniej z taksówkarzem niż z takim nie wiadomo kim.
      • ritual2019 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 12:57
        Uber nie jest zarejestrowany w pl? Zamawiajac taxi z uber znam imie i nazwisko kierowcy, mam jego numer telefonu oraz model auta i nr rejestracyjny. Dostaje tez info sms oraz email, podobnie jak rachunek przychodzi na email. Inne firmy taxi dzialaja tak samo. Uber ma przeciez taxi z licencja, w pl jest inaczej.
        • angazetka Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 13:25
          Do jazdy uberem wystarczy mieć prawko, można nie mieć pojęcia o mieście. Nie musi mieć wykupionego OC, a firma nie jest ci nic winna, bo kierowca nie jest jej pracownikiem.
          • ritual2019 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 13:33
            Aha, czyli w pl jak zwykle bajzel. U mnie jest jak napisalam musi miec licence z gminy jak kazda inna taxi i ubezpieczenie jak kazdy kto kieruje autem. Pojecie o miescie to juz rzecz wzgledna, wszak korzystanie z navigacji nie jest zbrodnia a pomocnym narzedziem.
          • ichi51e Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 13:36
            To jest nieprawda www.uber.com/pl/pl/drive/requirements/
            • ritual2019 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 13:40
              Dzieki ichi51e. Nie ma to jak fakty zamiast bzdur.
          • hungaria Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 13:43
            W przeciwieństwie do taksówkarza nie musi mieć też zaświadczenia o niekaralności. Ani pojęcia o polskich przepisach ruchu.
            • 71tosia Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 13:50
              Oczywiście ze musi mieć zaświadczenie o niekaralności, wejdz na stronę ubera i sprawdź zanim napiszesz następna bzdure
            • marta.graca Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 13:53
              No przecież jak naruszy polskie przepisy, to tak samo płaci mandat, jak polski kierowca, więc skąd wniosek, że nie musi ich znać?
              • ritual2019 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 14:02
                Musi miec prawo jazdy a to juz polskie przepisy okreslaja szczegoly.
            • snajper55 Re: Uber kto korzysta? 03.09.22, 02:58
              hungaria napisał(a):

> W przeciwieństwie do taksówkarza nie musi mieć też zaświadczenia o niekaralnośc
              > i. Ani pojęcia o polskich przepisach ruchu.

Nawet samochodu nie musi mieć.

S.
          • mid.week Re: Uber kto korzysta? 03.09.22, 05:12
            angazetka napisała:

> Do jazdy uberem wystarczy mieć prawko, można nie mieć pojęcia o mieście. Nie mu
            > si mieć wykupionego OC, a firma nie jest ci nic winna, bo kierowca nie jest jej
            > pracownikiem.
            >

Skąd ty te głupoty wyczochrałaś?
        • chicarica Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 22:45
          W Polsce chyba jest. W Szwecji nie. Uważam takie firmy za dziadostwo, psujące rynek, klasyczne prywatyzowanie zysków i uspołecznianie kosztów. Statystyki gwałtów mówią same za siebie. Ja dziękuję, zarówno za ubera jak i za airbnb i podobne g.
          • ichi51e Re: Uber kto korzysta? 03.09.22, 10:48
            Pozdrawiam z airnb. Co konkretnie ci się w tym systemie nie podoba? Serio wolałabyś na wakacjach mieszkać w hotelu niż w domku wg swoich wymagań?
    • sumire Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 13:45
      Zdarza mi się, ale raczej poza moim miastem, bo tu mam abonament taksówkowy.
      Jest okej, poza rzadkimi przypadkami odwoływania przyjazdów w ostatniej chwili. Tańszy niż taxi Uber już od dawna nie jest wszakże.
      • sol_13 Re: Uber kto korzysta? 03.09.22, 20:09
        Serio...w Wawie połowę tańszy.
    • profes79 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 13:49
      Ja korzystam regularnie. Z doświadczenia wiem, że ze względu na specyfikę aplikacji sprawdza się tam, gdzie jasno można określić miejsce dojazdu - raczej unikam wzywania Ubera gdzieś w głębi osiedla a raczej staram się znaleźć jakiś charakterystyczny punkt (skrzyżowanie/przystanek) - w innym przypadku bywają problemy; np. niepowodzeniem skończyło się zamówienie Ubera na przystanek na wiadukcie na Trasie Łazienkowskiej - ewidentnie widziałem, że gościu się zakręcił szukając co i gdzie; podobnie zresztą nie próbowałem zamawiać Ubera na parking podziemny CH żeby duże zakupy załadować.
      Był moment, że sporo kierowców było Polakami; od pewnego czasu faktycznie daje się zauważyć dużą ilość kierowców spoza Polski - co przeszkadza umiarkowanie. Raz dałem ocenę ewidentnie negatywna bo gościu na drodze przeginał ze stylem jazdy ale z tego co potem patrzyłem nie byłem jedyny i oceny mu leciały w dół. Poza tym praktycznie zero problemów. Zanim zmieniono zasady aplikacji zdarzało się, że kierowca widząc skąd i dokąd jest kurs odrzucał zamówienie; jakiś czas temu zmieniono to i kierowca dostaje tylko info o miejscu odbioru a miejsce docelowe dopiero po odebraniu pasażera (info od kierowcy Ubera z którym kiedyś w trakcie trasy miałem okazję pogadać).

Generalnie korzystam ze względu na wygodę zamawiania i umiarkowane ceny (chociaż zależne od pory dnia i tego jaki to dzień). Najlepsze jest to, że od razu widać ile kurs będzie kosztował i człowiek od razu wie, czy jechać, czy jednak człapać się np. na nocny...
      • ritual2019 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 14:07
        Nie rozumiem dlaczego problemem jest miejsce docelowe? Przeciez kierowca ma prawo wiedziec dokad jest kurs.
        • ritual2019 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 14:14
          Poza tym jakim cudem zaakceptuje to aplikacja ktora przeciez musi pokazac cene?
          • profes79 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 14:17
            Aplikacja to akceptuje ale kierowca dostaje najpierw info o zgłoszeniu a dopiero jak potwierdzi odbiór pasażera kierowca widzi dokąd jedzie - mnie nie pytaj jak to działa; sprzedaję jak kupiłem a rozmowa miała miejsce ze dwa lata temu.
        • profes79 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 14:16
          Robił dokładnie to samo co nasze złotowy - jak kurs był za krótki to nagle taksiarz okazywał się niesamowicie zajęty albo już w zasadzie odjeżdżał do innego zgłoszenia. Jak kiedyś na Centralnym zamówiłem kurs na Muranów (jakieś trzy kilometry i dziesięć minut) to pojechałem tylko dlatego że najpierw wsiadłem a dopiero potem powiedziałem gdzie chce jechać - złotówe myślałem, że szlag trafi.
      • mava1 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 16:43
        >na wiadukcie na Trasie Łazienkowskiej

a to na wiadukcie trasy łazienkowej wolno się zatrzymywać?
        • profes79 Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 18:06
          Tam był przystanek autobusowy. Dopóki by nie blokował autobusu to nikt by palcem nie kiwnął.
    • pani_libusza Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 14:23
      Korzystam, największy plus to płatności w aplikacji, nie muszę się bujać z gotówka ani z całkiem przypadkowo/: niedziałającym terminalem
    • myelegans Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 17:01
      Ja, prywatnie i sluzbowo, nawet sluzbowa karte mam podpieta do aplikacji... Uber albo Lyft, syn czesto korzystal, jak nie moglismy sie zgrac w dowozeniu na treningi....

Korzystam, korzystalam, w calych Stanach i kilku krajach Europy, zeby uniknac klasycznego naciagania ze strony taksowkarzy, turystow. W UE Uber jednak nie dziala na takich samych zasadach. np. miesiac temu w Salonikach chcialam skorzystac z Ubera, adres podany, jednak cena za przejazd nie byla podana na aplikacji. wzielam takskowke, tam przynajmniej licznik byl, wiem ze mnie facet orznal na kilka Euro, niech mu ziemia....
      • ichi51e Re: Uber kto korzysta? 02.09.22, 17:20
        W PL jest tak ze zamawiając widzisz cene
        • myelegans Re: Uber kto korzysta? 03.09.22, 02:10
          Dokladnie… nie w Grecji
    • swiecaca Re: Uber kto korzysta? 04.09.22, 21:56
      Nie, od dawna korzystam z freenow. Kiedyś uber nie był taksówka a to oznaczało brak możliwości korzystania z buspasów, potem już się przyzwyczaiłam a potem zaczęły się informacje o gwaltach. Zazwyczaj płacę 10-20zł za kurs więc nie mam potrzeby szukać taniej
    • volta2 Re: Uber kto korzysta? 04.09.22, 22:08
      dla mnie zbyt skomplikowane, więc osobiście nie używam, chyba że któryś z synow ze mną ma jechać, to wtedy oni ogarniają (ja ma problem z mapą, zaznaczaniem, nienawidzę tego serdecznie), oni używają, jak muszą, jak nie muszą, wybierają metro.
    • trut_u Re: Uber kto korzysta? 05.09.22, 07:39
      A jeśli nie Uber, to jaka aplikację do taksówek polecacie? Jest coś, co pozwala porównać oferty różnych korpo? Korzystam bardzo rzadko i po prostu dzwonię...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka