Dodaj do ulubionych

Czy ematka spodobałaby się Leonardo?

02.09.22, 18:06
natemat.pl/434464,mam-28-lat-i-jestem-za-stara-dla-leonardo-dicaprio-on-dla-mnie-tez
ja wiem że ematka takich brzydali omija...
Obserwuj wątek
    • primula.alpicola Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 18:10
      On nie jest ani stary ani brzydki, jest tylko potwornie zapuszczony.
    • mamkotanagoracymdachu Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 18:15
      Nie, bo ma więcej niż 25 lat, a Leo ma swój typ.
    • heca7 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 18:16
      Jestem mocno za stara dla niego wink A nawet jakbym była bardzo młoda to on odpada. Ma tak wielki łeb , że cały czas tylko o tym bym myślała tongue_out Nienienienie...
      • turbinkamalinka Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 18:54
        Mnie też się raczej kojarzył zawsze z gościem z kreskówki. Twarz sama w sobie ładna, ale jakoś nie pasująca do reszty ciała. Taki "składak" smile
      • stephanie.plum Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:19
        :~D
    • dreg13 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 18:18
      Jego świetna rola w "Co gryzie Gilberta Grapa" na zawsze ustawiła go dla mnie jako osobą z niepełnosprawnością umysłową.
      • tanebo001 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 18:24
        IQ 177. I 183 cm wzrostu.
        • dreg13 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 18:56
          No i?
    • daniela34 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 18:22
      Nie, nie spodobałabym się. Ale tez w Leonardów tego świata nie celowałam nigdy.
      • jednoraz0w0 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:09
        Ty byś się spodobała Clooneyowi!
        • daniela34 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:36
          Awww...A Clooney jest o wiele bardziej w moim typie od Leonarda 🙂
          • zwierzakowa13 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:54
            Boskim Clooneyem, to mało która by pogardzila 😈
    • simply_z Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 18:26
      oczywiscie jestem za stara, natomiast Leo nigdy ale to nigdy mi sie nie podobal wizualnie. Nawet za czasow Titanica.
      • kropkaa Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:00
        Mam tak samo.
        Dla mnie.on się zatrzymał na okresie dojrzewania, nie dorósł, tylko się dużym, starzejącym się dzieckiem.
        • majenkir Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:37
          kropkaa napisała:
          dużym, starzejącym się dzieckiem
          .

big_grinbig_grin Ale w Titanicu był słodki.
          • simply_z Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:57
            no wlasnie nie...moze byl uroczy ale nie byl seksownybig_grin
          • kropkaa Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:53
            W Titanicu tak - słodki chłopak z równoległej klasy 😁
      • generacja.y Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 17:10
        > oczywiscie jestem za stara, natomiast Leo nigdy ale to nigdy mi sie nie podobal
        > wizualnie. Nawet za czasow Titanica.

Identycznie, chociaż trzeba przyznać, że za czasów Titanica obiektywnie był ładnym chłopcem. Co mu przeszło w dosyć młodym wieku. Ale nigdy mnie nie ruszał.
    • g.r.uuu Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 18:32
      Wygląd bez znaczenia, ale zawsze omijałam różnego typu artystów, odrzucają mnie takie klimaty, wie kompletnie mnie nie zajmowało, czy się spodobam czy nie
    • woman_in_love Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 18:49
      Gdybym byla mloda 19 letnia Amerykanka na dorobku, to bym wolala codzienne pipipipi analne z takim Leonardo, niz wstawanie o 4 rano codziennie, zeby dojechac do ichniejszej Zabki czy jakiejs fabryki na 6.

I wolalabym mieszkac w jego lozku, niz w wynajetym mieszkaniu z jakimis innymi 5 randomami z macicam i szarpac sie z nimi za wlosy rano w kolejce do kibla.
      • figa_z_makiem99 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 21:35
        A w wieku 40 lat robiłabyś kleksy na pościeli.
        • nicknanowyrok Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 22:52
          big_grin

Poza tym to facet.
        • woman_in_love Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 06:30
          przesadzasz
          • tanebo001 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 06:36
            Nie, to jej psy.
    • alpepe Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 18:50
      Co ma w głowie facet, teraz już z daddy issues, który się umawia z wyłącznie młodymi kobietami? A. Jest gejem jak nasz polski Jakub W. B. Jest kompletnym debilem związkowym niezdolnym do głębokich relacji. Tak więc 3xnie.
      • generacja.y Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 17:13
        C. Ma w d... głebokie relacje i interesuje go przede wszystkim wlasna przyjemność, a jako sławny i bogaty może sobie na to pozwolić. Jesli tak, a to obstawiam, to bardzo szanuje, że żyjemw zgodzie ze sobą, a nie bawi sie w zakladanie rodziny i unieszczesliwia innych ludzi.
    • fornita111 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:14
      Zmarnowal se chlop urode, co na niego patrze to mi zal. Ale talent ma. Jego zwiazkowe perypetie jakos mnie nie ruszaja, on nie jest ciekawy jako gwiazdor.
    • mava1 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:19
      nie cierpie Leonardo i nie oglądam filmów z nim.
      Nigdy mi się nie podobał, jako facet, nawet jak był młody więc tym bardziej teraz
      • potworia116 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 01:05
        mava1 napisał(a):

> nie cierpie Leonardo i nie oglądam filmów z nim.
        > Nigdy mi się nie podobał, jako facet, nawet jak był młody więc tym bardziej ter
        > az

Sporo tracisz, bo to często znakomite produkcje
    • stephanie.plum Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:21
      padłby na mój widok!
      • tanebo001 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:29
        Na kolana?
    • lucadimontezemolo Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:32
      Mogłabym być matką kandydatki na dziewczynę Leo. Ale gdyby hipotetyczna córka odziedziczyłaby urodę po mnie, to kandydatka nie miałaby u Leo szans.
    • majenkir Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:37
      Ja już jestem dla niego za stara x2
    • semihora Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:37
      Nigdy nie podobał mi się Leo, naprawdę. Ani za czasów Titanica, gdy sama byłam młodziutka jak świeżutki szczypiorek, ani dziś, gdy jestem - jak i sam Leo - szczypiorkiem lekko przywiędłym. Nie mój typ, nawet gdyby na świecie nie było nogi innego.

A że ja nie w jego typie i bym mu się nie podobała? Normalka. Wiadomix. W nosie to mam, podobnie jak on miałby mój stosunek do niego, gdyby o tym wiedział.
      • semihora Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:38
        *nikogo, ale w kontekście Leo to może być i o nogach big_grin
    • heca7 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:50
      Ja wiem, że ematki to nigdy i po ich trupie wink Ale jest taki koreański wokalista i jak oglądam jego teledysk to za każdym razem ta postać w koszu motocykla kojarzy mi się z Leonardo big_grin
      youtu.be/tAoME_aMm1w?t=131
      • majenkir Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:53
        Podla! big_grinbig_grin
        • heca7 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 19:59
          Wiem żem świnia big_grin
          • nicknanowyrok Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 22:53
            Omijam z daleka skosnych.
      • eliszka25 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:05
        No, coś w tym jest 🤣
        • ladymercury Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:46
          Nie wiem, co bardziej straszne:sama pieśń czy potencjalny Leoś jako pasażer 😄
          • jednoraz0w0 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:48
            Pieśń jest fantastyczna, wyobraź ją sobie (zwłaszcza ten fragment tuż przed kalafiorem) na karaoke!
            • ladymercury Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:52
              Dobra, to odsłucham. Kalafior mnie zafrapował. Bo pierwsze takty i Leoś w bagażniku skutecznie mnie z pieśni wymiksowaly.
              • heca7 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 21:19
                To jest wokalista zespołu Big Bang w swoim solowym teledysku. Trudno go zrozumieć(teledysku) bez poznania całego backgroundu tego artysty. Generalnie w jego głowie wiele się wtedy działo. I to nie zawsze dobrego. Zakończyło się próbą samobójczą, na szczęście nieudaną.
          • eliszka25 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 21:35
            Tej piosenki dałam radę wysłuchać tylko kilka sekund. Jest naprawdę straszna 🤣
            • ladymercury Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 22:39
              Pieśń jest straszna, aczkolwiek szacun dla giętkości języka przed rzeczonym kalafiorem. Ja bym potrafiła powtórzyć z całej pieśni tylko hakuna matata😄
    • eliszka25 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:05
      Jakieś 25 lat temu może tak, choć wątpię. Teraz jestem już dużo za stara, więc nie ma na to najmniejszych szans. Poza tym Leo bardzo brzydko się starzeje. Brad Pitt wygląda dużo lepiej, ale u niego też nie miałabym szans 😄.
      • magdallenac Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:14
        Chyba nigdy nie pokłóciłam się z nikim na forum bardziej niż kiedyś z Bergamotką o to, który jest przystojniejszy Brad czy Leonardo. Normalnie pióra leciały😀😀😀
        • potworia116 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:17
          Pamiętam jatkę, nie pamiętam kto był kim.😊
          • jednoraz0w0 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:23
            Coooooo a ja przegapiłam!
            • magdallenac Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:30
              To była naprawdę piękna i wyrównana walka 1:1 awantura trwała pół nocy, ja byłam Brad, Bergamotka Leo. Kurczę nie znajdę, bo nie mam kompa i nie dam rady w wyszukiwarkę.
              • jednoraz0w0 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:42
                Wiadomo, że Brad.
                • magdallenac Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:48
                  No oczywiście, że tak. Walczyłam wtedy o honor Brada bardziej niż o swojego własnego chłopa.🤣🤣🤣
                  • majenkir Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:51
                    Brad, ale nie brodaty. Gdzie link do tej walki?
                    • magdallenac Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:56
                      Chatgris jest potrzebna, ona natychmiastowo wyszukuje…
                      • borsuczyca.klusek Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 21:52
                        Macie i dziękujcie 🙄

forum.gazeta.pl/forum/w,567,172773758,172773758,Romeo_Beckham_jest_najpiekniejszy.html
                        • jednoraz0w0 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 23:46
                          Dziękujemy smile
                • ladymercury Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:49
                  Z tej dwójki Brad, choć ogólnie dla mnie nadal za chłopięcy. Ale lubię go na ekranie. Też ma chłop talent.
              • borsuczyca.klusek Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 21:49
                Też tam byłam 🙄
                To chyba był wątek o synu Beckhama 🤔
              • primula.alpicola Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 08:29
                magdallenac napisała:

> To była naprawdę piękna i wyrównana walka 1:1 awantura trwała pół nocy, ja była
                > m Brad, Bergamotka Leo. Kurczę nie znajdę, bo nie mam kompa i nie dam rady w w
                > yszukiwarkę.

Gdybym miała wybierać pomiędzy tymi panami, to jednak Leo, nawet zapuszczony i utyty. Brad jest oczywiście piękny, ale jednak, no co zrobić.
                • magdallenac Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 16:40
                  Przynajmniej się nie pokłócimy, kiedy ich spotkamy🤷🏻‍♀️
        • eliszka25 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 21:38
          O matko, kiedy? Za mało jestem na forum 😁
      • kropkaa Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:51
        Brad by nawet się za mną nie obejrzał, a ja nim skoczyłabym w ogień 🤣🤣🤣
        • ladymercury Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:53
          Dawać linka
        • eliszka25 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 21:39
          No ja nie mam złudzeń, że którykolwiek z nich by się za mną obejrzał 🤣
      • heca7 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 21:22
        Obaj nie w moim typie. Ale jeśli miałabym z tych dwóch wybierać to Brad wink
    • potworia116 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:16
      To wybitnie utalentowany aktor, a po wyjściu z okresu amanckiego zbudowal bardzo interesujące emploi, ale jakoś nie jestem zmartwiona🙂. Wolę podziwiać jego specyficznego świra na ekranie.
      • ladymercury Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:43
        Ja jestem team Leoś od czasów Chłopięcego świata. Uwielbiam go na ekranie, znakomity aktor.
        Ale jako facet wybitnie nie w moim typie.
        Tak, że niestety, a chyba i Leoś ma na to wywalone. Gdybym miała wskoczyć do łóżka komuś z Hollywood, to widzi mi się tylko jeden kandydat😋
        Ja to tak bardziej Wyspy Brytyjskie. Tu by się paru znalazlo😄
        I wszyscy, co do jednego, minimum dychę młodsi.
        Tak, że ten... To chyba ja wychodzę na oblesnego Leosia, czy raczej Leosie. A nawet superoblesna bym byla😄Leoś mógłby mojej bolesności buty czyścić.

A co do artykułu czy też bardziej felietonu, historia stara jak świat w pewnych środowiskach, nie ma się czym podniecać. Na pewno Leoś czy inny wpływowy gość nikogo do wyra zaganiać nie musi.
        • ladymercury Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:44
          Oblesności, już mi trzeci raz słownik zamienia 😄
        • borsuczyca.klusek Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 21:39
          ladymercury napisał(a):

> Gdybym miała wskoczyć do łó
          > żka komuś z Hollywood, to widzi mi się tylko jeden kandydat😋

Kto taki 🙄
          • ladymercury Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 21:44
            Pewien Hawajczyk😄
              • ladymercury Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 22:05
                Po tej reklamie jeszcze bardziej zapunktował 😋
              • nicknanowyrok Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 22:51
                Ty siedzisz na takich stronach w piątkowy wieczór, a potem linkujesz to na kobiecym forum? Jesteś normalny?
                • borsuczyca.klusek Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 22:55
                  A ty siedzisz w piątek na babskim forum i podniecasz się co jakiś koleś wkleił 😂
                  • nicknanowyrok Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 23:15
                    To tak jak ty, Marcela, z tym że ja nie wiem o co chodzi w tych linkach, bo ich nie otwieram.
                    • borsuczyca.klusek Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 00:15
                      Nie wiesz a komentujesz, no patrzcie państwo 🙄
                • tanebo001 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 23:20
                  Ematka rasistka?
    • nenia1 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 20:38
      nie spodobałbym się, ale jakoś nie spędza mi to snu z powiek.
    • anorektycznazdzira Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 21:53
      Mój mąż jest kilka dni młodszy od niego, więc nie będę młodziaka wymieniała na takiego starucha jak pan Leo.
    • cegehana Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 22:48
      Zniesmaczyl mnie ten artykuł. Ocenianie i daleka nadinterpretacja faktu, że Leonardo zerwał z dziewczyną, jakby nie miał prawa, potrzebował pozwolenia i aprobaty. Już wiem kto jest tymi wscibskimi ciotkami, co w czasach covid ematki się cieszyły że nie trzeba ich spotykać przy stole.
      • black_magic_women Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 23:29
        Podobnie jak z plotka, że facet zerwał z Sharon Stone, bo ta nie chce stosować botoksu. Różnica tylko taka, że tu sama zainteresowana zdaje się wypuszczać plotkę. A ludzie się rozstają z wielu powodów, choć raczej nie takich?!
      • potworia116 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 23:39
        Dopiero teraz kliknelam w link. Pierdololo, indeed.
    • jammer1974 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 02.09.22, 23:21
      Kompletnie nieatrakcyjny mezczyzna. Jak byl mlody tez nie byl. Tak. Omijam takich wymoczkowatych facetow.
      A zycie aktorow i celebrytow mnie nie interesuje. Wiec jego zycia tez nie skomentuje. Nie znam goscia.
      • potworia116 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 00:58
        Ja rozumiem, że nieatrakcyjny, bo czemuż by nie, ale wymoczkowaty? Chyba, że jako astronom w tej ostatniej apokaliptycznej, netflisiowej produkcji, ale poza tym? Ostatni epitet, który by mi przyszedł do głowy w odniesieniu do tego aktora.
        • jammer1974 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 01:18
          Dla mnie jest wymoczkowaty. Z zadnej strony i w zadnym wieku nie byl atrakcyjny. Po prostu lubie inny typ faceta.
          • potworia116 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 08:14
            Jeśli ci się od podobał, to nie był atrakcyjny, czysto subiektywna kwestia. Mi zresztą też nie, jakkolwiek podziwiam go na ekranie
            Ale wymoczkowatosć to już konkretna cecha i na bogów nie widzę go ani w chłopaku z Całkowitego zaćmienia i Krwawego diamentu, ani w facecie z Wall Street, Django, Zjawy, Infiltracji czy Once upon the time.
    • angazetka Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 00:52
      Nie, nie spodobałabym się, jestem za stara, a pytanie jest idiotyczne, bo wiadomym jest, że Leoś celuje w osoby w wieku, który ematki mają za sobą (nawet jeśli są pytanie o dowód przy kupnie alkoholu, to Leo wyczuje).
      Aczkolwiek w kontrze do większości zeznam, że gdy miałam te 15 lat, a w kinach były "Romeo i Julia" oraz "Titanic", to mi się Leo podobał. Ale to, co robi z nim czas, już mi się nie podoba.
    • melisananosferatu Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 08:48
      Jakos to przezyje, ze juz od dwudziestu lat nici ze zwiazku z Leonardo. BTW, srednio go lubie na ekranie. Najbardziej podobal mi sie w 'co grazier Gilberta Grape'a' i w 'Meskim swiecie'.
      • fornita111 Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 09:02
        W "Co gryzie Gilberta Grape'a" byl najlepszy! Ale w "Pewnego razu w Hollywood" tez swietny. A nie o "chlopiecy swiat" ci aby chodzilo? wink
        • ladymercury Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 09:04
          Zdecydowanie Chłopięcy świat. W duecie z Robertem de Niro.
        • melisananosferatu Re: Czy ematka spodobałaby się Leonardo? 03.09.22, 16:37
          A tak! Chlopiecy a nie Meski. Racja!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka