Dodaj do ulubionych

Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i okulary

02.09.22, 23:08
Niestety nie mam wyjścia i musze sie oderwac od mojego aktualnie ulubionego zajecia czyli uprawiania pomidorow i oliwek, wyjsc z kaloszy i zawlec sie do Londynu by....isc na bal. Ja i bale 🙄🤦‍♂️🙈. No ale jak mus to mus..
Taa, muzyka, tany i cyrk..

Spedzilam dzis 3 godziny robiąc balagan w ciuchach ale w koncu zdecydowalam sie na kiecke. Mdli mnie na mysl o tlustyn zarciu z duza iloscia masla we wszystkim jakie podadza jak zwykle ale bardziej mdli mnie jak mysle o szpilkach ( taak starosc przypelzla) wiec.biore tez baleriny bo nie bede sie meczyc jak sie towarzystwo podpije.

Rzecz w tym ze "one" wszystkie ida w kapelusikach albo fascynatorach itd.
Jakos nie bardzo siebie widze w soczewkach kontaktowych i nie bede sie poswiecac wiec bede miec okulary na nosie. No i jakos mi nie bardzo pasuje fascynator czy mini kapelusik i okulary. Choc do letniego z wielkim rondem juz pasuje ale to nie to.

Czy do tego okulary pasowalyby? A moze tylko upiac klaki i wsadzic zywa roze aby bylo niby cos??

( Kiecka srebrnoczarna)

Obserwuj wątek
    • bene_gesserit Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:18
      Chcesz akurat ten? Dlaczego? Jeśli nie nosisz takich rzeczy do plewienia pomidorów, będziesz się czuła na balu jakby ci coś usiadło na głowie. Wybrałabym coś mniej ograniczającego pole widzenia, to po pierwsze.

A to, czy okulary pasują, zależy od okularów.
      • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:25
        Nosze okulary jak najmniej widoczne czyli zawsze bezoprawkowe

Ale one wszystkie sa wielkie a kapelusze slubne jeszcze wieksze a mini kapelusiki stukniete

amzn.eu/d/3zYAWt9
        • ingaki Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:31
          A taki na opasce lekka kokarda.
          • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:38
            Hmm
        • gama2003 Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:32
          Jak to się ludzie pięknie różnią 😉.
          Większość tych ozdób mi się podoba i żałuję, że u nas niepopularne ( na codzień ☺).
          Tak mam, że mi w takich dekoracjach dobrze, może dlatego, że odwracają uwagę od twarzy. Mozliwe, że w Anglii ten sam klucz stosują.
          • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:36
            Ahahah

No ale do takich okularow? Jakos tak troche " z pewna taka niesmialoscia..." podchodze do sprawy. Ale nie chce byc jedyna bez inwentarza na glowie...
            • ingaki Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:38
              www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B08SML7YHW/ref=cm_cr_othr_mb_bdcrb_top?ie=UTF8#cm_cr_carousel_images_section
              Tu już jest mniejszy , widać na zdjęciach dodawanych przez ludzi, nawet do okularów się nada.
              • ingaki Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:39
                Ostatnia dziewczyna ma okulary i dobrze wyglada.
                • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:44
                  Nie widze dziewczyny w okularach. Moze dlatego ze sama nosze okulary lol
                  • ingaki Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:48
                    To zdjęcie z komentarzy na amazonie.
                    • gama2003 Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 00:05
                      I super wygląda !
      • homohominilupus Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 09:13
        bene_gesserit napisała:

> Chcesz akurat ten? Dlaczego? Jeśli nie nosisz takich rzeczy do plewienia pomido
        > rów, będziesz się czuła na balu jakby ci coś usiadło na głowie.

😄😄😄
        >
    • damartyn Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:46
      Trzeba tylko dobrać odpowiedni i będzie pasować. https://www.madecraftparties.co.uk/wp-content/uploads/2015/02/ClareDBlog5.jpg
      • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:50
        O matko! No ja mam skromniejsze oprawki. Ale to tez blondyna. To ja moze tez za siatka sie schowam
        • damartyn Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:54
          Naprawdę jest tutaj tego tak ogromny wybór, jak i kapeluszy zresztą, tak , ze na pewno coś sobie znajdziesz.
          • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 00:03
            No acz sie "boje" ale co tam.... Zawsze moge zdjac jak sie spija albo jakis facet po pijaku zalozy
      • taje Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 00:01
        Mnie się kobieta ze zdjęcia w tej stylizacji w ogóle nie podoba. Wygląda trochę jak dzidzia piernik. Okulary i fryzurę mam trochę podobną do tych na zdjęciu (choć włosy ciemniejsze w chłodniejszym odcieniu - naturalny blond i prosta grzywka) i w takim nakryciu głowy czułabym się jak w przebraniu. Fascynatorom mówię nie, niestety nie dla mnie. Chyba bym się zapłakała na miejscu Princess.
        • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 00:07
          No ale one wszystkie beda miec. Juz o tym gadaly z wielkim entuzjazmem ku mojej zgrozie a potem zdjecia pokazywaly na poczatku balu a potem jak juz sie wszyscy popili i facet jeden byl juz bez koszuli i marynarki w samej muszce, drugi mial futerko bolerko innej kobitki a jeszcze onny fascynator innej. Bozzze..

Myslalam aby moze kwiota za uchem. Ja dobrze z kwiotem wyglądam acz tez podchodzi to pod dzidzie piernik stylowka
          • taje Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 00:11
            Kwiat za uchem to zupełnie inna kategoria. Jestem team #kwiatzauchem.

A ten fascynator to musi być obowiązkowo? Co się stanie jak przyjdziesz bez?
            • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 00:24
              No goopio bo "one" maja miec a ja sie nie chce odrozniac. Oczywiście.po pol godziny po zdjeciach jak zaczna pic to zdejme cyrk z glowy i zaproponuje najmocniej pijanemu koledze. A do 1 w nocy nie bede siedziec - wykluczone. Ja chce sie wyspac.
            • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 00:26
              Myslalam ze.moze.takie cos zeby nie bylo ze nie mam. Moze mniej dzidzia piernik. W innym kolorze ten kwiot

• kura17 Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 08:33
                Princess, ja dolaczam do #teamKwiatWeWlosach - uwazam, ze to bardzo fajne wyjscie (Twoja propozycja wyzej mi sie podoba, choc chyba wolalabym zywe kwiaty?). bedziesz sie wyrozniac wink

sama kiedys bylam na imprezie (duzo mniej wypasionej) z "kwiatem we wlosach" LOL
              • bene_gesserit Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 10:08
                Kwiat. Albo jeden duży, albo duży z kilkoma malutkimi, o ile masz patent na umocowanie.

Je to sobie wyobrażam - rzędy pań z orlimi gniazdami na głowie, i ty, szlachetna, eko i cool.
        • ichi51e Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 10:38
          Ale to nie ma się tobie podobać tylko w UK na takie imprezy zakłada się fascynator. Jest to element eleganckiego stroju i nie ma ze boli. Princess chce się wątpić w tłum a nie wyglądać najlepiej na całej sali jak typowa slowianka.
      • primula.alpicola Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 08:30
        damartyn napisał(a):

> Trzeba tylko dobrać odpowiedni i będzie pasować. https://www.madecraftpart
> ies.co.uk/wp-content/uploads/2015/02/ClareDBlog5.jpg

Nie podoba mi się. Rozkundlone włosy, za duży kontrast kolorystyczny z ta ciemną oprawką.
      • iwles Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 04.09.22, 08:45

O rany, byle nie ten czarny z siateczką, bo wygląda pogrzebowo.
    • ichi51e Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:49
      bardzo angielskie te fascynatów. ja bym założyła z okularami - no co poradzić jak się na wadę... a szkieł nie zmęczysz?
      • ichi51e Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:51
        *fascynatory
        • ichi51e Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:55
          swoją droga - a jak się planujesz uczesać?
          • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 00:01
            Nie myslalam jeszcze. Ja z tych co tylko do kapieli spinam wlosy ale od biedy przeżyje z upietymi
            • primula.alpicola Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 08:16
              Myślę, że upięte, okulary, jeśli mówisz że mało widoczne bezoprawkowe, to nie będą przeszkadzać, i do tego fascynator, a nie kapelusz.
              • ichi51e Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 10:41
                Mi się tez wydaje ze upięte - myśle ze z włosami za dużo się będzie działo - aż się dokształcilam przy okazji :p - weź wrzuć w net odnośnie tego fascynatora koloru fryzur okularów tez jest sporo zasad.
    • bywalec.hoteli Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 02.09.22, 23:51
      ciekawe. Do nas doszła już ta moda?
      • wisniowy_sad Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 00:13
        Mi tego typu toczki robi przyjaciółka. Tylko białych nie noszę bo to na ślub, a czarne na żałobę. Wszystkie inne kolory na tak smile
    • borsuczyca.klusek Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 00:12
      Śliczny ten kapelutek 😍
      I żadne okulary nie będą mu przeszkadzać.
      • taje Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 00:17
        No nie. To zależy od fryzury. Wyobraź sobie babkę z jeżykiem w okularach. Ba, większość grzywek będzie wyglądać fatalnie w takich fascynatorach.
        • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 00:21
          Ja bezgrzywkowa. Dlugie wlosy falujace w kolorze ash sredni blond jakimstam skandynawskim z tubki od fryzjera ktorego nienawidze bo zabiera mi cenny czas.
        • borsuczyca.klusek Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 00:23
          Do jeżyka to by się tego nawet nie dało przymocować. Poza tym princess pyta o okulary nie o grzywkę.
    • kadfael Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 07:50
      Wrzuc sobie w wyszukiwarkę fascynator okulary to Ci qyskoczy masa wyników, niektóre nawet nieźle wyglądają. Chociaż ja bym raczej poszła w kierunku księżna Kate i podpatrzyła, co ona nosi. Te jej są zwykle ładne i dużo prostych.
    • primula.alpicola Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 08:14
      Nie pomogę, ale błagam, daj jakąś swoją fotkę z tego balubig_grin
      • nuta15 Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 08:47
        Musisz mieć coś na włosach? Może zamiast kapelutka, fascynatora czy kwiatka coś bardziej nowoczesnego , opaska, ozdobna spinka podpinająca włosy z jednej strony?
        • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 11:04
          Nie ma " musisz" ale jak kilkadziesiat bab bedzie mialo to jak bede wygladac bez?
    • memphis90 Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 09:24
      A jakie okularki? Generalnie myślę sobie, że im bardziej widoczne/duże okulary, tym mniejszy kapelutek. Jak okulary delikatne, z cienką ramką, małe - to ten będzie IMO ok.
      • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 11:04
        No mowilam ze bezoprawkowe
    • krisdevalnor Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 09:34
      A dlaczego nie chcesz założyć soczewek? Co ci sie dzieje z oczami?
      • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 11:07
        Nie lubie bo mam zespol suchego oka z ktorym i tak juz dosc problemow
    • 1matka-polka Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 09:50
      Uwielbiam masełko🤗
    • panterarei Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 03.09.22, 09:52
      Ach nie!
      Na balu stosownie mieć lorgnon, jakie okulary?🫣
    • mamtrzykotyidwato5 Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 04.09.22, 01:49
      A czy ty musisz być, jak one wszystkie?
      Czemu?
      W życiu bym nie założyła takiego gniazda na łeb!
      • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 04.09.22, 01:51
        When in Rome do as the Romans do.
        • chococaffe Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 04.09.22, 07:27
          Niekoniecznie, ja na śluby chodziłam z gołą głową.
          • ichi51e Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 04.09.22, 07:34
            a to były śluby w UK? czy to tak ciężko zrozumiec ze w UK fascynator jest elementem eleganckiego stroju? taka kultura.
            • chococaffe Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 04.09.22, 08:01
              Jeden w UK, drugi pary z UK (jak i wszyscy goście poza mną), ale ślub we Włoszech.
              • chococaffe Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 04.09.22, 08:02
                p.s. Ten we Włoszech był super, bo para młoda była koło pięćdziesiątki i wszyscy mieli wywalone na to co się "powinno"
                • chococaffe Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 04.09.22, 08:03
                  p.s. 2 oczywiście nie sugeruję, że nie wolno zakładać - co się komu podoba. Ale przymusu też nie ma.
          • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 04.09.22, 09:07

>Niekoniecznie, ja na śluby chodziłam z gołą głową.

A to ja ide na slub?

Jak sie kilkadziesiat bab umawia to akurat wygladalabym normalnie z gola glowa
    • bywalec.hoteli Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 04.09.22, 10:22
      No jak Princess, to musisz wyglądać jak księżna big_grin Ciekawe czy Prince założy frak wg stuletniej mody.
      Na bal zaprasza królowa Ela tam księżna Kasia? big_grin
      • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 04.09.22, 11:25
        To jest Impreza z pracy w 5 *. Sami przychodzimy bez partnerow. Nie musze wygladac jak ksiezna ale tez nie move odstawac jak sie na cos umowili. Fascynatory, kapelusze I muszki
        • chococaffe Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 04.09.22, 11:28
          Jak się tak umówiłaś to jasne.
          • princesswhitewolf Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 04.09.22, 11:54
            Znowu zgadujesz 🤦 nietrafnie

Zaczelam prace w nowej firmie. Juz pierwszego dnia otrzymalam informacje ze feta bedzie I take stroj ustalily. Kropka
    • taje Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 04.09.22, 13:51
      Szukałam zdjęć w sieci i nie znalazłam ani jednego, gdzie fascynator wyglądałby dobrze z okularami innymi niż słoneczne. No ale nie wykluczam, że są i takie stylizacje.

Natomiast musze przyznać, że niektóre fascynatory i kapelusze są obłędne i zaczynam się przekonywać do tej mody (choć ona nie dla mnie, okularnicy, o nie). Na przykład tutaj:edition.cnn.com/style/article/royal-ascot-hats-2018/index.html
      • bywalec.hoteli Re: Kapelusz kapelusik fascynator kwiotek ...i ok 07.09.22, 10:07
        i co wybrałaś princess?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka