Dodaj do ulubionych

To na co do kina w ten weekend? 😄😄

03.09.22, 09:43
U mnie na tapecie Lena i Śnieżek, Mój przyjaciel lew (przedpremierowy), Kryptonim Polska (he he he he he). Horrory odpadają, nie cierpię ich, bo albo się boję, albo mnie irytuje, że jest ciemno i nic nie widzę i wrzeszczą, albo jest jatka bleh.
Obserwuj wątek
    • ladymercury Re: To na co do kina w ten weekend? 😄😄 03.09.22, 09:46
      Może jeszcze rumba, raki, Wulkan miłości, Cicha ziemia. Wybiorę cos😄
      • koronka2012 Re: To na co do kina w ten weekend? 😄😄 03.09.22, 18:29
        Raki są ok. Cichą wodę zjechali w recenzjach, ale dam jej szansę
    • leanne_paul_piper Re: To na co do kina w ten weekend? 😄😄 03.09.22, 10:43
      Ja w ostatnich tygodniach dzięki dzieciątku obejrzałam wszystkie kreskówki - nowe Minionki, Jak zostałem Samurajem, dobrze, że na Psa XXL nie zdążyliśmywink.
      Więc teraz chcę coś dorosłego i idę na Cichą Ziemię oraz Bestie. To ostatnie może być crap, I don't care, ale to Afryka!!!! Miss her as hell!
      • chococaffe Re: To na co do kina w ten weekend? 😄😄 03.09.22, 13:09
        leanne - niedługo Afrykamerasmile
        • leanne_paul_piper Re: To na co do kina w ten weekend? 😄😄 03.09.22, 13:15
          Tak!!! Dzięki, bo może bym przegapiła niechcący.
          • chococaffe Re: To na co do kina w ten weekend? 😄😄 03.09.22, 13:18
            Bo przez Covid co roku inne terminy.
    • arthwen Re: To na co do kina w ten weekend? 😄😄 03.09.22, 11:41
      Na Kryptonim Polska też się wybieramy i chyba na W rytmie rumby albo Notre-Dame płonie, jeszcze nie wiem.
      • ladymercury Re: To na co do kina w ten weekend? 😄😄 03.09.22, 17:09
        A no tak, ale y mnie Notre Dame już chyba przegapiłam, sprawdzę jeszcze w Mikro.
    • leanne_paul_piper Re: To na co do kina w ten weekend? 😄😄 04.09.22, 01:11
      Obejrzałam Cichą ziemię i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo to jest świetny film. Na pewno nie dla każdego, bo nie jest najłatwiejszy w odbiorze przez swoją formę, właśnie ten cichy krzyk, ale zdecydowanie ma zaniżone oceny. Mnie tylko źle się go oglądało, bo nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałam tak antypatycznych protagonistów. Którzy na dodatek uważają się za rasę panów, tylko dlatego, że mają białe dupy, a w rzeczywistości są wyjątkowo skarlałą moralnie rasą.
      Gratulacje dla reżyserki, bo to zdaje się jej debiut.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka