Dodaj do ulubionych

Jakie wątki lubicie

03.09.22, 14:00
Ja oczywiście obyczajowe ( tęsknię za hrabina), o nastolatkach i o facetach, przy czym tych ostatnich mi za mało. A Wy?
Obserwuj wątek
    • andaba Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:05
      O nastolatkach, książkach, i o gadżetach agd, a obyczajowe, o znajomych, teściowych i facetach nudzą mnie śmiertelnie i nie czytam.
      Lubię fotowątki ogrodowe i zwierzęce.
    • leanne_paul_piper Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:05
      pieniądze, zakupy, kredyty, gospodarowanie budżetem, nieruchomości, życie w Wawie
      seks, ciuchy, buty,
      filmy, kultura, koty, psy, jaszczurki i myszki, węże też mogą byćwink
      singielki kontra mężatkismile
      gadżety elektroniczne
      wyposażenie wnętrz
      dramy obyczajowe z teściową i rodziną
      • leanne_paul_piper Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:08
        OJP, podróże!!!!
        Tylko kredyt i kredyt i nieruchomości mam teraz w głowie, że zapomniałam zupełnie o podróżach!
    • ms.piggy Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:05
      modowe - ale tylko ze zdjeciami (z przyjemnoscia ogladam styl magdalleny, alexis, danieli i poogladałabym szellerke smile
      • lily_evans011 Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:44
        O ja też poogladalabym shell i mam przeczucie, że bardzo by mi się jej styl spodobał.
        • bye-bye Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 16:03
          Niestety chyba się Wam nie spełni. Jakiś czas temu Shell pokazała się i zostala zasypana komentarzami niezbyt kulturalnymi. Ze staro, że nadmuchana, itp.
          Zazwyczaj mało kojarzę wątki sprzed lat i szybko wypada mi z pamięci co kto pisał, ale to akurat pamiętam.
          • lily_evans011 Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 17:14
            Ale ja nie chcę oceniać urody, tylko popatrzeć na ciuchy! Mogą być same ciuchy bez Shell!
            Kiedyś coś pisała o tym, co jej się podoba o pamiętam, że mi się to samo podobało, ciekawa jestem, czy mam przy innych rzeczach podobny gust.

Pokazanie własnej twarzy, sylwetki, stóp (to był piękny wątek!) na ematce odbywa się na własną odpowiedzialność big_grin.
      • alexis1121 Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 17:55
        Miss Piggy, masz Instagram? Napisz do mnie, również chętnie pooglądam twoje stylowki wink
    • bylam.stara.mostowiakowa Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:05
      O teściowych, to uświadamia mi że nie tylko ja mam słabą.
    • krwawy.lolo Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:10
      O dupie maryni. Lubię absurdalny spontan szyderczych komentarzy, czy tam szyderczy spontan absurdalnych komentarzy. Są tu mistrzynie wesołej klawiatury, niechby smartfoniej.
    • chatgris01 Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:11
      Wszystkie oprocz politycznych i pandemicznych.
    • marzeka11 Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:11
      Też taką obyczajówkę, czasami związane z edukacją, urodą, remontami; lubię też te o książkach/filmach. Nie wchodzę już za to na niektóre wątki w ogóle.
      • bylam.stara.mostowiakowa Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:15
        O książkowe, tak. Dzięki temu forum trafiłam na mnóstwo dobrych książek.
    • daniela34 Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:18
      Książkowe, serialowe, filmowe, modowe, kulinarne, ogrodowo-balkonowe, obyczajowe niektóre, no i trolling strollowany (vide: wątek o kryjanach).
      • asia.sthm Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:23
        >strollowany (vide: wątek o kryjanach).

Wiecej takich, żeby żaden kryjan nie został pominięty, ni ten trawiasty, ni plamisty.
        • al_sahra Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:32
          asia.sthm napisała:

> Wiecej takich, żeby żaden kryjan nie został pominięty, ni ten trawiasty, ni pla
          > misty.

Co Wy macie z tym plamistym? CĘTKOWANY! Kryjan może być cętkowany albo trawiasty!
          • asia.sthm Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 17:24
            > Co Wy macie z tym plamistym? CĘTKOWANY! Kryjan może być cętkowany albo trawiasty!

Alez ten pięciopalczasty to jest wlasnie plamisty. Twoj ulubieniec cętkowany charakteryzuje sie brakiem palca.
    • al_sahra Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:25
      Zdecydowanie obyczajowe, wiele z nich to dla mnie egzotyka (ale ciekawa). I niezmiennie bawią mnie wątki, w których osoby, które nigdy nie były w USA (albo były w jednym miejscu, dwadzieścia lat temu, przez dwa tygodnie), rozpisują się na temat życia w Ameryce.
      • magdallenac Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:28
        Hej Sahara! Dawno Cię nie było😊
        • al_sahra Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:37
          magdallenac napisała:

> Hej Sahara! Dawno Cię nie było😊

Był projekt - gigant, miałam taki zapieprz, że nie wiedziałam, w którą stronę się obrócić. Teraz mam parę dni przerwy, ale po Labor Day znowu się zacznie.

Ale miło, że mnie ktoś pamięta smile
          • magdallenac Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:59
            To pisz, póki masz czas, bo lubię Cię czytać!😀
      • rosapulchra-0 Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 17:03
        Ooo..! al_sahra! Jak ja długo cię nie widziałam! Fajnie, że wróciłaś smile
    • lily_evans011 Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:26
      O teściowych, co byście zrobiły, zdjęcia kotów, wszelkie wątki mające potencjał jatkowy...
    • chebellacosa92 Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:29
      Lubię wątki, z których mogę się czegoś nauczyć, coś ciekawego dowiedzieć - są tu na forum mądre kobiety. Wątki kulinarne, okolicznościowe - początek roku, święta itp. Wątki ze zdjęciami - zwłaszcza te Lili z Doliny, Mashcaron, mniamuśne Danieli34. Polityczne - zdarzają się interesujące dyskusje. Filmowe, książkowe. Nie lubię - o facetach, modzie, teściowych, pracy.
    • zerlinda Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:32
      Urodowe, modowe. O problemach w związkach i spojrzeniu z boku innych osób.
      Natomiast bawi mnie zawsze, gdy ktoś zabrania innej osobie wypowiadać się na publicznym forum, albo gdy komuś brak argumentów w dyskusji i zaczyna bluzgać i obrażać. Zawsze mnie zastanawia, z jakiego getta pisze ktoś taki.
      • marzeka11 Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:33
        zerlinda napisała:

> Urodowe, modowe. O problemach w związkach i spojrzeniu z boku innych osób.
        > Natomiast bawi mnie zawsze, gdy ktoś zabrania innej osobie wypowiadać się na pu
        > blicznym forum, albo gdy komuś brak argumentów w dyskusji i zaczyna bluzgać i o
        > brażać
        . Zawsze mnie zastanawia, z jakiego getta pisze ktoś taki.

No i takie osoby wrzuca się do tych, których wpisów nie będzie się widzieć.
    • niemcyy Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:35
      O książkach, podróżach/życiu w innych krajach, roślinach, urządzaniu wnętrz, Warszawie, niektóre o polityce dopóki trolle się nie rozwiną.
    • 1012ja Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:39
      O spadkach i dziedziczeniu to moje ulubione.
    • gama2003 Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 14:51
      Nie lubię politycznych, pandemicznych i apokaliptycznych.
      W każdym wątku coś ciekawego potrafi się zadziać.
      • taki-sobie-nick Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 22:45
        STAĆ! Coś ciekawego potrafi się stać. Modowe.
    • simply_z Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 15:31
      Lubię wątki retro, czyli jak drzewiej bywało, pod tym wzgldem Riki czasem coś fajnego założy, podróżnicze, kulturowo-socjologiczne, o książkach, ogrodowe, o facetach.
    • koko8 Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 15:58
      Książkowe, filmowe, serialowe, szkolne, modowe, zdrowotne i polityczne.- lubię.
      Obyczajowych unikam, nawet w nie wchodzę.
    • fornita111 Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 16:11
      Jatki epickie, fotowatki zwierzece, dyskusje swiatopogladowe. I watki urodowe- ale nie te pierdolety o wlosach, czy kosmetykach, tylko o wygladzie aktorow itp., plotkarskie o celebrytach i jeszcze o seksie.
    • bi_scotti Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 16:44
      Nieoczywiste. Takie bardziej jak "open-ended questions", ktore przeksztalcaja sie jak rzeka, za kazdym zakretem nowe view wink Berga jest mistrzynia takich watkow nawet nie dlatego, ze ona sama taka creative ale dlatego, ze tyle ematek czuje koniecznosc dopisania do/w jej watkach this or that i ... watek plyyyyyynie big_grin
      Nauczylam sie przepraszac za dopisywanie sie "off topic" ale mowiac szczerze, wlasnie takie ad hoc comments just beacuse najbardziej mnie zawsze rajcuja w jakichkolwiek watkach. Gdy watek jest np. o tym jakie auto kupic a ktos ni z ztego ni z owego zaczyna wspominac pierwszy pocalunek w wozie drabiniastym u wuja na Mazurach ... yeah ... to wlasnie tygrysy lubia najbardziej tongue_out Cheers.
      • extereso Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 17:10
        😁o tak
    • piataziuta Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 16:55
      Lubię wątki, które doprowadzają do dialogów (jatki mile widziane, ale nie konieczne).

Nie lubię tych, które sprowadzają się do wymienienia w pojedyńczym poście, co ematka co lubi/robi/uważa (ten się do takich zalicza, ale czuję się w obowiązku wypowiedzieć, licząc, że kolejny będzie bardziej twórczywink :p ).
      • extereso Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 17:10
        Cóż trzeba sprawdzić w którym kierunku nas poanimowac
    • mrs.solis Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 17:10
      Prawie wszystkie oprocz kulinarnych, modowych, politycznych i zwiazanych z rekrutacjami i punktami do szkol.
    • lalkaika Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 17:48
      Kulinare I serialowe. Bedac kura.
      Ubraniowe I ksiazkowe.
      Obyczajowe tylko jak sa smiszne, no i o osmioklasistach bo to mamy w tym roku.
    • memphis90 Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 18:03
      Przeboje Hrabiny
      Lodówki paniszelki
      Projekty domów z bukieciarnią tudzież obgadywanie domków w lesie
      Wątki o szwagrze
      Wątki o kanarku
      Podróże Berżi
      Ślubne rozterki Azile
      • palacinka2020 Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 19:53
        juz tak dawno nie było paniszelki...
    • loganberry Re: Jakie wątki lubicie 03.09.22, 18:15
      Odchudzaniowe, rymowane i "o kryjanach"