Dodaj do ulubionych

Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe...sy

04.09.22, 15:08
natemat.pl/433741,cringe-nuda-klotnie-o-kolor-sukienki-prawda-o-wieczorach-panienskich nie wypowiem się bo nie byłem. Nawet jako striptizer. A wy jakie miałyście?
Obserwuj wątek
  • mashcaron Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 04.09.22, 15:12
   Nie miałam.
  • majenkir Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 04.09.22, 15:21
   Ja w ogole nie mialam.
   Corka planuje maraton po bostońskich klubach/barach. W białej sukience i krótkim welonie. Druhny niech noszą co chcą. Żadnych penisowych dekoracji.
  • daniela34 Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 04.09.22, 15:27
   Wieczoru nie miałam, bawiłam się na kilku. Jeden był kłopotliwy z uwagi na pomysły organizatorki dotyczące naszych strojów. Organizowany przeze mnie uważam za sukces-bawiłyśmy się do białego rana. Nie było ani penisów ani striptizerów, żadnych welonów i bialych sukienek. Było kilkanaście dziewczyn, klub, drinki i prezenty.
  • milva24 Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 04.09.22, 15:49
   Nie miałam i nie byłam na żadnym.
  • woman_in_love Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 04.09.22, 15:54
   Te wieczory to żenada, potwierdzam.
   To chyba miala byc zazdrosna odpowiedz na wieczory kawalerskie, ale nie pykło.

   Zreszta wieczory kawalerskie to tez zenada.
  • marta.graca Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 04.09.22, 15:58
   Wypad z koleżankami do domku w górach bez zasięgu telefonu, pogaduchy przy pysznościach na powietrzu, bardzo dobrze wspominam.
   • memphis90 Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 04.09.22, 19:14
    Niemożliwe. Musiałyście marznąć pozując godzinami w sukienkach przy zaledwie 20stC, kłócić się ze wszystkimi, rżnąć z drużbami z konkurencyjnego domku, nosząc przy tym rogi na głowach i penisowe dekoracje. Przecież inaczej się nie da!
  • angazetka Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 04.09.22, 16:08
   Nie miałam kłótni o kolor sukienek (dostałam instrukcję, by wyglądać bosko i wygodnie, ale głównie wygodnie, bo boska jestem stale) ani penisów, ani striptizera Potańczyłyśmy tańce latino i spędziłyśmy parę godzin przy jedzeniu i drinkach. Było cudownie.
  • asia_i_p Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 04.09.22, 17:02
   Miałam wieczór zorganizowany przez przyjaciółki, zwykła domówka o jednej z nich, składkowe jedzenie, psychotesty z gazet. Wspominam ze wzruszeniem, że im się chciało, zanim się jeszcze pojawiły jakiekolwiek mody.
   • asia_i_p Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 04.09.22, 17:04
    A, ponoć kolega z klasy zaplanowany był jako stripteaser, ale się zestresował i wycofał. big_grin
  • sophia.87 Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 04.09.22, 18:08
   Miałam w fajnym klubie, striptizer był to w pakiecie, akurat się przydał koleżance, która rozstała się z facetem 😀
   Po wszystkim, jako jedyna trzezwa, porozwozilam przyjaciółki do domów. Kłótni brak, sukienki druhen były w jedynym kolorze, miałam dwa przewodnie w wystroju, ja placilam za sukienki, fasony wybieraly same. Przyjaznimy się do dziś, więc chyba nikogo tym nie obraziłam ☺
  • memphis90 Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 04.09.22, 19:12
   Nie miałam. Koleżanki miały jakieś nasiadówki przy winie, raz chyba piwko w jakimś pubie. Nie spotkałam się nigdy z żadnymi napisami "same penis forever", obowiązkowymi rzekomo na każdej imprezie. Nikt nie wyjeżdżał. Nie widziałam opasek z rogami, ale nie widzę powodu, żeby robić z ich powodu aferę i focha- opaska jak opaska. Chyba zszokowana autorka artykuliku nie oczekuje, że panny będa piec kołacz i wić wianuszki? Opowiastek o seksach między obcymi ludźmi, którzy spotkali się przypadkiem w jakimś klubie w ogóle nie biorę na serio...
  • ruscello Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 04.09.22, 21:30
   Twórca tego artykułu chyba dokopał się do materiałów sprzed 10-15 lat. Teraz zdecydowana większość osób nie robi żenujących wesel ani wieczorów panieńskich/kawalerskich.
   • majenkir Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 04.09.22, 23:37
    ruscello napisała:
    Teraz zdecydowana większość osób nie robi żenujących wesel ani wieczorów panieńskich/kawalerskich
    .


    Serio?
  • eskaen Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 05.09.22, 03:22
   Ja miałam wypad kawalersko- panieński z grupą przyjaciół do Hiszpanii. Nie było kłotni o kolor sukienek czy penisów, była za to świetna zabawa, plaża i morze sangrii. Główna impreza była na plaży w strojach hawajskich, bawiliśmy się do białego rana, na luzie, bez spiny. Wspaniały to był czas!
  • kaki11 Re: Cringe, nuda, kłótnie o kolor sukienki i pe.. 05.09.22, 21:39
   Mój główny imprezowy wieczór panieński wyglądał tak, że na początek znajomi kupili mi i narzeczonemu skoki na bungee - o czym nie wiedzieliśmy wcześniej. Po tej zabawie obie grupy rozeszły się w swoje strony. My poszłyśmy najpierw trochę potańczyć, a później pojechałyśmy na działkę za domem jednej z dziewczyn gdzie miałyśmy ognisko, kiełbaski, jakiś alkohol i tam siedziałyśmy sobie do rana, gadając i grając w jakieś głupawe wynalezione na Internecie gry. Dobrze wspominam.
   Drugi mini wieczór, faktycznie przed ślubem spędziłam z dwiema najbliższymi przyjaciółkami, otworzyłyśmy sobie wino i trochę pogadałyśmy, ale też szybko zwinęłyśmy się spać.
   Brałam udział w różnych wieczorach - takich w których miałyśmy jakieś rogi i szarfy, gdzie tańczyłyśmy po klubach całą noc albo zostałyśmy w domu. Byłam na takim który był koncertem w energylandi z możliwością korzystania z atrakcji. A z nie imprezową koleżanką wybrałyśmy się kiedyś na kajaki i pizzę. Na 2 chyba miałyśmy striptizera, który pojawiał się w takim momencie gdzie byłyśmy już troszkę wstawione więc nie czułyśmy takiego cringu jak kiedy myślę o tym na trzeźwo. Podobnie jak z tortem w kształcie penisa.
   I mówiąc szczerze, zawsze wieczory były dostosowane do dwóch rzeczy: budżetu uczestniczek i stylu bycia panny młodej. Nigdy nie było kłótni bo ktoś preferował czarne sukienki, rogi czy inne welony, ani o to, że ktoś nie lubi imprez więc woli wyjść uprawiać sport albo posiedzieć w domu. I nigdy przewodnim motywem nie było dodawanie robiących wrażenie zdjęć na social media, ba z przynajmniej połowy takie zdjęcia nigdy się nie pojawiły.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka