Dodaj do ulubionych

Obag listonoszka - czy jest praktyczna?

04.09.22, 22:03
Podobają mi się te torebki, ale mam pytanie czy są praktyczne, dobrze się użytkuje?
Ja nie lubię zmienić torebek, wręcz nie znoszę.
Dwa - pasuje ona do stylu sportowego, luźnego.
Tylko czy się sprawdzi?
Kto ma, używa, poproszę o radę.
Dziękuję
Obserwuj wątek
    • znowuniedziela Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 02:41
      Jeśli nie lubisz zmieniać torebek,a nie przeszkadza Ci, że ma zdecydowaną kolorystykę to jest praktyczna.
      W mojej opinii nadaje się do dżinsów, do granatowych ubrań bez wzorów,ew do jednobarwnych połączeń ubrań typu szare,czarne,granat,niebieski i zieleń
      Ja bym kupiła kilka modeli. Każdy inny. Ale jeśli już uważasz, że jest warta rozważenia to kup.
    • kotejka Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 05:33
      Jeśli nie lubisz zmieniać, to ta torba imho nie jest dobra na torbe bazę
      To raczej luźna weerknowa.rzecz, trochę zabawna z tego plasticzku
      No nie dla dorosłej kobiety do pracy
      Podobna w formie,.ale.z.porzadnej skóry e pięknym klasycznym kolorze cappuccino kupilam w Ryłko - pięknie odszyta, ze starannie przemyślanym wnętrzem i podszewka i nadaje stylizacji jednak klasy
      Była tańsza od obagow.na.pewno
      To torebkaz którą możesz kupić jeśli masz już bazę, a ta jest z.doskoku jak sądzę
      • mysiulek08 Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 05:44
        popieram Kotejke 😊
        tak lubie torebki, tak nie lubie ich zmieniac a torebka typu obag/lekki nylon/ tkanina to nie jest torebka baza, ktora nosisz do wielu rzeczy
      • gama2003 Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 19:20
        Pokażesz która to Rylko ?
    • pasquda77 Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 07:05
      Mam ML , praktyczna, ale nie z kominem jak na pierwszym zdjęciu, organizer jest wygodniejszy, noszę do wszystkiego, tyle że ja jestem wyznawczynią Obag i mam chyba z 7 sztuk...
      • dziadumila Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 07:36
        No właśnie taką bym chciała, z organizerem i paskiem zwykłym (nie sznur, nie łańcuszek).
        Podoba mi się, że te organizery można zmienić i pasek i ma się trochę nową torebkę 😉
        Jeszcze pytanie obag moon a obag hum czym się różnią?
        • pasquda77 Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 08:34
          A co to jest obag hum? Pierwsze słyszę?
          • dziadumila Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 08:43
            Wrzucam dwa zdjęcia, mają różne napisy. Nie wiem czy różnią się czymś jeszcze.
            • dziadumila Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 08:44
              .
            • pasquda77 Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 09:01
              Hum bag to jest podjebka Obag, nawet o nim nie myśl, bo to siara 🤪😉Masz FB? Dołącz do grup obagowych, tam dowiesz się więcej i kupić cały zestaw bądź wszystko osobno też możesz od dziewczyn.
              • dziadumila Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 11:03
                Mam fb, ale która grupa? Bo jest ich bardzo dużo. Do jednej dołączyłam ale średnio tam jest. Brak administracji.
                • pasquda77 Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 11:31
                  Obag, o bag i jeszcze więcej obagów - ta jest chyba najlepsza wg mnie.
    • primula.alpicola Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 10:20
      Wygląda na wygodną i praktyczną, mogłabym ją mieć jako jedną z wielu torebek.
      Jako jedyną, i żeby nosić non stop, nie.
    • aqua48 Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 18:00
      Przeczytałam tytuł wątku - Obelgi listonosza...hmmm...
      • konsta-is-me Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 18:29
        😁
    • mikams75 Re: Obag listonoszka - czy jest praktyczna? 05.09.22, 19:05
      nie wiem czy praktyczna ale jak dla mnie brzydka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka