Dodaj do ulubionych

Obuwie Maciejka

05.09.22, 07:49
Polecacie?
Obserwuj wątek
    • beataj1 Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 07:53
      Na pewno nie dla osób o szerokich stopach. 3 różne pary musiałam odesłać

O wygodzie się nie wypowiadam, bo nie wyszłam poza etap mierzenia.
    • anilorak174 Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 08:01
      Mam balerinki. Są jak druga skóra. Mięciutkie, wygodne, nic nie uciskają ani nie obcierają.
    • aqua48 Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 10:18
      Bardzo wygodne, ale jakiś czas temu zmienili rozmiarówkę i nie mogę nic na moje stopy dobrać.
    • lauren6 Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 10:20
      Mam kilka różnych modeli. Są fajne, tylko niektóre modele faktycznie na wąskie stopy.
    • olkka_99 Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 10:37
      Nie. nie polecam zupełnie. miałam kilka par. już kiedyś pisałam o tych butach. Są masakryczne nietrwałe, mimo, że skórzane. Plus - bardzo miękkie i wygodne, więc jeśli stać cie na buty za kilkaset zł, które ponosisz pół roku, to bierz. Ja już nigdy nie kupię. Z tego co pamietam rozmiarówka jest zawyzona - trzeba brać rozmiar mniejsze niż normalnie.
    • primula.alpicola Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 10:51
      Mam kilka par, wygodne, dobrze się noszą. Właśnie poszukuję moich ukochanych sandałów, chcę wykupić 10 par, żeby mi wystarczyły do końca życia, a nie ma ani jednej w moim rozmiarze 39 sad
      Gdyby ktoś widział, to bardzo proszę. https://www.strefaelegancji.com.pl/images/strefaelegancj/1000-2000/Sandaly-Maciejka-4655_%5B1895%5D_1200.jpg
      • zielone.pole Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 12:19
        Bardzo ładne. A rozmiarówka jest zawyżona?
        • magia Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 13:41
          mam kilka par Maciejek i uwazam ze rozmiarów standardowa.
          Na trwałość tez nie narzekam. Kilka lat nosze
        • primula.alpicola Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 14:00
          Zupełnie nie, rozmiarówka normalna. Problemów z szerokością czy wąskością też nigdy nie miałam, a nie posiadam szczególnie wąskiej stopy.
          • gaga-sie Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 18:59
            A ja nigdy nie kupilam butów tej firmy, bo ich 36 mi klapały, za duże. A mniejszych nie robili.
      • australijka Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 14:52
        A tutaj? Wygląda na aktualne. Ja kocham botki. Robione dla potrzeb opery i teatrów a po zmianach wprowadzone na rynek. Rzeczywiście trzeba mieć stópkę a nie stopę.
        • primula.alpicola Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 19:13
          Dzięki, ale mają 40 i 41sad
    • mag1_k Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 13:21
      Nie polecam, kupiłam trzy lata temu na eobuwie balerinki skórzane maciejka z racji tego, że miały mnóstwo pozytywnych opinii w sieci. Okazały się niewygodne, obcieraly mnie z każdej strony.
    • georgia.guidestones Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 13:26
      Od kilkunastu lat juz nie kupuje, jakosc drastycznie spadla.
    • gama2003 Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 13:36
      Moje naukochansze balerinki to byla Maciejka. Natychmiast po zakochaniu kupiłam 2 kolejne pary, w innych kolorach - ten sam model.
      I to byly buty tortur, prawie bez stóp zostałam.

Podobnie miałam kilka lat później z półbutami.
      Uznałam firmę za nierówną i podchodzę z ostrożnością. W tym roku ma klapki, podobne do ich najwygodniejszych, sprzed lat. I niestety, kompletnie inna podeszwa i to nie to. Są takie se.
    • swiecaca Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 13:36
      od kilku lat noszę ich sandały, są dla mnie rewelacyjne, mięciutka skórka i nic nie obcierają
    • zielonyjeziorak Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 13:42
      Zamówiłam półbuty, pomimo bardzo mieszanych opinii na necie, bo mi się wyjątkowo podobały, a zwrot darmowy i bezproblemowy (znany sklep online).
      Bardzo ciekawe doświadczenie po wyjęciu z pudełka - butów nie byłam w stanie nałożyć na stopę, pomimo tego, że nie były ani za krótkie, ani za wąskie smile Jakoś tak stopa mi się nie wyginała w poziomie jak kształt tych butów wymagał smile
      • gaskama Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 19:43
        🤣🤣🤣
    • migafka357 Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 13:49
      Zamówiłam jedne, czółenka na wysokim obcasie, i niestety, musiałam odesłać, bo takie były twarde, że nie dałam rady nawet nogi włożyć. Ale bardzo ładne.
      • rb_111222333 Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 14:13
        Moje też są piękne, ale zbyt sztywne. Ja swoje zostawiłam, ale obrabiają mi stopy
        • lauren6 Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 14:19
          Nie wiem czy mówimy o tym samym modelu czułenek. Kupiłam takie z lakierowanej, grubej skóry na czubku i musiałam odesłać, bo nosić się tego nie dało. Inne z zamszowej skóry są ok.
    • cosmetic.wipes Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 16:21
      Całym sercem polecam. Kocham buty maciejki 😁
    • nuclearwinter Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 19:08
      Tak. Mam kilka par butów letnich, w tym jedne takie zamszowe sznurowane botko-sandały ażurowe, z wyciętymi palcami które chyba ktoś nawet kiedyś na ematke wkleił jako przykład najbrzydszych butów świata 😂 Ale mam i takie "normalne", klasyczne z wyglądu. Są porządne, ładnie wykończone, mają fajne kolory, co do wygody to różnie, niektóre trzeba było trochę rozchodzić.

Rozmiary są wg mnie zazwyczaj standardowe, ale zdarzało mi się, że były za duże a zwłaszcza za szerokie i musiałam odsyłać.
      • lauren6 Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 19:21
        > ktoś nawet kiedyś na ematke wkleił jako przykład najbrzydszych butów świata

Mam dwie pary tych butów 😂 Uwielbiam je.
        • nuclearwinter Re: Obuwie Maciejka 05.09.22, 19:38
          Buty woźnej z PRL-u, też je uwielbiam, w ogóle kocham ten fason big_grin
          • lauren6 Re: Obuwie Maciejka 07.09.22, 11:06
            E tam, woźnej.

Ładne, wygodne, chłop mówi, że seksownie w nich wyglądam. I do spodni się nadają, i do sukienek. Same plusy.
            • nuclearwinter Re: Obuwie Maciejka 07.09.22, 20:04
              One chyba na ematce zostały tak nazwane, mnie to nie przeszkadza, bo też uważam, że wyglądam w nich zajebiście i rzeczywiście pasują i do spodni, i do sukienek smile Fason faktycznie coś ma wspólnego z tymi butami, które panie woźne kiedyś nosiły, ja jeszcze mam takie pary sznurowane, z wyciętymi palcami i jeszcze do tego piętą, to już w ogóle, woźna stajl na całego.
    • zonda-m Re: Obuwie Maciejka 06.09.22, 15:05
      Dobre kilka lat temu kupiłam od nich buty typu trzewiki- odpadła im podeszwa w sposób nienaprawialny, w trakcie pierwszego sezonu noszenia. Nigdny wcześniej ani później mi się coś takiego nie zdarzyło. Szkoda, bo wygodne, skórzane, niezła cena była i ładnie wygladały. Ale jakość fatalna.
    • jusytka Re: Obuwie Maciejka 07.09.22, 19:54
      Tak, są super wygodne
    • mamkotanagoracymdachu Re: Obuwie Maciejka 07.09.22, 19:58
      Okropne, najtwardsza skóra, jaka widziałam w sandałkach. Zwróciłam do sklepu.
    • jolunia01 Re: Obuwie Maciejka 07.09.22, 20:19
      Mam kilka różnych, ale to trzeba trafić na dobre. Te, które sobie zostawiłam są wygodne i dość trwałe, ale ze 3 pary oddałam, bo były twarde i już przy próbie pochodzenia w domu uciskały albo obcierały.
    • iberka Re: Obuwie Maciejka 07.09.22, 22:55
      Wg mnie cienkie skóry mają, szybko się rozciągają (jak Venezia) i wyglądają niefajnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka